PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kral tv performansı

yiğit
18-05-10, 15:20
arkadaşlar kral gecesi için provo görüntülerini izlediniz mi bilmiyorum ama tarkan provoda daha hareketli ve daha canlı..tam beklediğimz gibi..ama canlı yayında-heyecandan olsa gerek ki bu çok gereksiz ordaki bütün herkesten daha star-çok durağan,ne yapacağını unutmuş hareketler..şarkı sonuna doğru çoşuyor-sonunu süper yapmışlar zaten tartışmasız harika;)-
ama bana isteksiz gibi geldi tek şarkıdan sonra konuşmadan çıkıp gitmesi de bunu kanıtlar gibi..

schumaer
18-05-10, 15:38
bence tam ayarındaydı herşey,kusursuzdu.. provada hızlı denemiş beğenmemiştir,yavaş başladı sonuna doğru coştu harikaydı..

TorNadO
18-05-10, 15:39
Bence gayet olumluydu dans beklentisindeyim ama bu şarkıda olmazdı zaten.

veli
18-05-10, 15:43
........:::'''':::....... biraz daha hareketli olabilirdi bence ama yinede çok güzeldi ......:::'''':::.........

Yakisikli89
18-05-10, 15:46
Sarki slow'a yakindi. Ama Tarkan her zaman yeniliklere acik bir sanatcimiz olarak, mesela bir remix ile cikabilirdi. Gercek bir Tarkan hayrani olarak lütfen bu linke tiklayin: http://www.youtube.com/watch?v=qPxVgfMDsKo
Tarkan buna yakin bir performans sergileyemezmiydi o sahnede? Bence sergileyebilirdi!
Ama bunada sükür :)

İZMİRLİ
18-05-10, 16:05
Tarkan'ın performansı tam yerindeydi, sonuçta şarkı çok hareketli değil bence herşey ayarındaydı.

twilight
18-05-10, 16:06
:) Daha ne olsun...Ben begendim...
Sarki,Tarkan,kiyafetler,danscilar her sey güzeldi...Ne fazla ne eksik...Sahaneydi... :)
Haa,Tarkan daha fazlasini yapabilirdi...Ama sarki slow...Ne yaparsan yap,şıkıdımdaki gibi göbek atamazsın,yada kuzukuzu gibi zil takıp oynayamazsın,abes kaçar... :)
ayrıca bir sarki söyleyip kaybolmasina bende üzüldüm... :(
Neyse artik Gala'ya saklayalim kendimizi...Oradaki performansi daha güzel olacak...

özlemmis
18-05-10, 16:06
arkadaşlar bu şarkıda ne kadar dans edilebilirse o kadar etti bence herşeyiyle süperdi bence

nedjohnlansen
18-05-10, 17:04
bence tarkan bu şarkıda anca pare pare'deki gibi dans edebilirdi. o dansı etmesi için de elde tutulan mikrofondan değil kafasına takılan mikrofondan kullanmalıydı. çıkışında da dumanlı, ışıklı efektler kullanabilirdi.

start_the_fire
18-05-10, 17:05
Tarkanın bu şarkısı hareketli değil ki bu kadar dans etsin show yapsın bence herşey ayarındaydı muhteşemdi

denizarya
18-05-10, 17:37
Tarkan yillarin sarkicisi...o bundan cook daha büyük organisasyonlara katildi::BUNDA MI HEYECANLANACAK

ece**
18-05-10, 18:31
arkadaşlar kral gecesi için provo görüntülerini izlediniz mi bilmiyorum ama tarkan provoda daha hareketli ve daha canlı..tam beklediğimz gibi..ama canlı yayında-heyecandan olsa gerek ki bu çok gereksiz ordaki bütün herkesten daha star-çok durağan,ne yapacağını unutmuş hareketler..şarkı sonuna doğru çoşuyor-sonunu süper yapmışlar zaten tartışmasız harika;)-
ama bana isteksiz gibi geldi tek şarkıdan sonra konuşmadan çıkıp gitmesi de bunu kanıtlar gibi..

