PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat dalkılıç külah video

schumaer
09-06-10, 16:45
http://www.izlesene.com/video/muzik-murat-dalkilic-kulah-2010-yepyeni/2218213

arkadaşlar şu klibi full izleyin,özellikle ortasında ve sonundaki sahnelere dikkat edin,sonra tarkanın salına salına sinsice klibini düşünün,bakalım çaktırmadan da olsa yaptıkları özentiliğini sezebilcekmisiniz

smh
09-06-10, 17:05
evet guzel yakalamıssın ortasındakı öpusme sahnesı ellerın bırbırıne değmesı fln çaktırmadan araklamıslar normal zaten murat dalkılıçtan bahsedıyosak

start_the_fire
09-06-10, 17:11
Evet kardesim birz ordan burdan calma şarkı olmus ki ben şarkıyı hic beğenmedim yani anlamsız sözlerden ibaret + bu kızlarla sürekli sarmas dolas kliplerden bıktım artık orjinal bir klip istiyorum ya ne bu böyle , kötü örnek oluyorlar harbiden ya

meryem_17
09-06-10, 19:28
Tek kelimeyle özetlersek özentii başka birşey deil.Benzetmeye çalışmış ama hava kimse Tarkanımın tırnağının ucu bile olamaz...

**MegaStarkan**
09-06-10, 21:46
Tarkan sex sembolu Türkiye'de, hareketleri her genc tarafindan dikkat edilmistir zamaninda. O kadar kiyaslanicak bir yön görmedim ama klipte... herkese bu tür elestiriler yapmamiz gerek o halde. Bu arada yüzü mü degismis Murat D.'in? Burun felan bir garip geldi.

jetaime
09-06-10, 22:58
Guzel bir klip gercekten sevindim ben

ece**
09-06-10, 23:41
tarkan özenilmicek adammı beeeeeeee :))) Doğru adama özenmiş :)

denizarya
09-06-10, 23:55
her sarkiciyida elestirmemek lazim..biri tarkani elestirdimi bizde kiziyoruz

nedjohnlansen
10-06-10, 00:40
murat dalkılıç kral tv ödüllerine özellikle tarkan'ı görmek için geldiğini söylemişti girerken. yani tarkan onun idolü gibi. bu yüzden benzerliklerin olması çok doğal.

yigit
10-06-10, 00:41
Tarkan sex sembolu Türkiye'de, hareketleri her genc tarafindan dikkat edilmistir zamaninda. O kadar kiyaslanicak bir yön görmedim ama klipte... herkese bu tür elestiriler yapmamiz gerek o halde. Bu arada yüzü mü degismis Murat D.'in? Burun felan bir garip geldi.

kesnlkle sana katılıyorm muratı insan olarakta tanıyorm braz agır elestırıler yapılmıs.basarılı bı cıkıs yaptı kı ne derse desın.

TARQANIM
10-06-10, 00:49
benzetmek istemis bazilari hic alakasi yok..

schumaer
10-06-10, 01:08
eleştri yapmak için açmadımki ben bu konuyu..aksine hoşuma gitti,açıkcası dalkılıçı bozdan daha çok beğeniyorum,özentilik var sadece hepsi bu,ayrıca dünyada micheal jackon,ve son olarak da justin idol alınıyo gençler onları taklit ediyo,türkiyede de tarkan herkesin idolü,tan da tarkan için üstat demişti bi konserinde,genç nesil tarkanı takip ediyo bu tartışılmaz bir gerçek..

karma_elcin
10-06-10, 01:32
ya zaten murat boz murat dalkılıç Tarkandan esinlendiler bu güne kadar :) mimikler davranışlar hareketler danslar çok benziyo bariz bi şekilde belli yane ;)

denizmavisi
10-06-10, 02:03
hangi şarkıcı özenmiyor ki Tarkana, ama klipte çok da benzerlik göremedim açıkcası, adam da bi tuhaf geldi bana estetik mi yaptırmış ne

ozgem__
10-06-10, 14:28
bencede her şakıyı eleştirmemeliyiz.. Özenmişsede tarkandan başka kimi özenebilir..

twilight
10-06-10, 23:14
calinti klip cok abi...bi de serdarin klipleri gibi hep artik yari ciplak kizlar...
artik biraz degistirmeliler,orjinallestirmeliler kendilerini... ama o kadar calinti bi sey yok gibi..