PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan - kibariye düet

garez
11-06-10, 15:32
Kibariye, Tarkan'la İkinci Düetini Yapacak

TEKİRDAĞ'da sahneye çıkan ünlü şarkıcı Kibariye, daha önce 'Gülümse Kaderine' isimli şarkısında düet yaptığı Popstar Tarkan ile yeni albümü içinde bir şarkı seslendireceklerini söyledi.

Kibariye ve Volkan Konak, sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı 46. Tekirdağ Kiraz Festivali kapsamında düzenlenen konserde sahne aldı. Konsere Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Belediye Başkanı Adem Dalgıç ve çok sayıda Tekirdağlı katıldı. İlk olarak sahneye çıkan Kibariye seslendirdiği birbirinden güzel parçaları ile Tekirdağlıları zaman zaman hüzünlendirdi. Söylediği Roman parçaları ile konsere gelenleri coşturan Kibariye izleyenlerden büyük alkış aldı.

NASIL GÜZEL KALDIĞINI ANLATTI

Konser aralarında güzellik sırrını dinleyicilerle paylaşan Kibareyi,"51 yaşında olmama rağmen 17 yaşındaki kızlar gibi gösteriyorum, Bu dinçliğimi düzenli bir hayatım olmasından kaynaklanıyor. Gece hayatım yok. Kendime iyi bakıyorum. Herkesin kendine iyi bakması gerekir. Diyeceksiniz ki bu kadın estetik mi yaptırıyor, krem mi kullanıyor. Yemin ediyorum hiç birini kullanmıyorum. Sigara, içki içmiyorum. Gece hayatım yok. Çok düzenli bir hayatım var. İşimden evime, evimden işime gidiyorum. Bir de yüzümü sabunla yıkamıyorum. Sabunsuz yıkıyorum güzel kadın kalıyorum" dedi.

Tarkan'LA İKİNCİ DÜET

2006 yılında çıkarttığı albümündeki 'Gülümse Kaderine' isimli parçasını popstar Tarkan'la birlikte seslendiren Kibariye, bir haftaya kadar çıkacak olan yeni kasetinde de Tarkan'la düet yapacağını duyurdu. Hangi şarkıyı birlikte seslendireceklerini söylemeyen Kibariye, "Yeni kasetim 4- 5 gün sonra çıkıyor. Her zaman olduğu gibi kasetimde Roman şarkım olacak. Tarkan ile yine düet yapacağız. Yarın (bugün) birlikte okuyacağız. Onunla birlikte kendisinin yazdığı bir şarkıyı beraber okuyacağız. İsmini söylemem."dedi.:21::21:

schumaer
11-06-10, 16:15
istanbul ağlıyor olcak

garez
11-06-10, 16:20
istanbul ağlıyor olcak

tabi ki de İstanbul Ağlıyor olacak...ama bir bakıyorsun yeni bir parça seslendiriyorlar...:20::20:

start_the_fire
11-06-10, 16:42
Bu haber sanki daha önce çıktı diye hatırlıyorum ben evet İstanbul Ağlıyor olacak

ozgem__
11-06-10, 17:05
istanbul ağlıyor:)bu haber çıkmıştı galiba evt çok güzel olacaktır..

denizarya
11-06-10, 17:44
evet bende istanbul agliyor diye biliryorum

zwolkan
11-06-10, 18:49
Don't leave me alone :)

Dark_blue
11-06-10, 21:06
istanbul agliyor ' u bir baska bayan bir sarkici daha albumune almisti hatirlarsaniz...
kibariye ' ikimizin yerine ' yi alsa daha iyi olmaz mi ?

simgem__
11-06-10, 22:29
kibariye ve tarkanın sesleri çok yakışıyorr güzel olcağından eminimm :)

sally
12-06-10, 01:26
Güzel düet olur Istanbul Agliyor sarkisina dir

meryem_17
12-06-10, 13:48
Mükemmel ötesi bir düet olacağından hiç şüphem yok.Süper bi haberdi çok teşekkürler.

pare pare
12-06-10, 16:57
Guzel olur bence . . .

jetaime
12-06-10, 18:57
Evet bende istanbul agliyo hatirliyorum

duduboy
13-06-10, 03:06
Tarkan cigimiz kendi albümünle biraz ilgilense.......biz nasil olsa esek gibi bekleriz....... :-(

serennn
13-06-10, 20:01
"Yeni kasetim 4- 5 gün sonra çıkıyor. " darısı TARKAN'A yaaa :)) bende istanbul ağlıyor diye duymuştumm ama çok tatlı olurlarr ya !!

twilight
13-06-10, 20:19
Kibariye'yi sevmiyorum...Sesi falan da oldugunu düsünmüyorum acikcasi...
Ama Tarkan sarkilarina(Yak bütün fotograflari örnegin)renk katmistir... :)
İstanbul Agliyor'a da renk katicagina inaniyorum... :)