PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan Bayülgen Tarkanı Rezil etti !

badboyserkan
23-05-10, 14:08
Okan Bayülgen,Tarkan'ın adını 'altın vuruş' taktı!

http://img17.imageshack.us/img17/4301/cumartesigecesidiskokra.jpg (http://img17.imageshack.us/i/cumartesigecesidiskokra.jpg/)

Tarkan’ın son albümüne değinen Okan Bayülgen canlı yayında öyle bir gaf yaptı ki herkes şok oldu.
Okan Bayülgen,Tarkan ın adını altın vuruş taktı!

Uyuşturucu madde kullanımı iddiası ile gözaltına alınan Tarkan’ın yeni çıkış parçası ‘Sevdanın Son Vuruşu’ ismini hatırlayamayan Bayülgen ‘Altın Vuruş’ dedi. Konuklarının renkleri attı.

Okan Bayülgen: Tarkan’ın son albümü de çok önemli. ‘Altın Vuruş’. Ne vuruştu? Son Vuruş muydu?

Emre Altuğ: Sevdanın Son Vuruşu

(Gülüşmeler)

Emre Altuğ: Ne diyorsun sen ya, altın vuruş falan?

Okan Bayülgen: Hayır, şurdan karıştırdım birisi şöyle bir yazı yazdı ’Sevdanın Son Vuruşu’yla ilgili ’Altın Vuruş’ diye.

Bayülgen’in bahsettiği yazıyı yazan ise Sabah Gazetesinden Mevlüt Tezel.

Vıdeosunu Izlemek ıçın;
http://www.sacitaslan.com/video/okan-bayulgentarkanin-adini-altin-vurus-takti_2_6350.html

Kaynak:
Sacitaslan.com
Medyaradar.com

mage
23-05-10, 14:11
Okan bunları dedi doğru ama Sonra ne dedi SERDAR AYNI ŞARKILARI YAPIYOR AJDA 40 YILDIR AYNI ŞARKIYI SÖYLÜYOR TARKANDA AYNI ŞARKILARI SÖYLÜYOR AMA ''HERKEZ TARKANIN SON ÇIKARACAĞI ALBÜMDEN UMUTLU BAKALIM'' DEDİ.
Okan bile umutluysa ohhoo bu albüm tutar:D

nedjohnlansen
23-05-10, 14:12
dün izledim. gerçekten acayip saçmalıyor bu adam ya. emre altuğ'u bir o kadar da sevdim aslında. savundu sayılır tarkan'ı. okan'ın taktığı konu dudu şarkısının sözlerinin anlamsızlığıydı. dinleyici kitlesi büyürken neden kendisinin büyümediğiydi. okan bayülgen çok yanlış yerden bakıyor. 1 şarkısını biliyor tarkan'ın, sonra tamamen ona göre yorum yapıyor. tarkan'ın zaten kendisinin bile dudu şarkısının sözlerini çok anlamlı olması için yazdığını sanmıyorum. kuzu kuzu ve dudu şarkısının sözleri hakkında hiç düşünmedim. en az 1000 kere dinlemişimdir. bu şarkılar dans etmek için, eğlenmek için, şarkıyı söylemek içindir. tarkan'ın o kadar anlamlı şarkısı var ki bunun dışında adamın haberi olmadığından ne bilsin. şarkıların kitleleri farklıdır. tarkan da neredeyse her kesime hitap eder. bilgisi olmadan yorum yapıyor orada işte...

özge
23-05-10, 14:13
herzamanki şeyler işte gaf filan yaptığınıda sanmam bu uyuşturucu madde davasında Tarkanı savunmuştu gayet güzel dilklerini iletmişti..şimdi tutuptaa o ettiği lafları yiycek bi adam değil okan tmm herkezlee dalga geçer Tarkanıda sevmez ama sınırını bilir..

