PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albüm!!

Yakisikli89
31-05-10, 23:31
Arkadaslar. Twitter'de Bengü bana albümünün haziranin ikinci haftasinda kesin olarak cikacagini söyledi. Yani iki hafta sonra. Magdem ki Tarkaninda albümü haziranin ortalarinda cikacak, neden bize kesin olarak haziranin ikinci yada ücüncü haftasinda albümün cikacagini söylemiyorlar anlamiyorum. Ozan Colakoglu bile kesin olarak birsey belli degil demis. Galiba gercekten albüm gecikecek'de gecikecek. Bu nasil bir profesionellikdir anlamis degilim. Heleki Tarkan gibi bir megastarda!

:16:

pdrlütfiye
31-05-10, 23:42
zaten prefesyonellerde hep bi belirsizlik olur canım. çünkü onlar son ana kadar hep daha iyisini yapma çabasındadırlar. e tarkan da bi prefesyonel olduğu için dolayısıyla belirsizlik oluyor tabiii... ben tarkanımı her türlü desteklerim arkadaş...

twilight
31-05-10, 23:51
öncelikle,evet tarkan isinde cok profesyönel onu kabul etmek lazim...ama dünyaca ünlü profesyöneller...(Bakin Tarkan henüz bu kademeye giremedi)
Madonna;Shakira falan bu isimlerden bahsediyorum 6 - 7 ay öncesinden belirttigi tarihte hani en fazla 1-2 gün süre sonra albümünü cikaran ünlüler...
Tarkansa albümünün tirajini arttirmak amaciyla sarkilardaki ne diyim size uyumu tutturmak amaciyla erteliyor da erteliyor...1 yildir albüm bekliyorum...
Gecen sene Can abiyle konusmustum...Agustosta cikacakti albüm .. 1 ay sonra tam 1 yil oluyor konusmamizdan...albüm hala ortada yok..
kimse alinip gücenmesin...ben tarkani seviyorum...tarkan fanlarini da seviyorum...ancak bu albüm haziranin 30'una kadar elime gecmezse(cünki bu bir degil iki degil come closer 10 yildir erteleniyordu bu en ufak örnegimdir - ki metamorfoz da ertelenmsiti hatirlarsaniz...dahada bir sürü sey sayabilirim)benden paydos arkadaslar deyip perdeyi kapatirim...mesajimin iyi okunup iyi anlanmasini ve silinmemesini temenni edrim... ;)
saygilar...
Twilight! :)

jetaime
01-06-10, 00:04
bak canim her zaman ki tarkan bir album cikartiyo
her zaman ayni olay cikiyo
her zaman !!!
bir az beklemek lazi ben rumeli gibi duydum 4 hazrian cikacak ama kim gercek tarihi biliyo
sadece tarkan ve hitt baska kimse yok
ama biz daha beklemek lazi
ben 4 haziran turkiyede olacam ve insallah album bir kac gun sonra cikacak

start_the_fire
01-06-10, 00:08
Tarkan'ı beklemiyorsanız sizin kendi probleminiz arkadaşlar , biz tarkanın bir albüm cıkarıp bir anda kaybolmasına asla seyirci kalamayız, tarkan yeni albümü çıkardığı zamanki zamandan önce titizlikle ve özenle calısmalarını yapar

bounce
01-06-10, 01:30
samimiyetimle bişey söyleyeyim ben de şarkılar yazıyorum ve iki üç kez stüdyodan geri döndüm daha iyi olması için. ben bu amatör halimle bu haldeysem Tarkan'ın ne durumda olduğunu anlayabiliyorum. empati yapmak lazım. nedir yani zaten bi şarkısını yayınlamış. bu kadar da yüklenmemek lazım! adam zaten stresli daha iyi birşeyler yapmak için.can şengün'e ait resimleri burda gördük..
kapansın perdeler o zaman!!!!

