PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen'i kızdıracak

belfü
07-06-10, 02:46
Hülya Avşar, Gülay Afşar'ın NTV'deki 'Haftasonu' programında Sezen Aksu'yu kızdıracak bir açıklama yaptı

Hülya Avşar “Beste yapan arkadaşlar çok yüksek paralar talep ediyor. O şarkının tutup tutmayacağını garanti etmeden ‘Önce parayı görelim’ diyorlar.

Buna Sezen Aksu da dahil. Sezen Aksu şarkıları bankodur. Ama şarkıları kendi sesinden güzel. O şarkılar benim sesime uymayabilir” dedi
http://www.posta.com.tr/Magazin

özge
07-06-10, 09:28
niye kızdırsın ki bencede haklı ...sezen kendi söleyince güzel olabilir ama başkasınaa şarkı verdiğinde bu şarkının tutacağı ne malumm..ama şuda var tabi parasına görede şarkı yapıyodur her şarkı aynı fiyat değildir

ece**
07-06-10, 11:11
her şarkı kendi sahibinde güzel zaten bencede...

start_the_fire
07-06-10, 11:28
Nasıl ki ,Tarkanın kendi bestelerini baskası yorumladığı zaman beğenmiyoruz bundada o misal

ozgem__
07-06-10, 15:10
Nasıl ki ,Tarkanın kendi bestelerini baskası yorumladığı zaman beğenmiyoruz bundada o misal

evet katılıyorum arkadaşım:)

jetaime
07-06-10, 18:58
Eee ne olacak ki yapicak yapmicaksa allah allah

arau
21-06-10, 20:22
sen de beste yap o zaman hülya hanım yapabiliyorsan. sanki adamlar senden zorla para alıyorlar. o şarkı tutupta senin konser tekliflerin artınca, albüme harcadığından çok kazanmaya başlayınca ekstradan besteciye para vermiyorsan beste alırken verdiğin paranın lafını etmiyeceksin....

efsane_01
11-07-10, 22:48

Mesela Ben TARKAN,in Sharkilarini Bashka Sanatcilarin Yorumunda,da Beyeniyorum...Murat Boz, Nil,Sibel Can, Kibariye TARKAN,in Sharkilarini Taqdire Layik Bir Shekilde Yorumlamishlar...Bu Konuda Hic Birisinin Hakkini Yememek Lazim...:8:bravo

denoş
10-08-10, 06:32
oooo sarkilariii,DÜŞÜNCELERİİ HER SEEEİİYLE Bİ BASKAAA SENİ SEWİORUM MEGASKİM<3