PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kötü haberr =((((

berkan
22-04-10, 20:20
suanda haber türk de son dakika haberi var tarkan hakkında 2 yıl hapis isteniyomuş =( uyuşturucu temin etmeklede suclanıyomus tarkannn =( cok üzgünüm suanda =(

ösgee
22-04-10, 20:29
bende atvde qördümmm yaaa :(( :S:S

twilight
22-04-10, 20:35
haniiii?Bana da gösterin...neredeee :'(

eskalen
22-04-10, 20:39
Tarkan'a 2 yıl hapis istemi!

Tarkan hakkında 2 yıla kadar hapis istemi ile iddianame hazırlandı.

Tarkan'ın Tevetoğlu'nun "Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak" suçlarını işlediği iddiasıyla 2 yıla kadar hapsi isteniyor.

Kaynak:sabah.com.tr

ece**
22-04-10, 20:45
bende showda izledim şuan we dünyam başıma yıkılmış durumda...ama uyuşturucu tedawisi ile bu ceza iptal mi oluomuş noluomuş öle bişeler dediler anlamadım tam :(

twilight
22-04-10, 20:46
:'( yaa inanmıyorum show tvde gösterdiiiiiiii tarkan böyle bi sey yapmazzzzzzzzz :'(

istanbul 1453
22-04-10, 20:54
ya yeter artık çıkıp bi açıklama yapsınlar artık bu nsl halkla ilişkiler,tarkanın ekibi halkla ilişkiler ekibi ne işe yarıo allah aşkına,artık bi açıklama yapsınlar!!

sukranuzal
22-04-10, 20:57
şu anda moralim çok bozuldu :(

TARQANIM
22-04-10, 21:02
sakami bu ne diyosunuz siz olamaz :((

start_the_fire
22-04-10, 21:02
Banada babam söyledi anlattı hemen geldim buraya cok kötüyüm gerçekten inanalır gibi değil olamaz böyle birşey neden tarkan neden of

TARQANIM
22-04-10, 21:08
soktayim bu nasil is ya offf :(

twilight
22-04-10, 21:10
ya lütfen birisi şaka bu desin de gülelim geçsin lütfennnn... :'(

smh
22-04-10, 21:21
olacagı su ceza alsa bile paraya çevrılır tarkanı kımse hapse atamaz merak etmeyın 2 yıl düşük bi ceza çünkü

trknmania
22-04-10, 21:23
allahımm nolurrr uyandır bizi bu kabustan:6::6::6::6::6::6::6::6::6:tarkan bu habere nasıl üzülmüştür kimbilir :6: kesin paraya çevirirler cezayı ama böyle birşeyin konuşulması bile çok acıı:'(

mordum
22-04-10, 21:24
İddianamede ayrıca aynı maddenin ikinci fıkrası gereğince Tarkan'ın uyuşturucu tedavisi görmesi ve denetimli serbestlik tedbirinin uygulanması da istendi. Tevetoğlu hakkında ceza alması halinde ehliyetinin de geçici olarak geri alınması talep edildi.
yani tarkan ceza alsa bile hapiste olmayacak...

xurush'nine
22-04-10, 21:24
Cocuklar,panik yapmayalim ya hep abartiyorlar, biliyorsunuz.
Niran Unsal'da da hapis istemi para cezasina cevrilmisdi hatirliyorum..
Cikip bir sucu yoktu diyecek halleri yok ya..Tarkanin ismi ilk defa boyle bir olaya karisdi.Bu da goz onunde bulundurulup cezasini kucultecek ve para cezasina cevirecekler,merak etmeyin. Insallah boyle olucak, panik yapmayalim..

badboyserkan
22-04-10, 21:36
Sabahleyin gazetede Tarkanin sirketi olan hitt muzigin guzel haberleri konser aktivitileri yer alirken aksam haber kusaginda tarkanin hapis sistemi haberlerinin flas flas olarak gecmesi cok acayip.Suclu olunmasa bile medya propagandasi insani psikolojik olarak bile cokertebilir,ruhsal olarak. O yuzden tarkanin bu gibi haberlere hazirlikli olmasi lazim.Kanunen ve ruhsal yonde. Bu durumla ilgili Tarkanin avukati gerekli aciklamayi yapacaktir.

