PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kimsenin sesi soluğu çikmiyor!!!

simgem__
24-06-10, 13:13
HÜSEYİN ÖZKAN

KİMSENİN SESİ SOLUĞU ÇIKMIYOR!

Yazın nerdeyse ortasına geldik. Geçen yıl fırtına gibi esen şarkıcılardan ses soluk çıkmıyor. Hala 2010 yazının şarkısı ortada yok. Gerçi siz kendilerine sorsanız, herkesin şarkısı patladı, ortalık toz duman. Şunun şurasında Ramazan’a ne kaldı ki, toplasanız iki ay ya var ya yok. Piyasa ne zaman açılacak merak ediyorum. tarkan bir şarkı attı ortaya, gerisini bekliyoruz. Bu kadar profesyonel çalışan bir ekibin, bu kadar belirsiz işlere imza atması çok şaşırtıcı… Neden bu kadar ara verildi, diğer şarkılar nerde? O kadar yaygara kopardınız, bu kadar mıydı yani? 16 şarkı yapan Serdar Ortaç, belki bir konser turuna başladı fakat, yeni albümünden bir şarkısını hala ezberleyemedik. Demet Akalın albümüyle uğraşması gereken bir zamanda, özel hayatının kurbanı oldu. Şarkılarından çok evliliği ile gündemde. Hızlı bir çıkış yapacağını düşünen Işın Karaca da duruldu. Albümün satış rakamları ancak listelere 10. sıradan girebiliyor. Ne erkek ne de bayan bir popçu, şu ana kadar ipi göğüslemiş durumda değil. Bengü “bir şeyler yapıyorum” diyordu, sanırım o da kürkçü dükkanına geri dönüş yaptığı için, bu ara aşk işlerine yoğunlaştı. Popçular iyiden serdi. Bu sene işi düşünen pek yok. Kenan zaten baştan söylemişti, bu sene yeni bir albüm yapmayacağını. O da keseden yiyenlerden. Assolistlerden Ebru Gündeş, Gülben Ergen, Sibel Can bu seneyi pas geçenlerden. Şimdi dört gözle İbrahim Tatlıses’i bekliyoruz. Umarım boşluğu doldurur. Ajda Pekkan, geçen yaza Serdar Ortaç şarkısıyla damga vurmuştu. Bu sene ancak jartiyerli kostümüyle akıllarda. Hande Yener’e ise şimdilik söyleyecek bir lafımız yok. Rakiplerine göre bir adım önde olduğu kesin… Üretimin en az seviyede olduğu bu yıl, pek tat vermeyecek anlaşılan. Bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok…

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/kimsenin_sesi_solugu_cikmiyor_.htm

anakha26
24-06-10, 13:27
Bekle Hüseyin Özkan. Çok az kaldı :):)

start_the_fire
24-06-10, 13:30
Sabretmeyi öğrenmelisin tarkan albümü bir çıkarsın görüşürüz cıkmış mı cıkmamıs mı :)

Biz Albümü sanırım 6 ay oldu herhalde , mart, mayıs , olmadı nisan olmadı arada üzücü olaylar yaşandı Haziran da bitti bitecek , ama benim kafamda şöyle bir düşünce yatıyor tarkan albümlerini özenerek yaptığı icin alt yapısıyla albümün cok ilgilendiği icin bunları ( bounce ) ( cihan abi ) ve burada bulunan diğer müzisyenler cok iyi bilir ,cünkü gitar caldığınız icin sizlerin bunu daha cok bilmeniz gerekir ben olayın dıs yüzeyinden bakıyorum aslında burda ki insanların %90'ı öyle bakıyor albümde ne gibi hatalar oluyor nerelerde eksiklikler var aslında Cihan Abinin yani ensturman calanların Müzikle uğraşanların bunları bize anlatması gerekir diye düsünüyorum ben acıkcası

Cihan abi ben burda senden baska müzikle ilgilenen görmedim :) direk neden beni söyledin diye bana sitem etme :) :27:

disiseytan
24-06-10, 13:33
Bu bekleyiş sadece bzm deil sanırım herkesin canını sıkmaya başladı:( sırf şarkıları deil beklenen yeni imaj nerde ne giydi ne kadar para aldı vs... eee tabi herkes bişiler sölemek ii yada kötü bşiler yazıp çizmek için tarkanı beklio malum basın içinde olabilcek en ii malzeme her zamn Tarkandır! hayranlarıda yeni şarkılar için yanıp tutuşuo en azından bi netlik kazansın şu durum albümü kaç gün daha bekliycez?Gün diorum çünki kimsenin ay hesabı yapacak sabrı kalmadı galibaa:(

twilight
24-06-10, 14:19
Bekleyin...Az kaldi sinyalleri vermisti zaten Tarkan...
O zaman bekleyelim...Az kaldi... :)

ece**
24-06-10, 14:51
Doymadım doyamadım sevmelere seni ben
Kimseyi koyamadım yerine yeniden
Saymadım sayamadım sensiz geçen yılları
Ne inkar ne itiraf bu yalnızca SİTEM :))))

*HiLaL*
24-06-10, 15:03
Bi yerde Adam hakli neden bukadar cok ara verdi ? TarkanI cekemeyenlere koz verdi Tarkan.. Ama tabii Albüm cikinca herkes iyiki vermis bukadar ara bomba yaratti dicekler.. Tabii cekemeyenler kala kalcak..
Biz Sevenleri olarak sabretmesini ögrendik TARKAN sayesinde :) Biz ne olursa olsun bekleriz isterse 10 yIL sürsün ki sürmesin :D Ama sabir sabir sabir :) Tarkan icin hersey deger bekleriz bekliyoruz beklemeyede devam ederiz icabinda.. !!

mordum
24-06-10, 15:18
Doymadım doyamadım sevmelere seni ben
Kimseyi koyamadım yerine yeniden
Saymadım sayamadım sensiz geçen yılları
Ne inkar ne itiraf bu yalnızca SİTEM :))))

ben bu ece nin yorumlarına bitiyorum yaa:)))

İZMİRLİ
24-06-10, 15:23
öyle he deyince albüm çıkmıyor...

ozgem__
24-06-10, 17:22
biraz daha sabredemiyolar..

günışığım
24-06-10, 18:52
Tarkan cok titiz bir adam en guzelini yapmak icin ugrasiyor birakinda rahat rahat yapsin albumu gec olsun ama guc olmasin en guzel album bizi bekliyor yakinda geliyorda...!!!

pare pare
24-06-10, 19:00
Bencede hersey muhtesem bi tek albumun cikisi cok uzaniyor (((

Dark_blue
24-06-10, 20:17
Tarkan piyasa sarkisi yapmadigi icin piyasaya ayak uydurmuyor.

start_the_fire
24-06-10, 21:56
Tarkan piyasa sarkisi yapmadigi icin piyasaya ayak uydurmuyor.

Sana katılıyorum arkadasım

serennn
28-06-10, 01:26
öyle he deyince albüm çıkmıyor...

ne deyince çıkıyoo :21:neyse söyleyelimdee çıksınnnn artıkkk nolurrrr yaaa !!

denizmavisi
28-06-10, 01:44
fırtınadan önceki sessizlik bu, fırtınanın kopmasına çok az kaldı yakında megastar kasırgası yaşanacak ona göre:24:

jetaime
28-06-10, 16:58
Oooo bekle bekle album bir az sonra cikacak piasada