TARQANIM
01-06-10, 01:32
keyfinden ertelemiyo albümü sürekli heralde tarkanin icine sinmicek bi albümü neden cikarsin.. tarkan bu madonna veya shakira degil belkide bizi heycanlandirmak istiyo.. ertelesin ben beklerim dahada artiyo ona hayranligim o böyle yaptikca :D

denizmavisi
01-06-10, 02:55
kimse kusura bakmasın ama Tarkanın müşkülpesentliğine çok kızıyorum bizleri heveslendirip de sonra erteledikçe erteliyor.Biliyoruz çok kaliteli bir iş sunmak istiyor ama bu işi sunarken de bizleri de düşünmeli...Bana göre albümlerini kesin bir tarih verip o tarihte çıkarmalı eğer tarih konusunda kendisine güveni yoksa (ki görüldüğü gibi yok) o zaman hiç ağzından albümle ilgili bişey çıkmamalı hiç olmazsa bizleri de boşa heveslendirmiş olmaz bizlere de yazık ama:11:

hulya-savci
01-06-10, 03:18
Kimse Tarkan'a sormadı ki; Özinga ve Samsun ağabey'in dedikleriyle gittik hep... Tarkan zatan amatörce davranmadığı için bu aksatlıklar oluyor..

Birde bu şahsi tepikler nedir anlamıyorum, sanki Tarkan mahsus yapıyormuş, bize karşı kasıtlıymış gibi yorumlara hayretler içinde okuyorum.

Birde Bengu kimmis ya...

jetaime
01-06-10, 03:50
Kimse Tarkan'a sormadı ki; Özinga ve Samsun ağabey'in dedikleriyle gittik hep... Tarkan zatan amatörce davranmadığı için bu aksatlıklar oluyor..

Birde bu şahsi tepikler nedir anlamıyorum, sanki Tarkan mahsus yapıyormuş, bize karşı kasıtlıymış gibi yorumlara hayretler içinde okuyorum.

Birde Bengu kimmis ya...

offfff yaaa biz sadece kime sorabiliriz soruyoruz ama sen tarkandan halber alabirsinse ver bize cevabi pffff

hulya-savci
01-06-10, 06:23
Tarkansa albümünün tirajini arttirmak amaciyla sarkilardaki ne diyim size uyumu tutturmak amaciyla erteliyor da erteliyor...1 yildir albüm bekliyorum...

ya twilightcigim tam olarak bilmiyoruz ne oldu, belki de bir talihsizlik ya$ami$tir, bilemeyiz ki canim...

veli
01-06-10, 10:07
......:::'' herkes bilmelidir ki, Tarkan Fan ı olmak bi ayrıcalıktır ve kalite dmektir , herkes kendi yargılaruyla konuşmasın ortak düşünce nedir o na bakalım ve kimse TarkaN fanı değilim artık noktasına gelmesin ... üzülürsünüzz ,.......:::''':::.........

gülcan
01-06-10, 11:05
Benim düşüncem sabırla beklemek bir albüm gelicek bunun içinde zaman.. Bu kadar.. Tarkan'a albüm gecikiyor diye yok şöyle yok böyle demek yanlış.. Sonuçta biz hayranlarıyız Tarkan için bu siteye giriyoruz. Tarkan fanlarıda böyle olumsuz yorumlar yaparsa diğer insanlar ne demesin ne yapmasın..

Biraz destek.. ve sabır.

start_the_fire
01-06-10, 12:25
Her geçen gün albüm hakkında yeni yeni bilgiler öğreniyoruz arkadaslar , bu çok hoş birşey, tarkan bunu hep yapıyor zaten lütfen yeni bir olaymıs gibi şaşırmamızın bir manası yok bence buna seyirci kalmaktan başka yapacak birşeyde yok yani , tarkan hic bir zaman kapalı kapılar arkasından iş yapmadı , ne olursa olsun bizim haberimiz oldu , yeni albüm en kısa zamanda ve sağlam bir sekilde karsımıza cıkacak , bu kadar telaşa vermeninde bir anlamı olmadığını düsünüyorum

