PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MTV'ye NR1'a baskı yapalım!

twilight
03-06-10, 22:11
Arkadaslar...
MTV ve NR1'a bakiyorum...Uzun süredir Tarkan klipleri gösterilmiyor... !
Kral Tv - ki yillarca Tarkan'a düsman gözüyle bakan kanal bile,bugün 12 civarlarinda,Pare pare'yi dün aksam üstü de nostalji die Kis Günesi'yi gösterdi...Ancak NR1da ve MTV'de cit yok...Özellikle number one..Grup Hepsinin bile kliplerini gösterirken,Tarkan'i göstermiyor...!
http://www.numberone.com.tr/tr/
Bu Number1'in adresi..
Mtvnin adresi su an icin bakimda;)
Lütfen maillerinizi eksik etmeyin..
saygilar,twilight :)

denizarya
03-06-10, 22:48
evet bende sasiriyorum buna..powerturk kanali ayni sekilde

start_the_fire
03-06-10, 22:52
Ben powerturk kanalında hic tarkan klibi yakın zamanda gördüğümü hatırlamıyorum mtv desen ayrı bir mevzu hic görmedim zaten bakalım destek cıkalım arkadaslar baskı yapalıml

tarkaseksüel
03-06-10, 23:02
sürekli yeni şarkılar albumler çıkarken bu kanallar tarkanın en yenısı 2 yıl once cıkan sarkılarını neden sık sık yayınlasın ki ? Yayınlasa bile tabıkı nadır yayınlayacaktır. Denk gelmiyor olabiliriz. Çabuk tüketen bir toplumuz. tarkan ın yenı albumunun ve klibinin çıkmasıyla klibi dönecektir merak etmeyin... Bir düşmanlık olacağınıda sanmıyorum. Özelliklede nr1'in. Çünkü tarkan için nr1 hafta sonu bile yayınladılar

fatihvefatih
04-06-10, 00:31
Arkadaşlar az evvel aşağıda aynen geçtiğim ifadeleri Number One TV'ye mail olarak geçtim. MTV'nin sitesinde çalışma olduğundan site açılmıyordu bu nedenle mail adreslerini alamadığımdan MTV'ye şimdilik gönderemedim, isterseniz sizde kopyalayıp gönderebilirsiniz, iyi olur bence, en azından yeni albümle birlikte sık sık izleriz Tarkan'ımızı, bu onlara Tarkan'ımızın yalnız olmadığını göstermek açısından çok iyi olur ;))
Number One TV E-Mail adresi: editor@numberone.com.tr

Sayın Yetkili merhabalar,

Biz Tarkan hayranları olarak yayınlarınızı ilgiyle takip etmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Fakat son yıllarda Türkiye'nin Megastar'ı diye tanımlanan Tarkan'ın kliplerini kanalınızda izleyememekteyiz.
Evet Tarkan son 2,5 yıldır yeni bir albüm çıkarmadı ama yinede eski şarkılarının bile ilgiyle takip edildiği, ülkemizden çıkan tek Dünya Starımız Tarkan'ın kliplerinin yayınlanması gerekmektedir.
Tarkan'ın bu ülkeye malolmuş üst düzeyde bir çok şarkısı, dolayısıyla klibi vardır.
Fan Clup'ımızda bu konu gündeme geldi ve bende Tarkan'ın tüm hayranları adına bu düşüncelerimi size iletmek istedim, umarız bundan böyle Tarkan'ın kliplerini sık sık yayınlarsınız da bizde başka kanallara geçmek zorunda kalmayız.

Saygılar..

kartales26
04-06-10, 11:03
diğer kanalların sevdanın son vuruşunu yayınlamaları zaten imkansız çünkü kral tv'nin reklamını yapmazlar herhalde...number one bildiğim kadarıyla ömer karacan'ın kanalı ömer karacan'da tarkan'ın yakın arkadaşı olduğuna göre klip yayınlamama gibi bir durum söz konusu olamaz.mtv türkiye yayın politikası gereği zaten eski klipleri çok göstermeyen bir kanal Tarkan'ın yeni albümü çıkıp yeni klibi çekilirse bu 2 kanalda klibi yayınlar.benim tek korkum powerturk kanalının yayınlamaması belki tarkan kral tv ile yakınlaştığı için bir tek onlar klibini yayınlamayabilirler...

ozgem__
04-06-10, 12:30
evet baya zamanır çalmıyor :S bende bundan rahatsız oluyorum.. saol bilgilendirdiğin için.

Bamboo
04-06-10, 14:24
tarkan durağan olduğu içindir.. adam 3 senede bi albüm yapıyo ancak,normal bi sonuç yanii.. bence de yeni albüm çıkınca bu durum değişecektir..

simgem__
04-06-10, 18:10
Arkadaşlar az evvel aşağıda aynen geçtiğim ifadeleri Number One TV'ye mail olarak geçtim. MTV'nin sitesinde çalışma olduğundan site açılmıyordu bu nedenle mail adreslerini alamadığımdan MTV'ye şimdilik gönderemedim, isterseniz sizde kopyalayıp gönderebilirsiniz, iyi olur bence, en azından yeni albümle birlikte sık sık izleriz Tarkan'ımızı, bu onlara Tarkan'ımızın yalnız olmadığını göstermek açısından çok iyi olur ;))
Number One TV E-Mail adresi: editor@numberone.com.tr

Sayın Yetkili merhabalar,

Biz Tarkan hayranları olarak yayınlarınızı ilgiyle takip etmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Fakat son yıllarda Türkiye'nin Megastar'ı diye tanımlanan Tarkan'ın kliplerini kanalınızda izleyememekteyiz.
Evet Tarkan son 2,5 yıldır yeni bir albüm çıkarmadı ama yinede eski şarkılarının bile ilgiyle takip edildiği, ülkemizden çıkan tek Dünya Starımız Tarkan'ın kliplerinin yayınlanması gerekmektedir.
Tarkan'ın bu ülkeye malolmuş üst düzeyde bir çok şarkısı, dolayısıyla klibi vardır.
Fan Clup'ımızda bu konu gündeme geldi ve bende Tarkan'ın tüm hayranları adına bu düşüncelerimi size iletmek istedim, umarız bundan böyle Tarkan'ın kliplerini sık sık yayınlarsınız da bizde başka kanallara geçmek zorunda kalmayız.

Saygılar..

güzel yazmışsın ...
klipleri yayınlamamalarına bende bi anlam veremedim doğrusu...:5:

sally
04-06-10, 19:08
Yeni albüm cikinca kesin tv lerde görürüz klipleri