PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan sonerden şarkı almıyosa hayatını tehlikeye atıyor demektir

ozangüney
04-07-10, 15:44
Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü oyuncu Peker Açıkalın son dönemde yıldızı parlayan oyuncuları yerden yere vurdu.

Peker Açıkalın programda "Cansu Dere'yi beğenmiyorum. Ezel'i Cansu için değil Kenan İmirzalıoğlu ve Tuncer Kurtiz için seyrediliyor" dedi.

Açıkalın, Gönülçelen dizisinin yıldızı Tuğba Büyüküstün'ü de hiç beğenmiyorum. Yani bu tartışılamaz herkes beğenir bilemem ama ben beğenmiyorum açıklamasında bulundu.

Peker Açıkalın Tarkan ile ilgili düşüncelerini de seyirciyle paylaştı. Açıkalın, "Tarkan müziğe devam edip Soner Kabadayı'dan şarkı almıyorsa hayatını tehlikeye atıyor demektir" dedi.

twilight
04-07-10, 15:57
sertab,murat boz ve diger bir sürü adam,Sonerden sarki aliyorlar da n'oluyor...
sertab,eurovisiodan sonra hep tekledi...murat boz,zaten hep ayni yerde...
emre altugun halini de görüyoruz...kimin hayati tehlikede,önce piyasayi takip etsin!!

Buzlukahve
04-07-10, 16:19
bişey derdim bu canavar a:) boşver kendine bi baksın önce üzülüyorum ona Soner sertap a murat boz a murat dalkılıç a sezonluk şarkıları verirken çok güzel kendi reklamını yaptı bigün çalıntıları başka milletin şarkılarından alıntıları çıkar piyasaya görürsünüz

Dark_blue
04-07-10, 16:25
Tarkani elestirecek adam Tarkandan daha basarili olmasi lazim.Ben $ahsi google da aratmadan isminden cikaramadim.google dada arattigim soylenemez cunku bo$ haber.Herkes baksin kendi i$ine.

TARQANIM
04-07-10, 16:33
soner kabadayi gelip gecici bestecilerden diye düsünüyorum bi 10 sene sonra onun sarkilari hala dinlenecekmi? veya beste üretecekmi tarkan riskli kisilerle caliscagini pek sanmiyorum..

starzu
04-07-10, 16:43
tarkanın kendi çizgisi var her popüler olan basteciden şarkı alınacak diye bir kuralmı var gaffur bey kendi işiyle ilgilensin odamı eleştirmen oldu:12::15:

**MegaStarkan**
04-07-10, 16:50
Güzel bir övgü ama sacma bir sonuc. Bu arada kaynagi link sekilinde belirtin lütfen.

Zara
04-07-10, 16:52
cooooooooookkk komik yaaaaa Tarkan hayatin tehlikede haberin olsun :18::18::18: boyle haberlere hep guluyorum benn agzi olan konusuyo iste :7:

*HiLaL*
04-07-10, 17:43
heee heeee evett :D cünkü bugüne kadar Tarkan hep SonerLe caLI$TI ya ondan MEGASTAR oLdu dimi :)) SagoLsun Sonerr :))

denizarya
04-07-10, 17:51
bence almasinda..

TarkanColl
04-07-10, 18:20
Bugün popüler diye Soner'i göklere çıkaranlar bir zaman sonra popülerliği geçince adını bile anmazlar. Vefasız dünya...

ece**
04-07-10, 18:34
he he tamam söyleriz alır senin için bitane şarkı :D

SESA
04-07-10, 20:10
Tarkan sonerden şarkı almadı diye silinip gidecek biri dağil o bir Megastar

eLiF
04-07-10, 20:20
Tarkan'ın sonere ihtiyacı yok.. şarkı alsaydı Tarkan bişey kazanmazdı soner kazanırdı

haluk seki
04-07-10, 20:21
sertab,murat boz ve diger bir sürü adam,Sonerden sarki aliyorlar da n'oluyor...
sertab,eurovisiodan sonra hep tekledi...murat boz,zaten hep ayni yerde...
emre altugun halini de görüyoruz...kimin hayati tehlikede,önce piyasayi takip etsin!!

sertabıma laf yok onun sesi ve onun yeri ayrı ama diğerleri için haklısın bravo

peker açıkalın avrupa yakasından sonra piyasadan kalkan ve bir türlü iş bulamayan bi arkadaşımız, ama çıtayı yükseltmiş niran ünsaldan tarkana çıkmış
tarkanla pirim mi yapacak..
önce gitsin adam olsun sonra baba sonrada iyi bi oyuncu olsun
tarkana sataşmasın

arau
05-07-10, 01:13
Allahım niye kimse kendi işini adam akıllı yapmıyorda ona buna sataşıp duruyor güzel memleketimde?. peker açıkalın tiyatrocu değilmiydi arkadaşlar ne zaman müzik sektörüne girdi ve ne zaman bu konuda otoite olduda ahkam kesmeye başladı acaba....

fatihvefatih
05-07-10, 01:28
bi sen eksiktin, eleştirilerini otur Okan şapşalıyla paylaş o sana heee haklısın der eğlenir gidersiniz işte ne güzel :)))))))

tarkaseksüel
05-07-10, 01:31
biz memnunuz valla. hiç geek yokk...

emremurat
05-07-10, 02:17
peker açıkalında kimmiş ya o önce kendine bir baksında sonra tarkan hakkında konuşsun fikir versin,, kelin merhemi olsa başına sürermiş peker bey....yaptıgın işlerle konuş ona buna sataşarak deyil..

simgem__
05-07-10, 10:39
Bu konuya açıklık getirilmişti zaten uzatmaya gerek yok
tarkanın kendine has bi tarzı var istediği kişiden şarkı alır istemediğinden almaz

anakha26
05-07-10, 11:04
Haftaya albüm çıkınca görürsün sen hayati tehlikeyi :):)

TheLastAirBender
05-07-10, 12:22
bence o adamdan şarkı alırsa hayatı tehlikeye girer bakkal müzigi yapanların arasına girmiş olur kendileri , 1 dönem dinlenir bi dahaki döneme şarkının adı hatırlanırsa iyi bişey...:18:

meryem_17
05-07-10, 13:37
:7::7::7:tarkanı eleştirmek sna mı kaldı ilk önce sen kendi haline oyunculuğuna bak ondan snra eleştir.:7::7::7:

hilfa
05-07-10, 13:59
albüm çıkana kadar herkes bi yorum yapıcaktır her zamanki gibi albüm gereken cevabı vericek:17:Bu arada Peker bey kendi hayatına baksın:7:

DaLy
09-07-10, 16:11
Bence Peker Açıkalın burda Tarkan'ı değil piyasadaki çoğu kişinin Soner Sarıkabadayı'dan şarkı almasını eleştirmiş..