**MegaStarkan**
23-05-10, 14:17
Okan'in kafasini karistiran haber...

Sevdanın Son Vuruşu' ya da 'altın vuruş'
Tarkan, son şarkısı "Sevdanın Son Vuruşu" ile sanki eski sound'una dönüş yapmış gibi. Her şeyiyle ile bir Tarkan klasiği dinler gibi oldum. Bu şarkı, özellikle "Metamorfoz" ile dumura uğrayan Tarkan hayranlarına ilaç gibi gelecek... Aysel Gürel imzalı sözler de tam kıvamında... Özellikle de (Sen aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmışsın / Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın / Sen artık benden sonra sevemezsin yanmışsın / Yüreğimden çıkarttım attığın kör kurşunu) bölümü... Şarkıda garip bulduğum ayrıntı ise Tarkan'ın şarkıyı çok düz okuması. Tabi bunlar erken yorumlar. "Sevdanın Son Vuruşu" da birçok Tarkan şarkısı gibi dinledikçe güzelleşecek gibi duruyor. Benim asıl kafamı karıştıran ise şarkının adı; "Sevda'nın Son Vuruşu'... Fazlasıyla manidar bir ad değil mi? 'Son vuruş', akıllara ilk uyuşturucu literatürüne ait olan 'altın vuruş'u ve tabii ki Tarkan'ın uyuşturucu operasyonunda gözaltına alışını getiriyor. Bu ayrıntıyı, Tarkan ve ekibinin de mutlaka görmüş olması gerekiyor. Belki Tarkan, gözaltına alınışını protesto etmek için bu adı seçmiştir diye düşündüm ve şarkının sözlerini dikkatlice okudum. Ancak sözlerde gözaltına alınma olayına ya da son dönemde yaşananlara dair herhangi bir gönderme yok. Şarkının bu özel durum yüzünden adıyla da gündemde kalacağı kesin ama Tarkan, gözaltına alınmasıyla zedelenen imajını düzeltmek yerine, neden kötü günlerini hatırlatan bir ad tercih etti doğrusu çok şaşırdım.

mage
23-05-10, 14:31
TErbiyesizlik ahlaksızlıktır bu yaptığın Okan kendi Şovun için ülkenin en tanınmış sanatçısını böyle kimsenin gözünde düşüremessin terbiyesiz adam.

Dark_blue
23-05-10, 14:34
Okan Bayülgen,Tarkan'ın adını 'altın vuruş' taktı!

http://img17.imageshack.us/img17/4301/cumartesigecesidiskokra.jpg (http://img17.imageshack.us/i/cumartesigecesidiskokra.jpg/)

Tarkan’ın son albümüne değinen Okan Bayülgen canlı yayında öyle bir gaf yaptı ki herkes şok oldu.
Okan Bayülgen,Tarkan ın adını altın vuruş taktı!

Uyuşturucu madde kullanımı iddiası ile gözaltına alınan Tarkan’ın yeni çıkış parçası ‘Sevdanın Son Vuruşu’ ismini hatırlayamayan Bayülgen ‘Altın Vuruş’ dedi. Konuklarının renkleri attı.

Okan Bayülgen: Tarkan’ın son albümü de çok önemli. ‘Altın Vuruş’. Ne vuruştu? Son Vuruş muydu?

Emre Altuğ: Sevdanın Son Vuruşu

(Gülüşmeler)

Emre Altuğ: Ne diyorsun sen ya, altın vuruş falan?

Okan Bayülgen: Hayır, şurdan karıştırdım birisi şöyle bir yazı yazdı ’Sevdanın Son Vuruşu’yla ilgili ’Altın Vuruş’ diye.

Bayülgen’in bahsettiği yazıyı yazan ise Sabah Gazetesinden Mevlüt Tezel.

Vıdeosunu Izlemek ıçın;
http://www.sacitaslan.com/video/okan-bayulgentarkanin-adini-altin-vurus-takti_2_6350.html

Kaynak:
Sacitaslan.com
Medyaradar.com

Hersey ok de Türkiye Tarkan ismini uyusturucu kullanmakla mi tanidi ? bu vurgu niye onu anlamiyorum !

schumaer
23-05-10, 14:36
arkadşlar ben izledim dün şovu,adam da bi art niyet yoktu kesinlikle,mimiklerinden anlaşılıyodu,albümden umutlu herkes falan dedi.. o sözüde bilerek söylediğini sanmıyorum

