PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Babyface Tarkan' geri gelmiş!

djan
20-05-10, 09:27
'Kral TV Müzik Ödülleri' gecesinde Tarkan'ın imajını çok beğendim...

Saçının kesimi, taranışı mükemmeldi...

Saç şekli, yüzüyle, fiziğiyle ve giyimiyle çok uyumluydu...

Tarkan'ın çok güzel bir yüzü var.

Bu saç şekliyle yüzü ortaya çıkmıştı.

Kısacası, saç tıraşı adam gibiydi...

Tarkan aslına dönmüştü.

'Abidik gubidik Tarkan' gitmiş, hayranlarının istediği, özlediği 'Babyface Tarkan' geri gelmişti.

Geçtiğimiz Aralık ayında 'Son Mohikan'a benzeyen Tarkan'ı kimse beğenmemişti...

Kızılderili kabilesi reisinin baldırı çıplak oğlu gibiydi!

Hatırlayın canım, hani New York dönüşü İstanbul Atatürk Havalimanı'nda uçaktan Boy George gibi inmişti ya...

O saç kesimini herkes eleştirmişti...

Neydi o hali öyle?..

Doğrusu kuaför Zeki Doğulu, New York'ta Tarkan'ı o görüntüye sokmakla, sanatçıya büyük kötülük etmişti!

XXXXX

Kral TV gecesinde Tarkan'ın sadece saçları değildi güzel olan...

Kıyafetini de çok beğendim...

Ceketinin modeli süperdi.

Deriyle kumaşın mükemmel birlikteliği, çok farklı bir tasarımla pop stara özgü bir kıyafet çıkarmıştı ortaya...

Ceketinin içine giydiği kalpli beyaz tişört, dar paça yırtık blue jean, James Dean ayakkabılar ceketle çok uyumlu bir kombin oluşturmuştu...

Spor yapmış, çok güzel kilo vermişti...

Nereden baksanız, iki ayda 6-7 kilo zayıflamıştı...

Gençleşmiş, güzelleşmişti...

Ve her şeyden önce Tarkan, sahnede gülüyordu...

Biliyor musunuz, Tarkan gülünce yüzünde adeta güller açıyor...

Çok daha yakışıklı, çok daha güzel görünüyor.

XXXXXX

Yaşadığı uyuşturucu göz altısının olumsuz etkilerini üzerinden çoktan atmıştı...

Sanki o kötü günleri hiç yaşamamış gibiydi...

Herkesin merakla beklediği albümünün son hazırlıkları içerisinde, yeni bir başlangıcın arifesindeydi...

İpucunu geçtiğimiz günlerde hepimize vermişti.

Albümdeki şarkılardan 'Sevdanın Son Vuruşu' güzel bir şarkıydı ve muhtemel diğer güzelliklerin habercisiydi...

Kral TV gecesi Tarkan'ın bende bıraktığı etki şuydu:

Pop star her şeyiyle yeniden doğuşa hazırdı.

http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/102894-abidik-gubidik-tarkan-gitmis-babyface-tarkan-geri-gelmis-bilal-ozcan-makalesi.aspx

twilight
20-05-10, 11:42
:) Hayatımda bu kadar güzel bi yazı okumadım ben daha...
Gerçekten noktasi virgülüne herseyine katiliyorum....Helal olsun kim yazdiysa :)
Tesekkürler...

start_the_fire
20-05-10, 11:45
Ellerine sağlık kim yazdı ise , gerçekten düsüncelerine harfien katılıyorum tarkan gerçekten mühtiş bir performans sergiledi ve giyim tarzı harika idi .

simgem__
20-05-10, 12:07
gerçekten çook güzel yazmış ellerine yüreğine sağlık:))

Dark_blue
20-05-10, 12:59
ben eski sac modelinide begeniyodumyaaa sifir elestiri yapsinlar :)))

fatihvefatih
20-05-10, 13:19
Tarkan herşeyiyle mükemmel bir sanatçı, onun her hali güzel, beğenmedim diyen yalan söyler kendini kandırır!

SESA
20-05-10, 13:21
yazı gerçekten güzel olmuş tabi yazdırana bakma lazım
Tarkan harika bi dönüş yaptı her anlamda

MARY JANE
20-05-10, 13:39
yazısından dolayı bilal özcanı tebrik ederim. çok güzel ve doğru şeyler söylemiş. tarkanın bu saç şekli ve sakalı o güzel yüzünü ortaya çıkardı. ben her zaman bu şekli çok sevdim zaten. tarkanın sakal bırakması tarfatarı değildim hiçbir zaman. ayrıca gülmek ona çok yakışıyor. gülünce yüzünde güller değil gül bahçeleri açıyor. keşke onu artık üzmeseler. bunların farkında olan insanlar neden üzerler tarkanı ve bizleri.
paylaşım için çok teşekkürler.

karma_elcin
20-05-10, 13:46
Tarkan 25 Yaşına geri dönmüş gibiydi, o akşam saçı duruşu şarkısı kıyafeti harikaydı..2 kaliteli büyük yıldız sayesinde Kral Tv Prim kazandı :)

Bamboo
20-05-10, 13:59
ben mohikan tarzı şaçını beğenmiştim yaa..

