PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ' kurda yem olmam '

ece**
24-04-10, 12:58
http://i.posta.com.tr/editor/HD/24/4/2010/fft2mm212149.jpg

Tarkan’ın eski avukat sevgilisi Bilge Öztürk, kız kardeşi Berna Öztürk’le birlikte Bebek’te görüntülendi.

Şıklıklarıyla dikkat çeken kız kardeşler bir toplantıya katıldıklarını söyledi.

Kokain kullanmaktan dolayı tutuksuz yargılanan eski sevgilisi Tarkan hakkında yorum yapmamayı tercih eden Bilge Öztürk, ‘Teklif gelse Tarkan’ı savunur musunuz?’ sorusuna “Bunlar kurt sorular. Bir şey söylemek istemiyorum” dedi.

http://www.posta.com.tr/magazin/magazinde/HaberDetay/_Kurda_yem_olmam_.htm?ArticleID=27417

twilight
24-04-10, 13:55
:) Tarkan kurtsa,Berna tilkidir. Kendisinin neler yaptigini da biliyoruz yani..

TARQANIM
24-04-10, 15:00
bunun ikisi suan is yapiyorsa suan TARKANIMIZ sayesinde..hem neresi sIk giyinmisler dökülüyolar resmen.. ebem bile daha süslü :))

jetaime
24-04-10, 15:17
Bunlar hic sevmiyorum pfff

aylin_23
24-04-10, 15:23
sunların haberlerını koymayın ya

trknmania
24-04-10, 15:52
şu saatten sonra Tarkan'a Bilge'den gelicek hayır Allah'tan gelsin....yaa şu an Bebek'te dolaşmaları bile haber oluyorsa bunu kime borçlular bir düşünsünler bakalım....

meryem_17
24-04-10, 17:02
şu saatten sonra Tarkan'a Bilge'den gelicek hayır Allah'tan gelsin....yaa şu an Bebek'te dolaşmaları bile haber oluyorsa bunu kime borçlular bir düşünsünler bakalım....

Hay ağzına sağlık arkadaşım yhaa resmen duygularıma tercuman olmşsun sadce bşi dmek istiyorum lütfen böle haberleri paylaşmayalım arkadaşlar çünkü paylaşılmaya deymeyecek kadar gereksiz olduklarını düşünüorum.

start_the_fire
24-04-10, 17:53
Aynen bunların haberlerini buraya koyarak birşeyler değişmeyeciğine göre koymaya gerek yok tarkandan prim yapmasınlar bence

simgem__
24-04-10, 20:04
bende sabah gördüm haberi gazete... ama çok gereksiz...

Hüli 82
24-04-10, 20:29
Tarkanin sayesinde tanildi ,artik isi bitti bilgenin

bounce
24-04-10, 20:55
çok saçma konuşuyorsunuz hepiniz...(bu habere yorum yazan üstteki üyeler)
Tarkan Bilge Öztürk'le birlikteyken iyiydi de ayrılınca mı tu kaka oluyor. Tarkan'dan ayrılırken ağlayan bi kadından emin olun Tarkan'a asla zarar gelmez. hiç duydunuz mu Bilge Öztürk'ten Tarkan hakkında olumsuz cümleler...eminim ki Tarkan'ın bu kötü gününde de Tarkan'a destek olmuştur.
basının kendisine soru sorması da Bilge Öztürk'ün suçu olmamalı diye düşünüyorum.

**MegaStarkan**
24-04-10, 20:58
Tepkileriniz yersiz, basinin sorusu gereksiz; Bilge'ninde sucu yok. Her avukatin agirlik verdigi alanlari var... Bilgen'inkini bilmiyoruz, arti Bilge su ana kadar avukat olarak cok tecrübe edindigini sanmiyorum. Bu acidan zaten Tarkan istedigi avukatlari tutmustur.

TarkanColl
24-04-10, 21:49
Tarkan'ın bu günleri görmesinin sebeplerinden birisinin de Bilge olduğunu düşünüyorum ben. Bilge'den önceki Tarkan ile Bilge'den sonraki Tarkan'a bakın dağlar kadar fark var. Bu yüzden belki konu ile alakalı yazmamış arkadaşlar ama Bilge'ye ne deseler az derim...

aylin_23
24-04-10, 22:48
bence bu uzun ılıskı sadece bılgeye yaradı ofkemız ondan

aylin_23
24-04-10, 22:53
hemde tarkan gozaltındayken sevgılısıyle samımı fotograflarını facetekı profılınde paylaştı tarkanı sevdıgıne hıc ınanmadım sadece tarkanın ona sundugu ımkanları sevdı bıde 7 yıllık bır aşk ? 10 ayda unutulur mu eger tarkanı gercekten sevseydı

jetaime
24-04-10, 23:07
bu kiz onu hic sevmedi ben buna inaniyorum
reklam ariyo famous olmak icin
baska bir sey yok
bol bol para almis simdi kiz onu unuttu normal zaten onunla gercekten cikmadi
ben boyle dusunuyorum sizce ???

hilfa
24-04-10, 23:38
:7:artık Bilge geçmiş oldu bunu hala magazinciler görmüyor boş ve gereksiz insanlar :7:

eskalen
25-04-10, 15:17
Bilge Ozturk ve Berna Ozturk Tarkan sayesinden tanindi ama bir kasti bilerek yapilan bir sey degill...Bilge yerine bir X kiz kisi de Tarkan'in sevgilisi olsa en az Bilge kadar taninir... Magazinciler tuzaga dusurmeye calismis bilge kavramis ve anlamis ne yapmak istediklerini,iyi de yapmis... Dogru ve tarafsiz dusunmek dilegiyle....

serennn
25-04-10, 17:15
Kimin sayesinde şu an haber oluyolar acabaa?? Nefret ediyorum bunlardann..

ozgem__
25-04-10, 19:43
gazetedee grdm bendee çok gereksizz insanlar..

MassConfusion
25-04-10, 21:04
Boş verin =)

eLiF
26-04-10, 15:08
sükretsinler adam sayıp haber yapıyolar haklarında.. tarkan olmasaydı napıcaklardı acaba