PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bu kez saklanmayacak

HakanÇelik
28-05-10, 14:08
Tarkan bu kez saklanmayacak
Haziran ve temmuzda bol bol şarkı dinleyip, dans edeceğiz. Bu sene Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatro sahnesini 4 Haziran’- da Ajda Pekkan açacak. Ajda Pekkan’a modacı Nur Yerlitaş üç kostüm hazırlıyor. Kıyafetlerden birisi rock tarzı olacakmış. Ajda Pekkan kıyafetleri için üç gün Paris’te alışveriş yapan Nur Yerlitaş, “Kıyafetler çok konuşulacak” diyor. Carte D’or’- un düzenlediği konserlerin diğer isimleri Ferhat Göçer, Volkan Konak ve Kenan Doğulu olacak. Sonrasında ise Açıkhava’yı Tarkan’ın şirketi HİTT devralacak. HİTT’ın organizasyonunun maratonu ise Tarkan ile start alacak. Tarkan bu sene kapanışı da yapacakmış. Ve işte beklediğim yanıt geldi. Tarkan, saklanmayacak, gizlenmeyecekmiş. Albüm çıktıktan sonra bol bol röportaj yapıp konser verecekmiş. Oh be hep bunu yazdım, çizdim. Tarkan albüm çıkarır çıkarmaz gözlerden kaybolmasın demiştim. Çünkü Tarkan çok özlendi ve o gerçek bir stardır. Dans demişken, 11 Haziran’da da Maçka Küçükçiftlik Park’ta bugüne kadar 67’den fazla ülkede 100 milyonun üzerinde seyirci karşısına çıkan Lord of the Dance da üç gün Türk izleyicisiyle buluşacak. Dünya çapında 800 milyon doların üzerinde hasılat yapmış bir işi izlemek çok keyifli olacak bence.

Esin Övet

http://www.haberturk.com/yazarlar/518139-behlul-ile-ezel-olmak-icin-odun-veriyorlar

**MegaStarkan**
28-05-10, 14:14
Evet, özlendi... hersey istedigimiz gibi olur umarim ;)
Haber icin tesekkürler.

ozgem__
28-05-10, 14:29
çokk özlendiiii tabiiiii :)
gelsin harbiyeye coştursun bizii:D

Dark_blue
28-05-10, 14:31
gecen yil 1 agustos da cikmisdi sanirim harbiye de ? simdide temmuzda ciksa cok guzel olurr :) acaba nezaman belli olur konser takvimii

gülcan
28-05-10, 14:34
Harbiye konserlerinin tadı çok başka oluyor..

SEA
28-05-10, 14:47
Açık Hava bizi bekle geliyoruz....

twilight
28-05-10, 15:05
:) Tarkan bir dönüyor,pir dönüyor desenize...bol bol röportaj izlicez artik demek ki...
tesekkürler ;)

TARQANIM
28-05-10, 15:11
ne güzel ya uyanipta tarkanla ilgili güzel bi haber okumak.. cok tsk böyle güzel bi haber icin

kartales26
28-05-10, 15:16
http://www.biletix.com/perfList.htm cemil topuzlu açık hava konserlerine ulaşabilirsiniz.5 Haziran ve 11 Haziran arası boşluk var.Tarkan albüm çıkartırsa büyük ihtimal bu arada bir tarihte konser verebilir.Fakat 5 Hazirandan sonra çıkarsa albüm 15 Haziran'da Kenan doğulu konseri var.Ondan sonra 2 günlük bir boşluk var belki o zaman konser olabilir.O tarihten sonraki diğer konserleri bildiğim kadarıyla hitt düzenlemiyor.Hitt'in düzenlediği en son konser kenan doğulu konseri diye biliyorum...

smh
28-05-10, 15:33
evet 5 ile 15 arası bos ama haberde kenan doğulu'dan sonra Tarkan devralıcak dıyo bır yanlıslık var kenan doğulu bkm Carte D’or’- un tarkan bu tarihler arası konser verecek ise eğer albüm haziran'ın ilk haftası çıkması lazım çok geç olur öbür türlü

veli
28-05-10, 15:44
..........:::''':::......... herkesler biliyoe ki TarkaN sız hayat olmaz , Türkiye onun sayesinde belki biyerlere gelir .......:::''':::.......

DaLy
28-05-10, 15:46
Tarkan'a ve müziğe doyucaz.Gerçi doymayız ama..=)

Yakisikli89
28-05-10, 16:27
Tarkan'in albümü cikiyor? Yeni sarkilarini dinliyecegiz? Olejjjj

jetaime
28-05-10, 16:27
insallah olacak size icin ben 28 haziran fransaya donecem sniff sniff

ece**
28-05-10, 16:34
valla bende bu yıl onu az ve öz değil.sık we çok görmek istiyorum.çok özledim çünkü:)

hulya-savci
28-05-10, 16:35
valla bende bu yıl onu az ve öz değil.sık we çok görmek istiyorum.çok özledim çünkü:)

al benden de o kadar :) sene 2010 artik saklambac yoooook :))

günışığım
28-05-10, 16:39
ben bu yaz oyle fazla konser olmayacagini duydum. fazlada umitlenmiyorum.

eLiF
28-05-10, 17:17
çok özledik saklanmasın tabi (= bu yaz hergün Tarkan haberi okuyalım hergün Onu tvde görelim ins tabi güzel haberlerle...

