PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu yaz Tarkan rüzgarı esecek

M-Yildiz
27-04-10, 12:45
Tarkan`ın Yeni Albümü İlk baharda piyasaya çıkıyor. Çağla Kösmen`in Özel Haberi / Cosmoturk

Son aylarda sıkıntılı günler geçiren Tarkan suskunluğunu bozmaya hazırlanıyor.

Tarkan bu yaza damgasını vuracak bomba gibi bir albümle tüm hayranlarıyla tekrar buluşuyor.

Cosmoturk muhabiri Çağla Kösmen'in aldığı bilgiye göre; yeni albüm çok keyifli ve sıcak şarkıları içeriyor. Albümde her zaman olduğu gibi Tarkan'ın ruhunuza işleyen şarkıları yer alacak.

Albümün gelecek ay müzik marketlerde yerini alması bekleniyor.

kaynak: http://www.cosmoturk.com/kultur-sanat/bu-yaz-tarkan-ruzgari-esecek-afdgi.html

Bamboo
27-04-10, 13:05
hadi işallah gerçek olur..

fatihvefatih
27-04-10, 13:19
İnşallah haber doğrudur, doğru olsun lütfen :))))))

start_the_fire
27-04-10, 13:26
İnsallah allahıma dua ediyorum tarkan bu durumdan bir an önce kurtulsada bizde tarkanımıza kavuşsak artık yeni albümde fırtınalar koparacağına adım gibi eminim

twilight
27-04-10, 13:39
:) insallah dogrudur...artik güzel haberler almaya basliyoruz arkadaslar... varmiyiz yazin kopmaya :)

jetaime
27-04-10, 13:41
Evet insallah gercek olacak yaaa
cok heycabliyimmmm

ece**
27-04-10, 13:43
n'oluurrr doğru olsunn lütfenn ! :) şuaralar ilaç gibi gelecek yeni albümm:) okadar özledim.okadar ihtiyacım war.okadar sabrım kalmadıı :)) albümü almaya gittiğimdeki tarifsiz heyecanı yaşamak istiyorumm.kıpır kıpır bi yaz olsun istiyorumm :) konseri 4 gözle beklemek istiyorumm.konser günü geldiinde kalbimin ağzımda atmasını istiyorummm :)) çookk özledimm bu heyecanları yaşamayıı ..:) mayısada giriyoruzz n'olur kursağımızda kalmasın şu hewesimiiz :))

bounce
27-04-10, 13:43
olacak olacak ben inanıyorum.Tarkan insanlara şarkılarıyla cevap verecek.

MARY JANE
27-04-10, 14:21
önce güzel albüm haberleri almaya başladık sonra da muhteşem albümü elimize alacağız. çok güzel bir yaz olacak. ayrıca medyanın bu kadar yalan ve olumsuz haberlerinden sonra böyle güzel haberler almak çok güzel. ben böyle albüm haberlerini vermezler zannediyordum :) :) bu yaz bursaya gelmesini de istiyorum ayrıca. bursalı hayranlarını kendinden mahrum bırakmasın. umarım iki konser arası en az 5 sene olmaz yine. :) :) :)

MassConfusion
27-04-10, 14:25
Hadi inşallah bekliyoruz artık bir albüm yeter Tarkan fazla magazinlerde dolaştı. Tarkan'ın dolaşması gereken yer magazin değil, sadece onun dolaşması gereken yer sahne.

pdrlütfiye
27-04-10, 14:26
tarkan öyle bir albümle gelecek ki onun hakkında ileri geri konuşan herkes kaçacak delik arayacak utancından. zaten olması gereken de bu... bu yaz bizim yazımız olacak her tarkan yazı gibi... :D

istanbul 1453
27-04-10, 14:32
arkadaşlar yazsammı yazmasammı bilemiorum ama yazmak istiorum,serdar ortaç potansiyel olarak tarkanın 10 da biri ama adam son albümüne 25 şarkı koyuyo,türkiyenin hemen hemen bütün aranjörleriyle bütün müzik adamlarıyla çalışıo,yurtduşından birçok dünyaca ünlü aranjörle çalışıo ve albümü patlicak belli,tarkan o kadar potansiyeli olmasına rağmen bitane stüdyoya da ozan çolakoğluyla bişeyler yapmaya çalışıo,yani anlatmak istedğm ozingaya laf yok ama millet o seviyeyle nsl çalışıo neler yapıo,tarkansa bitane müzik adamına takılıp kalıo,değişiklik yenilik şart bence,ne kadar ii olursa olsun ozan abi ama dünyaca ünlü bikaç aranjör,türkiyeden erhan bayrak,iskender paydaş gibi isimler albüme el atsa fenamı olurdu.. çok daha ii olurdu bu kesin

ozgem__
27-04-10, 14:35
insallah doğrudurrr yaa

DaLy
27-04-10, 14:44
Keyifli şarkılar olucağından kuşkumuz yok ama önümüzdeki ay bana biraz erken gibi geldi..

