PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Esrarı stresten kullandım"

jetaime
30-03-10, 10:49
Tarkan esrar kullandığını itiraf etti
30 Mart 2010 Salı, 08:21:00

Bir uyuşturucu operasyonunda polis tarafından gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan’ın “Esrarı stres ve iş yoğunluğundan dolayı kullandım” dediği öğrenildi.

Serdar KULAKSIZ / AHT

İSTANBUL polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Megastar lakaplı şarkıcı Tarkan’ın; esrar kullandığını itiraf ettiği; bunun nedeninin ise stres ve iş yoğunluğu olduğunu söylediği öğrenildi.

İstanbul Beykoz’daki villasında ele geçirilen esrarın kendisine ait olduğunu belirten ve “Bir daha kullanmayacağım” diye söz veren Tarkan, kendisine esrarı getiren kişinin ise Murat Erdoğan olduğunu kaydetti.

AVUKATI YALANLADI
Erdoğan’ın esrarı nasıl temin ettiğinden haberi olmadığını ifade eden Tarkan’ın, “Murat zaman zaman adamıyla bana esrar gönderiyordu. Ancak bunun karşılığında kendisine para vermedim” dediği öğrenildi. Öte yandan Tarkan’ın kan ve idrar testlerinde esrar ve kokain kullandığına dair bulguların yer aldığı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu iddiaları ise avukatı Yunus Egemenoğlu tarafından yalanlandı.

Avukat Yunus Egemenoğlu; ünlü şarkıcının Adli Tıp Kurumu, hastane veya bir sağlık kuruluşunda test amacıyla kan veya idrar numunesinin alınmadığını bildirdi.

http://haberturk.com/magazin/haber/504200-esrari-stresten-kullandim

Dark_blue
30-03-10, 12:40
Gazeteler sözlesmis heralde bi gün ben yazicam ayni haberi diger gün sen , bidaha kullanmicama söz veriyorum demis :))))))) kil oldum abi !

fatihvefatih
30-03-10, 12:59
Yeter yaa bu nedir sıktınız artık yazmayın şu içi boş yalan haberleri!!!

trknmania
30-03-10, 13:29
yaa artık pes diyorum sadece pesss.....hem avukatı yalanladı diyor hem de aynı haberin içinde tarkanın esrar kullandığını itiraf ettiği yazılıyor.nefret ediyorum bu magazincilerin hepsinden...teker teker nefret ediyoruummm....allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bunların hepsini....susan bir insanın üstüne bu kadar gidilmez...bir insanın bunu yapması vicdandan yoksun olduğu anlamına gelir....tarkan biliyorum davadaki gizlilikden dolayı susuyorsun..ama seni azıcık tanıyorsam biliyorum ki bu dava gizliliği olmasaydı da yine çıkıp orda burda açıklama yapmazdın birileri gibi... işte seni bu yüzden çoookkkk seviyorum...ve sonsuz saygı duyuyorum sana ve yaptıklarına...

start_the_fire
30-03-10, 13:32
arkadaslar artık bu haberleri yazmasak diyorum hani lütfen arkadaslar

Bamboo
30-03-10, 14:39
yalan yalan yalan... boşvermeye çalışıyorum ama olmuyor, habere girip yorum yazdım tarkanı savunmak için sizde benim gibi üye olmadan yorum yazabilirisniz arkadaşlar.. yorumlara bakınca tarkanın yardıma ihtiyacı olduğu görülüyor..

twilight
30-03-10, 14:44
Yalan başkası yalan Tarkanın söylediklerinden başkası yalan... :)

ozgem__
30-03-10, 14:46
Hala daha aynı durum ...S bu gazeteciler akıllanmayacak..

xmenon
30-03-10, 20:53
Arkadaşlar böyle haberleri koyarak onların ekmeğine yağ sürüyorsunuz haberiniz ola, onların isteğide bu zaten haberler çoğalsın Tarkan suçlu gibi gözüksün, gelmeyin bu oyuna gülün geçin bu haberlere :)))