PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oben Budak 10 temmuz 2010 Habertürk...

TorNadO
10-07-10, 10:03
Bugün itibariyle yayınladığı yazı budur kendisinin sabah sabah uyandım ilk işim gidip gazeteyi almak oldu okudum tatmin oldum açtım sabah sabah pc'yi yazdım sizlere inş her şey güzel olacak.

Tarkan'ın beklenen albümü işte budur!

Perşembe günü hakkında bir şeyler daha çıtlattığım Tarkan'ın albümü haftaya çıkıyormuş o yüzden geri kalan bilgileride vermek yerinde olur.
Tarkan hakkında her şey jet hızıyla değiştiği için yalancı konumuna düşüyorum çoğunlukla.Ama bu sefer albüm kartonerinin basıldığını da öğrendim ve içim rahatladı.
Bir kere albümün adı ''Adımı Kalbine Yaz.''
Hani şu Bilge'ye yazılan şarkının adı artık albümünde adı!
Albüm diyoruz ama öyle 15-16 şarkılık bir şey beklemeyin üzülürsünüz.
Sadece 6 yeni şarkı ve bunlardan 3'ünün remixsi var.
Bunlardan biride tabi ki aylardır dinlemekten usanmadığımız ''Sevdanın Son Vuruşu''.
Albüme son giren şarkı ise Ozan Çolakoğlu'nun müziğine yazılan Seze Aksu sözleriyle oluşturulan ''Umutlanmışım!''Beni albümde en çok etkileyen şarkılardan biri oldu kesinlikle bayılacaksınız.
Tarkan'ın üzerine titrediği şarkı ise ''Kayıp'' O da Tarkan'nın bestesi sözleri ise özel insan Günay Çoban'a ait !Çok ağlanılacak bu şarkıda çok içlenilecek.''Ayrı akşamlara yatıp,Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra'' sözlerini Tarkan bile söylerken göz yaşartmış!
Bir başka içlenilecek şarkı ise ''Adımı Kalbine Yaz'' ilk klibin çekilecek versiyonu tam yaz hiti, tam Tarkan'a göre ''Oh'' diyeceksiniz,''Beklediğimze değdi işte Tarkan bu!''
Ama bir de şarkının akustik versiyonu var ki ,o da tam rakı balık muhabbetleri için. Kafa göz yarana kadar içtirir bu şarkı ,emin olun.
Daha önce bahsettiğim şarkılar ise Mithatcan ve Sezen Aksu imzalı''Acımıycak'' ve Tarkan-Sezen işbirliğinden doğan ''Öp Öp Doyamadım''''Yapılan onca şarkıya ne oldu ?''derseniz,şimdilik bunlarla idare edin,Tarkan'da sürpriz bitmez derim.Artık uzun süre ortalardan yok olmayacak,fazla özletmeyecek kendini.Bu şarkılar çok eskimeden 2. Tarkan albümü listelere düşebilir.

Uyuyan dev uyandı,Haberiniz olsun!

Albümde ki parçalar

Adımı Kalbine Yaz
Sevdanın Son Vuruşu
Öp Öp Doyamadım
Acımayacak
Kayıp
Umutlanmışım

kartales26
10-07-10, 10:26
oh bee nihayet albümdeki şarkıların isimlerini öğrendik bu da bir aşama,Samsun demir 1 orta tempolu parça var demişti herhalde kayıp olsa gerek diğerleri de yüksek tempolu şarkılarmış.Ben üşüdüm parçasını merak ediyordum onun için artık part2 yi bekliyecez,çıkış parçası muhtemelen adımı kalbine yaz veya acımıycak olacak.öp öp doyamadım sanki bana gül döktüm yollarına gibi alaturka altyapılı bir parça gibi geldi.Umutlanmışım ise ozan çolakoğlu bestesiyle elektronik altyapısı olan şarkı gibi bakalım bekleyip görücez...

xurush'nine
10-07-10, 10:31
Paylasim icin tesekkur ederim!Rahatladim bir az..
Ben de erkenden uyandim ariyorum nette yaziyi..Bulamadigim icin cok qicik oldum Oben'e..Sadece dunku yazisi vardi..Sinirden tarihleri falan da karistirdigim icin alay mi geciyor bu bizle dedim..Hani dun twitterinde ballandira ballandira anlatmisti yazisini bu ne? dedim.. Neyse gecdi..

Yasasin!!! Yakisikli devimiz uynamis durumda!Urrah!!!:17:

twilight
10-07-10, 12:10
ohhh bee rahatladik sonunda... :) Şu albüm çıksa daha bi rahatlasak,nasıl olur? :)))

tarkaseksüel
10-07-10, 12:15
az kaldı çok az bekleyınn ....

nedjohnlansen
10-07-10, 12:20
tarkan'ın slow şarkıları bu albümde olmayacak diye üzülüyordum. meğerse 2 slow şarkı ve bir şarkının akustiği varmış. şu an inanılmaz sabırsızlandım. çıksın artık. en azından bir kaç şarkı koklatsınlar albüm çıkmadan.

**MegaStarkan**
10-07-10, 12:56
Süper, paylasidigin icin tesekkürler. Forumda büyük konusup, bizle cikisanlarin dedikleri cikmadigi ortada, 6 yeni sarki varmis adi da ask degil.

