PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral'a hücummm... :))))

twilight
26-06-10, 16:25
''Kral Tv'de Top 20'de Tarkan 1 Numara''bu duyuruyu görmüssünüzdür... Simdide ben diyorum ki...Yillar önce sanirim 1995'teki Tarkan'in rekorunu Tarkan'la egale edelim...Yani Kis Günesi sarkisi 14 hafta zirvede kalmisti...Eger beraber forumca yüklenip mesaj atarsak 15 hafta Sevdanin Son Vurusunu zirvede tutarsak - ki inaniyorum yapabiliriz - belki seneye Tarkan,bu durumdan arti bir ödül daha alir... :) Fikir benden,uygulamasi tüm Tarkancoll fanlarindan....Tabi fikrimi begendiyseniz... :20:
Saygilarimla :)

simgem__
26-06-10, 16:58
güzel olur aslında...

schumaer
26-06-10, 17:47
kral tv top 20 eskisi gibi güvenilir diil artık,oylamalar falan çoğu yalan dolan yani,bi işe yaramaz sistem eskisi gibi diil boşa uğraşmayın derim ben..

start_the_fire
26-06-10, 18:09
Tabiki ''Her Tarkandaşımın ''düşüncelerine saygılıyım en başta bunu söylemek istiyorum yanlış anlaşılmasın gelelim konu hakkında yoruma; Kral tv kendini aşmış bir kanal neden öyle diyorsun anlamadım schumaer , yayın kurulusu bile kral tv sahip cıkamadı normal televizyon kanallarında kral tv yok . (Kablolu yayınlarda var artık Kral tv ) ( Ben evimde Dıgıturk kullandığım icin oradan biliyorum ) ve bir kaç arkadaş söylemişti , Ben öyle biliyorum ama tabiki eski kral Vjler o zaman daha güzeldi ,Mesela Bülent'in O Tarkan'ı övüsü kuzu kuzu zamanlarında hala aklımdan cıkmıyor değil hani ama simdi ki kral gerçekten kendini aşmış bir sekilde ilerliyor , uyanıklık yapacağını sanmıyorum , ama bu destek işine gelince tabiki Tarkan'ı ne olursa olsun desteklememiz gerekiyor

Eğer sırf destek yaparım diye sözde bırakırsan boşver kalsın O eller calısacaksa eğer başka şeyler için çalıssın !!

Hı diyorsan '' Ben tarkan icin gerçekten kalbimden destekliyorum her zaman dersen ayrı bir mevzu tabiki ''

E o zaman ne duruyoruz eller calıssın :18: :18:

günışığım
26-06-10, 21:18
kis gunesini tarkan bile zor kirar :-P

denizarya
26-06-10, 22:13
hadi bakalim..zanetmiyorum simdilik o eski rekoru basarsin ama albüm ciksin inaniyorum ki olur

Zara
27-06-10, 01:18
kral tv top 20 eskisi gibi güvenilir diil artık,oylamalar falan çoğu yalan dolan yani,bi işe yaramaz sistem eskisi gibi diil boşa uğraşmayın derim ben..

walla haklisin schumaer artik yalan dolan olmayan bi sey kalmadi maaleseff :16:

meryem_17
27-06-10, 13:14
Güzel fikir bence uygulayalım arkadaşlar.

Buzlukahve
27-06-10, 16:22
kış güneşi eşsiz bir şarkıydı yıldız tilbe menteşeli umarım tarkanın çıkıcak albümünde yıldız tilbe sözleri olur çünkü tarkan yıldız tilbe şarkısına sesi çok yakışan biri bence,ayrıca emir de dua etsin yıldız tilbe eline düştüm ü o kadar güzel yazmış o şarkı sayesinde emir i herkes sevdi unutmamak lazım yıldız dan mutlaka okumalı tarkan

DaLy
27-06-10, 16:49
Sevdanın son vuruşu değilde albümün yeni çıkış şarkısıyla bu uygulama daha doğru olur diye düşünüyorum.