jetaime
20-05-10, 14:01
evet cok guzel yazmisss

ece**
20-05-10, 14:06
gerçekten tarkanım kadar kimseye gülmek bukadar çok yakışmıyo :) bişeyinde kötü olsun be adam:)

fincan
20-05-10, 14:26
gerçekten tarkanım kadar kimseye gülmek bukadar çok yakışmıyo :) bişeyinde kötü olsun be adam:)

aman çocuklar maşallah deyin nazar değdireceksiniz adama :)

ece**
20-05-10, 15:11
aman çocuklar maşallah deyin nazar değdireceksiniz adama :)

ben hep içimden diyorum ama bide senin için haykırıyım...41 kere MAŞALLAAAHHHHHHHHHH:4:

starzu
20-05-10, 16:48
off harika bi yazı güzel şeyler duyunca benim ayaklarım yerden kesiliyor acaba tarkana neler oluyor:4:

hilfa
20-05-10, 17:58
:29:yazı harika artık böyle şeyler duymak okumak istiyorum yaaa:29:her haliyle mükemmelll:29:haber için teşekkürler:22:

veli
20-05-10, 17:59
........:::''':::........ çok güzel yazı olmuş tşk. ...........:::''':::..........

eLiF
20-05-10, 18:40
ben her tarzını seviyorum ama son hali gerçekten çok tatlı olmus masallah :4:

ozgem__
20-05-10, 19:04
gzll yazı tşkkr:)

bounce
20-05-10, 19:22
ceketinin kesimi çok güzeldi.

MassConfusion
20-05-10, 19:25
Yazı çok güzel olmuş.

DaLy
20-05-10, 19:39
Güzel yazı..Kim yazmış merak ettim...

ferhat1995
20-05-10, 19:48
eline sağlık bende çok beğendim süperdi :)

sally
20-05-10, 20:57
Simdiye kadar okudum en iyi yorum yazana tskler

günışığım
20-05-10, 21:17
cok guzel yazmis begendim gercekten dogru amma eski derken metamorfozdan oncesi olamaz metamorfoz oncesi ve sonrasi diye ayristirilmali

xurush'nine
20-05-10, 22:35
Git isine be..Birak Allah askina da Tarkan'i biz begenelim..
Sanki cok buyuk bir kesif yapti..Tarkan zaten cok yakisikli..Zevkle giyinen birisi..Bi de yalan soyluyor: 2-3 aya 5-6 kilo vermis..Zaten kilolu degildi..Hatta sanki 1-2 kilo almis gibi..
Sen boy boy yazilarinda Tarkan'i yerden yere vurma da biz onu begeniriz..
Bu ne pehriz ne lahana tursusu..

pare pare
20-05-10, 22:40
Dogru soyuyor . . . Hakiket var sozlerinde . . . :5::17:

TorNadO
20-05-10, 22:58
O gece sahneye çıkışı,şarkıya girişi,kapanışı harika yaptı
Türkiye bunu ilk kez gördü

Sevdanın Son Vuruşu albüm çıkmadan kendini ıspat etti,şimdi sıra albümde çok inanıyorum albüm çok iyi olacak.

Tarkan'a ise düşen az konser verip öz konser'ler verme Türkiye'yi sallamalı
Hep diyorum ki bu zor bir şey değil bir kaç sponsor ile anlaşıp büyük konserler'in maliyetlerini karşılayabilir Tarkan gibi birinede sponsor bulunur.

Tarkan Metamorfoz'da konserlerinde sponsor yoktu kendi içlerinde hallettiler ki buda Tarkan'ın küçük küçük konserler verip büyük paralar alarak Metamorfoz konserlerini vermesine sebep oldu kayıda değer işler olmadı çok açıktı.

Birde dans konusu bu işin üzerine gitmeli Tarkan görseli olan bir adam dans etmesi yani doğatlama değil daha organize en azında 1 dakikalık bir şey öğrenilir çıkış şarkısı için Tarkan bunu yapabilecek kadapasitede.

Ben Tarkan'a güveniyorum 22 yaşında kendini ıspatlamış 11 sene Amerika'da sıf hayalleri için yaşamış bir insanda potansiyelin kralı var yeter ki istesin o isterse her şeyi yapar

Tarkan dediğin gibi:Her şer mümkün eğer inanırsan

fatihvefatih
21-05-10, 02:05
O gece sahneye çıkışı,şarkıya girişi,kapanışı harika yaptı
Türkiye bunu ilk kez gördü

Sevdanın Son Vuruşu albüm çıkmadan kendini ıspat etti,şimdi sıra albümde çok inanıyorum albüm çok iyi olacak.

Tarkan'a ise düşen az konser verip öz konser'ler verme Türkiye'yi sallamalı
Hep diyorum ki bu zor bir şey değil bir kaç sponsor ile anlaşıp büyük konserler'in maliyetlerini karşılayabilir Tarkan gibi birinede sponsor bulunur.

Tarkan Metamorfoz'da konserlerinde sponsor yoktu kendi içlerinde hallettiler ki buda Tarkan'ın küçük küçük konserler verip büyük paralar alarak Metamorfoz konserlerini vermesine sebep oldu kayıda değer işler olmadı çok açıktı.

Birde dans konusu bu işin üzerine gitmeli Tarkan görseli olan bir adam dans etmesi yani doğatlama değil daha organize en azında 1 dakikalık bir şey öğrenilir çıkış şarkısı için Tarkan bunu yapabilecek kadapasitede.

Ben Tarkan'a güveniyorum 22 yaşında kendini ıspatlamış 11 sene Amerika'da sıf hayalleri için yaşamış bir insanda potansiyelin kralı var yeter ki istesin o isterse her şeyi yapar

Tarkan dediğin gibi:Her şer mümkün eğer inanırsan

Yazdıklarına harfiyen katılıyorum, özellikle dans konusu ve sadece büyük konserler vermesi hususlarına herşeyiyle katılıyorum!! Evet Tarkan bende diyorumki (forumda bir haberde okumuştum gerçi olumsuz bir yazıydı ama ben bunu olumlu anlamda kullanıyorum) "Sen Tarkan'sın büyük düşün!!"