DaLy
27-04-10, 14:49
arkadaşlar yazsammı yazmasammı bilemiorum ama yazmak istiorum,serdar ortaç potansiyel olarak tarkanın 10 da biri ama adam son albümüne 25 şarkı koyuyo,türkiyenin hemen hemen bütün aranjörleriyle bütün müzik adamlarıyla çalışıo,yurtduşından birçok dünyaca ünlü aranjörle çalışıo ve albümü patlicak belli,tarkan o kadar potansiyeli olmasına rağmen bitane stüdyoya da ozan çolakoğluyla bişeyler yapmaya çalışıo,yani anlatmak istedğm ozingaya laf yok ama millet o seviyeyle nsl çalışıo neler yapıo,tarkansa bitane müzik adamına takılıp kalıo,değişiklik yenilik şart bence,ne kadar ii olursa olsun ozan abi ama dünyaca ünlü bikaç aranjör,türkiyeden erhan bayrak,iskender paydaş gibi isimler albüme el atsa fenamı olurdu.. çok daha ii olurdu bu kesin

Yazmasaydın keşke çünkü bahsi geçen şarkıcı ne yaparsa yapsın müziği ileriye değil geriye götürmüştür.Tarkan'ın en iyi albümleri(bana göre)Yine sensiz,Ölürüm Sana ve Aacaipsin gibi referanslar var ve Tarkan'ın bu albümlerde kimlerle çalıştığı gayet açık..

Yani yurtdışından aranjörlerle bilmem nelerle çalışmakla ortaya kaliteli işler çıkmıyor.

istanbul 1453
27-04-10, 14:58
bi yerde haklısın ama come closer albümünde ve karma albümünde çeşitli yabancı müzisyenlerle çalışıldı ve albümlerin kalitesi (özellikle come closerın) belliydi,yenilik herzaman iidir bence ve bunu serdar yapabiliosa tarkanın hayli hayli yapması gerekir,inş beklediğmize değcek bi albüm olur..

DaLy
27-04-10, 15:05
bi yerde haklısın ama come closer albümünde ve karma albümünde çeşitli yabancı müzisyenlerle çalışıldı ve albümlerin kalitesi (özellikle come closerın) belliydi,yenilik herzaman iidir bence ve bunu serdar yapabiliosa tarkanın hayli hayli yapması gerekir,inş beklediğmize değcek bi albüm olur..
Serdar Ortaçta öylesine berbat bir ses ve yorum varken yenilik yapsa ne olur yapmasa ne olur..Kendisi müzik yapmayı bırakıp radyoculuğa dönse de kurtulsak.Gerçi radyoculuğuda başarılı değildi ama neyse.

Kısaca ben Tarkan'dan Aacapsin ve Ölürüm Sana kıvamında bi albüm bekliyorum.

istanbul 1453
27-04-10, 15:13
yazımın başında serdar tarkanın 10 da biri die başladm,yani serdarı falan övdüğm yok sadece bi örnek verdim,yani serdar bile yapabiliosa demeye getirdim,biz tarkanı kötü albüm yapınca sevmicek diiliz ama o ayarda bi yıldızın dafa farklı aranjörlerle de çalışması gerekir.. bu benm fikrim

garez
27-04-10, 15:20

istanbul 1453 çok doğru söylüyor adam 25 şarkı hazırlamış ve gerçekten ivmesi hızlanıyor.eminim diğer çıkarttığı albümlerden daha iyi bir albüm çıkaracak serdar ortaç..ama bizim Tarkanımız biraz akııllık yapacak bence bu yaz

DaLy
27-04-10, 15:34
yazımın başında serdar tarkanın 10 da biri die başladm,yani serdarı falan övdüğm yok sadece bi örnek verdim,yani serdar bile yapabiliosa demeye getirdim,biz tarkanı kötü albüm yapınca sevmicek diiliz ama o ayarda bi yıldızın dafa farklı aranjörlerle de çalışması gerekir.. bu benm fikrim

İşte bende diyorum ki verilmemesi gereken bi örnek.Hadi Kenan Doğulu falan desen anlarımda Serdar Ortaç bu yani..