Dark_blue
23-05-10, 14:41
dün izledim. gerçekten acayip saçmalıyor bu adam ya. emre altuğ'u bir o kadar da sevdim aslında. savundu sayılır tarkan'ı. okan'ın taktığı konu dudu şarkısının sözlerinin anlamsızlığıydı. dinleyici kitlesi büyürken neden kendisinin büyümediğiydi. okan bayülgen çok yanlış yerden bakıyor. 1 şarkısını biliyor tarkan'ın, sonra tamamen ona göre yorum yapıyor. tarkan'ın zaten kendisinin bile dudu şarkısının sözlerini çok anlamlı olması için yazdığını sanmıyorum. kuzu kuzu ve dudu şarkısının sözleri hakkında hiç düşünmedim. en az 1000 kere dinlemişimdir. bu şarkılar dans etmek için, eğlenmek için, şarkıyı söylemek içindir. tarkan'ın o kadar anlamlı şarkısı var ki bunun dışında adamın haberi olmadığından ne bilsin. şarkıların kitleleri farklıdır. tarkan da neredeyse her kesime hitap eder. bilgisi olmadan yorum yapıyor orada işte...

Dudu ' nun sozleri Nazan oncele ait diye biliyorum , kuzu kuzuyu tarkan yazdi ;)

nedjohnlansen
23-05-10, 14:49
Dudu ' nun sozleri Nazan oncele ait diye biliyorum , kuzu kuzuyu tarkan yazdi ;)

doğru bir an ben de düşünmeden yazdım. okan'ın durumuna düştüm :p. o zaman okan bayülgen'in dudu şarkısı yüzünden tarkan'ı yadırgaması da anlamsızlaşıyor. açıkçası kuzu kuzu'nun sözleri dudu'dan çok daha güzel ve anlamlı.

DaLy
23-05-10, 14:52
Müzik denince Tarkan..Televizyonculuk denince aklıma ilk gelen isim Okan oluyo.O yüzden ikisine de ne yaparlarsa yapsınlar ne derlerse desinler kızamıyorum.

pdrlütfiye
23-05-10, 15:03
ya açıkçası ben bu aşağılık kompleksini bi türlü yenemeyen adamı konuşup da kendisini

değerli hissetmesini istemem ama hakikaten her programında saçmalıyo bişeyler. emre

altuğa da, her ne kadar beni duymasa da, teşekkürlerimi iletiyorum...

TARQANIM
23-05-10, 15:04
baska türlü izletemiyo programini sivri dilli olarak biseyler yapmaya calisiyo napalim oda onun ekmek parasi..

pdrlütfiye
23-05-10, 15:10
baska türlü izletemiyo programini sivri dilli olarak biseyler yapmaya calisiyo napalim oda onun ekmek parasi..

lütfen başkalarının kalbini kırarak değil de kendi başarısıyla ön plana çıkmaya çalışıp ekmek parasını kazansın o zaman... :14:

özlemmis
23-05-10, 15:19
şu adamın emailini falan bulsam saydırıcam bir insanın üstüne bu kadar gidilmezki.

tarkaseksüel
23-05-10, 15:38
Okan aslında tarkan ı sevıyor ama tarkan ın türkiyede çıkacak program yok demesı uzerine doğal olarak programın savunmak açısından tarkanı sevmiyormuş rolü yapıyor... Yokda neden tarkan la ilgili haberi okusun ya da programında lafını açsınki değil mi?

xurush'nine
23-05-10, 16:23
... aşağılık kompleksini bi türlü yenemeyen adam...

Bravo piskoloq hanim, aynen duygu dusuncelerime tercuman olmusun..bravo

xurush'nine
23-05-10, 16:25
Okan aslında tarkan ı sevıyor ama tarkan ın türkiyede çıkacak program yok demesı uzerine doğal olarak programın savunmak açısından tarkanı sevmiyormuş rolü yapıyor... Yokda neden tarkan la ilgili haberi okusun ya da programında lafını açsınki değil mi?

Belki de gizli Tarkan manyagi, pardon fan'idir.. :18:

start_the_fire
23-05-10, 16:50
Hiçte bile dudu'nun sözleri bence çok şeker yani beğenmiyorsun ama o albüm kaç satmıs bir bak istersen arkadasım kuzu kuzu muhteşem ama dudu kötül değil , okan'ın konusuna gelince kendi kendine gündem yapmak calısıyor niyeti bu .

levent_taka61
23-05-10, 17:11
bu herifin vidaları iyice gevşedi sıkılması lazım baya bi ama !!!

