PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanın şimdide Şıkıdım isimli parçası bir yabancı şarkıcı tarafından seslendirildi

fatihvefatih
28-06-10, 16:20
Tarkan Megastar dediğimizde bazılarının işine gelmiyor hadi canım ordan diyolar ama kim ne derse desin gerçekler inkar edilemiyor..Daha önce Dudu, Kuzu kuzu, Şımarık şarkıları yabancı dillerde söylenen Tarkanın şimdide Şıkıdım isimli parçası bir yabancı şarkıcı tarafından seslendirildi ama hoş görürsünüzki oda şarkıyı kendi tarzında (hiphop-electro) yorumladı

Skepta 1982 Birleşik Krallık yani İngiltere doğumlu bir şarkıcı….müzik hayatına 2005 yılında atılmış ilk albümünü ise 2007 de çıkarmış ve Tarkanın şarkısını seslendirdiği bu son 2010 tarih etiketli albümüde 3. albüm çalışması oluyor..Ayrıca şarkıcının Jay Sean ve N-Dubz grubu ilede düetleri bulunuyor..Tarkanın şarkısını albümüne koyan şarkıcı şarkıyı albümde şu isimle lanse ediyor.. "Oynama Sikidim Sikidim"

Şarkının video klibini düşük kalite olarak aşağıdan izleyebilirsiniz yok ben iyi kalite izlicem diyenler bu bağlantıdan videoyu izleyebilirler he bide üstüne üstlük indirip dinlicem diyorsanız şanslısınız 1 haftalığına bu linkten indirip dinleyebilirsiniz daha sonra linki kaldırıcam

BEN ŞAHSEN ÇOK BEĞENDİM, YA SİZ??

http://www.lordiz.com/tarkan-sikidim-sarkisinin-skepta-versiyonu.html

Dark_blue
28-06-10, 17:30
hehehe super deh$et cok begendim guzel olmu$.Tesekkurler fatih.

arau
28-06-10, 19:10
bence tarkan onu konserine çağırsın sahnede süper olurlar....

meryem_17
28-06-10, 20:14
Süper ötesi olmuş yha bayıldımmmm wllahi link için ayrıca teşekkürler.Artııııııııı tarkana MEGASTAR DEİL DİEN ŞAHISLARADA KAPAK OLSUN BU WİDEO DEMEDEN GEÇEMİCEMM.^^MEGASTARIMI ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKSIN.^^zuhahahahahaha

TARQANIM
28-06-10, 22:13
ben ciktigindan beri dinliyorum galiba albümünü alcam..

*HiLaL*
28-06-10, 22:32
Bomba gibi olmu$$$$ harikaa cok begendim Link icin haber icin Te$ekkürlerr.. Mükemmel ötesii !!

fatihvefatih
28-06-10, 23:13
bence tarkan onu konserine çağırsın sahnede süper olurlar....

şahane bir fikir :)))))

pare pare
28-06-10, 23:19
Tesekkurler haber icin. Ben bu vidyonu daha once gormusdum youtubede . . . Guzel

haskimm
28-06-10, 23:31
arkadaslar 1 haftya kadar tarkanın albumunun cıkcagını dusunuorum bu kadar uzamasının sebebı belkıde tarkanın yenı bi imaja geçmesi için gereken zamandı

fatihvefatih
28-06-10, 23:55
arkadaslar 1 haftya kadar tarkanın albumunun cıkcagını dusunuorum bu kadar uzamasının sebebı belkıde tarkanın yenı bi imaja geçmesi için gereken zamandı

Ağzından bal damlıyo inşallah yaa :))

haskimm
29-06-10, 00:18
zaten uzun zamandr dmc'nın ınternet sıtesınde tarkan yakında yazıo http://www.dmc.com.tr/

Anella
29-06-10, 00:55
Şarkı harika suuper!: 20:

jetaime
29-06-10, 01:17
zaten uzun zamandr dmc'nın ınternet sıtesınde tarkan yakında yazıo http://www.dmc.com.tr/

haskim bu sitede tarkan yakinda yaziyo evet ama uc haftadir boyle :9:

eLiF
29-06-10, 19:05
çok güzel olmuş video da mükemmel arada Türkçe kelimeler de sölüyolar çok beğendim :)
teşekkürler

serennn
29-06-10, 19:29
bendee çok beğendimm yaa süper olmuşşş ağzına sağlık ne diyelmm

fatihvefatih
29-06-10, 21:09
Şarkıda ki ses TARKAN değil mi, oysa manyak olmuş, tam bir Tarkan reklamı olacak.. Teşekkürler..

Ya bunlar Türkçe söylüyorlar, çok güzel ya..

Oynarkenken dikkat edin Türkler gibi oynuyorlar, Tarkan gibi oynamaya çalışmışlar.. Güzel ya..

Evet şarkıda Tarkan'da var :)