jetaime
22-04-10, 21:55
allah allah soktayim

xurush'nine
22-04-10, 22:09
Cocuklar,ben haberi izleyememistim, burda duydum ve forumda bu haberle ilgili obur konuda gecen linkten makaleni inceledim,okumayanlarin da goz atmasinda fayda var.. Bakin, dikkatinizi cekmek istiyorum, yazidan anlasiliyor ki 17 kisinin yargilandigi davada ve en az sucu olan iki kisinin biri Tarkandir. Evinde esrar bulundu ya(malasef bu gercekten kacamayiz),o madde umumu geciyor,bulundurmak,kullanmak falan diye..Cok sukur Tarkan icin temin etti demiyor..Her kesin uzuntuden kafasi karisti da,hemen paniye kapiliyoruz,ondan gostermek istedim:1 yilla 2 yil arasi diyor,ve denetimli serbestlik tedbirine karar verile bilinir,diyor..
|Yani ilk defa boyle bir olaya karistigi ve s. goz onunde tutulursa en az cezayla yargilanicak, onu para cezasina da cevire biliyorlar..
Sakin olalim, insallah her sey cancigazimiz icin en iyi sekilde sonuclanicaktir.. Yine abartmislar Allahin cezalari!!!

askmeleyi
22-04-10, 22:21
hapse girmeyecegi kesin..ama boyle haberlerin çikmasi gercektende üzücü :(( avukatin aciklamasini bekleyelim:(

eskalen
22-04-10, 23:01
Haberde de berlirtildigi gibi iddianame kabul edilirser Tarkan'in da aralarinda bulundugu 17 kisi yargilaniyor...Bu sefer hic bir sey kurtaramaz da...Su gercek neyse ortaya cikar artik! Tarkan cephesinden suskunluk cok hakim...Boyle de devam edecek gibi gozukuyor... Zaman icerisinden iddianamenin karari belli olur sanirsam...Umarim kotu bir sey gerceklesmez...

MARY JANE
23-04-10, 00:54
haberi görünce şok oldum. :( ben haberlerin yine abartılı ve yalan yanlış yazıldığını düşünüyorum ve öyle umut ediyorum. tarkanın ne bu zehiri kullandığına ne de evinde bulundurduğuna inanmıyorum. elbet bu kötü günlerde geçecek. tarkan aklanacak buna inanıyorum. ama biran önce çıkıp bir açıklama yapmasını diliyorum ve istiyorum. rabbim iyilerin yanındadır. onun şu anda bizim dualarımıza ihtiyacı var. lütfen dualarımızı eksik etmeyelim.

smh
23-04-10, 01:16
http://www.haberturk.com/yasam/haber/510004-tarkana-2-yil-hapis-istemi arkadaslar haberturkte su cumle dikkatımı çektı 'İddianamenin kabulü durumunda aralarında Tarkan Tevetoğlu'nun da bulunduğu 17 şüpheli İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak..' yani kabulde edilmeyebilir

jetaime
23-04-10, 01:32
hmmm guzel insallah kabul etmicekler

fatihvefatih
23-04-10, 01:40
Şu olay bir an evvel kapansa artık, Allah'ım ne olur bitsin şu olay, Tarkan suçsuz bulunsun kapansın gitsin artık şu iş!!!

günışığım
23-04-10, 04:30
tarkan kullanmaktan suclaniyor 2 yil hapis cezasi alsa bile paraya cevrilir ama tek sart konabilir tedavi gormesi bunuda yaparsa tamamen serbest kalir dava kapanir tarkan rahatlar tabii bizlerde ama savcinin iddianamesi kabul edilirse bunlar gelisir bakalim bekleyip gorecegiz hakim iddianameyi reddeder insallah tarkan davasi tamamen kapanir dua edelim oyle olsun.

sukranuzal
23-04-10, 10:11
ben inanıyorum dualarımızla tarkanda bizde bu kötü günlerden en kısa zamanda kurtulucaz.

ozgem__
23-04-10, 11:27
bende şmdi fox ta izledimmmm inanmıyrum yha halaaa tarkanla uğraşıyolar bıktımm usandm yha hala onlr bıkmadı

Bamboo
23-04-10, 13:38
tarkanın evinde uyuşturcu bulunmadığı açıklandı ya arkadaşlar avaukat söylemişti bağımlı değil satıcı değil,kimseyle ilgisi falan yok die.. daha ne düşünüyosunuz yalan mı söyleyecek adam.. ayrıca iddanamenin kabul edilmeme gibi bi lüksü yok mutlaka kabul edilcektir.. ama tarkan asla hapse girmez merak etmeyin..

gülcan
23-04-10, 13:43
ne hapisi istense ne olacak biri çıkıp Yeter demeli artık . !

M-Yildiz
23-04-10, 14:00
Iddianame kabul edilirse hapis söz konusu olabilir ama simdilik endiselenip abartmaya gerek yok..Ki ben zannetmiyorum Tarkanin hapise girecegini. Ve onun icin de hic endiseli degilim böyle haberleri okuyunca..
Biz albüme bakalim arkadaslar..Mayis ayinda insallah cikacak :)

istanbul 1453
23-04-10, 14:13
bu olayın çok çabuk kapatıılması gerek,yoksa bu olaylar uzarsa sıcağı sıcağına albümü çıkarmaz haziran sonuna falan erteler kesin..

SESA
23-04-10, 14:19
Tarkanın başı çok ağrıyacak bu işten

aylin_23
23-04-10, 14:23
ya arkadaslar ben ıyıce karamsar olmaya basladım bence bu olay tarkanın karıyerını etkıleyecek bılımıyorum

aylin_23
23-04-10, 14:27
sucsuz olsa bıle bu dava açılırsa enaz 2 yıl surer yanı muammada bı durum olacak 2 yıl sonrakkı adaletıde ben ne yapıyım arkadas cevresını duzgun secmelıydı

starzu
23-04-10, 15:27
ya arkadaslar ben ıyıce karamsar olmaya basladım bence bu olay tarkanın karıyerını etkıleyecek bılımıyorum

sakin olun tarkanında bu durumlarla ilgili mutlaka bi planı vardır mutlaka duruma göre hareket edecekdir tabiki yasal süreç ilerliycek tarkanda adımlarını bu sürece göre atacak

aylin_23
23-04-10, 15:45
son 5 yıldır hıcbır planı olduguna ınanmıyorum ve sımdıde bır planı yok cunku arkasındakı ekıp yol gosterıcı degıl

fatihvefatih
23-04-10, 16:52
son 5 yıldır hıcbır planı olduguna ınanmıyorum ve sımdıde bır planı yok cunku arkasındakı ekıp yol gosterıcı degıl

Ben yıllardır söylüyorum Tarkan acilen ekibini yenilemeli, özellikle Uygar ATAŞ'la yollarını derhal ayırmalıdır! Son yıllardaki düşüşün gerçek sebebi ekiptir, başta da Uygar ATAŞ'dır. Tarkan'ın ekibi Tarkan'a biz demeyi öğreteceğine Tarkan'a hep ben demeyi öğrettiler ve daha bir sürü yanlış strateji hataları yaptırdılar, yani Tarkan'ın yol haritasını sürekli yanlış çizdiler. Tarkan yurtdışı bağlantıları olan, işini profesyonel yapan bir menajerle derhal anlaşmalıdır, hatta bu menajer Yabancı olmalıdır!! Tarkan akıllı adamdır bunları artık görecektir. Göreceksiniz bak bu işin sonu hayırlı olacak Tarkan adına ve biz hayranları adına, daha güçlü bir Tarkan yakında bizlerle olacak, belki 2010'da olmasa da 2011'de bambaşka, dünyaya oynayan bir Tarkan göreceğiz, bu hususta benim ümitlerim azalmadı aksine arttı!!

simgem__
23-04-10, 16:54
bende showda izledim şuan we dünyam başıma yıkılmış durumda...ama uyuşturucu tedawisi ile bu ceza iptal mi oluomuş noluomuş öle bişeler dediler anlamadım tam :(

bende izledim öyle dedilerr.... inşallah tekrar aynı olaylar yaşanmaz.....tam albüm öncesi nerden çıktı bu şimdi yaa....tarkan daha yeni toparlıcakken....

au13
23-04-10, 23:03
OFFFFFFFFFFFFF yinemi bu haberler:((( Tarkan lutfeeeeeeeeen aciklama yap bunlara ya artik dayanamiyorum:5::5::5:

jetaime
23-04-10, 23:15
OFFFFFFFFFFFFF yinemi bu haberler:((( Tarkan lutfeeeeeeeeen aciklama yap bunlara ya artik dayanamiyorum:5::5::5:

ayni dusunuyorum nereye bu aciklama