PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "haber"

SuN_RoSe
28-03-10, 18:19
:7:Buradaki (Bulgaristan) bir magazin gazetesinde gördüm bu "haberi":
Tarkan erkek arkadaşından ayrılmış,depresyona girmiş ve bu yüzden uyuşturucu kullanmış..evinde polis büyük miktarda kokain bulmuş... daha da var....erkek arkadaşı 20 yaşında ve soylu bir aileden olduğu için bu ilişkiyi gizli tutmuşlar.Ayrıldıktan sonra Tarkan mahvolmuş ve uzun zamandan evden hiç çıkmamış...yakın arkadaşları söylemiş ki Tarkan kokain kullanıp arkadaşlarına da bol bol bedava veriyormuş...

*Bu bir magazin gazetesi olduğu için şaşılacak bir şey yok...bir cümlede bile gerçek yok-her gün böyle dedikodulu doludur ama tarkanla ilgili haber gazetelerde çok yazmıyorlar,bu yüzden şaşırdım...:9: bi de ne haber bu!
ne insanlar var yaa...:6:

Bamboo
28-03-10, 18:25
yalan ve sallama olduğu bariz belli... resmen saçmalık

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:26
saçma bi haber...!!!!!!!

**MegaStarkan**
29-03-10, 00:34
Bulgaristan magazini bizimkileri de gecmis... bu kadarina da tahammülümüz yok, konu cok uzarsa kilitlenicek.

xurush'nine
29-03-10, 01:27
Canim Tarkan, bu gidisle bugun yarin gercekten MJ yapicaklar qaribimi..

E daha ne iftira kaldi ki? Bugun 20 yasli gencle yaziyorlar ,yarin o bur gun bakarsiniz o yasi git gide kuculdurler.. Tovbe estagfurullah! Allahin cezalari! Allahtan korkun be!

Ya bu magazinciler seytanla isbirligine mi soyundular anlayamadim gitti.. Artik kusura bakmayin cocuklar, bu kadar iftiraya da cevabim: Yuhhh artik! Hem de shame on you(hhh)!!!

jetaime
29-03-10, 02:14
cok sacma bir haber evet

trknmania
29-03-10, 02:42
şu magazinciler işin kolayını bulmuşlar valla yaa...oturdukları yerden para kazanmak süper bişey olsa gerek...ama ya kırdıkları kalpler aldıkları ahlar n'olucakkk... yazarken bunları da akıllarına getiriyorlar mı acaba...insanda azıcık vicdan olsa düşünmesi gerek amaaaa.....tarkan bu kadar kırılmayı, incitilip üzülmeyi hakedicek ne yaptı yaa...sadece işini yapıyor adam..rahat bırakın artık..bir nefes alsın azıcık o da..susuyor diye bir insanın üzerine bu kadar gitmek adil mi... ayıptır yaa..kimse bu kadar bunaltılmayı hak etmez hele tarkan hiç mi hiiiç haketmiyor...tarkanı bu kadar yaralayıp üzmeye devam etmesin kimse yeter... insanın arkasından atıp tutmak kolay tabii.. masa başında yazdıklarının birini bile tarkanın yüzüne söylemeye cesaret edebilir mi bir allahın kulu acaba...gerçekten şu haberleri okudukça tarkandan daha fazla üzülüyorum..:( ve tarkanın şu an içinde bulunduğu susma eylemini de şu saatten sonra sonuna kadar destekliyorum...susmak suçlamaları kabul etmek değil aksine dilli düdüklere en güzel cevap aslında.

love_speak
29-03-10, 04:59
bu nasıl bi haber yaa.harbiden bizim türk basınınıda aşmışlar bu konuda.bilip bilmeden yazıp çiziyolar işte konu tarkan olunca ağızlarına geleni söylerler artık. . .

veli
29-03-10, 10:28
yuh artık be kardeşim bu kadarda saçamalık olmaz ki!

tarkaseksüel
29-03-10, 11:19
yuh dHA NELER tarkan keske bu şekilde haber yapanlaradava açsaa
hiç olmazsa cesaret edemezlr boyle seyler uydurmaya

xurush'nine
29-03-10, 13:36
:7:Buradaki (Bulgaristan) bir magazin gazetesinde gördüm bu "haberi":
Tarkan erkek arkadaşından ayrılmış,depresyona girmiş ve bu yüzden uyuşturucu kullanmış..evinde polis büyük miktarda kokain bulmuş... daha da var....erkek arkadaşı 20 yaşında ve soylu bir aileden olduğu için bu ilişkiyi gizli tutmuşlar.Ayrıldıktan sonra Tarkan mahvolmuş ve uzun zamandan evden hiç çıkmamış...yakın arkadaşları söylemiş ki Tarkan kokain kullanıp arkadaşlarına da bol bol bedava veriyormuş...

*Bu bir magazin gazetesi olduğu için şaşılacak bir şey yok...bir cümlede bile gerçek yok-her gün böyle dedikodulu doludur ama tarkanla ilgili haber gazetelerde çok yazmıyorlar,bu yüzden şaşırdım...:9: bi de ne haber bu!
ne insanlar var yaa...:6:

Arkadasim, sen onlara guzelce bi cevap yollasana soyle avukatinin basin askliamasi falan bulunan.
E Tarkan hayranisin. Bu senini dogal hakkin.Bizim oralara elimiz yetmiyor, sen itiraz et bari..

ece**
29-03-10, 14:33
bu gazetecilerin kafalarında kurduklarından iyi film çıkar ha:D aşk,entrika,dram,komedi,trajedi,gerilim vs vs... yok yok yaw :d:d:d

DaLy
29-03-10, 15:41
Eli olan yazıyo..İnsanları karalamak için yazan eller kırılsın..

twilight
29-03-10, 17:34
aptalca,yeterince aptalca... :| no comment derler ya aynen öyle...
hani seda sayan falan olsa,"erkek arkadaşı"anlayacağım da tarkan zaten erkek!

ezel1710
29-03-10, 17:42
zaten bulgalrlarda doru düzgün gaceteci ve gazetecilik yok ki.
onlar sacmalamayi bilir .
tarkan hakkinmda yazdiklari icin deil bu sözlerim normalde orada gazetecilik yok .

starzu
29-03-10, 17:52
saçma ve uydurma bi haber canınızı sıkmaya bile deymez:15:

MassConfusion
29-03-10, 18:37
Türk medyası düzgün açıklamıyor ki ! Yabancı basın ne yapsın.

Pamela_beyazgul
29-03-10, 18:43
of yaa su gazetecilere bakin yine sacma sapan konusuyorlar! Utanin biraz!!! Bu kadarda olur mu adam