PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : müzik ödüllerini hitt production düzenliyor

kartales26
09-04-10, 00:33
Müzik dünyasının en önemli organizasyonlarından Kral TV Müzik Ödülleri'ne sayılı günler kaldı. Mayıs ayında gerçekleşecek ve müzik dünyasına yön verecek Kral TV Müzik Ödülleri’nin 16.’sı bu sene de muhteşem bir törenle gerçekleştirilecek.

Ödül töreninin kusursuz geçmesi için hazırlıklara şimdiden başlandı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, önceki gün Doğuş Medya Center’da Türkiye'nin en çok dinlenen radyolarının müzik direktörleri ile bir araya geldi. Toplantıda bu sene 16.’sı düzenlenecek Kral TV Müzik Ödülleri Töreni'ni daha da ileriye taşımak adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, ödül töreninde bu sene ilk kez uygulanacak birçok yenilik kararı da alındı. Toplantı sonunda Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay, tüm radyocu dostlarına teşekkür etti.

Organizasyonun bütün ayrıntılarının tek tek konuşulduğu toplantılardan biri de geçtiğimiz gün Doğuş Power Center'da yapıldı. Kral Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Akbay ve Kral TV Genel Müdürü Namık Kasapbaşoğlu yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, ödül töreninin davetiyelerinden, gecedeki sürprizlere kadar tüm detaylar masaya yatırıldı.

Toplantıya gecenin organizazyonunu üstlenen Hit Prodüksiyon, ses ve ışık şovlarını gerçekleştirecek olan Staras, ödül töreninin reji hizmetlerini üstlenen BBO Yapım, Rekta Creatif Ajans ve güvenlik şirketi Private Legend yetkilileri de katıldı.

Türkiye'de daha önce görülmemiş bir ödül töreni için yapılan hazırlıklar tüm hızıyla sürmeye devam edecek. Bu sene Kral TV Müzik Ödülleri’nde müzikseverleri birçok sürpriz bekliyor.http://www.kralfm.com.tr/haber.asp?id=12135

smh
09-04-10, 01:36
geçen sene album çıkarmadıgı için aday olamazda bu sene albümü çıkarırsa eğer seneye hitt production yapmasın çünkü ödülü tarkan alırsa seneye bak tarkanın şirketi düzenledi tabi tarkana verıcekler gibi abuk subuk eleştirler gelecek söylıyım...

jetaime
09-04-10, 02:05
Beklemek lazi

günışığım
09-04-10, 02:30
kesin muhtesem bir sahne olur hitt imzasi varsa...

start_the_fire
09-04-10, 08:29
evet doğru söylüyorsun geçen sene albüm çıkarmadığı icin bu yıl tarkan katılmaz diye düsünüyorum bir başka bahara artık ama belki bir gösteri bize yapabilir

Bamboo
09-04-10, 11:28
kim yaparsa yapsın türkiyedeki tüm müzik ödülleri bişeye benzemez..müzik sektöründe iş yokki sektör ölü resmen yaa...

ozgem__
09-04-10, 20:34
hitt varsa blemiyrmm...s

DaLy
10-04-10, 00:31
geçen sene album çıkarmadıgı için aday olamazda bu sene albümü çıkarırsa eğer seneye hitt production yapmasın çünkü ödülü tarkan alırsa seneye bak tarkanın şirketi düzenledi tabi tarkana verıcekler gibi abuk subuk eleştirler gelecek söylıyım...

Tarkandan bahsediyoruz..Kimsenin kalkıp da -Tarkan ödülleri torpille aldı- diyeceğini sanmıyorum.Bugüne kadar hakkıyla aldı bundan böyle de hakkıyla alıcaktır..Yeşim Salkım falan desen neyse...

günışığım
10-04-10, 04:32
ustelik hit yaziyor diger t yi unutmuslar belki baska firmadir =)

pare pare
12-04-10, 07:48
Bencede mukemmel sahne olur eger HITT varsa ortada ))) !

Bamboo
12-04-10, 13:24
ustelik hit yaziyor diger t yi unutmuslar belki baska firmadir =)

evt dediğin doğru olabilir çünkü hit prodiksiyon die başka şirkette var.. buda adresi..
http://www.hitproduksiyon.com/

ayrıca tarkanın hitt'inde bu konuda hiç bir bilgi yok..

smh
12-04-10, 20:20
Tarkandan bahsediyoruz..Kimsenin kalkıp da -Tarkan ödülleri torpille aldı- diyeceğini sanmıyorum.Bugüne kadar hakkıyla aldı bundan böyle de hakkıyla alıcaktır..Yeşim Salkım falan desen neyse...

ben kimden bahsettıgımı gayet iyi biliyorum tarkanı uyusşturucu bagımlısı yapan basın bunuda yazar onu kasteddim iyi okursan yazımı anlarsın ;)

özge
12-04-10, 21:57
ben demiştimmmm:)))

starzu
13-04-10, 09:45
sadece hitt neler yapmış diye izlenebilecek bi gece:23: