PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süperstar'dan Tarkan'a Jest

smh
11-07-10, 03:29
Popçu Tarkan'la aynı anda albüm çıkaracağını öğrenen Ajda Pekkan, ona 'jest olsun' diye albümün çıkış tarihini ileri bir döneme erteledi

Tarkan, Los Angeles'ta hazırlandığı 'Patlıyorum' isimli çalışmasını nihayet tamamladı. Albüm, 19 Temmuz'da piyasada olacak. Yeni albüm öncesinde 'Sevdanın Son Vuruşu' isimli şarkısına bir klip çeken Tarkan'a, süperstar Ajda Pekkan da büyük bir jest yaptı.

ÇIKIŞINA VAR!

Yeni albüm çalışmalarını bitiren ve çıkışı için gün sayan Pekkan, kendi albüm tarihinin Tarkan ile aynı döneme denk gelmesinden dolayı, albüm çıkış tarihini erteledi. Hazır olan çalışmasının, Tarkan'ın albümüne engel oluşturabileceğini düşünen Süperstar, kendi albümünün çıkışını Tarkan'ınkinden sonraya erteleyerek, Tarkan'a olan sevgisini de göstermiş oldu.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2010/07/11/superstardan_tarkana_jest

açıkçası bana mantıklı gelmedi ayrıca 19 temmuzda çıkıyomuş sabahın verdiği bilgiye göre ayrıca sevdanın son vuruşunada klip çekmiş ne oluyo ya hiç Tarkan bi açıklama yapsın artık kabak tadı verdi cidden

cansu06
11-07-10, 03:37
Tarkan, Los Angeles'ta hazırlandığı 'Patlıyorum' isimli çalışmasını nihayet tamamladı
ilk cümlede haberin yalan olduğu ortada..

günışığım
11-07-10, 04:01
yalan haberin en yalan olani :28:

trkntrkn89
11-07-10, 04:19
ben ajda pekkana niye süperstar dediklerinide anlamıyorum tamam bu yaşına kadar kendine iyi bakmış ve estetik falan ama bence ajda pekkan iyi bi şarkıcı değil en çok tutan şarkıları yabancı şarkıların üstüne söz yazılmış hali eurovisiona gittiği şarkıyıda biliyoruz bundan 30 yıl sonra sertap erenere ne diyecez o zaman bence medya pohpohlaması açıkcası ben hiç oturupta bi ajda dinliyesim geldi diyenide duymadım ama işte yaşlı ve hala piyasada olması takdire şayan.albümüde ertelemesi tarkana jest değil kendisine jest olur...bu haberde bile medya pohpohluyor jest olsun diye albüm erteleyenide ilk defa duydum,adam gibi korkup çıkarmadı desenize...

ayrıca kendisi bu kadına özeniyormuş zaten bu kıyafetin açık renginide bi konserinde giymişti...

http://www.skinnyvscurvy.com/then-and-now/63-cher-wears-minuscule-outfit-one-wore-17-years.html

fatihvefatih
11-07-10, 04:32
yalan haber yalan haber yalan haber!!

HakanÇelik
11-07-10, 10:28
Tarkan'la aynı dönem albüm çıkarmak için yürek lazım. Ayrıca aynı şirketin (DMC) sanatçıları oldukları için muhtemelen Samsun Demir şöyle demiştir: Bak Ajda, Tarkan'la aynı dönem albüm çıkarıyorsun, albümün güme gidecek haberin olsun. Bence erteleyelim. Ajda'da tamam patron demiştir:)

özlemmis
11-07-10, 12:21
çok saçma bir haber, ajda pekkan tarkanın yanında kimki

twilight
11-07-10, 12:36
Tarkan SSV'ye klip mi cekmis...Hem de albümün adi Patliyorum'muymus?
Harbiden yalan! :)

haluk seki
11-07-10, 12:38
ayyy nasılda sıkmışlar patlıyorum şarkısı ve 19 temmuz diye
yok yok kurban bayramında çıkartssın

jetaime
11-07-10, 12:40
Evet yalan haber kesin

pare pare
11-07-10, 13:21
Yalan haber evet !!!!