Ayrıca Tarkan sadece Ozan Çolakoğlu ile çalışacak değil ya..

twilight
27-04-10, 15:45
Tartismaya,kavgaya gerek yok...Serdar'in yeri ayridir...Tarkan'in ayridir...
Serdar'in "Bilsem Ki'si güzel,Tarkan'in bütün slowlari...
Serdar'in "İki Gözü"mü güzel,Tarkanin bütün hizlilari...
Yani serdar 2-3 sarki yapabiliyor,Tarkanin bütün sarkilari ezberde.
İsterse,Serdar Michael Jackson gibi plaklar yapsin,DÜNYA STARI olamaz!
Tarkan oldu mu?Eh,işte oldu 1999da en azindan öyleydi..:)Serdar onu bile yapamadi...Cikardigi "Loca Para Amor"sarkisi 15.000 satti.Tiraj mi bu?

istanbul 1453
27-04-10, 15:59
arkadaşlar lütfen konumuz serdar diil,tarkanla serdar kıyaslanamaz bile,konumuz tarkanın neden hala ozan çolakoğlunda ısrar ettiği,ozan abimiz gözümüzün bebeği o ayrı ama örneğn albüme 15 şarkı koysun 7-8 tanesini ozinga yapsın,geri kalanını başka değerli aranjörlere versin, 2 - 3 şarkıda düet yapsın birileriyle,yabancı müzik adamlarıyla çalışsın,benim istedğm bu,yenilik yapsın,tarkan bu sayede çok çok daha ii albümler yapabilir ve tekrardan dünya sahnesine çıkabilir.. o ışığı var çünkü

bounce
27-04-10, 17:13
Tarkan ''Ölürüm Sana'' albümü kartonetinden şöyle söylüyordu:
''birbirimizi tamamladığımıza,birbirimizi zenginleştirdiğimize inandığım sevgili dostum Ozan Çolakoğlu'na sonsuz teşekkürler''...
sanırım bunun üzerine söylenecek başka birşey yok..ikisinin kimyası çok uyumlu.
http://www.tarkancoll.com/forum/video.php?do=viewdetails&videoid=76
ki Tarkanı yurt dışına açan şarkılar olan Şıkıdım ve Şımarık ve şimdiye kadar yapılan en iyi Tarkan şarkısı Kuzu Kuzu yu Ozan Çolakoğlu düzenlemiştir.

twilight
27-04-10, 17:21
evet,Ozan çok önemli birisi şarkılar da,düzenlemeler de filan.
Kuzu Kuzu gerçekten harika bir düzenleme...
Come Closerda calismadi,eksikligi vardi üzerinde albümün.Umarim calismalari sürekli olur...
Ayni sekilde,umarim tekrar devrimle calisir :)
Sezen Aksu,Yildiz Tilbe parcalari var galiba,onlarda güzel :) İnsallah yeni "Simarik","Kis Günesi"dogar...

Saygilar...

SESA
27-04-10, 17:23
inşallah daha fazla beklemeyiz

smh
27-04-10, 17:52
tarkan bence metamorfozun biraz üstünde bir albüm yaparsa yıllar sonra milyonu bulabilir bu kadar iddialıyım...

leyla
27-04-10, 18:18
kac gundur butur haberler gormek istiyordum yani album hakkinda haberler.cok sevindim ve heyecanlandim umarim 1 aya kadar cikar album.
bu albumun cok ses getirecegine inaniyorum hadi tarkan gel artik

TEVETOGLU
27-04-10, 19:06
Bu kadar dayandım.Bir ay daha dayanacağız artık.Belki de daha önce çıkar.En sonunda yeni albüm geliyor.

simgem__
27-04-10, 19:51
inşallah doğru bi haberdir tarkan artıkk dön ve tüm türkiyeye hatta dünyaya tarka olduğunu megastarolduğunu bi kez daha göster..!!! albümü sabırsızlıkla bekliyorum....:17::29:

