PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan,Kral Tv Müzik Ödüllerinde Sahneye........

belfü
12-05-10, 02:35
Kral FM ve Kral Tv’deki özel yayında Tarkan’ın Kral TV Ödeül Gecesi’nde sahneye çıkacağını resmen açıkladı.

Sevdanın Son Vuruşu” Herkesi Birleştirdi
Tarkan’ın yeni şarkısı “Sevdanın Son Vuruşu”, Kral TV ve Kral FM önderliğinde ortak yayınla Türkiye’ye tanıtıldı. Şarkının öncesi ve sonrasında radyo DJ’leriyle sohbet edildi ve görüş alındı. Kral FM ve Kral TV’de program sunan Gezegen Mehmet, Tarkan’ın da programı izlediğini ve Tarkan’ı kısa süre sonra yine ortak yayınla stüdyoda ağırlayacaklarını söyledi.

Tarkan’ın şarkısı aynı anda, saat 17:05′te yayına verildi. Bu arada Kral TV, şarkıyı Tarkan’ın daha önceki video kliplerinden seçilen görüntüler eşliğinde ekranlara getirdi.

Canlı yayındaki DJ’ler bu yazın şarkısının Tarkan’ın yeni şarkısı olacağını söylediler. Bu arada Gezegen Mehmet, Tarkan’ın 17 Mayıs’ta düzenlenecek olan Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde Ajda Pekkan ile birlikte sahneye çıkacağını da belirtti. Böylelikle Tarkan-Kral TV bilmecesi de çözülmüş oldu.

“Sevdanın Son Vuruşu-Tarkan” Ortak Yayını radyo dinleyicilerinin %80′ini biraraya getirmiş oldu.

Ve böylece… Tarkan ve ekibi büyük bir tanıtım projesine/başarısına imza atmış oldular TARKANPLUS

jetaime
12-05-10, 02:39
Insallah dogru olacakkkk

fatihvefatih
12-05-10, 02:54
Insallah dogru olacakkkk

doğrusu felan kalmadı artık, bende izledim programı Tarkan Kral TV'de 17 Mayıs gecesi Megastarımıza tam anlamıyla kavuşmuş olacağız inşallah, çok mutluyum çooookk =)))

zeliha
12-05-10, 03:03
hala şoktayım inanamıyorum çıktı çıkıyo çıkmıcak derkennnnn geldii hayatımın anlamı zümrüt gözlüm geldi yaaa:))seni öle seviyorm ki artık beklemeye tahammülüm kalmamıştı çok özledim snei dinlemeyi bıkmadan usanmadan holleyyy bee inşallah daha fazlaca izlerik

Turkay85
12-05-10, 03:30
insallah bu albumle tarkanin ve butun tarkancilarin uzerindeki kara bulutlar kaybolacak.

aylin_23
12-05-10, 10:23
şarkı super ya muhtesem acıkcası bu kadar beklemıyordum

yasinenessahin
12-05-10, 10:37
insallah bu albumle tarkanin ve butun tarkancilarin uzerindeki kara bulutlar kaybolacak.

inşallah, çok sabrettik çünkü ... herşeye.. ama herşeye ...

start_the_fire
12-05-10, 11:03
hala şoktayım inanamıyorum çıktı çıkıyo çıkmıcak derkennnnn geldii hayatımın anlamı zümrüt gözlüm geldi yaaa:))seni öle seviyorm ki artık beklemeye tahammülüm kalmamıştı çok özledim snei dinlemeyi bıkmadan usanmadan holleyyy bee inşallah daha fazlaca izlerik

sana katılıyorum bende saten dünden beri şoklardayım ama bu şoklar bitmesin :) yanmısım ben tarkanımaa:22:

Yakisikli89
12-05-10, 11:25
o kara bulutlar silindi gitti bile ..
tarkan herkeze gösterdi kimin megastar olup olmadigini ..
'bu' (anmak istemedigim) olaylarin üstündende geldi ya helal

o biricik megastarimiz :)

twilight
12-05-10, 11:55
Çekilin hey millet 17 mayısta bir dünya starı geliyor...:)çok heyecanlı bir bekleyiş bu...umarım ajdayla düet vardir ;) Teşekkürler...

jetaime
12-05-10, 11:56
ahhhh o zaman tamam super bir haber heycanliyimmmmm

Bamboo
12-05-10, 13:13
çook uzun zamandan beri türk televizyonları gerçek bi yıldızı ağaırlıycak.. ayy çook mutluyum :4:

simgem__
12-05-10, 13:39
ne demişler sabreden derviş muradına erermiş... o kadar bekledik ama beklediğimize değdi .. dünkü heyacanımı anlatmama kelimeler bile yetmez.. saniyeleri saydık resmen ...çok heyecanlı ve güzel oldu.. sevdanın son vuruşu herkesi kalbinden vurdu.. kral tv gecesi harika olucak son 5 gün...:)))

ozgem__
12-05-10, 15:15
tabikii Tarkanımızı 17 mayısta yanlız bırakmıycazz.)

fatihvefatih
12-05-10, 15:18
Çekilin hey millet 17 mayısta bir dünya starı geliyor...:)çok heyecanlı bir bekleyiş bu...umarım ajdayla düet vardir ;) Teşekkürler...

