PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın Yeni Albümü D&R'den alalım, Dijital ortamda da TTNET Müzik'ten indirelim!!

fatihvefatih
01-07-10, 17:28
Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzki Türkiye'de en çok satanlara dair yapılan Müzik Listelerinin %90'ı D&R mağazalarından alınan sonuçlara göre yayınlanıyor, bu nedenle Tarkan'ın 12 Temmuz'da çıkacak Yeni Albümünü lütfen hepimiz D&R Mağazalarından alalım. Ayrıca şarkıların tümünü Dijital ortamda Türkiye'de en az 6.000.000 eve giren Türk Telekom'dan (TTNET Müzik Portalı) indirelim hem çok ucuza oluyor cep telefonunuzdan sadece 3 TL'ye tam 10 adet şarkı indirebiliyorsunuz TTNET Müzik Portalından, hemde 1-2 dakikalık üyelikten sonra kolaycana şarkıları indirebiliyorsunuz. Ama illede başka bir ortamdan indirecekseniz Powertürk'ün kuruluşu olan ve Türkiye'de Dijital satışlarda Türk Telekom'dan (TTNET) sonra ikinci sırada olan Powerclub'dan indirelim ama lütfen önce TTNET Müzik Portalından indirelim!! Hatırlarsanız geçenlerde Sabah Gazetesinde Dijital satışlarda TTNET en büyük paya sahip diye bir haber geçmişti hani "Serdar Ortaç'la Tarkan'ın dijital satış savaşı" diye bir haberdi!! Lütfen buna hepimiz çok büyük özen gösterelim, tabii Tarkan'ı eskisi gibi Listelerde 1 Numara görmek istiyorsak!!

twilight
01-07-10, 17:32
:) Ben sarki indirmicem,orjinal alicam...
Ama,kim bilir,belki yasal yoldanda indiririm... :)
Tesekkürler..

jetaime
01-07-10, 18:20
Bende orijinal alcam ama d&r de alamiyorum album cok gec cikacak
parise dondum ((((

denizarya
01-07-10, 18:50
ben inaniyorum ki albüm yine iyi satacak

fatihvefatih
01-07-10, 18:52
ben inaniyorum ki albüm yine iyi satacak

İnşallah yaaa inşallah, hem CD-Kaset bazında hem de Dijital ortamda çoooooooooooook satar inşallah, kısa sürede uzak farkla 1 numaraya oturmalıyız!!!

özge
01-07-10, 18:57
Tabiki D&R'dan alıcamm diğer yerlere güvenmiyorum..Zaten ankarada güvenerek aldığım iki yer var Biri D&R biride Dost yayınevi..Zirve takipleri bu gibi yerlerden bilgi alınırak yapılıyor sanırımm..

*HiLaL*
01-07-10, 19:04
Allahin izniyLe bir CIkSInnnnn. OrjinaLini aLIcam tabiikidee :)) Türkiye'ye geldigimde taze olucak in$allah ALbümüü i$te ozaman heryerde TARKAN caLICak ne güzLL :)). Hee hazIr akLma gELmi$ken, bazI arkada$LarImIz ingilizce aLbmüü tutmadIda, dünya sTarI degiLde diyor ya hanii.. Dün bir magzada TARKAN ingilizce ALbmüü caLDI SIra sIRa.. artIk dünya StarI oLmayan birinin ingiLizce aLbümünü ba$tan sona neden caLIyOrLarsa :P:P
KAPAK OLSUN baZI insanLara !

pare pare
01-07-10, 21:27
Ben bakudeyim ne yapmaliyim ?!

ertares
02-07-10, 11:37
Elbette Dost Kitabevi Ankara'da. Elektronik ortamda TT Net harici her yer olabilir.

ece**
02-07-10, 11:56
uf yaa ayın 12sinde alanyada olacam ben çok strese girecem gidip almak için :) alanyada ilk bulduğum yerden alırım albümü çatlarım yoksa ankaraya gelince artık d&r dan da alırım napim:)

meryem_17
02-07-10, 12:36
Tabikide orjinal cdsini alıcam albüm çıkınca.Yasal yollada olsa indirmek istemiorum içime sinmio açıkçası albümü elime alıp fotoğraflarına şarkı sözlerine bakmak gibisi yok bence.

SESA
02-07-10, 13:02
Dijital ortamdan indirmek orjinal albümü almak kadar heyecen vermiyor

simgem__
02-07-10, 18:04
:21:bende şu an izmirdeyim albüm çıkana kadar dönücem ve albümü ilk çıktığı gün D&R dan alıcammm:21::21:

ozgem__
02-07-10, 18:24
bn D&R'den alacağım. inşallah albüm yok satar satış rekorları kırar buna inanıyorum..

Buzlukahve
02-07-10, 18:31
Ben bakudeyim ne yapmaliyim ?!

baküde D&R yok mu:) eğer yoksa mutlaka müzik marketleri vardır ya bakü de ttnet ten dinleyebilirsin mesela en çok dinlenilenlerde yükselir en azından

Ibrahim24
04-07-10, 16:18
Bakalim Belcika'ya nezaman gelir ... Insallah fazla surmez.

starzu
04-07-10, 16:51
açıkçası albüm çıkınca en yakın mağzaya koşuyorum D&R biraz uzak zaten beklemekten bunaldık aslında fatih mantıklı söylüyor D&Rden almak satış rakamlarına daha hızlı geçmesine nedenoluyor ama ahhh işte tarkan aşkı aceleci davranıyoruz işte ama bu sefer D&Rden almaya gayret edicem:29:

fuatuslu
05-07-10, 20:14
Yine kısa sürede birinci olacak ;)