kesinlikle katılıorum arkadaşım sana ;) yalnız değiğlmişim demekki..dün geceden hiç tatmin olamadım ben.büyük hayal kırıklığı yaşadım.."hemen sölesemde gitsem" modundaydı sanki.elini ayağnı nereye koyacağnı şaşırıyodu.heyecandan diyemicem daha ne organizasyonlara katıldı tarkan,bu yanında anca yawrusu kalır...iki kelam laf edebilirdi demi? ölede bi olumsuzluk oldu bence...bilmiorum 1 aydır heyecanla beklememe değecek bişeyle karşılaşmadım ben..doğruya doğru...diğer yorumları okudumda herkes duygudan kastı şıkır şıkır oynamak gib algılamış.bu şarkıda oynanmıcağnı herkes biliyo zaten...oynasın falan demedik .biraz ifadesiyle ne biliyim bişeyle bi ruh bi renk katabilirdi...bi pare pare gibi durgun bi şarkıda bile çok acaip ruh katabilen bi adam o..neyse bitek yüzünü özlediğim için iyi geldi bana okadr:15:

ozgem__
18-05-10, 18:53
şarkı çok hareketli değil kii bencee çkk güzeldi..

gülcan
18-05-10, 21:20
Dün akşam harikaydı herşeyiyle..
Tadı damağımızda kaldı ama bir Megastarada bu yakışırdı hep aralarda çıktığını düşünsenize.. Kısa ve öz oldu iyi yaptı.. Bende hiç istemedim yeni şarkılarını kral tv de okumasını zamanında az eleştirmedi kral tv Tarkan ın kliplerini bile yayınlamadı.. Bu kadarı fazla bile.. Ama bir an önce albüm yada single hangisiyse inşallah çıkarda alır, dinleriz.

TARQANIM
18-05-10, 21:26
tam dozundaydi hersey.. konser degildi cunkü ister istemez tedirkin olmustur

TARQANIM
18-05-10, 21:27
provalari izleyen olmus benim porvayi izleme imkanim olmadi nerden bulabilirim birisi eklerse sevinirim..

bounce
18-05-10, 21:48
yooo benim hoşuma gitti. TARKAN'ın yüzü gülüyor.. yüzü gülüyorsa gerisi teferruat!

jetaime
18-05-10, 22:00
evet onun yuzune de gulusme var cok sevindim

günışığım
18-05-10, 23:08
sarki duygusal gobek atacak hali yokya =) tımtıslara aldanmayin =)

Bamboo
19-05-10, 00:16
bence dansçılara çok değil az da olsa hareketlerde eşlik etseydi çook daha güzel olurdu.. hem zaten canlıda söylememiş nasılsa çok rahat dans edebilirdi dançılarla beraber.. yok ben dançlarla dans edemem diorsada onları oraya hiç koymayacaklardı.. çünkü bence eğer hareketlere katılmıyorsa dançılar avantaj yerine dezavantaja dönüşüyor malesef.. ben çok daha iyisini beklerdim açıkçası bende çok tatmin olmadım.. ama tabii tarkanı hiç olmamasından iidir en azından görülmüş oldu..

TARQANIM
19-05-10, 00:31
sarki hareketli ama öyle hareketli dans edilmez bu tür sarkilarda .. hersey uyumluydu kiyafetinden orda tuaf hareketler yapan danscilara kadar:)

fatihvefatih
19-05-10, 00:33
Arkadaşlar Tarkan konuşma yapmadı çünkü yanlış anlaşılabilirdi, biliyorsunuz organizasyonu Hitt Müzik yaptı, ödül hakkında ne dese yanlış anlaşılacaktı belkide!!

smh
19-05-10, 02:37
bence girişi süperdi eskiden hep dumanla yerden çıkıyordu bu daha ıyı oldu konserlerınde de bunu kullanmalı sonu da mükemmeldi Konusmaması da normal zaten sizi çok özşedım filan diyecekti demedi ama şarkı söylerken ara ara yüzünde bi mutsuzluk vardı belki yaşadığı günlerden sonra ilk kez çıktığı için olabilir