PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rihanna'ya Mega teklif

özlemmis
11-05-10, 10:34
Tarkan, 3 Haziran'da İstanbul'da konser verecek Rihanna'ya düet teklifi yaptı. Megastar, yıldızı ikna etmek için kesenin ağzını da açtı
11 Mayıs 2010, Salı - 01:24
SON UMUDU SEKSİ YILDIZ
Müzikal anlamdaki suskunluğunu yeni albümünün yılan hikayesine dönmesiyle bir türlü bozamayan Tarkan, çareyi Rihanna'da buldu.
Son albümü için dünyaca ünlü R&B yıldızına düet yapma teklifi götüren Megastar, geçtiğimiz aylarda Rihanna'dan olumsuz yanıt almıştı.
Ancak ünlü şarkıcının, Rihanna ısrarı aldığı 'hayır' yanıtına rağmen bitmedi. Şimdilerde ABD'ye yerleşeceği haberleriyle gündemde olan Tarkan, Rihanna'nın 3 Haziran'da İstanbul'a geleceğini duyunca tüm planlarını erteledi.

YANITI MERAKLA BEKLİYOR
Kuruçeşme Arena sahnesine çıkacak olan Rihanna'ya ikinci bir 'düet' teklifinde bulunan Megastar, henüz seksi şarkıcıdan yanıt alamadı. Menajeri aracılığıyla dünyaca ünlü yıldıza ulaşmayı başaran Tarkan, ikinci bir 'hayır' yanıtı almamak için kesenin ağzını da açtı. Söylenenlere göre; Megastar, Rihanna ile Kuruçeşme Arena sahnesini paylaşabilmek için seksi yıldıza 50 bin dolar ücret önerdi.
Seksi yıldızın, bu teklife ne diyeceği ise merakla bekleniyor.

ALBÜME NİYET KONSERE KISMET!
Ünlü şarkıcı, bir türlü piyasaya süremediği yeni albümü için Rihanna'ya düet teklifi yapmıştı. Ancak seksi yıldız, işlerinin yoğun olmasını bahane ederek Tarkan'ın teklifini geri çevirdi. Megastar, bu olumsuz yanıta rağmen Rihanna hayalinden vazgeçmedi.
TAKVİM

leyla
11-05-10, 10:40
sacma bir haber inanmam.rihanna tarkanla duet icin yalvarir yeni album ciktiktan sonra

nedjohnlansen
11-05-10, 10:56
ne tarkan rihanna'ya yalvarır ne de rihanna tarkan'a yalvarır. belki zamanında bir teklif olmuştur ama olmuş bitmiştir.

meryem_17
11-05-10, 11:52
Bencede bu kadar abartıp tencit pilavı gibi haber yapmayın yahu.

twilight
11-05-10, 12:10
Peh...Tarkan Rihanna'ya yalvarmis mis...Son umudu bu albüm müs...
Palovra,palovra,palovra xD

start_the_fire
11-05-10, 12:25
Ben bu rihannada ne var anlamıyorum kardesim gercekten yalan haber olduğu buradan belli hadi bir shakira olsa hadi bir thalia olsa ama tarkanında kesenin ağzını acacağına inanmıyorum söyle olurdu tarkanın menejerleri görüsmüs olabilirler ama tarkan asla

Bamboo
11-05-10, 12:46
yalan yaa inanmayın..

jetaime
11-05-10, 13:08
bence bu haber yalan yaa

fatihvefatih
11-05-10, 13:58
Tarkan asla Rihannaya yalvarmaz, belki menajerler aracılığıyla bir düet teklifi olmuştur o kadar, yalvarmada neymiş çok komik bir haber artık sadece gülüyorum bu tip haberlere ;)))))))))

M-Yildiz
11-05-10, 14:32
Ne düeti ??
Sanki beraber sarki mi yaptilar ki düet yapacaklar ?
Olsa olsa Tarkan Rihanna'dan önce veya sonra sahneye cikip kendi sarkilarini söyler. Ona da pek ihtimal veremiyorum

DaLy
11-05-10, 15:22
Kaynak:Takvim :D

ozgem__
11-05-10, 16:42
çok abartı gibi geldi bana:S

eskalen
11-05-10, 17:19
Her bir uluslararasi pop sarkicisi Turkiye'ye konser vermeye geldiginde "Tarkan duet yapmak icin teklifte bulundu" diye haberler cikiyor....Bu da onlardan biri...Basit ayni tur haberlerini vermekten bikmadilar....

veli
11-05-10, 17:56
.....:::''':::...... inanmak istemiyorum , çünkü RihannA yı da çok seviyorum TarkaN ıda , onun için bişey diyemicem ......:::''':::........