TARQANIM
27-04-10, 20:14
albüm cikinca tarkan rüzgari eseceginden eminim ama bana yine ertelenecek gibi geliyo insallah yanilyorumdur

au13
27-04-10, 20:38
amiiiiin inshALLAH yeni album firtina gibi gelir. Hadi tarkan bekliyorumm

Yakisikli89
27-04-10, 21:13
Tarkan'in her albümü güzel. Önemli olan tüm türkiye'nin kanini kaynatmasi.
Ama ben bu albümden cok umutluyum. Rüyalarima bile girmeye basladi artik ve hep güzel karma tarzinda oynak sarkilar duyuyorum. Keske birde sözlerini melodilerini aklimda tutabilsem :-)

denizmavisi
27-04-10, 21:27
bu sefer bomba bir albümle ortalığı kasıp kavuracak eminim umarım mayısı da geçirmez de bir an önce albüme kavuşuruz inşallah

badboyserkan
27-04-10, 21:27
Tarkan zaten ıstanbulda.Yurtdisina gittigi geldigide yok. Son surat ozan colakoglu ile album calismalarina devam ediyor.Aksilik olmazsa tabi Yeni albumlu Tarkan gelicek ;)

kartales26
27-04-10, 21:36
bu arada kral tv'de tarkan ajda pekkan düeti haberleri çıkmıştı hala o tanıtımlar dönüyor mu? Herhalde ertelendi.çünkü 15 gün süre kaldı o konuyla ilgili hiç bir gelişme yok...

Buzlukahve
27-04-10, 22:53
inanmıcaksınız belki ama ben bugun tarkan ı gördüm sarıyerde oturuyorum ve abimle ee dönerken abim dediki bu 2010 mercedes yeni çıkmış çok güzel şık duruyor dedi sonra ak tarkan kullanıyo dedi bi baktım gerçekten o şokları yaşadım:D yeni almış heralde

fatihvefatih
27-04-10, 23:24
inanmıcaksınız belki ama ben bugun tarkan ı gördüm sarıyerde oturuyorum ve abimle ee dönerken abim dediki bu 2010 mercedes yeni çıkmış çok güzel şık duruyor dedi sonra ak tarkan kullanıyo dedi bi baktım gerçekten o şokları yaşadım:D yeni almış heralde

Yanına gitseydin yeni albümü sorsaydın bize müjdeli haberi verirdin belki :)))))))

TARQANIM
27-04-10, 23:40
inanmıcaksınız belki ama ben bugun tarkan ı gördüm sarıyerde oturuyorum ve abimle ee dönerken abim dediki bu 2010 mercedes yeni çıkmış çok güzel şık duruyor dedi sonra ak tarkan kullanıyo dedi bi baktım gerçekten o şokları yaşadım:D yeni almış heraldebenzetmissindir tarkan pek güpe gündüz herkese görünecek sekilde yeni arabasina binmez heralde suan daha cok sessizlige gömüldü albüme konsantre oluyo.. bosuna sok gecirmissin :)

pdrlütfiye
27-04-10, 23:41

şu dünyadaki en şanslı insanlardan birisin... :20:

Buzlukahve
27-04-10, 23:42
Yanına gitseydin yeni albümü sorsaydın bize müjdeli haberi verirdin belki :)))))))

yok yetişemezdim biz karşı yönündeydik yetişmem mümkün olamazdı arabadan inip yola fırlıyıp karşı yönde tarkan diye trafikte koşamazdım komik olurdu:D bası gitti zaten ama yeni almış arabasını çok güzeldi güle güle kullansın albüm öncesi yenilenmede olabilir:D

starzu
28-04-10, 00:55
tarkanın bu albümünün çok çok iyi olması gerekiyor hatta mükemmel ve kusursuz olmaliki albüm yaşananların gölgesinde kalmasın tabiki merak içinde bekliyoruz:23:

badboyserkan
28-04-10, 01:02
Tarkanin electro gitarcisi can sengunden twitter iletisi son dakika; " Ozan Colakoglu ile ...15 dk once ;) T kayitlari. (az kaldi) " Album geliyor cok az kaldi. :)

fatihvefatih
28-04-10, 01:07
Tarkanin electro gitarcisi can sengunden twitter iletisi son dakika; " Ozan Colakoglu ile ...15 dk once ;) T kayitlari. (az kaldi) " Album geliyor cok az kaldi. :)