Tarkanın şu anda kafasında neler düşündüğünü neler organize ettiğini kim bilebilir ki , tarkan bir megastar herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünmek zorunda ve beklentilere en güzel bir şekilde cevap vermek zorunda , ve bu son üzücü olaylardan sonra konser etkinlileri iptal olabilir , bakın görüyorsunuz gün doğmadan neler cıkıyor meydana lütfen albüm hakkında bu kadar ön yargılı olmayalım bizler gerçek tarkan hayranlarıysak tarkana destek olmalıyız

Yakisikli89
01-06-10, 13:52
Taabiki Tarkan'i destekliyorum. Ama Tarkan'imizin yeni sarkilarini rüyalarimda görmekten biktim. Canli olarak albümü bir an önce elimde tutmak istiyorum. Youtube'da herkez bir sarkiyla kalmayip, albümü dinlemek istiyor. Bu yazi kaciracak endiseside var bende.

Bir aksilik ciktiginida inanmiyorum sahsen. Her sene ayni haberleri duyuyoruz, Metamorfoz albümündede kayitlar silindi ve erteleniyor diye okumustuk.

Neyse hayirlisi neyse o olsun
Hepinize :29:

ozgem__
01-06-10, 14:29
sabrediyoruz.. bekleyeceğiz ve sonunda kavuşacağız tarkana

TorNadO
01-06-10, 15:04
Tarkan'a hayranlığı eskiye dayananlar çok iyi bilirler ki, Tarkan albümleri kesin bir tarih ile çıkmazlar.

Şuan tabi ki yaz geldi Tarkan'dan bir şeyler beklemek Tarkan sever herkezin en doğal hakkıdır. Ama şuda bilinmeli ki albüm çıkar orası kolay, önemli olan sonrasıdır ne kadar arkasında durabileceğin bir albüm yaptığındır.

Her emek verene saygı duyuyorum ama örnek göstererek Haziranın 2. haftası çıkarıyor dediğiniz kişi yani Bengü çok yanlış olmuş.
Bengü isterse yarın çıkarsın daha öncede dedim, yine diyeyim bırakın albümünü almayı,internetten bile indirmem.

fatihvefatih
01-06-10, 15:19
Benim kanaatimce Tarkan'ın albüm herşeyiyle basıma hazır tek beklenen SPONSOR!! Albümdeki şarkılar Tarkan'ın içine sindiki şarkılar basına, sosyeteye herkese dinletildi bu saatten sonra albümde değişiklik olması düşük bir ihtimaldir!! Tek beklenen iyi bir sponsorla anlaşma imzalanıp albümün Müzik marketlerde yerini alması ve konser programlarının belirlenmesidir bence!!

ece**
01-06-10, 17:15
tarkanı silecem diyen herkes albüm çıkmasa dahi silip atamayacak,hala we hala burada olacak,olmasa dahi tarkan hayranlığını içinde yaşatmaya dewam edecek..bi anlık sinirle kararlar werip büyük konuşmayın.bende çok sinirliyim bu konuya ama tarkan geçip karşıma küfretse yine silemem heralde.oda benim zaafım...tamam kızarım,kırılırım vs ama silip atmakta neymiş?...fevri kararlar wermeyin,wermeyin ki daha sonrasında kendini<lwe çelişmeyin. (BENCE !!)

simgem__
01-06-10, 17:47
Benim düşüncem sabırla beklemek bir albüm gelicek bunun içinde zaman.. Bu kadar.. Tarkan'a albüm gecikiyor diye yok şöyle yok böyle demek yanlış.. Sonuçta biz hayranlarıyız Tarkan için bu siteye giriyoruz. Tarkan fanlarıda böyle olumsuz yorumlar yaparsa diğer insanlar ne demesin ne yapmasın..

Biraz destek.. ve sabır.

:20: bencede hep destek tam destek ... sonuna kadar bekleriz onu ...bu kadar olumsuz olmayın bence.... albümümüz çıkacak çok az kaldı.....