PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat boz röportaji

özlemmis
04-05-10, 14:20
İki albümün, iki de single’ın var. Popüler dünyada kendine ait bir tarz yarattığını düşünüyor musun?

- Evet, düşünüyorum. Çok insanla, en önemlisi Tarkan’la kıyaslandım. Hakkımda çok şey söylendi. Ama ben kendi kulvarımı yarattım, orada da tek başıma koşuyorum. Ben insanların sevdiği şarkılar yaptım. Konserlerimin de kalabalık olması, benim doğru yolda olduğumun göstergesi.

Sen Tarkan’la da çalıştın. Sence o uyuşturucu yüzünden yaşadığı bu krizi atlatacak mı?

- Kesinlikle atlatacaktır. Çünkü o çok güçlü ve akıllı birisi. Bu işten hiç yara almadan çıkacaktır. Çünkü çok müthiş bir albüm hazırladığını duydum. Herkes gibi ben de merakla bekliyorum.

BÜYÜK STARIN ALBÜMÜ SEKTÖRÜ CANLANDIRIR

Yeni albüm ne zaman çıkacak?

- Yazın...

Yazın birçok ünlü ismin albümü de çıkıyor. Serdar Ortaç, Tarkan vs... Sıkı bir rekabet olacak, korkmuyor musun?

- Hayır, korkmuyorum. Korkulacak bir şey yok çünkü. Biliyor musunuz, ben bu durumda tam tersini düşünürüm... Bir büyük starın albüm yapması sektörü canlandırır. Sadece kendi satışlarını değil, kendisiyle birlikte çıkan diğer şarkıcıların da satışlarını hızlandırır. Nasıl mı? şöyle; bir müzik markete giden, Serdar Ortaç ya da Tarkan albümü alırken, benim albümümü de görür ve alır. Benim “Uçurum” albümüm çıktığında Serdar Ortaç’ın “şeytan” albümü çıkmıştı. Onun satışları, benim satışlarımı olumlu etkiledi. “şeytan” ve “Uçurum” o yaz her yerde çaldı. Büyük ağabeylerimizin yaptığı şeyler, bizleri inanın olumlu etkiliyor.

HÜRRİYET

jetaime
04-05-10, 14:21
cok guzel konustu vallah
agzini saglik muratcimmmmm

Dark_blue
04-05-10, 14:47
Tarkanla herkesi kiyasliyorlar zaten ama bir sonuc kazanamiyorlar :) :18:

flores
04-05-10, 15:30
halal olsunn ! dusunceleri farkli.olumlu iyi seyler dusunuyor.

fatihvefatih
04-05-10, 15:36
Teşekkürler Murat BOZ, böyle pozitif düşünmeye devam ettiğin sürece emin ol kazanan sen olacaksın!!

smh
04-05-10, 16:04
murat yazın ne albümü ya yeter artık her sene baydın be abi =))

Bamboo
04-05-10, 16:59
düşünceleri güzel pozitif yaklaşmış sağolsun ama ikide bir serdarı övüp durmuyo mu sinir oluyom yaa.. sanki tarkanla serdar aynı seviyedeymiş gibi görünüyo böle.. :(

simgem__
04-05-10, 17:06
güzel konuşmuşşş...

twilight
04-05-10, 19:51
bu adam iki haftada bir klip çekiyor yaaaa...tamam abi iyi güzel de baydin yeter..!
"iki medeni insan"cikali kac hafta oldu"hayat sana güzel"geldi... bir sürü klibi var daha 2 yillik sarkici yani :))) Tarkan hakkinda da dogru söylemis ama agzina saglik Muratcim :)

Hüli 82
04-05-10, 20:37
iyi konusmus

TARQANIM
04-05-10, 21:58
bilmiyorum hic birine güvenmiyorum..asil gercek yüzleri tarkanin albümü cikinca belli olacak..

serennn
05-05-10, 17:21
çok güzel konuşmuş walla helal olsunnn

meryem_17
07-05-10, 13:29
bilmiyorum hic birine güvenmiyorum..asil gercek yüzleri tarkanin albümü cikinca belli olacak..

Bencede arkadaşım sana aynen katılıyorum tmm ii güzel konuşmuş ama gerçek yüzleri albüm satışlarından sonra belli olcak çünkü bu röpörtajın murat boz'un olunca insanın pek inanası gelmiyor da.:15:

ozgem__
07-05-10, 17:15
iyi demişş :)

prenses_elaa
07-05-10, 17:53
aferin bu adam gözüme girdi inş tarkanın albüü çok güzel olur