TARQANIM
23-05-10, 17:15
Belki de gizli Tarkan manyagi, pardon fan'idir.. :18:herzaman demisimdir okan tarkanin gizli hayrani:24:

jetaime
23-05-10, 17:25
Bu adam hic sevmedimm

dudu
23-05-10, 18:55
Tarkan bi lafla rezilmi oldu şimdi? okan Tarkanı rezil etti diyolar!!!! Emre altuğuda tebrik ediyorum gerçekten bu adamı seviyorum şaşırtmadı beni gerçekleri biliyo ve önem veriyo!

günışığım
23-05-10, 19:11
okan tarkanin reeklamini her hafta bedava yapiyor tesekkurler okan :28:

ece**
23-05-10, 20:01
herzamanki şeyler işte gaf filan yaptığınıda sanmam bu uyuşturucu madde davasında Tarkanı savunmuştu gayet güzel dilklerini iletmişti..şimdi tutuptaa o ettiği lafları yiycek bi adam değil okan tmm herkezlee dalga geçer Tarkanıda sevmez ama sınırını bilir..

katılıyorum :) hem okan hem tarkan olunca insan ikisinede kıyamıyo :)

denizarya
23-05-10, 22:04
okan bayülgen tarkani rezil edemez

twilight
23-05-10, 22:48
okan icin güzel bir ruh sagligi tanidigim var ona gitmeli... :)
ne dedigini bilmiyor bazen...

haluk seki
23-05-10, 23:26
herksez başka bi saçmalık atıyor ama okan bayülgen kadar sinir etmiyor

serennn
23-05-10, 23:35
öyle bi konuşmuş ki sanki TARKAN sadece uyuşturucu haberleri ile tanındı daha önce bilinmiyoduu...ıyyy bu adamdan nefret ediyorumm yaaa TARKANı dilinden düşürmüyo

Hüli 82
24-05-10, 01:11
konusun bakalim o bir gün osancakdir

fatihvefatih
24-05-10, 02:30
Allah aşkına şu adamın yorumlarını haber yapmayalım, lütfen yaa, Okan Bayülgen benim için bir hiçtir, hemde koca bir hiç!!

TARQANIM
24-05-10, 02:33
Allah aşkına şu adamın yorumlarını haber yapmayalım, lütfen yaa, Okan Bayülgen benim için bir hiçtir, hemde koca bir hiç!!
olurmu ya seker bi adam aslinda.. :)

meryem_17
24-05-10, 12:29
Aynen yhaaa okanla ilgili haberleri bence paylaşmaya bile gerek yok. Kendi kendine konuşup tarkanla prim yapan bi gereksiz insan.:7::13:

starzu
24-05-10, 19:07
okan bayülgeni sevmem dinlemem dediklerini ciddiye almam kısacası ne dediyinin beninm için bi anlamı yok:15:

ottoboys34
25-05-10, 11:20
Şimdi bu bücürük aklısıra Tarkanla makara yaptı.. Senin çapın ne ki uğraşıyosun bu adamla anlam vermiş değilim veya geçmiş zamanda canınımı yaktı bu adam senin be beynide bücür olan adam! Herhafta mutlaka bi Tarkan geçiyo bu saçma zihniyetin programında.. Belli ki Tarkan'ı oda özlemiş ağzından düşürmüyo hiç konuk gelmiyo ya Tarkan hala içinde kalmış bu şekilde laf sokarak cıkaryo acısını:D zihniyetsiz sıfatsız mahlukat yazık....

xurush'nine
25-05-10, 12:37
Arkasadlar bi de "canli canli" izleyip oyle karar verelim, ne dersiniz?

http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=3&vid=6712

P.S. Okan'i bosverelim de ona yaranmaya calisan kitleye qicik oluyorum..
Mesela bi bayan var orda Okan Tarkan diye agzini acdigi gibi surekli guluyor..Qicik seyler!!!!!!! Size ne oluyor?!Bulunduklari piyasada Tarkan'in tirnagi etmeyecek insanlar da onu begenmemege kalkisiyorkar... Inanamiyorum..
Batsin be,Orhan baba, batsin bu dunya!
Tarkan, sen de kendini kurda yem yaparak ne kurtariyorsun dogayi,canliyi falan - bu kalles duynayi, birak batsin be..

ezel1710
25-05-10, 14:11
bir art niyet oldunu sanmiyorum gaf falan yok

TorNadO
25-05-10, 15:19
Emre güzel diyor işte:Çamur attılar.