Var var hiç merak etme, ben kendi gözlerimle dinledim Kral TV Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay'ın açıklamalarını, Tarkan'la ajda sahne alacak, düet yapacak dedi ;)))

ferhat1995
14-05-10, 18:43
amin inş..

pdrlütfiye
14-05-10, 19:55
yeşil gözlü, güneş yüzlü güzel çocuğu görücez sonunda demek... zaten kocaman bi özlem

vardı içimizde. hasret sona erecek... heyecanla bekliyor olucam 17 mayıs akşamını...

Buzlukahve
15-05-10, 02:14
ben rüyamda şarkısını dinledim yazmıştımforumda araştırın ve 17 mayısta kral tv ye çıkıcak sonrasındada albümüçıkıcak demiştim yemin ederim rüyamda dinledim şarkıyı kuzu kuzu tadında ayarınd demiştim ve rüyam çıktı çok mutluyum

fatihvefatih
15-05-10, 02:25
ben rüyamda şarkısını dinledim yazmıştımforumda araştırın ve 17 mayısta kral tv ye çıkıcak sonrasındada albümüçıkıcak demiştim yemin ederim rüyamda dinledim şarkıyı kuzu kuzu tadında ayarınd demiştim ve rüyam çıktı çok mutluyum

İnşallah yaa, yeni bir Kuzu Kuzu tadında şarkı çıkarırsa ben mutluluk sarhoşu olurum, zaten sevdanın son vuruşu şarkısına bayıldım, 4 gündür başka şarkı dinlemedim sürekli sevdanın son vuruşu ;))) twitter'a da bakıyorum 10 kişiden 7-8'i çok beğenmiş şarkıyı, herkes Tarkan geri döndü yorumları yapıyor buda beni ayrıca çok çok çok mutlu ediyor ;)))

Buzlukahve
15-05-10, 02:31
İnşallah yaa, yeni bir Kuzu Kuzu tadında şarkı çıkarırsa ben mutluluk sarhoşu olurum, zaten sevdanın son vuruşu şarkısına bayıldım, 4 gündür başka şarkı dinlemedim sürekli sevdanın son vuruşu ;))) twitter'a da bakıyorum 10 kişiden 7-8'i çok beğenmiş şarkıyı, herkes Tarkan geri döndü yorumları yapıyor buda beni ayrıca çok çok çok mutlu ediyor ;)))

ben rüyamda sevdanın son vuruşunu dinledim heralde:) şarkı çıkmadan 2 veya 3 gün önce forumda yazdım gece rüya gördüm şarkısını dinledim dedim içimde çok büyük his var geldi geri dedim ve 2 3 gün sonra sevdanın son vuruşu çıktı bunun için mutluyum ben ve inanıyorum ki ne kuzu kuzular çıkıcak bu albümden türkiye birkez daha tarkanla yurt dışına aşıcak facebookumda ve twitterımda 24 saat tarkanla ilgili yazıyorum yabancılar istla ettiler face te ve tiwwitimde:) çıktıgından beri sevdanın son vuruşunu dinliyorum şuan bile:D

nedjohnlansen
15-05-10, 02:39
sadece ajda pekkan'la düet mi yapacak yoksa yeni şarkı söyleyecek mi? sevdanın son vuruşunu söyleyebilir ama benim isteğim hiç bilmediğimiz yeni şarkılarından en azından bir tanesini o gece söylemesi.

fatihvefatih
15-05-10, 02:46
sadece ajda pekkan'la düet mi yapacak yoksa yeni şarkı söyleyecek mi? sevdanın son vuruşunu söyleyebilir ama benim isteğim hiç bilmediğimiz yeni şarkılarından en azından bir tanesini o gece söylemesi.

Ben bir kaç saat önce Kral TV'de tanıtım reklamını izledim, Megastar Tarkan ve Süpestar Ajda Pekkan 16. Kral TV Müzik Ödülleri Gecesinde diyor ve devamında Tarkan son şarkısı Sevdanın Son Vuruşunu seslendirecek diyor, tam emin değilim ama sanırım düet demedi ama büyük ihtimal düet olacak, birde sanırım Sevdanın Son Vuruşundan başka yeni şarkısını seslendirmeyecek, seslendirecek olsa Sevdanın Son Vuruşu ve son albümündeki başka yeni parçalarla derdi.. Olsun onu görelimde bana yeter, bakalım yeni karizması nasıl olmuş ;)))

Bounce21
15-05-10, 03:41
Uzun bir aradan sonra ne kadar ozlemisim yaaa. Sevdanin son vurusu sarkisini hergun doymadan dinliyorum. Bitiyor yeniden dinliyorum, delirmis gibi :))) hadi Tarkanimmm hadiiiii bekliyoruzzz :) az kaldi yaa cok az.

gizem-akkaş
15-05-10, 03:54
okadar özledimkiiiiiiiiiiiiiiiiii sesini gözlerini yüzünü sahnesini sonunda kavuşuoruuuz çok heycanlıyım ve çok mutluuym şarkısını hergün dinliyorum muhteşem olmuş tam anlamıyla tarkan kokuyo şarkııı ilk dinledğimde dedim budur tarkan geri döndü çok seviorum seniii çoooook çoookta özlemişimmmmmmmmmmmm