PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Beyaz Şov

collcoll
27-06-10, 21:18
ya arkadaşlar hiç mi yok hatırı kıymeti bilenen biride Tarkan ı ikna etsin beyaz şov için. bu ne abicim ya elin memleketlerinde çıkıyor saçmasapan programlara sonra gelip ben sizi seviyorum diyor. neden sadece 40 yılda bir konserde görmek zorundayız tarkanı. albümde çıkartmasın böyle çıkaracaksa yok haziran başı yok temmuz sonu vs vs. kışın çıkarsın

_trkn_
27-06-10, 21:32
Tarkan şov programlarına çıkıp ne konuşacak ki ? o bir müzik adamı,diğer şarkıcılar gibi boş konuşmak ona yakışmaz.

Bu tarz programlara genelde gündemde olmak için uğraşan,kendini tanıtmaya çalışan kişiler konuk olur.
Tarkan'ın buna ihtiyacı yok.

Mesela 2008 yılında Trt 1 kanalında konser vermişti,böyle özel gecelere katılabilir Tarkan.

twilight
27-06-10, 21:45
Hiç gereği yok cidden...
Ama,ara sira yabanci talk showlara katilip,dünya stari oldugunu gösterebilir...

Hüli 82
27-06-10, 21:54
tarkan cikmaz beyaz showa ciksaydi simdiye kadar cikardi

özlemmis
27-06-10, 22:04
Bu yeni bişey değil zaten çıkmıyordı şimdi niye çıksın.Ben şahsen beyaz showa çıkmasını istemiyorum.

tarkaseksüel
27-06-10, 22:13
beyaz show sezonu kapattı dıye bılıyorum ama :/

gizem-akkaş
27-06-10, 22:32
bence beyaz showa katılabilir beyaz kaliteli ve programıda kaliteli abuk sbuk sorular sormuo zaten öle olsa sezen ve ajda gbi büüyük sanatçılar çıkmazdı tarkanımda büyük bi sanatçı oda bnce oraya çıkabilir bölece bizede daha yakın olmş olur hmde beyaz mutlu olur:))

Cecuq
27-06-10, 22:55
Tarkan türkiyede çıkılacak talk show programı yok demedimi...Bunu söylediyse neden çıkacak beyaz showa ki zaten beyaz show da kaliteli bi talk show programı değil bana göre...zamanında bişeyler yapıyodu tamamda...Şimdi bi okan bayülgenden farkı yok...program akışı aynı gibi...Çıkmaması çok mantıklı ...

denizarya
27-06-10, 23:27
bencede bir programma katilsa cok iyi olur..özletior kendisini...beyaz show olmasa bile..mesela yine 32.gün gibi yada güneri civaoglunun programina katilabilir

Dark_blue
27-06-10, 23:39
Cikmaz , Cikmamali.

berkan
28-06-10, 00:12
eskiden isterdim beyaza cıkmasını ama beyaz show un eski tadı yok artık bence cıkmasın .

TARQANIM
28-06-10, 01:07
bencede bir programma katilsa cok iyi olur..özletior kendisini...beyaz show olmasa bile..mesela yine 32.gün gibi yada güneri civaoglunun programina katilabilir
cok komiksin ne isi var tarkanin orda :28:

xurush'nine
28-06-10, 11:28
Cikarsa(ydi) sevin(dik)iz cok ozluyoruz kendisini, cikmiyorsa da bir bildigi vardir her halde.Bize onun kararina saygi duymak duser..

*HiLaL*
28-06-10, 11:55
CikmasInI elbette isterim Ama vardir bi bildigi..

collcoll
28-06-10, 12:02
tarkan beyaz şova çıkıp ne mi yapacak. ya arkadaşlar yabancı şova çıkmakla dünya starımı oluyor. nerde starlık ya. son iki albümde fiyasko. en iyi albümü karma. biraz gerçekçi olun. tarkan müzik adamıda çıkanlar koyun çobanımı. çıkar hayatını anlatır. 3-5 şarkı söyler. gündelik yaşantısından bahseder biter. bizde tarkan görürüz. adam 3 ay önce videoya çıkıyor bizler ekranda yeni görüyoruz. koyu bir tarkan hayranıyım ama bana hareketleri ters geliyor. başka programlara bişey demem ama söz konusu beyaz...

arkadaşlar beyaz şov veya okan bayülgen her neyse. tamam çıkmasında ama başka bir yere çıksın. hiç mi yok düzgün program. elin memleketimi yapıyor. yani koca ülkede adam gibi şov yok öylemi. iyi soho da tanıtım verirsin paran yoktur kapıda ağlarsın. sonra konser verir bilet yoktur adama söversin. sonra tarkan hayranıyım. bir şarkı bir şarkı single çıkarır 5 lira verip alırsın. yada internetten indirirsin. sonra tarkan hayranıyım. biraz gerçekçi olalım. tarkan bi dünya starı değil sadece tanınmış biri. starlık başkadır. star olsa come closer albümü çok konuşulurdu ama olmadı. ve eskisi kadar popüler değil. karma albümü zamanına bakın birde metamorfoz a.

meryem_17
28-06-10, 12:35
Aslında bende beyaz showa çıkmasını çok isterim.Ama tarkan türkiyede gidebileceğim talk show yok demesinden dolayı çıkmasını istemem.Ayrıca eyer çıkarsa gazetcilerin bunu kötüye çekecekleri için istemem.Ki tarkanda bu saate kadar çıkmadı bu saatten sonrada çıkcağnı zannetmiorum.

Dark_blue
28-06-10, 13:11
arkadaşlar beyaz şov veya okan bayülgen her neyse. tamam çıkmasında ama başka bir yere çıksın. hiç mi yok düzgün program. elin memleketimi yapıyor. yani koca ülkede adam gibi şov yok öylemi. iyi soho da tanıtım verirsin paran yoktur kapıda ağlarsın. sonra konser verir bilet yoktur adama söversin. sonra tarkan hayranıyım. bir şarkı bir şarkı single çıkarır 5 lira verip alırsın. yada internetten indirirsin. sonra tarkan hayranıyım. biraz gerçekçi olalım. tarkan bi dünya starı değil sadece tanınmış biri. starlık başkadır. star olsa come closer albümü çok konuşulurdu ama olmadı. ve eskisi kadar popüler değil. karma albümü zamanına bakın birde metamorfoz a.

Tarkan hayrani bunu mu soyluyor ? birdaha dusun istersen hayranlik meselesini.

İZMİRLİ
28-06-10, 13:50
Son dakika bölümüne niye açıyorsun.Bizde albümle ilgili bir gelişme var zannettik. Tamam sen istedin diye çıkar Tarkan beyazshow a merak etme.

collcoll
28-06-10, 16:55
heee albümle ilgili gelişme var. eylül ayında çıkacakmış albüm. boşa bekleme. bugün yarın değil.

sana mı sorcam tarkan hayranlığımı düşünmeyi. gerçekleri konuşmak mı zoruna gitti. evet tarkan popüleritesini kaybetti. buda beni üzdü.

jetaime
28-06-10, 17:09
heee albümle ilgili gelişme var. Eylül ayında çıkacakmış albüm. Boşa bekleme. Bugün yarın değil.

sana mı sorcam tarkan hayranlığımı düşünmeyi. Gerçekleri konuşmak mı zoruna gitti. Evet tarkan popüleritesini kaybetti. Buda beni üzdü.

vallah ben bilmiyorum ne yapiyorsun bu site'de
benim icin sen bir tarkan hayrani degilsin
her zaman sen tarkan alta iniyorsun
ne bosu bekliyoruz ?
Sen nerden biliyorsunki album eylul ayinda cikacak ??
Nerden biliyorsun ki tarkan populerite kaybolmus ??
Ozur dilerim ama benim icin sen bir tarkan hayrani degilsin

saygilar

meryem_17
29-06-10, 12:47
vallah ben bilmiyorum ne yapiyorsun bu site'de
benim icin sen bir tarkan hayrani degilsin
her zaman sen tarkan alta iniyorsun
ne bosu bekliyoruz ?
Sen nerden biliyorsunki album eylul ayinda cikacak ??
Nerden biliyorsun ki tarkan populerite kaybolmus ??
Ozur dilerim ama benim icin sen bir tarkan hayrani degilsin

saygilar

Aynen yha hayranlık bu mudur nasıl düşünceler bunlar yok tarkan popüleritesini kaybetti yok dünya starı deilll yok albüm eylülde falan sen kimsinki afedersin bu kadar herşei bliosun tarkan hakkında daha doğrusu atıp tutuosun bence.Konuyuda saptırdığınıda bilmem farkındamısın.Amacın bütün dikkatleri üzerine çekmekse burası öle bir yer deil.Burası GERÇEK Tarkan Hayranlarının buluştuğu bi platforumdur.Yanlışmıyım arkadaşlar eyer yanlışım warsa düzeltin.Böle hayranlık böle bir sewgi warmı bu nasıl bir hayranlıktır ben anlamış deilim.Saygılarr.

neslihan yıldız
30-06-10, 14:37
hadı canım çıkmaz tarkan güvenmıyor onlar karızma çızme peşınde

DaLy
30-06-10, 15:53
Umarım çıkmaz.Tarkan'ın belirttiği gibi ''Türkiye'de çıkılabilecek kaliteli bir şov programı yok''...Adam bugüne kadar nasıl çıkmadıysa bundan sonra da çıkmasın.

Birbirinden güzel şarkılar yapsın ve her zamanki gibi sizleri seviyorum desin razıyız.Ya da razıyım.

*HiLaL*
01-07-10, 02:22
Sen hayransan biz neyiz cok merak ettim. Arkada$Im bu nasL bi hayranLk bilemiorm yanii. Sen eminmisin hayrani oldugundan, yoksa o bir cok cekemeyenlerdenmisin ..

trkntrkn89
01-07-10, 02:37
eskiden severdim beyazı ama şimdi çok yalaka oldu bence hiçte kaliteli bi program değil okanla birlikte kanlada iyi polis kötü polis oynuyorlar amacı tarkanı ben çıkardım olacak beyazın gerek yok beyaz kenan doğuluya megastar diyebilen bi adam hala izlerim programlarını ama bence tam bi piyon ve herkesin sırtını sıvazlamaktan başkja bişey yapmıyor...ohh içimi döktüm bi acun bide beyaz son zamanlarda gıcık olmaya başladım nedense:D....

mmuurrsseell
02-07-10, 13:24
çok doğru söylüyosun..katılıoyrum..