fatihvefatih
28-05-10, 17:53
İnşallah yeni albümde çıkar o zamana kadar, Harbiye bir başka oluyor, iyi eğleneceğiz bu yaz!!

pdrlütfiye
28-05-10, 17:55
Tarkan bu kez saklanmayacak
Haziran ve temmuzda bol bol şarkı dinleyip, dans edeceğiz. Bu sene Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatro sahnesini 4 Haziran’- da Ajda Pekkan açacak. Ajda Pekkan’a modacı Nur Yerlitaş üç kostüm hazırlıyor. Kıyafetlerden birisi rock tarzı olacakmış. Ajda Pekkan kıyafetleri için üç gün Paris’te alışveriş yapan Nur Yerlitaş, “Kıyafetler çok konuşulacak” diyor. Carte D’or’- un düzenlediği konserlerin diğer isimleri Ferhat Göçer, Volkan Konak ve Kenan Doğulu olacak. Sonrasında ise Açıkhava’yı Tarkan’ın şirketi HİTT devralacak. HİTT’ın organizasyonunun maratonu ise Tarkan ile start alacak. Tarkan bu sene kapanışı da yapacakmış. Ve işte beklediğim yanıt geldi. Tarkan, saklanmayacak, gizlenmeyecekmiş. Albüm çıktıktan sonra bol bol röportaj yapıp konser verecekmiş. Oh be hep bunu yazdım, çizdim. Tarkan albüm çıkarır çıkarmaz gözlerden kaybolmasın demiştim. Çünkü Tarkan çok özlendi ve o gerçek bir stardır. Dans demişken, 11 Haziran’da da Maçka Küçükçiftlik Park’ta bugüne kadar 67’den fazla ülkede 100 milyonun üzerinde seyirci karşısına çıkan Lord of the Dance da üç gün Türk izleyicisiyle buluşacak. Dünya çapında 800 milyon doların üzerinde hasılat yapmış bir işi izlemek çok keyifli olacak bence.

Esin Övet

http://www.haberturk.com/yazarlar/518139-behlul-ile-ezel-olmak-icin-odun-veriyorlar

özlemek mi? özlemek de ne demek, çölde su seraplarına koşan bedeviler gibi hasretiz tarkana. artık görelim o yakut gözlerini yaaa... bravo

eskalen
28-05-10, 17:58
Harbiye Acikhava bir baska olur hep...Tarkan icin geleneksel bir konser soleni oluyor zaten...Hem HITT kendi sirketi kendi evi gibi abone zaten :) Bu sene de yeni albumuyle baya iyi bir sov bekliyor bizi :)

schumaer
28-05-10, 18:03
sponsorlardan ne haber bu arada? bilgisi olan varmı bu konuda,tarkana her albümünde bir marka eşlik etmiştir,bu gözaltı olayları yüzünden markaların tarkanla çalışmama gibi bi durum sergiliceklerini sanmıyorum,gönlümden coca cola geçio ama hadi bakallım.. :)

Rumeli59
28-05-10, 18:15
Harbiye´de hep bir baska aksam oluyor:-)) keske temmuz da olsa...:23:

simgem__
28-05-10, 18:18
harika bi haber :))
evet harbiye knserleri bi başka ... ayrı bi akustiği ayrı bi enerjisi var oranın ..:)) muhteşem bi yaz bizleri bekliyorr!!!

start_the_fire
28-05-10, 18:23
Gerçekten cok mutlu oldum tarkan bursaya da bir uğra istersen , senin hasretinle tutuşan insanlar var , laf yerine gitti sanırım :)

arau
28-05-10, 18:56
iyide arkadaşlar temmuz olsun falan diyorsunuz hatta haziran diyenler bile var ama harbiyede konser yapan 3 organizasyon şirketi var onlar her sene aynı tarihlerde yapıyorlar konserlerini.. olsa olsa üç beş gün fark oluyor. hitt'in konserleride hep ağustos ayında oluyor. bu senede öyle olur kanımca.

inci tanesi
28-05-10, 21:12
Insallah dogrudurrrr ve bizde Tarkan konserlerine giderizzzzz...kop kop kop

pare pare
28-05-10, 22:22
Harika haber bence . . .

denizmavisi
28-05-10, 23:45
Tarkan ile ilgili böyle olumlu ve güzel haberler duymak ne kadar mutluluk verici çok sevindim inşallah bu sene her yerde Tarkan olacak ve şarkılarıyla her yeri inletecek...İstanbulda olanlar çok şanslı umarım konser maratonunda Adanamızı da unutmaz da buralara da gelir biz de hasret gideririz.

karma_elcin
29-05-10, 02:25
Tarkan geri dönüyorrr :) yolu açık olsun Allah onu nazardan saklasn :)

serennn
29-05-10, 18:58
walla yaa hasret kaldıkkk şu albüm bi çıksaydıııı artıkk sabır kalmadı bendee

TEVETOGLU
29-05-10, 19:20
Tarkan fırtınası geliyor!

xanatoliax
29-05-10, 19:33
tarkanı kim yada kimler yönlendiriyorsa son 5 yıldır hep yanlış stratejiler le hareket ediliyor bence... sevdanın son vuruşu tam da herkesi etkilemişken albümü çıkarmalı yoksa bu rüzgar boşa gidecek.. .