SESA
11-07-10, 13:48
patlıyorum nerden çıktı nasıl habercilik bu ya
ayrıca bu yaz zaten Tarkanın olacak ve çıkan diğer albümler geride kalacak bu yüzden ertelenmesi normaldir ajda pekkanın albümünün

eLiF
11-07-10, 13:52
bu kadar yalanı bir araya getirip haber yapmışlar tebrik etmek lazım :)

**MegaStarkan**
11-07-10, 13:57
Ajda Pekkan cok basarili sanatci, konserde de Tarkan ile düet yaparken kalitesini konusturmustu... bosa bunca sene piyasada degil. Elestirmemek lazim haksiz yere, alt üstü bir haber. Taktiksel bir davranis plak sirketin, magazin de bir hikaye üretmis.

TARQANIM
11-07-10, 14:05
vay be sen neymissin be ajda :4:

Dark_blue
11-07-10, 14:50
gece yarisi uykusuzken yaziliyor heralde haberler.

efsane_01
11-07-10, 15:33
Kandirin, Kandirin...Zaten Inanan Yok,ki...

Yaz Bitti Ayol...

denizarya
11-07-10, 16:24
hic sanmiyorum dogru olsun...

sevdaninson vurusu cikis parcasi degil...albümün ismi yanlis..yuhh artik böyle gazetecilik olmaz..

simgem__
11-07-10, 18:47
bencede yalan bi haber hem albümün adı patlıyorum değilki...

disiseytan
11-07-10, 19:05
hımmmm enterasan bi haber ciden gülim miii yoksa cidiii bi surat ifadesi takınıp bozulim mi karar veremedim şaşkın kalim en iisiii :p Tamam ii Ajda Pekkan süper starımız kabul ama ne zamn albüm satışları Tarkanın önüne geçmiş Tarkan ve ajda yanlış bi kıyaslama yorum yapmaya bile degmez saçma sapan bi haber işde haber olsun içinde Tarkan yer alsında ne olursa olsun die yapılmış pehhhh!!!

Buzlukahve
11-07-10, 19:13
ben ajda pekkana niye süperstar dediklerinide anlamıyorum tamam bu yaşına kadar kendine iyi bakmış ve estetik falan ama bence ajda pekkan iyi bi şarkıcı değil en çok tutan şarkıları yabancı şarkıların üstüne söz yazılmış hali eurovisiona gittiği şarkıyıda biliyoruz bundan 30 yıl sonra sertap erenere ne diyecez o zaman bence medya pohpohlaması açıkcası ben hiç oturupta bi ajda dinliyesim geldi diyenide duymadım ama işte yaşlı ve hala piyasada olması takdire şayan.albümüde ertelemesi tarkana jest değil kendisine jest olur...bu haberde bile medya pohpohluyor jest olsun diye albüm erteleyenide ilk defa duydum,adam gibi korkup çıkarmadı desenize...

ayrıca kendisi bu kadına özeniyormuş zaten bu kıyafetin açık renginide bi konserinde giymişti...

http://www.skinnyvscurvy.com/then-and-now/63-cher-wears-minuscule-outfit-one-wore-17-years.html

bişey söylicem yanlış düşünüyorsun sevmiyo olabilirsin ajda pekkan yabancı şarkılardan çok, italyanın efsane kadın ı rahmetli mina' nın hayranıdır ve onun şarkılarını türkçeye cevirip okumuştur ayrıca ajda pekkanın albümlerini zevkle alır dinlerim cool kadın çok güzel albümdü ve ondan öncekide dolu doluydu zevkle her şarkısını dinledim haksızlık yapma (spente la stelle )öyle bir okumuştur ki italian Lirik müziğini bu kadar güzel italyan okuyamaz roberto diye milanodan arkadaşım bile kendi dilimi benden daha güzel kullanmış dedi düşün artık!! ayrıca yine mina'nın şarkısı (ancora ) türkçe ajdanınkide (aldatma) dinle bence

