PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kan testi de ‘bağımlı’ dedi

tarkaseksüel
27-03-10, 10:27
Uyuşturucu kullandığını itiraf eden ve ‘Pişmanım’ açıklaması yapan Tarkan’ın Adli Tıp raporu çıktı. Megastar’ın kan ve idrar testinde eroin ve kokain tespit edildi

İstanbul Narkotik Polisi’nin geçen ay gerçekleştirdiği operasyonda gözaltına alınan Megastar Tarkan’ın uyuşturucu kullanıp kullanmadığı tartışmasında son noktayı Adli Tıp raporu koydu. Sanatçının kan ve idrar örneklerinde esrarın etken maddesi Tetra Hydro Cannabinol (THC) ile kokainin etken maddesi olarak bilinen Coca ve bazı kimyasallar bulundu. Avukatı, Megastar’ın uyuşturucu kullandığını itiraf ettiği ifadesini yalanlamıştı. Bu arada mahkeme kararıyla dinlenen Tarkan’ın görüşme kayıtlarının ayrıntılarına da star ulaştı. Ünlü şarkıcının, operasyonda gözaltına alınanlar arasında yer alan işadamı M.E. ile uyuşturucu madde temini ve kullanımıyla ilgili onlarca görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Tarkan’ın temin ettiği uyuşturucuyu kendisine şoförünün getirdiği belirlendi.

9.5 YILA KADAR HAPİS İSTENEBİLİR

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı görevsizlik kararında belirtilen suçlardan iddianame hazırlarsa, uyuşturucu kullandığını itiraf eden Tarkan ve operasyonda gözaltına alınan 10 kişi hakkında “birbirlerine uyuşturucu temin etmek ve kullanmak amacıyla uyuşturucu satın almak ile bulundurmak”tan 3.5-9.5 yıla kadar hapis istenebilecek.

Öte yandan uyuşturucu kullandığını, ancak bağımlı olmadığını ifadesinde kabul eden Megastar Tarkan bunun nedenini ise popüler olmanın getirdiği ağır stres olarak açıkladı.

http://www.stargazete.com/guncel/kan-testi-de-bagimli-dedi-haber-252101.htm

fincan
27-03-10, 12:29
hala bişeyler yanlış geliyo bana eğer doğruysa neden şoförü de gözaltına alınmadı yada sorgulanmadı tarkan çıkarken oda dışarda onu bekliyodu bilmiyorum Tarkan ın ağzından açıklamalarını bekliyorum hem doğruysa avukatınında daha farklı açıklamalar yapması gerekiyodu tamamen red etmesi saçma olurdu artık herne olduysa ortaya çıkması lazım böyle belirsizlik bizleri daha çok üzüyor

TARQANIM
27-03-10, 12:33
yaa bu ne simdi sabah sabah :( moralim bozuldu

meryem_17
27-03-10, 12:54
:6::6::6::6::6::6::6::6: offfff yhaaa offf yeterinnnnn yhaaaaaaa ne olur bu hbaerlerin yalan yada şaka oldğunu sölesin bana birisi yha neee olurr yhaa ben bu haberleri görmemek için kaç haftadır buraya giremiodumm ama hla bıkmadılar mı yhaa tarkanımla uğraşmaktan yhaaaaa yeterinnnnnnnnn yhaaa yeterrrrrrrrrrrrrr uraşmayınnnnnnnnn Megastarımmlaa yalawarırmmmm yhaaa:6::6: allahtan korkun biraz yhaa!...

özlemmis
27-03-10, 13:06
avukatı nasıl yalan söyler açıklamalarında böyle saçmalık olurmu hergün bişey çıkıyor anlamıyorum ve tarkan hala susuyor.

flores
27-03-10, 13:17
Tarkanin sessiz kalmasi''.evet''e benziyor.

trknmania
27-03-10, 13:41
yine gündemde olay kalmayınca tarkana sardırdılar.....böyle bir saçmalığa hiiiiçççç kimse inandıramaz beni....madem star gazetesi çalışanları bu kadar araştırmacı soruşturmacı gazetecilik yapıyorlar o zaman gidip tarkanın mahkemede verdiği ifadeye ulaşsınlar önceeee........ al birini vur ötekineeee bütün hepsi masa başında tasarlanıp yazılan haberler....bu saçmalıklarla tarkanı yıpratmaya güçleri yetmez kimsenin......!!!!!

asd1234
27-03-10, 14:19
Tarkan artık çıkıp bir açıklama yapmalı..Bu kadar suskunluk fazla.. Bu haberleri dikkate almıyoruz ancak bir an önce onun ağzından bir şeyler duymalıyız..

