PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bedük'ten Sacmaliklar...

twilight
05-07-10, 16:56
04.07.2010,tarihli Nükhet Durunun haftasonu programina bedük katildi arkadaslar..ve 2 saat boyunca program sürdü...ilk 45 dakikada bir sey yoktu...ancak daha sonra bedük isini iyi yapanlara agir agir taslar atmaya basladi...En sinir oldugumsa Tarkan'a attigi taslardi...
tam söyle dedi..."Tarkan,piyasa sarkicisi...Dünya stari degil...Dünya stari olmasi icin,THIS FIRE gibi nefis ötesi klipler cekmesi lazim...Metamorfozu gördük...tam bir faicaydi...maalesef Tarkan'i dünya stari olarak görmüyorum...
THIS FIRE(Bedük'ün son klibi),AUTOMATIK(Bedük'ün eski sarkisi)(ve bir kac tane daha saydi iste),gibi sarkilar yapmali...ve en az 1 ay listelerde kalmali...Tarkan son vurusunda da basarili olamadi...''

:7: :7: Yorumlar lütfen...

Dark_blue
05-07-10, 17:01
Beduk i$te ismi yetio daha ne yorumu ? :4::4::4:

Baskalarini cekistir prim yap :17:

Russell
05-07-10, 17:25
Dilli Bedük ... :4:

nedjohnlansen
05-07-10, 17:28
bedük işinde çok iyi birisi. klipleri de gerçekten kaliteli oluyor. bir yerde hak veriyorum. tarkan'ın kuzu kuzu sonrasında çok dikkat çekici klibi olmadı. vay anam vay ve dilli düdük belki dikkat çekiciydi ama bana göre başarılı klipler değillerdi. tarkan'a yakıştıramadım. bedük'ün diğer sözlerine ise katılmıyorum. tarkan bir dünya starı değilse bile türkiye'de bu başarıya yaklaşabilen tek isim. çoğu ülkede sorulsa tanınıyor. bence tarkan'ın dünya starı olmamasının tek nedeni amerika'da fazla tanınmamasıdır. sonuçta bu piyasanın kalbi amerika'dır. hatta dünya starı denilen kişiler aslında sadece amerika'da tanınıp da bu başarıya ulaşabiliyorlar. come closer albümü bile amerika'da piyasaya sürülmemişti hatırlarsanız. avrupa'ya dönüktü o albüm. tarkan avrupa ve güney amerika'da tanınıyor. hem de az buz bir şekilde de değil türkiye denince akıllarına belki de ilk tarkan geliyor. son olarak sevdanın son vuruşu başarısız oldu demiş. tarkan'ın dudu'dan beri yaptığı en başarılı iştir sevdanın son vuruşu. en iyi işidir demiyor, en başarılı işidir. gerek listelerde 1. sırada olması, gerekse neredeyse herkesin hakkında olumlu konuşması bunu gösteriyor.

özge
05-07-10, 17:39
bedük dünyaaaa starıııımı oldu klip çekmeyleee:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) bu iş karizmayla,sesle, yakışıklıklaa ve başarıyla olur...klip çekmekle bu iş olsaydııı birüsürü dünyaa starıı ortalıkta dolaşıyo olurdu:)

zwolkan
05-07-10, 17:53
Bedük umarım sadece ilk albümünde güzel şarkılar olduğunun farkındadır. Ezik adam yıllardır bu piyasada, daha yeni adını duyurdu. TARKAN ilk çıktığı günden bu yana gündemden düşmedi... Hem bedükün şarkıları taklit. Onun yaptığı şarkılardan piyasa milyonlarca var...

denizarya
05-07-10, 18:21
bu bedük kimmis yaa..ortaya yeni cikan biri...tarkanin son vurusu da basarili degilmismis...listelerde 1 ay kalmasi lazimmis..önce bi bilgi edinsin tarkan hakkinda sonra konussun..

fatihvefatih
05-07-10, 18:24
Bedük işte başka ne denirki adı ile herşeyi ifade ediyor, inşallah sürüm sürüm sürünürsün bedük!! Sen kim oluyorsunda Patronuna laf yetiştirmeye çalışıyorsun iyiki Üniversal Müzikle anlaştın, ama bu demek değildirki sen dünya starı oldun Tarkan olamadı, önce bir başarı yakala Tarkan gibi dünya ülkelerinde milyonlarca hayranın olsun ondan sonra konuş şimdiden neden saçmaladın ki unutma son gülen iyi gülermiş!!

denizarya
05-07-10, 18:26
bedük te bi kere ses yok..o star isigi yok..simdi ise saygisiz oldugunu düsünmeye basladim..her programma da katliyor..bi kere programm secmeden her yerde gözükyor..kendise ii bi klip yapmis..ama aylardir hic adi duyulmuyor..bulundugu yeri de görüyoruz..kendisi dünya stariysa nükhet duruda..okanda ne isi var

dudu
05-07-10, 18:30
:))))))))))))))))))) this fire mış .sen önce ne tarz bi müzik yaptığını çözmeye çalış abuk subuk hareketler yapıyosun:))

denizarya
05-07-10, 18:40
kiskaniyor istee ya...hem tarkan da universal müzikle calismisti..simarik zamaninda..sadece o anlasmis i sirketle diye düsünmesin...simdi sinir oldum iste..durup dururken baskalarini elesiriyor hemde kendinden cok daha üstün birini

trkntrkn89
05-07-10, 18:53
bedükün this fire klibini bende gayet tarkana çekebilirim ancak ismail yk nın facebook klibiyle yarışır o klip:D...

eLiF
05-07-10, 19:06
bedük dinlemem şarkılarını bilmem tanımam etmem o mu başarılı?? Tarkan'a laf edecek birisi değil boş konuşmuş

levent_taka61
05-07-10, 19:11
bu bedük harbi hödük...

fatihvefatih
05-07-10, 19:19
bu bedük harbi hödük...

