PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MEGA iFLAS

trknmania
05-04-10, 17:03
http://img641.imageshack.us/img641/4535/95841400.jpg (http://img641.imageshack.us/i/95841400.jpg/)
Kokain kullanmaktan gözaltına alınan Tarkan önce işlerini kaybetti şimdi de hayranlarının güvenini

MediaCat ve Ipsos KMG işbirliğiyle gerçekleştirilen Celebrity (Ünlü) Güven Endeksi, son bir buçuk ayda halkın ünlülere olan güveninde değişim olduğunu açıkladı. Listede en büyük düşüşü ise kokain kullanmaktan gözaltına alınan Tarkan yaşadı.

LİSTEDE SON SIRADA
BU talihsiz olaydan sonra arka arkaya işleri iptal olan Tarkan, bir darbe de hayranlarından yedi. Cem Yılmaz'ın zirveye çıktığı "En güvenilir sanatçı" listesinde Megastar 20. sırada yer aldı.

CEM YILMAZ ZİRVEYE YERLEŞTİ
1- CEM YILMAZ 2- Seda Sayan 3- Acun Ilıcalı 4- Uğur Dündar 5- Kadir İnanır 6- Hülya Avşar 15- Kenan İmirzalıoğlu 16- Derya Baykal 17- Türkan Şoray 18- Hakan Şükür 19- Ebru Gündeş 20- TARKAN

takvim/05.04.2010

jetaime
05-04-10, 17:04
bende buldum ama sen benden daha cabuk buldum
ama cok saol paylasmak icin

trknmania
05-04-10, 17:19
valla bende bir tarkan fanıyım ama kimse gelip tarkana güvenip güvenmediğimi sormadı bana...hangi hayranlarmış bu tarkana darbe vuranlar!! daha doğrusu bu darbe vuranlara hayran denilebilir mii???? tartışılır doğrusu......bizim tarkana güvenimiz sonsuz...bunu sorgulamak da hiçbir gazeteciye veya araştırmacıya düşmez zaten.....bizi bilen iyi biliyor!!! tarkanımız da biliyor ona ne kadar güvendiğimizi....geri kalan herşey boş zaten!!..

jetaime
05-04-10, 17:22
valla bende bir tarkan fanıyım ama kimse gelip tarkana güvenip güvenmediğimi sormadı bana...hangi hayranlarmış bu tarkana darbe vuranlar!! daha doğrusu bu darbe vuranlara hayran denilebilir mii???? tartışılır doğrusu......bizim tarkana güvenimiz sonsuz...bunu sorgulamak da hiçbir gazeteciye veya araştırmacıya düşmez zaten.....bizi bilen iyi biliyor!!! tarkanımız da biliyor ona ne kadar güvendiğimizi....geri kalan herşey boş zaten!!..

aynen senin gibi dusunuyorum :8:

SESA
05-04-10, 17:46
böyle anketlere hiç inanmıyorum

Bamboo
05-04-10, 17:49
bu anketler kime,nerde ne zman yapılıyoda hep tarkan sonuncu çıkıyo anlamadım.. tarkan her zaman bir numaradır,eleştrilse de her zaman en çok satan albümü o yapmıştır,konserlerden en büyük paraları kazanan da tarkandır,yurt dışında bi türkün alabilceği ödülleri sadece tarkan almıştır.. böle çapulcu listeler sonuçları en önemliside gerçekleri değiştiremez..

Dark_blue
05-04-10, 17:53
Tarkan bi imza günü yapsin herhangi bi yerde , bakalim izdiham oluyormu olmuyormu , bu güvenilirlik meselesinide anlamis degilim zaten :) yani tarkana hayranlarinin güveni nasil azalmis ? Tarkan önceden hayranlarindan borcmu istiyomus , Hayir sana artik güvenmiyoruz borc filan vermeyiz geri ödemessin gibi bi durum geliyor aklima :)))

özlemmis
05-04-10, 18:04
bende dedim ne oldu olabilir bugün öyle olur yarın başka olur herkes yerini koruyormu sanki.
Tarkan'ı bilen iyi biliyor bilmeyenlerde kendi bilir.

simgem__
05-04-10, 18:05

katılıyorum sana tuğçecimmm ....herkes biliyo tarkan fanlarını tarkan o gün adliyeden çıkarken ordaydım ona olan güvenim hiç sarsılmamıştı sonuna kadar yanındaydımmm ve ordakiler de .. evlerinde tarkanın çıkmasını dört gözle bekleyenlerde... biz hep yanındayz tarkanın ....bu böyle güvenimizde asla eksilmedi....

kartales26
05-04-10, 18:19
bu takvim gazetesine bayılıyorum gerçekten gerçekten şahane bir gazete o yüzden yazdıklarını çok önemsiyorum.Benim güvendiğim 1.gazete....:)))))

arau
05-04-10, 18:30
12 büyük ilde 1200 kişiye sorulmuş. basit bir istatistik ile her ilde 100 kişi eder ki bu da anketin güvenilirliğini sorugulamak için yeter.(15 milyonluk istanbul için devede kulak bile değil bu) . tarkan o listede 2. de olmuştu hatta uzun dönem ilk beşteydi o zaman hiç kimse haber yapmamıştı özel olarak. ama bu yazılar bu kadar çok yazılırsa insanların bir çoğu inanamaya başlayacak. imajı hiç düşünülmüyor galiba ekibi tarfından bu nasıl kriz yönetimi anlamış değilim. hukuka saygı için konuşmuyoruz diyorlar. hangi hukuk saygı senin haklarını savunmayan mı ????????

twilight
05-04-10, 19:23
yalan!
Gelsin fanlarina sorsunlar görsünler kim güvenilir?

inci tanesi
05-04-10, 19:56
tugce sana butum kalbimle katiliyorum ve dark_blue sanada... tam da kafamdan gecenleri soylemissiniz bravo

start_the_fire
05-04-10, 20:03
Nasıl olurda tarkanın bunca zaman yaptıkları göze alınmaz anlamıs değilim gerçekten simdi tarkan kötü birşey yaptı die böyle olur anlamıyorum gerci ben tarkanın bu maddeleri kullandığına inanmıyorum ama

fatihvefatih
05-04-10, 21:34
Tarkan'ın her zaman yanındayız, bizi yıldıramazlar!!!

qiZémtévétoqLu*
05-04-10, 23:44
hiç de güvenimiz falan sarsılmadı benim ona olan güvenim hala sonsuz! kimin güveni sarsıldıysa zaten o gerçek bi tarkan hayranı değilmiş demekki .. ne biçim anketse inanamadım bende .. gerçek tarkan hayranları bizler dururken burda .. bir şey değil bu haberler tarkanın moralini bozuyo ! olucak iş değil yaa .. güvenimiz herzaman son-suz! hiçbi haber de bunu değiştirmezz.!

Zara
06-04-10, 00:04
Maalesef türkiye tarkanin değerini bilmiyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

DaLy
06-04-10, 02:07
Ne kadar saçmasapan anketler bunlar..Neden bi sanatçıya güveniyim ki?Kişinin özel hayatından banane..Hem neye göre güvenmek?Uzar gider..

İnsanları üzmekten başka bi halt yedikleri yok..

veli
06-04-10, 10:21
....''' mega iflas''' konu başlığını hiç beğenmedim..yine de teşşekürler paylaşım içinnn.

xurush'nine
06-04-10, 14:29
Hepsi yalan,hepsi palavra!Inanmayin bu bos konusmalara,istatistiklere! Zaten bi tek bu siteden bile fanlarin Tarkan'a sonsuz guveni,destegi yeteri kadar anlasiliyor.. :4: Ve bunu da bilen biliyor!
Reyting artirma amacli yapilmis bi sacmalik.. "Tarkan'a guven dusdu.." desek her kes merak eder strategisi, hepsi bu..
Bizi cekemeyenlerin "mega iftiralarina" inat ona MEGA SEVGIMI yolluyorummmm:

:54:ARKAN, ...And I will allways love you.. will allways love you uuuu.. (In spite of all...)

eLiF
06-04-10, 17:33
bize kimse sormadığına göre hangi hayranlarının güvenini kaybetti acaba?? ona güvenim sonsuzdan bile öte =)

Slyozi_Angela
06-04-10, 17:40
paylaşdiğin için saol.ama ben hiç güvenimi kayb etmedim.aksine her gün daha fazla inandim sevdim TARKANİ...!

ece**
06-04-10, 22:32
bana bişey soran olmadı walla :) soran olsaydı benim ona olan güwenim 100000000tane güwen oyuna eşdeğer olur derdim :D