Gözlerime inanamıyorum, bu haberleri bile okumak inanılmaz keyif verici, şu an tüm dertlerimi unuttum Tarkan'ın yeni albümüne odaklandım çok çok teşekkürler Serkan :))) veeee.. megastar geliyooooooooorrrr :))))))))

eskalen
28-04-10, 01:12
yarin okunur diye bu mesajin tarihini duselim: 28.04.2010 gece 11:50 civari tweet dustu :) Sabah kadar kayit yapilacak demek bu da....Ve yuz de yuz Tarkan yeni sarkilarinin kayitlari... Niye bunu soyledim cunku bu tarihten itibaren geri sayim basladi :))

veli
28-04-10, 09:53
......:::''':::....... TarkaN da Michael Jackson gibi tüm olumsuzluklara sadece şarkılarıyla cwp vereceq ve bu TarkaN a yakışandır aslında ... sabırsızlıkla bekliyoruz albümün çıkmasını .....:::''':::.......

pdrlütfiye
28-04-10, 10:44

harika bi haber yaaaa... okuyunca bile içimde kelebekler uçuştu. albüm çıkınca neler olur bilemem :D

bu haber için binlerce teşekkür... :41:

nedjohnlansen
28-04-10, 13:01
artık ertelenmez bence. ha ertelenirse de ya haziran'a ya da gelecek seneye... çünkü tarkan kışın albüm çıkartınca ne olduğunu gördü metamorfozla. gerçi metamorfozun şarkıları da hiç yaz şarkısı gibi değildi ve bence iyi bir albüm de değildi. metamorfoz ilk çıktığı zaman hiç laf ettirtmezdim metamorfoza ama artık yeni albüm çıkışına az kalmış, beğenmediğimi söyleyebilirim rahat rahat. umarım tarkan karma gibi en azından dudu gibi bir albümle çıkar. en büyük beklentimse en az 5 tane gitti gideli gibi, inci tanem gibi slow ve mükemmel şarkıların olması albümde. albüm 12 şarkı olursa da yine doğru bir tercih olur. benim inancım tarkan'ı tarkan yapanın slow şarkıları olduğudur.

twilight
28-04-10, 13:50
aynen öyle,nedjohnlansel arkadasim.inci tanem,selam ver,vazgecemem,kis günesi,gitti gideli gibi slowlar olmasi lazim bu albümde.tabi ölürüm sana albümündeki yada Karma'daki özellikle erotizm icerikli sarkilarda olmasi lazim...Bkz: hüp,simarik...
bu arada haber icin sagol serkan abi,sevindim twiter da öyle bir sey yazilmasina.
demek ki cidden az kalmis...oh ne güzel! :)

meryem_17
28-04-10, 13:55
Haber için sonsuz ama sonsuz teşşekürler inanın bu haberlerden o kadar sıklımıştım ki bu haber ilaç gibi geldi wllahiii yaşasınnnnnn :17::17::17::17: sonunda ^^MEGASTARIMM^^bomba gibi dönüyorrrr onda yakışan buydu zaten çok mutluyum bütün yaz boyunca sadece tarkanımın şarkılarnın we konser haberlerini duymak we görmek istiyorum ^^KIR ZİNCİRLERİNE GEL ARTIK MEGASTARIMMMM BENİMM!...^^

istanbul 1453
28-04-10, 13:57
okumalar hala dvm ediosa albüm mayısa yetişirmiki,çünkü daha okumalar bitcek,mix falan yapılcak,albüm fotoğrafları imaj çalışmaları,sponsorla anlaşma,kartonet falan,haziran ortası gibi bekliorum ben albümü ama inş mayıs da çıkar tabi, en kötü çıkış şarkısını radyolara göndersin de adam gibi bi şarkı dinleyelim piyasada şarkı yok doğrru düzgün :)

bounce
28-04-10, 15:40
Can Şengün daha 2008 yazında Tarkanın kayıtları başladı demişti. 2 senelik bi süreç.inşallah hayırlısı olur Tarkan hakkında...
lütfen arkadaşlar şarkıları birbirleriyle kıyaslamayın.gitti gideli kuzu kuzu hüp gibi... o şarkıları var zaten Tarkanın.öncekilerin üstüne çıkacağı bi albüm olsun.

simgem__
28-04-10, 18:11

çok saol serkan :27: çok sevindim ya haberi görünce çok heyacanlandım ayaklarım yere basmıyo :17: tarkan artık erteleme ve çıksın artık albüm ...:8:seni ve şarkılarını çok özledik .... :10:

lastcigar
28-04-10, 18:59
arkadaşlar açıkcası ben bu söylenenleri kale almıyor ve gerçekten önemsemiyorum.şöyle bir örnek vereyım tarkan tezgahına ne koyarsa koysun en kıralından daha iyi satar çünkü tarkanın hayranları dürüst ve vazgeçilmezleri tarkan.ben tarkanın come closer albumene bayıldım ama türkiye gibi bir ülküde bu albümün çok satmasını beklemek bile bir hata çünkü hala bırakın izgilizceyi,türkçe bilmeyen insanlar var....ama son derece kalıteli ve güzel bir çalışmaydı bence...sadece yazı bekleyelim ve görelim diyorum ben..........

nedjohnlansen
28-04-10, 19:37
arkadaşlar açıkcası ben bu söylenenleri kale almıyor ve gerçekten önemsemiyorum.şöyle bir örnek vereyım tarkan tezgahına ne koyarsa koysun en kıralından daha iyi satar çünkü tarkanın hayranları dürüst ve vazgeçilmezleri tarkan.ben tarkanın come closer albumene bayıldım ama türkiye gibi bir ülküde bu albümün çok satmasını beklemek bile bir hata çünkü hala bırakın izgilizceyi,türkçe bilmeyen insanlar var....ama son derece kalıteli ve güzel bir çalışmaydı bence...sadece yazı bekleyelim ve görelim diyorum ben..........

come closer albümü bence karma kadar güzel bir albümdü. tabi dili ingilizce olunca türkiye'ye sevdirilemedi. yurtdışında da tutulmayınca hiç bir yere hitap etmeyen ortada kalan bir albüm oldu. şimdi o albümü tarkan türkçe olarak yayınlasa 2. bir karma olur. ben buna inanıyorum.

jetaime
28-04-10, 21:12
cok guzel yaaa bu haber albumu kokusu duyuyorum burunumda ahahahaha

devilmaycry11
28-04-10, 23:46
fırtına öncesi sessizlik bu,eminim buna ... tekrar yine yeniden tarkan...

fatihvefatih
28-04-10, 23:52
Nez bugün "Habertürk" gazetesinin internet sitesinde yer alan röportajında Tarkan'dan övgüyle bahsetmiş, link aşağıda :)))
http://magazin.haberturk.com/muzik/haber/511282-her-yerimi-ayri-seviyorum-galeri

jetaime
28-04-10, 23:56
haberin kokusu duydum ve ben size bir soz ediyorum album icin kesin az kaldi
ama ben soylemicem nerden duydum shhhhhh

yigit
29-04-10, 00:45
arkadaşlar Tarkan'ın yeni albümünde stüdyo kaydında çalan bi arkadaşımın dün Tarkan'la birlikte fotolarını gördüm ve haberlerini aldım...Çaldıkları şarkının çok güzel olduğunu içinde afrika ezgilerinin olduğunu söyledi...Yeni albüm çalışmaları tüm hızlıyla devam ediyor çok fazla uzayacağını sanmam mayısta çıkıcak diye umuyorum...sevgiler ;)

fatihvefatih
29-04-10, 00:48
arkadaşlar Tarkan'ın yeni albümünde stüdyo kaydında çalan bi arkadaşımın dün Tarkan'la birlikte fotolarını gördüm ve haberlerini aldım...Çaldıkları şarkının çok güzel olduğunu içinde afrika ezgilerinin olduğunu söyledi...Yeni albüm çalışmaları tüm hızlıyla devam ediyor çok fazla uzayacağını sanmam mayısta çıkıcak diye umuyorum...sevgiler ;)

Çok heyecanlandım, anlatamam, kelimelerle ifade edemem, Yiğit umarım söylediklerin doğrudur, Allah'ım kalbim küt küt atıyor, çok mutluyum çoooooooooooooooooooookkkkk, ne olur Mayıs'da çıksın şu albüm ne olur Allah'ım !!