BURDANDA YUNANLILARIN AJDA PEKKAN ŞARKILARINI ALBÜM YAPTIKLARINI GÖREBİLİR VE DİNLİYEBİLİRSİN...

http://www.hosmekan.com/ajda-pekkan-2010-ajda-pekkans-greek-songs-albumu-full-dinle.html

trkntrkn89
11-07-10, 19:43
bişey söylicem yanlış düşünüyorsun sevmiyo olabilirsin ajda pekkan yabancı şarkılardan çok, italyanın efsane kadın ı rahmetli mina' nın hayranıdır ve onun şarkılarını türkçeye cevirip okumuştur ayrıca ajda pekkanın albümlerini zevkle alır dinlerim cool kadın çok güzel albümdü ve ondan öncekide dolu doluydu zevkle her şarkısını dinledim haksızlık yapma (spente la stelle )öyle bir okumuştur ki italian Lirik müziğini bu kadar güzel italyan okuyamaz roberto diye milanodan arkadaşım bile kendi dilimi benden daha güzel kullanmış dedi düşün artık!! ayrıca yine mina'nın şarkısı (ancora ) türkçe ajdanınkide (aldatma) dinle bence

doğrudurda italyanca şarkı söyledi diye mi süperstar oldu şimdi ben bile bilmiyosam bunları emin ol bi italyan hiç bilmez,ajda pekkana saygım sonsuz bu piyasadaki birçok kişiden daha başarılı ama medyada tarkan yerden yere vuruluyor uyuşturucu haberlerinde kanallar şarkıcı tarkan diye bahsediyorlar ama medyanın ajda pekkanı olduqundan fazla göstermesinede gıcık oluyorum,özellikle bu haberde gecenin bi yarısı çok sinirlendim ve ben inanıyorumki bu haberleri ajdanın asistanı falan yayıyor piyasaya yoksa haberci ajdanın albüm tarihine bakıpta kesin tarkana jest yapmıştır diye yazacağına inanmıyorum sadece tarkana biraz saygı istiyorum ve değerinin bilinmemesine üzülüyorum 60 yaşında tarkana saygı göstercekse bu medya hiç göstermesin..

buarada bilgiler için saol:8:

sally
11-07-10, 20:14
Yalan haber Albümün adi patliyorum deyil ki

jetaime
11-07-10, 22:02
Evet bence yalan haber patliyorum bide soyluyorlar

serennn
11-07-10, 22:12
neyeee inanacağımızı şaşırdık artık walla

DaLy
11-07-10, 22:23

Ajda Pekkan iyi bir şarkıcı değilse diğer isimleri komple çöpe atmamız gerekir..Ajda Pekkan sadece fiziğini formda tutmaya çalışmadı..Hala ilk günkü gibi şan dersleri almaya devam etmekte..

Kendisi Türkiye'nin en iyi bayan vokalidir.Bugün zirvede olan isimlerinde idolüdür.Japonca dahil birçok dilde şarkılar söyleyen ve hala şan dersleri almaya devam eden ve işine bu denli aşık olan birine iyi bir şarkıcı değil demek çok ama çok saçma...

trkntrkn89
11-07-10, 22:37
Ajda Pekkan iyi bir şarkıcı değilse diğer isimleri komple çöpe atmamız gerekir..Ajda Pekkan sadece fiziğini formda tutmaya çalışmadı..Hala ilk günkü gibi şan dersleri almaya devam etmekte..

Kendisi Türkiye'nin en iyi bayan vokalidir.Bugün zirvede olan isimlerinde idolüdür.Japonca dahil birçok dilde şarkılar söyleyen ve hala şan dersleri almaya devam eden ve işine bu denli aşık olan birine iyi bir şarkıcı değil demek çok ama çok saçma...

