PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan' a 2 yıl hapis istemi

devilmaycry11
22-04-10, 20:50
http://haber.mynet.com/detay/guncel/tarkana-2-yil-hapis-istemi/507439

arkadaşlar linkini verdiğim haberde okudum, uyuşturucu kullanmak ve bulundurmak suçlarından 2 yıl hapis istemi varmış. umarım bu da boş bir haber çıkarda kısa sürede rahatlarız, her zaman tarkan'ın yanındayız...

gence
22-04-10, 20:53
Şimdi show haberde söylediler aynısını.

devilmaycry11
22-04-10, 20:54
umarım herhangi olumsuz bir durum ortaya çıkmaz ... böyle efendi starlar zor geliyor dünyaya ...

meryem_17
22-04-10, 20:57
:6::6::6: off yha offff az önce bende show twde gördümm haberii tam konu kapandı die düşünüodum ama yine açtılarr offf yha bu awukat nasıl awukat yha hala bişi yaptğı yok yhaaaa çıldırcammmm :13::13::13: TARKANIMMM SEN SAKINNN ÜZÜLMEEEE SONUNA KADAR YANINDAYIZ MEGASTARIMMMM ^^ALLAHIM SEN MEGASTARIMI KORU ONU BİZE BAĞIŞLA ALLAHIM N OLUR^^ :6::6::6::6: TARKANIMMMMMM ÖLÜRÜMMMM SENİNNN İÇİNNN!...

mordum
22-04-10, 21:01
http://haberturk.com/yasam/haber/510004-tarkana-2-yil-hapis-istemi

start_the_fire
22-04-10, 21:01
Tarkana söyleceğimiz Tek bir söz var arkadaslar Ağlamak fayda etmez TARKan ALLAH Yardımcın olsun Umarım bu kötü günleri atlatırsın unutma ki her zaman yanında olacağız

MassConfusion
22-04-10, 21:34
Tarkan bu dertten kurtulur.

badboyserkan
22-04-10, 21:39
Sabahleyin gazetede Tarkanin sirketi olan hitt muzigin guzel haberleri konser aktivitileri yer alirken aksam haber kusaginda tarkanin hapis sistemi haberlerinin flas flas olarak gecmesi cok acayip.Suclu olunmasa bile medya propagandasi insani psikolojik olarak bile cokertebilir,ruhsal olarak. O yuzden tarkanin bu gibi haberlere hazirlikli olmasi lazim.Kanunen ve ruhsal yonde. Bu durumla ilgili Tarkanin avukati gerekli aciklamayi yapacaktir.

fatihvefatih
22-04-10, 21:42
İnşallah yalan haberdir of yaaaaa :(((((

jetaime
22-04-10, 21:52
insallah yalan haber yaaa
cok uzgunum
dua ediyorum onun icin

xurush'nine
22-04-10, 21:55
Tarkan'a 2 yıl hapis istemi
Tarkan'ın uyuşturucu kullanmaktan 2 yıl hapsi isteniyor.
22 Nisan 2010 19:19
Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımına ilişkin 17 kişi hakkında hazırlanan iddianamede, şarkıcı Tarkan Tevetoğlu'nun, ''Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak'' iddialarından yargılanması istendi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, uyuşturucu madde ticareti ve kullanımına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, Tarkan Tevetoğlu'nun da aralarında bulunduğu 17 kişi hakkında iddianame hazırlandı.

Tarkan Tevetoğlu'nun, ''Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak'' suçunu düzenleyen ve 1 ile 2 yıl arasında hapis cezası öngören TCK'nın 191. maddesinin 1. fıkrası uyarınca yargılanması talep edilen iddianamede, Tevetoğlu hakkında aynı maddenin 2. fıkrasında yer alan ''Bu suçtan dolayı açılan davada mahkeme, birinci fıkraya göre hüküm vermeden önce uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanan kişi hakkında tedaviye ve denetimli serbestlik tedbirine, kullanmamakla birlikte, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alan, kabul eden veya bulunduran kişi hakkında denetimli serbestlik tedbirine karar verilebilir'' hükmünün de uygulanması istendi.

Başka bir şüphelinin de Tevetoğlu ile aynı maddeler uyarınca yargılanması istenen iddianamede, diğer 15 şüphelinin ise 5 ile 23 yıl arasında değişen hapis cezaları öngören ''uyuşturucu madde satmak'', ''uyuşturucu madde alınıp satılmasına aracılık etmek'', ''yurda uyuşturucu madde ithal etmek'', ''uyuşturucu madde kullanmak'' ve ''kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak'' suçlarından yargılanması isteniyor.

İddianamenin kabul edilmesi halinde şüpheliler İstanbul Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanacak.

P.S. Cocuklar,bakin dikkatinizi cekmek istiyorum,17 kisi yargilaniyor bu davada ve en az sucu olan iki kisinin biri Tarkandir.Evinde esrar bulundu ya,o madde umumu geciyor,bulundurmak,kullanmak falan diye.Cok sukur Tarkan icin temin etti demiyor..Her kesin uzuntuden kafasi karisti da ondan gostermek istedim:1 yilla 2 yil arasi diyor,ve denetimli serbestlik tedbirine karar verile bilir,diyor.|Yani ilk dafa boyle bir olaya karistigi ve s. goz onunde tutulursa en az cezayla yargilanicak, onu da para cezasina da cevire biliyorlar..Sakin olalim,insallah her sey cancigazimiz icin en iyi sekilde sonuclanicaktir.. Yine abartmislar..

hilfa
23-04-10, 00:34
:6::6:ahhh ninnoşummm inşallahh dediklerin doğru olur da Tarkanım ve biz artık üzülmeyiz:6::6:

fatihvefatih
23-04-10, 01:47
İnşallah bu günlerde geçecek Tarkan bir daha bu tür olumsuz haberlerle anılmayacak, belkide bu kötü olaylar Tarkan'ı kendine getirecek, eskisinden daha güçlü çıkacak karşımıza, her kötü olaya birde iyi tarafından bakmak lazım. Şu anda Tarkan için yapacağımız en iyi şey kalpten Allah'a dua etmemiz bu işten hayırlısıyla ufak bir para cezasıyla kurtulması ve en önemliside kullandığına asla inanmıyorum ama olaki uyuşturucu kullanıyorsa bırakmış olmasını dileyelim Allah'tan!!

jetaime
23-04-10, 01:54
Şu anda Tarkan için yapacağımız en iyi şey kalpten Allah'a dua etmemiz bu işten hayırlısıyla ufak bir para cezasıyla kurtulması ve en önemliside kullandığına asla inanmıyorum ama olaki uyuşturucu kullanıyorsa bırakmış olmasını dileyelim Allah'tan!!

senin gibi dusunuyorum

Flavia Svein
23-04-10, 03:40
Tarkan dua ihtiyacı

ozgem__
23-04-10, 11:42
az önce fox ta izledmm yer artık tarkanı rht bırakın yhaaaaa

özlemmis
23-04-10, 11:56
kesin hapis cezası alıcak gibi bişey denmiyor yazının içeriğinde sadece kullanmaktan yargılanacaksa yargılanacak.Denetimli serbestlik olur herhalde.Yalanda olabilir bu haber bilemiyorum neye inanacağımı şaşırdım artık.

gülümse kaderine
23-04-10, 12:55
yaaa hala inanamıyorum nasıl olur tam her şey yoluna girdi derken şu olanlara bak TARKAN HER ZAMAN YANINDAYIZ SEN BİZİM BİRTANEMİZSİN hayırlısıyla bunun da üstesinden geleceğiz SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUZZZZ

Bamboo
23-04-10, 13:30
uyuşturucu bağımlısı olmayan biri nası kullanmaktan yargılanır yaa yok böle saçma bişey yine gazetecilerin yalanı bu.. yaa adam mahkemeye bile sevkedilmeden serbest bırakıldı ne çabuk unutuldu bu.. sadece tarkanın adı kullanıarak haberin okunmasını yada seğredilmesini sağlıyolar boşverin yaa...

xurush'nine
23-04-10, 13:47
Arkadaslar aslinda beklenmedik bir gelisme cikdigi falan yok..Dun benim de kafam karismisti,hatirlayamadim.Ama sabah erkenden hatirladim.Hani onceden bir gorevsizlik karari vardi.. Yeni savcillik iddianame hazirlaya bilirdi falan..Iste o "beklenen" iddianame hazirlanmis.. Haberlerde Tarkan'a hapis soku diye geciyor da.. :((( OFFFF OFFFF...

Bakin,forumda(18 mart) da tartisilmisti bu konu hatirliyorsunuzdur:

9.5 yıla kadar hapsi istenebilir

İstanbul Ömerli'deki çiftlik evine 26 Şubat'ta yapılan baskınla gözaltına alınan ve "uyuşturucu kullanmak, bulundurmak" suçundan ifade verdikten sonra savcılıkça serbest bırakılan Tarkan'ın 9.5 yıla kadar hapsi istenebilir.

İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı'nın, Tarkan Tevetoğlu ile gazeteci Kubilay Keskin ve Bekir Saçar'ın da aralarında bulunduğu 2'si tutuklu 11 şüpheli hakkında yürüttüğü soruşturmadan görevsizlik kararı çıktı. Kararda, örgütlü olarak işlenen bir suç olmadığı, şüphelilerin, torbacı tabir edilen kişilere bireysel uyuşturucu ticaretine yardım ettikleri, kullanmak amacıyla uyuşturucu satın aldıkları belirtildi.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, görevsizlik kararında belirtilen suçlardan iddianame hazırlarsa, Tarkan ve arkadaşları hakkında; birbirlerine uyuşturucu temin etmek ve kullanmak amacıyla uyuşturucu satın almak ile bulundurmaktan 3.5 yıldan 9.5 yıla kadar hapis cezası istenebilecek.

sabah

Daha karar falan verilmemis.. Basin da reytingini tavana cikarmak icin Tarkan sevenlerin duygulariyla oynuyor,Allahlarindan bulsunlar!!!! Ayrica bir tek Tarkan yargilanmadigi icin de bu kadar uzadi diye dusunuyorum..Aralarinda temin etmekle suclananlar da var..

Insallah dualarimizla, ona manevi destegimizle ve tabii ki de kendi iradesi, azmiyle cancigazimiz bu mide bulandiran gunleri hemen atlatir, ve hayirlisiyla onun icin en olumlu sonuca varir!!!

P.S. Allaha emanet ol,yildizlarin en parlagi,asklarin en guzeli,sevenlerinin bir tanesi!Yanindayiz..Dualarimiz seninle.. Bir an once bu kabustan kurtulup aramiza donmeni,bizi yine sanatinla mest etmeni istiyoruz! Dort gozle iyi haberlerini bekliyoruz!!!Hasretten nefret ediyoruz,hasret olsun istiyoruz!Amin!!! Seni cok seviyoruz,:54::35::52::30::35::48:!!!! :29:

gülcan
23-04-10, 13:47
of.
Yeter artık !
Tarkan inşallah albümüyle suskunlupğunu bozar ve artık bunlar da susar.
Buna ihtiyaç var.
Haklı olunmasına rağmen bu sessizlik niye?
İnşallah herşey düzelir.
Destekle yanındayız bunu hiç unutma her ne olursa olsun, muhteşem bir şekilde de geri döneceğine inanıyorum.

leyla
23-04-10, 13:51
cok uzuldum ya keske yalan olsa

simgem__
23-04-10, 17:01
yine o kötü günleri yaşamak istemiyrummmm...bitsin artık .... tarkan artık dön ve albümünle herşeyi unuttur lütfen.....