jetaime
29-04-10, 00:51
evet single hazir cocuklar ben size buyuk bir surpriz yapmak istiyorum ama
yigit benim onceden soylemis ahahah

fatihvefatih
29-04-10, 00:53
evet single hazir cocuklar ben size buyuk bir surpriz yapmak istiyorum ama
yigit benim onceden soylemis ahahah

Hazır mı?? Allah'ım ne olur gerçek olsun :)) Çoooook teşekkürler jetaime, yani Tarkan single mı çıkaracak ilk olarak Mayıs ayında?? ve Kral TV'ye çıkacak mı?? Bi bilgin var mı Jetaime?? Lütfen bir an önce paylaş, aklımı kaçırıcam burda meraktan :)))))) Single hazır diyorsun, yani kayıtları felan bitmiş mi??? Yakında Müzik Marketlerde görecek miyiz?? Bu bilgiyi kimden aldın??? Lütfen acele cevap!! :))))

istanbul 1453
29-04-10, 01:00
afrika ezgileri.. yenilikler bolca olcak gibime gelio albümde,hazır afrika 2010 dünya kupası da varken böyle bi şarkıyla kim bilir belki dünya kupasında bile çalabilir,şarkıyı yapan tarkan olunca herşey mümkün,bakarsınız afrikayı da fetheder :) (kuzey afrikayı zaten fethetmişti biliyorum)

fatihvefatih
29-04-10, 01:04
afrika ezgileri.. yenilikler bolca olcak gibime gelio albümde,hazır afrika 2010 dünya kupası da varken böyle bi şarkıyla kim bilir belki dünya kupasında bile çalabilir,şarkıyı yapan tarkan olunca herşey mümkün,bakarsınız afrikayı da fetheder :) (kuzey afrikayı zaten fethetmişti biliyorum)

Megastar işini bilir :)) Baksanıza yine yaptı yapacağını, Afrika ezgileri çok iyi bir fikir, seninde dediğin gibi hazır Dünya Kupası Afrika düzenleniyorken iyi bir dikkat çekme düşüncesi!!! Seni çooooooooookkk seviyoruz Megastar, Allah'a bir kez daha şükrediyorum seni bize hediye ettiği için :))))

jetaime
29-04-10, 01:04
yani evet hazir
tam ne zaman cikarcak bilmiyorum
ve kral tv icin bilmiyorum

fatihvefatih
29-04-10, 01:07
yani evet hazir
tam ne zaman cikarcak bilmiyorum
ve kral tv icin bilmiyorum

Çoook teşekkürler canım arkadaşım, çok mutlu ettin beni, tabii Yiğit'e de çook teşekkürler :)))

jetaime
29-04-10, 01:12
Çoook teşekkürler canım arkadaşım, çok mutlu ettin beni, tabii Yiğit'e de çook teşekkürler :)))

bir sey degil cnmmm

yigit
29-04-10, 01:45
Rica ederim bende yeni bilgiler geldikçe sizler gibi heyecanlanıyorum ve aktarabildiğim kadarını aktarıyorum ... Fotoğrafıda sizlerle paylaşmak isterim ama önce arkdaşımdan izin almam lazım daha sonra hemen eklerim siteye ... Arkadaşımla yüz yüze görüşemedik telefonla konuştuk söyledikleri bu şekilde hazır kaydı olan şarkının üstüne çalmışlar eklemeler yapmışlar ve Tarkan beğenmiş ... Single çıkarıcağını sanmıyorum 12 şarkılık bi albüm çıkarıcak diye biliyorum ... En kısa zamanda yeni şarkıyı dinleriz umarım

fatihvefatih
29-04-10, 01:50
Rica ederim bende yeni bilgiler geldikçe sizler gibi heyecanlanıyorum ve aktarabildiğim kadarını aktarıyorum ... Fotoğrafıda sizlerle paylaşmak isterim ama önce arkdaşımdan izin almam lazım daha sonra hemen eklerim siteye ... Arkadaşımla yüz yüze görüşemedik telefonla konuştuk söyledikleri bu şekilde hazır kaydı olan şarkının üstüne çalmışlar eklemeler yapmışlar ve Tarkan beğenmiş ... Single çıkarıcağını sanmıyorum 12 şarkılık bi albüm çıkarıcak diye biliyorum ... En kısa zamanda yeni şarkıyı dinleriz umarım