:18::18: japonca söyledi diyemi en iyi kadın vokal bravo çoğu senin kendi görüşün işine bu kadar önem vermesini bende takdir ediyorum ama şan dersini herkes alıyor tiyatrocular bile, bana göre zaten doğru düzgün şarkıcı piyasada 10-15 tane(pop)bunların arasına ajda pekkanıda katıyorum yine tekrarlıyorum ben sadece medyanın bu kadar pohpohlamasına sinirleniyorum tarkan türkiyede sadece mustafa sandalla kıyaslanabilir avrupada müzik açısından oda messiyle arda turanı kıyaslamaya benzer...

DaLy
12-07-10, 01:06
:18::18: japonca söyledi diyemi en iyi kadın vokal bravo çoğu senin kendi görüşün işine bu kadar önem vermesini bende takdir ediyorum ama şan dersini herkes alıyor tiyatrocular bile, bana göre zaten doğru düzgün şarkıcı piyasada 10-15 tane(pop)bunların arasına ajda pekkanıda katıyorum yine tekrarlıyorum ben sadece medyanın bu kadar pohpohlamasına sinirleniyorum tarkan türkiyede sadece mustafa sandalla kıyaslanabilir avrupada müzik açısından oda messiyle arda turanı kıyaslamaya benzer...
Yazdıklarımı iyi okursan Japonca söylediği için Türkiye'nin en iyi vokali demediğimi anlarsın..Basın Ajda Pekkan'ı pohpohlamıyo doğru olanları söylüyo..Bu ülkede pohpohlanan ve tepemize çıkarılan isimler varsa onlar da Demet Akalın,Serdar Ortaç ve benzerleridir.Ajda Pekkan'nın fıstık gibi bir sesi ve yorumu vardır ve onun için bugün bu ülkenin süperstarıdır.Tarkan nasıl megastrıysa,Sezen nasıl minik serçesiyse Ajda da süperstarıdır..

Ayrıca Tarkan'ı Mustafa Sandal ile kıyaslaman gerçekten çok komik olmuş çünkü Mustafa Sandalında müzikal anlamda Serdar Ortaç'tan veya ne bileyim bir Gökhan Özen'den hiç bir farkı yok.

Kaldı ki Ajda Pekkan ile Tarkan'ı kıyaslayanda yok bunu nerden çıkardın..Tarkan ve Ajda kendi alanlarında bir numaralar.Kısaca olay budur.

trkntrkn89
12-07-10, 02:31
Yazdıklarımı iyi okursan Japonca söylediği için Türkiye'nin en iyi vokali demediğimi anlarsın..Basın Ajda Pekkan'ı pohpohlamıyo doğru olanları söylüyo..Bu ülkede pohpohlanan ve tepemize çıkarılan isimler varsa onlar da Demet Akalın,Serdar Ortaç ve benzerleridir.Ajda Pekkan'nın fıstık gibi bir sesi ve yorumu vardır ve onun için bugün bu ülkenin süperstarıdır.Tarkan nasıl megastrıysa,Sezen nasıl minik serçesiyse Ajda da süperstarıdır..

Ayrıca Tarkan'ı Mustafa Sandal ile kıyaslaman gerçekten çok komik olmuş çünkü Mustafa Sandalında müzikal anlamda Serdar Ortaç'tan veya ne bileyim bir Gökhan Özen'den hiç bir farkı yok.

Kaldı ki Ajda Pekkan ile Tarkan'ı kıyaslayanda yok bunu nerden çıkardın..Tarkan ve Ajda kendi alanlarında bir numaralar.Kısaca olay budur.

:7: yazdıklarımı iyi oku:15:

Bamboo
12-07-10, 12:47
tarkanın kimsenin jestine ihtiyacı yok.. varsa da zaten way halimize..