PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan yerine gülben çıktı

tarkaseksüel
11-04-10, 09:36
Tarkan yerine Gülben çıktı

Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Abdi İpekçi Spor Salonu'nda önceki gece Gülben Ergen ile Ferhat Göçer sahneye çıktı

Aslında bu gecede Tarkan konser verecekti. Ancak pop yıldızı martta uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alınınca Polis Teşkilatı Tarkan’dan vazgeçti.

Gülben Ergen sahneye çıktığında değişikliği şu sözlerle dile getirdi: “Bu konseri Tarkan verecekti. Ama kimin çıkacağı fark etmez. Burada önemli olan tek yürek olmak.”

http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Tarkan_yerine_Gulben_cikti.htm?ArticleID=25585

tarkaseksüel
11-04-10, 09:37
sınavdan önce son haberimi koyayım :)

start_the_fire
11-04-10, 09:46

Başarılar sana kardesim benim umarım beklediğin gibi geçer tarkan konusuna gelince kısmet değilmis gülben ergenide cok seviyorum başarılar ona:22:

ozgem__
11-04-10, 12:23
sınav için basarılarr.....
Gülbeni de izledmm :) iyiydi ama Trkann kdr olamaz aslaaa

jetaime
11-04-10, 15:37
sinav basaricaksin canim kesinim

xurush'nine
11-04-10, 20:01

Insallah cok iyi calismisindir sinavlarina,Caner!Tekrar basarilar dilerim!

Benim oglan da bugun sinav verdi, yani gercek sinavina bir yil var ama ara ara test sinavarina (silah zoruyla.. ) sokuyorum onu..
Offf deli olucaaagam, matematikten oyle sacma hatalar yapmis ki sabahtan basinin etini yiyorum.:14: Kafasi calisiyo ama cok dikkatsiz.. :((( Bir iki sorusuna baktim,sonra kalpten gitemek icin Tarkan videolari izledim dusune biliyor musunuz?..
Kusura bakmayin, konudan kenara cikiyor ama burda esasinda gencler oldugu icin hepinize sesleneyim:Ya n'olur sanki onceden ciddi ciddi hazirlanip ta sonra pasa pasa gonul rahatligyla sinava girseniz..
Insanin goz nuru serf ederek,emek vererek kazandigi bilgi ve tecrubeleri omrunun sonuna kadar, hatta oteki dunyada bile onun kendini en ciplak en savunmasiz haliyle ifade ede bilmesi icin, koruya bilmesi en guclu silahidir, bilin. Sonralar defalarca bundan emin olucaksiniz.Okuyalim ne olur,zamanimizda adam gibi adam olmak icin, karyer yarmak icin, ileriye gitmek icin bu bir olmazsa olmaz.. Allah korusun sonra bosunza harcanmis yillariniz icin pisman olursaniz, ninenizi hatirlarsiniz.. Cok genc yaslarda hayat sizlere oyun oyuncak gele biliyor,ne var iste alti ustu 3-5 soru bilmezsem dunya batmaz, idare ederim, gibi dusunuyor cogu gencler, fakat sonra da gec oluyor..
Zanmanini adam olma yolunda okumaya,yazmaya,oyrenmeye harcayan her kese cani gonulden basarilar diliyorum!!!

Konuya donelem:
Tarkanin cikacagi dusunulen konsere bi baskasi cikti.. Uzulmedim desem inanir misiniz?.. :(((((((((
Gulbene gelince; Bildigim kadariyla Gulben Tarkan'i sever(di..)Ama ruslarda bi soz var "Drujba drujboy, slujba slujboy.." - Dostluk baska is baska.. Isini yapmis bence..
Iste kahpe felegin oyunu - kimine niyet kimine kismet..

twilight
11-04-10, 20:45
Konu sinav degil,Tarkan! :)Sana basarilar..Gülben Ergenin konser performansi cok yüksek...Ama keske Tarkan olsaydi..Her neyse,baska bahara artik :)