PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gitti Tarkan geldi Ezel!

cansu06
30-03-10, 09:15
UYUŞTURUCU yüzünden gözaltına alınıp serbest bırakılan Tarkan’ın yaşadığı bu olay, işlerine de olumsuz yansıyor. İlk olarak polis balosunda vereceği konser iptal edilen Tarkan şimdi de Pepsi ile yapacağı milyon dolarlık dev reklam kampanyasını Kenan İmirzalıoğlu’na kaptırdı. Pepsi, Seda Sayan’ın ardından teklifte bulunduğu Tarkan’dan vazgeçip ’Ezel’in yıldızı İmirzalığlu ile el sıkıştı.

Öte yandan avukatı, Tarkan’dan Adli Tıp veya bir sağlık kuruluşunun test için kan veya idrar numunesi almadığını ve bu konuda bir rapor düzenlenmediğini açıkladı.

kaynak
vatan gazetesi

fatihvefatih
30-03-10, 12:56
Herşey düzelecek, Tarkan asla bitmez!!!

start_the_fire
30-03-10, 13:33
inanamıyorum cok sasırdım arkadaslar ya böyle haberler cok canımı sıkmaya basladı

ece**
30-03-10, 14:10
inanmıorum...herşeyin bişeyini çıkardılar artık..

Dark_blue
30-03-10, 14:15
biz behlülü bekliyoduk demek ezel gelmis :)) habere bak :))

xurush'nine
30-03-10, 15:05
biz behlülü bekliyoduk demek ezel gelmis :)) habere bak :))

:18: :18: :18: Guzel espiri..

Her isde bir hayir vardir diyorum. Belki de olucagi buymus..
Boylece artik bu olaydan sonra daha olgun dusunup dostunu dusmanini ayirt eder.. Esdost, sponsor konusunda daha secici davranir..

M-Yildiz
30-03-10, 15:24
Haber dogruysa cok kötü bir olay..insallah medyanin yalan haberlerinden biridir.

**MegaStarkan**
30-03-10, 16:23
Bu gelicek albümü ve tüm konserleri etkiler...

twilight
30-03-10, 16:57
ooof ya ne güzel pepsi pepsi diye seviniyorduk...
albüm satislari düsük mü olacak yine...
hem kenan imirzalioglu kim...evet gercek ismi acikliyorum bence KENAN DOGULU olmaliydi tabi TARKAN olmazsa.

simgem__
30-03-10, 17:18
inşallah doğru değildir doğruysada yapacak bişey yok ..biz yine tarkanı sevmeye onu desteklemeye albümlerini alıp konserlerine gitmeye devam edeceğiz.. inşallah konserleri falan etkilemezde süper yaz konserleri olur yine ve herkes tarkan farkını tarkan coşkusunu görür...:22:

Bamboo
30-03-10, 18:15
cnm skılıyo yaa,bu sözde haberler ruhumu sıkıyo resmen..=(

eLiF
30-03-10, 18:20
Herşey düzelecek, Tarkan asla bitmez!!!
ben de kesinlikle inanıyorum muhtesem bi sekilde geri dönücek.. pepsiye ihtiyacı yok tarkanın pepsinin tarkana ihtiyacı var kenanın kitleleri pesinden sürükleyecek bi durumu yok bence..

tarkaseksüel
30-03-10, 18:48
arkan teklifi Ezel'e kaptırdı
Megastarın gözaltına alınması işlerini olumsuz etkiledi
30 Mart 2010 Salı, 10:03:52

Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan megastar Tarkan, bu gelişmeden olumsuz etkilendi. Önce polis balosunda vereceği konser iptal olan Tarkan, şimdi de Pepsi ile yapacağı milyon dolarlık reklam anlaşmasını Kenan İmirzalıoğlu’na kaptırdı. Pepsi Seda Sayan'ın ardından Tarkan'la anlaşmayı düşündü ama bu gelişmenin ardından Kenan İmirzalıoğlu ile el sıkıştı.

http://www.haberturk.com/magazin/haber/504241-tarkan-teklifi-ezele-kaptirdi

fatihvefatih
30-03-10, 18:51
Tarkan'ın canı sağolsun, herşey çok güzel olacak Pepsi olmazsa Coca Cola olur ne var yani :)))))))))))))))))))))))

günışığım
30-03-10, 19:29
bizde coca cola icmeye devam ederiz =) pepsiye sogudum birden =)

trknmania
30-03-10, 19:38
pepsi zaten seda sayanla çalışarak çıtayı iyice 0'a indirmişti:))) sonrasında kenan da cuk oturmuş...tarkan elini sallasa ellisi yaa...hele bir albüm çıksın ..sponsorlar kapısında yatıcak tarkanın reklamlarında oynatmak için:D:D o yüzden pepsi olmuş olmamış hiç dert değil:)) pepsi yansın derdine:))

veli
31-03-10, 10:23
durumslr hiçde iyi değil ya... nası düzelecek bilmiyorum ama çok çabuk olsa bu işler iyi olur.

istanbul 1453
31-03-10, 13:02
bu haberede inanmıorum ben,arkadaşlar allah aşkına o uyuşturucu olayından beri birsürü haber çıktı hangisi doğru çıktı o haberlerin,ben inanmıorum bu haberede

İZMİRLİ
31-03-10, 13:24
Tarkan'ın kesinlikle suçsuz olduğuna biz inanıyoruz fakat bir çok kişi inanmıyor, böyle büyük firmalar zaten reklam anlaşması yapmadan araştırma yaparlar anket vs.. gibi, sonuç olarak Tarkan üzerinde bu kadar kötü spekülasyonlar varken Tarkan'dan vazgeçmeleri gayet doğaldır.

sally
31-03-10, 16:52
Haber dogrudur Tarkan bence bu yaza albüm cikarmaz böyle devam giderse.

Yakisikli89
31-03-10, 16:58
Haber dogrudur Tarkan bence bu yaza albüm cikarmaz böyle devam giderse.

Cikarmassa Tcoll üyeleri olarak Stüdyoya baskin düzenleriz :21:

özge
31-03-10, 17:22
bölee bi haberin doğruluğunaa inanmıyorum birkeree kenan imirzalıoğlu pepsi konseptine uyucak bir yüz değil hadi takım elbisee filan olsa neyse diycem amaa adam oyuncu birdee ağır rollerde oynuyoo haberin atmasyon olduğu kesin

TorNadO
31-03-10, 17:40
Tarkan en iyi haliyle ,tüm cazibesiyle gelmesi sıradan bir işle gelmemeli.

Yapacağı konserler olay olmalı anca o zaman bu iftiralardan veya bu olaylardan az hasarla çıkar umarım fazlasıyla iyi bir iş çıkarır önümüzde aylarda.

TARQANIM
31-03-10, 18:13
icim kalkiyo su kenan imirzaliglunun adini duymakdan.. artik pepside icemizez

eskalen
31-03-10, 20:57
Pepsinin populer. gozde olan yuzlerle anlasmaya devam ediyor belli....Tarkanla anlasmaya varip varmamalari ne kadar dogru bilinmez...Tarkan ile Pepsi yeniden mi canlanacakti ki? Pepsi kendi kitlesinden uzaklasiyor... Kenan Imirzalioglu dogru secim degil ama Tarkan ile birlikte anilmasi kotu...Tarkan algisi dusute ama nasil toparlayacak onu Tarkan'in yapacagi isler belirleyecek....Pepsi Tarkan'in sayesinde zamaninda ivme kazandi...Tekrar ben anlasmasini istemezdim...Pepsi reklamlari bende negatif zaten....Telekomunikasyon sektorleri belki olabilir...Benim aklimda Vodafone cok geciyor ama belki de baska bir marka...Ama Tarkan'a sponsor olmak ister mi artik markalar? Bu tartisilir....

Hüli 82
31-03-10, 22:22
umarim haber dogru degildir

DaLy
01-04-10, 01:23
Çok sıkıldım bu saçmasapan haberlerden.Albüm çıksın artık...

starzu
01-04-10, 02:32
pepsi kaybeder kaç tarkan fanını kaybettiler haberleri yok:18:hep beraber coca colaya yatay geçiş yapıyoruz:28::18::18:

günışığım
01-04-10, 04:33
Tarkanin pepsiye ihtiyaci yok ama pepsinin Tarkana ihtiyaci cok

Inci_Tanem_92
01-04-10, 04:42
olllsuuun ya saglik olsun :) buu durumlarda gecer ... evet ja fanta cola icelim gazozda iceriz yani :D

Bakinka
01-04-10, 12:29
Sanki Tarkanın paraya ya da reklama ihtiyacı var....çok gülerim....Tarkanın yerine ben olsam hiç kimseye ağız açmam....Kaybeden Tarkan değil çünkü....

leyla
01-04-10, 12:55
pepsi ne ya .coca cola iyidir.iyi ki pepsi olmadi.

ece**
01-04-10, 15:16
kenan'ı çok fazla sewerim we beğenirim şahsen :)ama oağır adamı pepsi reklamında hiç hayal bile edemiorum :) tarkana gelince;tarkan hiç bişey kaybetmez walla:) bi sponsor gelir bi sponsor gider..:) tarkana adammı yok :) seçici olann pepsi değil TARKAN'dır ! :)

starzu
01-04-10, 16:27
kenan'ı çok fazla sewerim we beğenirim şahsen :)ama oağır adamı pepsi reklamında hiç hayal bile edemiorum :) tarkana gelince;tarkan hiç bişey kaybetmez walla:) bi sponsor gelir bi sponsor gider..:) tarkana adammı yok :) seçici olann pepsi değil TARKAN'dır ! :)

seda sayanıda yakıştıramadık ama oldu işte(pepsi yaşatır seni peepsiii):15:

Slyozi_Angela
07-04-10, 17:08
inşallah bir gün her şey düzelecek...bu kötü olaylar geride kalacak...inşallah TARKAN için her şeyin iyisi olur.ONUN mutlu olmasini her şeyden istiyorum!!!

SEN üzülme gülüm incinme
Canimin içi iki gözüm sakin küsme
Bana hediye birak bütün kederleri
Ben ağlarim ikimizin yerine