PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acımıycak' yerine ‘Sevdanın Son Vuruşu'

Nzl
15-05-10, 11:52
Acımıycak' yerine ‘Sevdanın Son Vuruşu'

Aylardır hazırdı, ama “esaslı bir hit yok” diye bekletiliyordu Tarkan albümü.

En sonunda Tarkan ve ekibi beklemekten vazgeçti.“Sevdanın Son Vuruşu”nu single olarak çıkarmaya karar verdiler.
Çok da iyi ettiler.
ılk dinlediğimde albümün en sevdiğim şarkısı olmuştu bu şarkı.
Tamam, öyle beklenilen o fıkır fıkır, hızlı Tarkan hitlerinden biri değil “Sevdanın Son Vuruşu”.
Daha hüzünlü, romantik ve orta ritimli.
Ama bu şarkı Tarkan'ın şu anki halet-i ruhiyesine daha çok uyuyor gibi.
Mesela albümde bir şarkı daha var, tam da şıkırtılı ve seksi Tarkan şarkısı beklentisinde olanlar için.
şöyle diyor Tarkan şarkının nakaratında: “Gel gel, acımıycak...”
Sözleri Sezen Aksu'ya, müziği Mithatcan Özer'e ait bu şarkıyı sanırım Tarkan önümüzdeki aylarda devreye sokacak.
şimdilik “Sevdanın Son Vuruşu”yla hüzünlü bir “yeniden sahalardayım” mesajı veriyor, Aysel Gürel'in şahane sözlerine yaslanarak.
Ha bu arada, “gel gel acımıycak”ın sonu fazla erotik olmasın diye şöyle bitiyor: “Gel gel acımıycak, KALBıN...”

http://http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=14719447&yazarid=149&tarih=2010-05-14

start_the_fire
15-05-10, 12:41
Aslında Aysel güre'in Tarkanımıza verdiği eser, Tarkanın, saten bu zamanlardaki kötümser dönemlerinin de göstergesi diye düsünüyorum tam bunlara göre hazırlanmıs bir eser olmus , umarım cıkıs sarkısıda böyle muhteşem olur

Dark_blue
15-05-10, 13:08
Sözler güzelll :)))) acimiycak :D

kartales26
15-05-10, 13:14
bence Tarkan'ın bu mükemmel parçayı ilk olarak görücüye çıkartmasının sebebi Aysel Gürel'e saygısındandır.Çünkü sevdanın son vuruşu ritim olarak alışılmış Tarkan çıkış şarkılarından olmadığı malum.Eğer bütün albümle birlikte bu şarkıyı aynı anda duysaydık şarkı ilk olarak geri planda kalabilirdi çünkü albümlerde genellikle ritimli şarkılar ön plana çıkar.işte bu yüzden şarkının güme gitmemesi için tarkan albümden 1 ay önce görücüye çıkardı.Gerçektende şarkı dinlendikçe şarkı değer kazanıyor.Tarkan'ın geçmiş albümlerinde böyle geri planda kalan mükemmel şarkıları vardı.

TARQANIM
15-05-10, 13:32
haa iymis " gel gel acimicak kalbinmis" bizde ne düsündük öyle kaba kuvet sözleri gibi falan :D

SESA
15-05-10, 13:41
dün radyoda dinlemiştim bu haberi
teşekkürler

zeliha
15-05-10, 17:07
ayyy bayıldım sözleri buysa dinlemey gerek uok kesin bu yazın hiti işte kimbilir ne müzik döşemişlerdir sezenle tarkan da çokk sabırsızlanıyorm çokkkkk

ozgem__
15-05-10, 18:49
güzelmişş beğendm gel gel acımıycak :)