Bu arada Oben Budak'in eski bir yazisinda söyle yazilmis, sözleri hatirlayalim:

Ardından dinlenen tamamen Tarkan yapımı “Adımı Kalbine Yazdım” o an kararımı verdirdi; “Yoksa yerin mi doldu” diye sevgiliye sitem edilen bu şarkıda çok kişi sarhoş olup kafa göz yaracak! “Öp öp doyamadım...” sözlerini içeren fingirdek şarkı ise yazın en çok dans edeceklerimizden. Sonra Sezenlere geçildi tabii, Mithat Can’la beraber yapılan, “Şıkıdım” ve “Şımarık” unutulmazlarını tamamlayan üçüncü büyük hit “Acımıyacak” ise kopuşlar yaşatacak, benden söylemesi. E biraz da hüzün derseniz yine “Üşüdüm gel yaralarımı sar, yetiş sancım var” sözleriyle başlayan Sezen hiti “Üşüdüm” göç yoluna sürükleyecek sizi. “Bir daha ömrümce kimseyi sevemem, çünkü bu bedende yüreğim kayıp” dediği “Kayıp” isimli şarkı ise şarkıları kadar kendisine de hasta olduğum Günay Çoban imzalı.
Devami icin tiklayin (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=13670&highlight=savulun)

ozgem__
10-07-10, 12:57
bende gazete aldım ve okudum haberi..) şarkıların netleşmesi iyi oldu..
part1'deki şarkılar:
ADIMI KALBİNE YAZ
UMUTLANMIŞIM
KAYIP
ACIMIYCAK
ÖP ÖP DOYAMADIM
SEVDANIN SON VURUŞU
olduğunu söyleyebiliyoruz artık bu bile güzel:)

Dark_blue
10-07-10, 13:13
cok sagol paylastigin icin.Haberturk almaya deger bi yazi ;)

leyla
10-07-10, 13:23
geriye sayim basladi cok heyecanliyim

ösgee
10-07-10, 13:23
artıK dayanamıyoo kimse biran önce bizde dinLemeLiiiiyizzzzzzzzzzzz :(:( sabırsızlıkk doruk noktasında :)) :17:

fatihvefatih
10-07-10, 13:24
bu haberler insanın kalbini yerinden oynatıyor yaşasın bee yaşasınnnnnnnnnnnnnnn :))))))))

TARQANIM
10-07-10, 13:32
böyle bi güzel haberle güne baslamak süper ya.. kartoner basilmis yehuuuuuuuuuuu artik bitmis yani albüm..

gizem-akkaş
10-07-10, 13:35
oh yaaaaa sonundaaa özlem bitioooo çok sabırsızlanıorm çok merak ediormmm:))

RaSKaS
10-07-10, 13:38
Beklediğimize değecek anlaşılan
Ben en çok slow şarkıyı merak ediyorum.
keşke daha çok şarkı yer alsaydı albümde...

denizarya
10-07-10, 13:41
bu haber resmi bir haber olarak kabul edilebilir

simgem__
10-07-10, 14:25
evet bende okudum haberi ... en azından artık daha net bilgiler var elimizde ...
oben budak yazısında tarkanın durumunu da çok iyi özetlemişş :
'' Uyuyan dev uyandı,Haberiniz olsun! '' diye...bravo

denizmavisi
10-07-10, 14:50
nihayet albümümüze kavuşuyoruz slowlar mı ağırlıklı bana mı öyle geldi hareketli az değildir umarım:24: esas şimdiden sonrası zor 1 hafta bize 1 yıl gibi gelir bekle ki gelsin cuma:12:

moeller
10-07-10, 14:59
iyi iyi albüm çıksa da alsak.

fuatuslu
10-07-10, 15:00
hadi geri sayalım o zaman ;)

Yakisikli89
10-07-10, 15:10
Sevdanin son vurusu'nun versiyonu nasil acaba albümde ... yeniden aranje mi edildi acaba, yoksa ek olarak remix yapildi ve hizlandirildi mi ..

bounce
10-07-10, 16:03
sevdanın son vuruşunu dinleyerek okudum... şarkı çok güzel geldi bi anda bu yazılanları okuyunca....
bekliyoruz..

duduboy
10-07-10, 16:09
Inro larì da artik koysalar fana olmaz....... en azindan su 1 haftayi onlarla atlatiriz.... :-)

physics
10-07-10, 16:15
eee aşk dansı nerde

twilight
10-07-10, 16:16
Evet,artik in trolari koysalar,hic te fena olmaz... :)

pare pare
10-07-10, 17:16
Album ciksin gorucez hepsini . . .

eskalen
10-07-10, 17:58
Oben Budak aslinda cok fazla yeni bir sey yazmis...Uyuyan Dev Uyandi gibi cok abes bir baslikta sanki album cikti da iyice yer etti gibi bir algi cizmis...Galiba album onun elinde dinlerken bir yandan da yaziyordu, kaptirdi kendini :)

Album artik ciksada muamma artik bitse...Yalniz Tarkan 6 sarki 3 remiz parca ile diger repetauranin kalan kismini da kisin cikarmasi farkli bir strateji izledigini gosteriyor....Ilk defa boyle bir sey yapmis olacak...

Bu arada Gunay Coban'in yazdigi o sozler umuyorum ki cok defa ileti duvarlarimizi susleyecek...Gunay Coban eski bir edebiyat ogretmeni ve bircok sanatciya sarki sozu yaziyor...Demek ki Tarkan'da Gunay Coban'i da es gecmemis...Cok tadinda zengin bir album bizi bekliyor :)

SESA
10-07-10, 19:22
Şarkıların netleşmesiyle içim rahatladı gerçekten artık dinlemeyi bekliyorum bir an önce

smh
10-07-10, 20:50
belki albüme son anda giren şarkı dedı ya o akş dansı diğer adıdır umutlanmışım öyle umalım=)

efsane_01
10-07-10, 21:11
Mazallah, Goruyorum,da Albumu Bir Benden Bashka Her Kes Dinlemish...

sally
10-07-10, 22:07
Sonunda dogru haberler gelmeye basladi tskler

hilfa
11-07-10, 01:18
:17:sonunda kabus bittii:17:haber için teşekkürler:29: