PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ve Nihayet Tarkan!

eskalen
17-05-10, 14:03
VE NİHAYET TARKAN!!!

Şu an elektronik ortamdan Tarkan’ın yeni şarkısı 'Sevdanın Son Vuruşu'nu dinliyorum.

Birkaç kez dinledim ve alıştırma yapmaya çalışıyorum.. Tarkan'ı da çok sevdiğim için gayet olumlu tepkiler vermek istiyorum!

E bakalım o zaman ne diyormuş Tarkan’ımız, "Sen aşkı çiçek böcek, güneş bulut sanmışsın. Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın.Sen artık benden sonra sevemezsin, yanmışsın!"

Sözler ve soundlar gayet güzel. Ama nedendir bilmem, sanki Megastar sıfatıyla tanıdığım bir hit makinesinden daha fazlasını beklemişim. Sanki bu şarkıyı dinledikten sonra henüz tamamen doymamışım...

Halbuki şarkı gerçekten güzel. Hiç fena değil. Zaten Tarkan’ın sesini duymak bile yetiyor bana.

Ama nedendir bilmem, böyle olağanüstü başarılı ve onlarca patlamış eser çıkartan insanlardan nedense hep daha fazlasını bekliyoruz.

Tarkan gibi sadece kendiyle yarışan insanların işi gerçekten zor! Sadece derken, kendisi zaten Mega- Hiper-Star!

Düşünsenize şimdi Tarkan’ın halini! Şıkıdım ve Şımarık gibi efsaneleşmiş şarkılarla yarışmak zorunda!Yine bütün Türkiye’yi sallayan, dillere marş olan parçalar bekliyoruz ondan!

Yeni şarkılarının sadece iyi olması yetmiyor kesinlikle! Bomba üstü bomba olmak zorundalar! Maalesef öyle! Bu kadar başarılı olduktan ve hatta yurtdışında bile en tanınan sanatçımız olduktan sonra Tarkan iyi iş açtı kendi başına!

Şimdi çık bakalım içinden çıkabilirsen! Doğur bakalım yine üst üste 'Şımarık' gibi dünya listelerini sallayan şarkılar!

Mega Star’ın nasıl inanılmaz bir baskı altında olduğunu düşünebiliyor musunuz?

En büyük rakibi dışarıdan X bir isim değil ki allem edip kallem edip sollasın!

Yok yani! Kendi kendini nasıl sollar ki insan?

Her ne kadar şan şöhret ve para çok cazibeli ve pırıltılı gelse de, içinizde şu an Tarkan’ın yerinde olmak isteyen var mı acaba?

Deniz Nurcan

Kaynak:gecce.com

patriot_214
17-05-10, 14:14
Ya Tarkan zaten istenilen sharkisiyla her hangi bir Rihanna yada Justin`den cok onde. Amma hayat boyle ishte . Tarkan bu sharkilari Amerikada falan okusaydi shimdiye Michael jakson`dan bile fazla satardi albumleri !!!

start_the_fire
17-05-10, 14:16
Tarkanın yerinde kimse olmak istemez cünkü tarkan olduğu yerde muhteşem gözüküyor, kimse tarkan gibi çoşturamaz kimse onun gibi olamaz , tarkanımız olduğu yerde olsun biz her zaman arkadasındayız tarkanımızın gurur duyuyoruz onunla bu yeni albümünde ise gerçekten cok mutluyum cok inandım bu albüm fırtınalar estirecek bu aksam megastar tarkanımın muhtis showuna tanıklık edeceğiz

M-Yildiz
17-05-10, 14:18
Cok güzel bir yazi. Dogru aciklamalarda bulunmus, ama eminim bizim tanidigimiz Tarkan bu 'sorunu' cikacak olan albümde cözecek.

**MegaStarkan**
17-05-10, 14:46
Zaten sürekli bu tür düsünceler oldugu icin yenilerle yetinemiyoruz oysaki her zamanin baska bir tadi vardi.

xurush'nine
17-05-10, 15:03
Bu kadar da olmaz ki kardesim.Her seyin oldugu gibi beklentinin da fazlasi zararlidir.. Elbette bu kadar bitmez tukenmez (genelde art niyetli) taleplerle strese sokarsaniz, tabii ki kimse megastar'in yerinde olmayi istemez... Piyasa bu kadar yoksulsa bi tek Tarkandan niye bekliyorsunuz tum bombalari? Nice divalar,impratorlar bilmem daha kimler varken hem Tarkan'i kabul etmezsiniz(aman sesi boyleymis boyu posu soyleymis, aman konusmasini bilmezmis,aman okullu degilimis, daha bin turlu bahane..), hem de her seyi ondan bekler, tum yuku ona yuklersiniz?! Sasiyorum boyle acmasiz sevgilere,boyle adil yargilara, boyle kalles sevdalara..Bayagi bi seviyormusunuz Tarkan'i..Ne deyim Allah da sizleri oyle sevsin..
Kimse de takmaz nerde napiyor nasil iyi mi kotu mu? Allah mi ki bu Tarkan?Ver Allahim ver dediniz bitmedi, simdi de ver Tarkan ver.. Ille de en'ini ver.. Gerci zirveleri feth etti etmesine ama bir turlu tadini cikarttirmadiniz ki adama..Tam tersi burnundan getirdiniz..
Aslainda insan oglu oldu olali bu kadar yol kat etti, ama eqo sorunu bi turlu inemedi, arkasina birakamadi, hala kendiyle tasimakta..Zamaninda cok buyuk Peygamberlere bile yapilan yapgisiz infazlara("sen de kim oluyorsun?!" modunda..) bakarsak gunumuzde daha siradan bir yolcu olan Tarkan'a sadece gecmis olsun diyorum..
Buyuz iste malesef hala yerimizde sayiyoruz..

P.S. Insallah yeni albumuyle Tarkanimiz maymun istahli canavarlari bile doyuracaktir...

Bamboo
17-05-10, 18:57
Kendi kendini nasıl sollar ki insan?

işte bu en büyük sorun zaten.. herşeyin özeti bu..tarkanın kariyerinin özeti bu.. :)

Tar-Khan
17-05-10, 23:42
yanmissin yazmis ama orasi yanlissin olmali

ece**
18-05-10, 00:25
yanmissin yazmis ama orasi yanlissin olmali

hayır doğrusu "yanmışsın" zaten...yanlış yazım yok doğru yazılmış.:12:

gizem-akkaş
18-05-10, 00:34
çok özlemişim seniiiiiiiiiiiiiiii çoooooooooook ama doyamadmkiiiiiiiiiiiii:((

MassConfusion
18-05-10, 06:55