PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Top 5'i

sally
14-05-10, 13:56
1. TARKAN'ın albümden önce sevenlerine sunduğu yeni şarkısı 'Sevdanın Son Vuruşu'. Aysel Gürel'in sözleri ve TARKAN'ın müthiş yorumu bir araya gelince, yeni albüm için heyecanlanmadan edemedim. Tebrikler!

AYŞE ÖZYILMAZEL yazmis

Kaynak: ayakligazete.com

twilight
14-05-10, 14:17
keşke 2-3-4-5 numaralari da koysaydin,gerçi onlar Tarkanla yarisamazlar ama :)Hahaha...Güzel cidden Ayşeyi tebrik etmek lazim bu güzel yorum icin..Ama özellikle Tarkani... :)

TARQANIM
14-05-10, 15:10
demedi demeyin birileri bi kötü elestirsin bi kaci ard arda gelecektir ..1kisi ne derse herkes ayni seyi söylüyo.. tarkan hep 1numaraydi

ece**
14-05-10, 15:14
güzel konuşuoda..artık herkese bi önyargılı yaklaşır oldum 3 güne kadar tarkanı yerden yere wuruyodu herkes bi anda nasıl değişiwerdiler tuhaf geliyo..samimi gelmiyo..bi çoğunu gerçek düşüneceleri yakında meydana çıkacak gibime geliyo ama hadi bakalım...

TARQANIM
14-05-10, 15:16
güzel konuşuoda..artık herkese bi önyargılı yaklaşır oldum 3 güne kadar tarkanı yerden yere wuruyodu herkes bi anda nasıl değişiwerdiler tuhaf geliyo..samimi gelmiyo..bi çoğunu gerçek düşüneceleri yakında meydana çıkacak gibime geliyo ama hadi bakalım...
aynen öyle

Bamboo
14-05-10, 15:56

kesinlikle öyle çok geçmeden gerçek yüzleri ortaya çıkçaktır..

serennn
14-05-10, 16:10
demedi demeyin birileri bi kötü elestirsin bi kaci ard arda gelecektir ..1kisi ne derse herkes ayni seyi söylüyo.. tarkan hep 1numaraydi

aynen öylee biri kötü bişey söylesin ardı arkası kesilmezz kimse gerçek düşüncelerini söylemezz

start_the_fire
14-05-10, 16:12
Şunu söylemek istiyorum, bu tip konularda , herkez tarkana yüklenecektir , cok iyi bir şarkı da diyecekler cok kötü bir şarkıda diyecekler önemli olan tarkanın kendini bilmesi ve bu tür konularda kapatalı kutu olmasıdır , yeni albüm hakkında bu şarkı hakkında pek eleştiri olmayacağını tahmin ediyorum ben açıkcası

xurush'nine
14-05-10, 17:18
Yasasin!!! :17: :17: :17:

Ah beTarkan, ben bu kadar ziplayacak yasda miyim? Neler yaptiriyosun be kos koca nineye?!
Bana ne? :17: :17: :17:

simgem__
14-05-10, 20:06
tarkan herzaman 1 numara:)))

ece**
14-05-10, 20:10
Yasasin!!! :17: :17: :17:

Ah beTarkan, ben bu kadar ziplayacak yasda miyim? Neler yaptiriyosun be kos koca nineye?!
Bana ne? :17: :17: :17:

aaa kendine haksızlık ediyosun amaaa :22:

tarkaseksüel
14-05-10, 20:43
bu kadın albüm çıkardıktansonra tarkan la ilgili yorumları değişti. değişik...

xurush'nine
15-05-10, 15:34
aaa kendine haksızlık ediyosun amaaa :22:
Yani soyle kenarindan kosesinden bana da baka bilir diyorsun gibime geldi..
:20: Yasasin!!! :17:
Tamam barisalim o zaman ;)

P.S. Yalniz bizim icin bak yesil yesil.. :21: