PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mehmet akbay 'dan açıklama!!

smh
09-05-10, 13:29
NTV’deki Haftasonu programına konuk olan Kral TV Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay 16. Kral TV müzik ödülleriyle ilgili şöyle konuştu: “Herşey yolunda, ince ve titiz çalışıyoruz. Kesinlikle ödüllere ve adaylara müdahale etmedik. Türkiye’nin en önemli radyocularını davet ettik. Onların da görüşünü aldık. Ardından Müyap’ı çağırdık. Adaylar konusunda tartıştık ve birlikte karar verdik. Jüri listesini de onlara verdik. 200’lük jüriyle aday adaylarını belirledik. Biz Kral TV yönetimi olarak adil olmaya karar verdik. Kategorileri de bu sene değiştirdik. Çünkü bazı popçular arabesk söylüyor, türkücüler sanat müziği söylüyor. Bu nedenle kategorileri değiştirdik. Adaylar konusunda 2009’da albüm yapma şartı koyduk. En ufak bir müdahalede bulunmadık. Bazı sanatçılar aday olmadıkları için geceye gelmeyeceklerini söylüyorlar. Çok yanlış şeyler bunlar. Biz çok adil davrandık. Kıran kırana bir yarış olsun istedik.Tarkan ile Ajda Pekkan da gecede sahne alacak.”

uçankuş

sally
09-05-10, 13:32
Güzel haber umarim Tarkan yeni sarkilarini söyler

mordum
09-05-10, 13:44
Tarkan geliyor...

fatihvefatih
09-05-10, 13:48
Megastar yola çıktı emin adımlarla ilerliyor, açılın Megastar geliyor "Sahne Senin MEGASTAR!!"

Yakisikli89
09-05-10, 14:10
Acaba ne gibi bir imaj ile karsimiza cikicak :-) Meraklar icersindeyim

fatihvefatih
09-05-10, 14:25
Acaba ne gibi bir imaj ile karsimiza cikicak :-) Meraklar icersindeyim

Bende çok merak ediyorum, özellikle son üç aydır Tarkan'la yatıyorum Tarkan'la kalkıyorum, inşallah bomba gibi bir dönüş yaparda herkesin çenesi kapanır!!

SESA
09-05-10, 14:40
nasıl bi dmönüş yapacağını merak ediyorum

twilight
09-05-10, 15:09
Oleyyy beeeee!Açılın milleet!Dünya starimiz geliyor.... :)

Bamboo
09-05-10, 15:13
oooo güzell bak heyecanlandım şimdi.. :)

start_the_fire
09-05-10, 15:55
Eğer gerçekten böyle bir haber doğru ise tarkan yeni albüm tanıtımını kral tv de yapar die düsünüyorum arkadaslar

jetaime
09-05-10, 16:03
insallah gercek olacak yaaa

tarkaseksüel
09-05-10, 16:10
tanıtımı kral tv de yapar mı kii
o zaman prıgramda tarkan a çok yer ayırmaları lazımm tanıtım programlarında şarkıların çoğu okunur sanıyorum ?? ödül gecesındede bunun olacağını sanmıyorum
Bence Tarkan okumaz yenı sarkısını

Eğer ki tanıtım yaparsada sahneyi kendi iistediği gibi düzwnletmiş olmalı :)

nedjohnlansen
09-05-10, 16:36
kral tv'nin organizasyonuna şurada kaç gün kaldı, daha biz çıkacak mı çıkmayacak mı, yeni şarkılarından söyler mi söylemez mi tartışıyoruz. hatta yeni albümün varlığından bile tam emin değiliz. reklam lazım. mor ve ötesi'nin albümü 12 mayıs'ta çıkacak mesela mayısın başından beri çatır çatır reklam yapıyorlar. siteler açtılar, her yere reklam verdiler, şarkıların demolarını yayınladırlar, klibi çıkardılar, kaç gündür bir çok yerde karşılaşıyorum mor ve ötesi'nin albüm tanıtımıyla. tarkan bunların daha üstünde bir tanıtım yapabilecek düzeyde fakat sitesi bile açık değil henüz. ben anlamıyorum artık tarkan'ı. ne yapmaya çalışıyor? aç şu siteyi, arkaya koy yeni şarkının introsunu, koy bir kaç şarkının 30-40 saniyelik demosunu, ne bileyim sitelere hatta televizyona reklam ver... bunları yap ki yeni albümün geldiğini ve senin yeni albüme güvendiğini görelim.

mordum
09-05-10, 16:54
Tarkan bu tarz promosyonları pek yapmaz.sadece dudu da tanıtım vardı album öncesinde sokaktaki insanlara dinletiyorlardı şarkıyı bi onu hatırlıyorum ben genel olarak album cıkmadan bir iki gün önce reklam dönerdi ki karma da sadece album tanıtım gününde albumun kapagı cıkıyordu reklamda ve aşk şarkısının introsu giriyordu...

serennn
09-05-10, 16:58
ayyy inşallah doğrudurr yaa eger yalan haber değilse sabırsızlıkla bekliyorummm o günü

ece**
09-05-10, 19:54
çıkmayacak... şu albümün hazirana kaydığını öğrendikten sonra tüm inançlarım gittti..çıkmaz.. hewes etmeyin..anca heweslendirirler böle..biride çıkıp konuşsa ya, ne olur sanki incilerimi dökülür acaba..

DaLy
09-05-10, 20:07
Umarım ödül töreninde Tarkan'ı görmeyiz.

the_answer3535
10-05-10, 04:46
Tarkan bu reklam ve promosyon zaafiyetini çözmeli bence.Bu ona büyük kayıplar yaşatıyor son yıllarda.

meryem_17
10-05-10, 15:46
İnş çıkar onu kral tvde görmei çok isterim açıkası gel artık ^^MEGASTARIMMM SAHNELER SENİNDİR!..^^