çok güzeldi :))

sally
05-07-10, 19:25
Herkes kendi isine baksin Tarkan dünya stari deyilse kolaysa kendisi dünya stari olsun dilli düdük

*HiLaL*
05-07-10, 19:35
TARKANI CEKEMEYENLER ANTEN TAKSIN !! DAHA Ne diyeLim ki Sana biiz =))

Buzlukahve
05-07-10, 19:36
bedükmüsün dilli düdükmüsün nesin senin gibi copy ler herzaman biter this fire dediğin klipten orjinali daha güzel sen kopyasın herzaman unutma kopya

this fire orjinall Franz Ferdinand - This fire
http://www.dailymotion.com/video/x2lgsi_franz-ferdinand-this-fire_music

buda bedük çakması http://www.dailymotion.com/video/xdn13w_beduk-y-this-firey_music

sen bu sunn işte çakma

twilight
05-07-10, 19:58
Gorkie__ twitterdan demis ki :

''Hem SSV'unu Türkçe olmasına rağmen compilation'larda gördüm ama "Dünya starımız" Bedük'ün herhangi bir şarkısını ise hiç görmedim. İronik.. ''

Cok hakli walla... ;)

serennn
05-07-10, 20:04
Bedük kimm yaaa daha yeni duyuyorumm ismini :)):))ismee bakk ey Allahımm.. hem de bu bu nası bi zihniyettir böle sadece çok güzel klip çekmekle mi dünya starlığı olunuyoo ne saçmaaa

SESA
05-07-10, 20:46
Bedükün bi iki şarkısını biliyorum ama kliplerini hiç izlemedim ama Tarkanla polemiğe girecek bi iş yaptığını düşünmüyorum bi düğünü klibinde kullanmıştı bedük bu mudur kaliteli iş
Ağzı olan konuşuyor işte

TorNadO
05-07-10, 21:32
Tarkan bu adam hakkında tek kelime edermi etmez.
Bu adamın varlığı yada yokluğu bizim için 5 para eder mi etmez, o yüzden boşverin.

TARQANIM
05-07-10, 21:46
büdügün klibi lady gaganin ve sarkisida madonnaninkine benzetmistim 1-2 kez öyle bi göz atmistim yanilmiyosam tabi..

jetaime
05-07-10, 22:48
beduk ?? bu kim ??:18::18::18:
bir star mi o ??? :18::18::18:

arau
05-07-10, 22:58
Çok şey yazacaktım ama haberi kardesime okurken babam bir şey söyledi olayı kapattı "bedük kim? " dedi bizde test etmek için dünya starlarlarini tanirmi acaba diye sorduk beyonce'yi justin'i sorduk onları duyduğunu söyledi. Daha ne söylenir.

the_answer3535
06-07-10, 01:16
Bedük Moby'i taklit etmeye devam etsin kendi çapında.Her İngilizce şarkı söyleyen de kendini Dünya starı falan sanıyo :)

meryem_17
06-07-10, 13:20
Bedükmüdür düdükmüdür o kimmiş yha adını bile ilk defa duyuyorum hem o kim tarkanı eleştirio yha sen işine baksana kardeşim önüne gelen tarkanla uğraşıo allahın dilli düdüğü yha.:13::13::13:Artııı sen istesende istemesende kabul etsende etmesende tarkan bir ^^DÜNYA STARIDIR O BİR MEGASTARDIR^^we arttıııı sewdanın son wuruşuna laf ediceğine sen önce bi radyolarda twlerdeki listelere bi iice göz at htta gözlük tak ondan snra tarkanın eleştirecek bi yanını bulabilrsen eleştir tmmm allahın düdüğü.:13::13::13::13::13::13::13: TARKAN HER ZAMAN HER YERDE BİR NUMARADIRRR...

simgem__
06-07-10, 22:44
Tarkan bu adam hakkında tek kelime edermi etmez.
Bu adamın varlığı yada yokluğu bizim için 5 para eder mi etmez, o yüzden boşverin.

bencede...:12::12::12:

ozgem__
06-07-10, 23:35
Herkes kendi isine baksin Tarkan dünya stari deyilse kolaysa kendisi dünya stari olsun dilli düdük

katılıyorum arkadaşım sana:) kendi işine baksın oda:)

dilay
08-07-10, 01:35
Valla arkadaşlar kıskançlık böyle bişey olsa gerek.! adam haklı eğerki önce tarkanı görüp sonrada aynaya baktıysa korkudan ne diyeceğini şaşırmıştır :28:
bedük be tarkanın şarkılarına laf edene kadar tarkanın söylediği herhangi bir şarkıyı bi söylemeye çalış önce, ama makamıyla ölçüleriyle kendi saçma sapan ve taklit tarzınla değil tabi. düşünüyorumda bedük ''dönülmez akşamın ufkundayız''ı söylermiş! :28: :28: ayrıca şunuda belirteyim tarkanın bugüne kadar yapmış olduğu bütün albümler gayet güzeldi ve bundan sonrasıda öyle olacak beğeniyoruz, seviyoruz, dinliyoruz ve sonuna kadarda arkasındayız kardeşim varmı ötesi? bedükler düdükler amma çene bunlar yaaaaaaaa...