İnan öylesine sabırsızımki, ki bu konuda haklıyım tam 1,5 senedir yeni albümü bekliyorum! (2008'de albüm çıkarmasını beklemek saçmalık olurdu zaten 2007 aralıkda çıkarmıştı metamorfozu ama Tarkan bir açıklama yapmıştı hatırlarsın artık albüm araları o kadar uzun olmayacak her sene albüm çıkarıcam demişti ve 2009 da yeni albüm geliyor demişti 2009 ocak ayında, yıl 2010 mayıs oldu halen daha gelmedi yeni albüm :))) İnşallah Mayıs'da çıkar albüm ve tüm dünyada patlar, o zaman bakalım ne diyecekler Tarkan bitti diyenler !! Tekrar teşekürler Yiğit!!

jetaime
29-04-10, 01:51
ben single sandim ama belki yanlis anladim benim turkce cok guzel degil zaten jajaja
ama beni arkadas diyo ki sarki cok guzel

jetaime
29-04-10, 01:53
bende resminlere bekliyorummmmm

yigit
29-04-10, 01:55
Ne demek rica ederim :) Heyecan dorukta bakalım merakla bekliyoruzzzz TARKAN

smh
29-04-10, 02:28
Yiğit seni sorularla bunalttık ama:) bende bir şey soracağım albümün çıkış parçası sezen aksu'yamı ait yada ondan parça var mı baska şarkıcılar var mı yıldız tilbe beste verdi biliyoruz ama onun dışında var mı? fotoları paylasmanı bekliyoruz biran önce çok teşekkürler hatta arkadaşın şarkıyı alabilirse sana atsın sende paylaş =)))))))))))))))) bu işin esrpirisi tekrar teşekkürler....

jetaime
29-04-10, 02:34
Yiğit seni sorularla bunalttık ama:) bende bir şey soracağım albümün çıkış parçası sezen aksu'yamı ait yada ondan parça var mı baska şarkıcılar var mı yıldız tilbe beste verdi biliyoruz ama onun dışında var mı? fotoları paylasmanı bekliyoruz biran önce çok teşekkürler hatta arkadaşın şarkıyı alabilirse sana atsın sende paylaş =)))))))))))))))) bu işin esrpirisi tekrar teşekkürler....

bende haberim yok canim

yigit
29-04-10, 04:34
Yiğit seni sorularla bunalttık ama:) bende bir şey soracağım albümün çıkış parçası sezen aksu'yamı ait yada ondan parça var mı baska şarkıcılar var mı yıldız tilbe beste verdi biliyoruz ama onun dışında var mı? fotoları paylasmanı bekliyoruz biran önce çok teşekkürler hatta arkadaşın şarkıyı alabilirse sana atsın sende paylaş =)))))))))))))))) bu işin esrpirisi tekrar teşekkürler....yok bildiğim kadarıyla herşeyi aktarmaya çalışıyorum...Sadece tek şarkı üstünde çalışmışlar diğer şarkılarla ilgili bi bilgisi yok bu şarkı çıkış şarkısı mıdır onu da bilmiyormuş ama albümde yer alıcak bi şarkı ve çok güzel olduğunu söyledi :) 12 şarkı olucak albümde diye biliyorum ama diğer şarkılarla ilgili bi bilgim yok kimlerin şarkısı var falan diye

leyla
29-04-10, 10:49
ay allahim cok mutluyum cooooooooooooooooooooooooook
heyecanla albumu bekliyorum.icimde bir his diyor ki bu album cok satacak hemde cok.milyonlari gececek 3milyon 4 milyon belkide 130 milyon belli olmaz tarkan bu tarkan

pdrlütfiye
29-04-10, 10:59

yaşasınnnnn.... megastar geliyorrrrr!!!!!!!! herkes kulağındaki iğrenç müzik kırıntılarını döksün lütfen... çünkü mayısa tarkan herkese müzik ziyafeti verecekmiş..... :21: :20:

MEGASTAR
29-04-10, 14:22
Hadi be umamrim dogrudur, ozledim Tarkan in yni sozlerle sesini duymayi, o bir MEGASTAR

jetaime
29-04-10, 15:38
Hadi be umamrim dogrudur, ozledim Tarkan in yni sozlerle sesini duymayi, o bir MEGASTAR

merak etme gercek canim :4:

simgem__
29-04-10, 16:48

hadi inşallah ya çıksın artık albüm :17:çok heyecanlandımm teşekkürler yiğit:27: