PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyuşturucu pınarları kuruttu

jetaime
17-04-10, 23:16
Gözaltına alındıktan sonra işleri ters giden Tarkan’ın tüm anlaşmaları iptal edildi. Megastar’ın çalışanları parasızlıktan şikayetçi...
Ünlü sanatçı Tarkan’ın yaşadığı kötü günler bitmek bilmiyor. Tarkan’ın 12 yıldır yanında çalışan ve adeta eli ayağı olan koruması Levent Ağaoğlu’nun, yakınlarına, “Artık para kazanamıyorum, konserler iptal olunca bizim ekstralar da kesildi, sıkıntıdayım” diyerek Tarkan’ın yanından ayrılmak istediğini söylediği öğrenildi.

ELEMANLARI SIKINTIDA

Sanatçının bazı orkestra elemanlarının da iş yapamamaktan dolayı maddi anlamda sıkıntı yaşadığı belirtiliyor. Sanatçının müzisyenleri, “Her sanatçı iş alıyor, anlaşmalar yapıyor, biz oturuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda üniversite konserlerine, yurtdışı konserlerine giderdik. Bu sene daha tek bir işimiz olmadı” şeklinde konuşuyor.

ÜCRETSİZ KONSERLERİ BİLE İPTAL OLDU

Uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındıktan sonra işleri ters gitmeye başlayan Tarkan bu yüzden büyük bir maddi kayıp yaşıyor. Tüm konser anlaşmaları tek tek durdurulan Tarkan’ın bedava vereceği hayır konserleri bile iptal ediliyor. Geçen hafta sahneye çıkacağı Polis Gecesi’ndeki işi iptal olmuş, yerine Gülben Ergen ile Ferhat Göçer sahne almıştı. Gözaltına alınmadan önce 2.5 milyon dolara Pepsi firmasıyla reklam anlaşması yapan Tarkan, bu işini de Kenan İmirzalıoğlu’na kaptırmıştı.

SON ŞANSI YENi ALBÜM

Sanatçının yakında çıkartmayı düşündüğü yeni albümünü yeniden çıkışının başlangıcı olarak gördüğü, o nedenle yaşadığı sıkıntıların üzerinde durmadığı belirtiliyor. Tarkan’ın bütün gününü stüdyoda geçirdiğini belirten yakınları, ìBu albümüne çok güveniyor ve hayranlarının karşısına yepyeni bir Tarkan olarak çıkmaya hazırlanıyor. Eğer başarırsa, maddi ve manevi bütün kayıpları unutulacaktırî diyorlar.

HABER: Batuhan ÖZKARDEŞLER / BUGÜN

cok sacma bir haber ama ve nasil levent onunla calismicak yaaa ????

starzu
17-04-10, 23:47
:15:laf laf laf:12:son bikaç gündür çıkan haberlere yorum yapasım bile gelmiyor:15:

TARQANIM
18-04-10, 00:45
hadi bakalim insallah bu sessizligin ardindan büyük ses getirecek albüm gelir.. gereksiz gürültü yapmadan cikacam sanki bu albüm :) ay heycanlandim durduk yerde

fatihvefatih
18-04-10, 02:42
hadi bakalim insallah bu sessizligin ardindan büyük ses getirecek albüm gelir.. gereksiz gürültü yapmadan cikacam sanki bu albüm :) ay heycanlandim durduk yerde

Evet sanırım Tarkan sessiz ve derinden gelecek bu sefer :))))))

simgem__
18-04-10, 12:17
off çok sıkıldım artık şu saçma haberlerdennn:12:

ozgem__
18-04-10, 12:42
Bıktım Bu haberlerdennnnn .....

prenses_elaa
18-04-10, 14:39
yalan haber lerden sıkıldım ve pepsi reklamıda o kenan mıdır nedir artık onu onatmaları çok saçma e olacaktı sanki tarkanı oynsataardı tarkan o adamdan 10000000 ..... kat daha yakışıklı

Bamboo
18-04-10, 14:58
aman yine aynı haberler.. boşverin

DaLy
19-04-10, 00:00
Öldürmeyen acı kuvvetlendirir söyleminden yola çıkarak Tarkan'ın son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar ona çok büyük şeyler kazandırdı aslında.

Yani çektiği sıkıntılar çok güzel şarkılar olarak bizlere geri dönücek..Ne diyo Sezen Aksu;Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir..=)

pdrlütfiye
19-04-10, 12:03
arkadaşlar ben de bu saçma haberlerden laflardan çok sıkıldım artık... ama eminim tarkan bu saçmalıklara muhteşem ötesi bi albümle son verecektir... ne olursa olsun ona güveniyorum...

lastcigar
19-04-10, 14:12
artık kale almıyorum ben bu haberleri,çok güzel bir çıkış olucak ama bunu hissediyorum...

devilmaycry11
19-04-10, 14:26
albüm herşeyi değiştirecek buna eminim...

onursamed
19-04-10, 14:41
koruması o kadar tarkanfanla arkadaş ve kimseden bir yazı gelmemiş bu konu hakkında.doğru olabilirmi şaklinde şüpheleniyorum:((

M-Yildiz
19-04-10, 14:48
Levent agaoglu ve ekibi bütün yaz sezonunda Reina'nin güvenlik ve oto-park bölümünde calisacak. Belki dogrudur Leventin Tarkani birakmasi..Ama böyle sözler sarf etmemistir diye düsünüyorum. etmissede cok ayip etmis..

meryem_17
20-04-10, 20:49
Tarkanı lewent ağaolu bırakırsa bıraksınnn hıh çokta tınnn onu biz ÖLENE KADAR BIRAKMICAZZZZZZZZ Önemli olanda budur bence hıhhh Tarkanımı çekemeyenlerrr Antenn taksınnnnnn zuhahahahahahahaha

start_the_fire
21-04-10, 11:45
Açıkça söylemek gerekirse ben levent ağaoğlunun tarkanın yanında calısmasını istemiyorum bunu ankaraya gittiğim zaman serpil abla ile konustum ablam da benimle aynı görüştü yeni albümü merakla bekliyoruz

fincan
21-04-10, 15:13
Reina'nın güvenliği Tarkan'ın korumasında

Geçtiğimiz günlerde magazin sayfamızda Tarkan'ın işlerinin bozuk olduğu, yıllardır onunla çalışan koruması Levent Ağaoğlu'nun da bu yüzden sıkıntıda olduğu yazıldı.

Sanatçının işlerinin iptal edilmesi ekibini de olumsuz etkilemişti.

Levent Ağaoğlu aradı.

"Tarkan'ın durumu beni maddi açıdan etkilemez, çünkü benim başka işlerim de var" dedi.

Ağaoğlu, sahip olduğu güvenlik şirketiyle çok çeşitli hizmetler verdiğini, yeni sezon için Reina'nın dış ve iç güvenliği işinin kendisi tarafından yapılacağını söyledi.

"Ben sadece Tarkan'dan geçinmiyorum. Bu nedenle parayla ilgili sıkıntım olmaz" diye konuştu.

kaynak bugün gazetesi

fincan
21-04-10, 15:15
gazeteye güvenmiyorum işlerine gelen kısmı eklemişlerdir diye düşünüyorum yoksa bu açıklamalardaki tavırda cansıkıcı sanki gerçekten sıkıntı varmış gibi

twilight
21-04-10, 15:24
Tabi,Levent bunlari söylemez,söyleyemez abi...Levent güvenilir bir adam.
Hem Tarkan parasiz kalsa,yine O'nu birakmaz Levent,her zaman destekcisi olur.
Bu kadar sacma yani...

start_the_fire
21-04-10, 20:27
Tabi,Levent bunlari söylemez,söyleyemez abi...Levent güvenilir bir adam.
Hem Tarkan parasiz kalsa,yine O'nu birakmaz Levent,her zaman destekcisi olur.
Bu kadar sacma yani...

Söylediklerinin hic birine katılmıyorum bir levent ağaoğlunu nereden tanıyorsun bunları söylebiliyorsun ikincisi tarkan hic bir zaman acıkta kalmaz kardesim levente ihtiyacı hiçte olamaz ben tarkanın her zaman konserlere gittiği insanlar ile irtibatım olduğu icin tanıyorum lütfen tarkanı burda kötülemiyelim

ezel1710
23-04-10, 11:29
bunudaa atlatir