TheLastAirBender
27-03-10, 14:55
Ben haberlerin altındaki yorumları okuyorum bazen Yanlıs haber verildiginde bile Bi sacmalık oluyosa oda bizim (...)millette. Eger gazete dogru söylüyosa bizimkiler yalancı cıkacaklar verecekler ayarı isyanda isyan her gazetede manset bizim (...)millet iyice kötüleyecek tarkanı bu daha bi kötü durum.Ama gazete yalan söylüyorsa kimse takmaz gazeteyi millet , amaan gazete işde bi öyle diyo bi böyle deyip kestirip atacaklar kimse gazeteleri suclamıyor allahın belaları niye yanlıs haber veriyosunuz diye...Burası türkiye ondanmı acaba diger ülkelerdede böylemi ?

Bamboo
27-03-10, 15:01
bana inandırıcı gelmedi ama umarım doğru değildir.. off =(

ekrem
27-03-10, 15:25
Ya medya cok abartıyoya ben adım gibi biliyorum tarkanın eroin kullanmadığını böyle sacmalık yokya ayıptır adam türkiyenin adını tüm dünyaya duyurdu bumu karsılığı yazıklar olsun harbiden çekemiyolar kıskanıyolar bunun başka bi acıklaması gercekten yok

fatihvefatih
27-03-10, 15:42
umarım doğru değildir, canım sıkıldı yine, Tarkan açıklama yapmadıkça galiba kullanıyor diye düşünmeye başladım, kullandığına inanacak en son kişi benken :(((

xmenon
27-03-10, 15:49
Arkadaşlar susmak kabullenmek değildir, aslında anlayana en büyük cevaptır, Gazeteler yazacağını yazsın ama biz kendimizi savunmaya aldığımızda onların yazdıklarına cevap verdiğimiz anda onların istediğini yapmış oluruz, Biri size istemediğiniz bişey söylediğinde o kişiye(lere) cevap vermemek onun kendince yarattığı olayın doğruluğunu kabul etmemektir...Bir insan bir eleştiri karşısında savunmaya geçtiği anda karşısındakinin tezini kabul etmiş olur, Bırakın onlar kendi dünyalarında yaşasın onların sorununu kendi sorununuz yapmayın...

start_the_fire
27-03-10, 17:00
bu konuda tarkanın basın olarak bir acıklama yapması gerekiyor arkadaslar yeni albümde bunu yapacağına eminim

xurush'nine
27-03-10, 18:12
bana inandırıcı gelmedi ama umarım doğru değildir.. off =(

Bence de arkadasim..

Tarkan bunu yaptiysa onu korumak icin yazmiyorum bunlari.. Bu konuyu tartismistik onceden.. Tabii ki de gonul isterdi ki hic yapmamis olsun( ilk once kendi sagligi acisindan, genc hayranlari acisindan ve s.) Ama yaptiysa bile hatasini kabullenicek ve duzelticek kadar cesurdur bi tanemiz, bu baska bi konu. Bekliyip goruceez.. Ve benim hayran olarak Tarkan'a karsi yapicagim tek "tavir" - bi an once bi zilletten kurtulsun diye, dua etmek olucaktir..
Ama acikcasi son yillarda bu tur teshislerde yapilan bi cok hatalardan sonra artik kimseye da inanasim yok, kusura bakmasinlar. En son Munevver Karabulut cinayeti vardi mesela..
Bu arada ben Google'da|"Adli tip'ta skandallar" diye tikladim,ve buyuk bi liste cikti.. Bir yaziyi link olarak ekliyorum, merak edenler okuya bilir..

http://www.haberaktuel.com/adli-tipin-bu-skandali-bardagi-tasirdi-haberi-210780.html

jetaime
27-03-10, 18:51
ben bu haber inanmiyorum cok sacma
neden boyle haber cikiyo allah allah
ama neden tarkan aciklama yapmiyo cok tuaf oluyo
yok mi ????

Yakisikli89
27-03-10, 19:18
Belkide bazi sahislar Tarkan'in konusmamasini istiyor ve engelliyor!
Ama Tarkan böyle yaparakta herseyi dogrulamis gibi duruyor.
Aciklama gelmesi lazim!

mordum
27-03-10, 20:47
Tarkan albümle birlikte mi açıklama yapacak?? ne dersiniz?? bence öyle olacak....??

qiZémtévétoqLu*
27-03-10, 21:01
Ya medya cok abartıyoya ben adım gibi biliyorum tarkanın eroin kullanmadığını böyle sacmalık yokya ayıptır adam türkiyenin adını tüm dünyaya duyurdu bumu karsılığı yazıklar olsun harbiden çekemiyolar kıskanıyolar bunun başka bi acıklaması gercekten yok

aynen katılıyorum a'dan z'ye !

pare pare
27-03-10, 21:08

OLAMAZ !!!! Bu ne ya . . . TarkaN sana neler oldu boyle :11::6::6::6::6:

inci tanesi
27-03-10, 22:47
bu da neeee Allahim ne olur yalan haber olsun...malesef tarkanin suskunlugu beni de korkutuyo acaba "evet"mi diye offffffff insallah yalandir hersey Tarkanimi hapiste dusunemiyorum bileeeeeee korkunc bisey bu :6:

starzu
27-03-10, 22:55
tarkanım ne olur bişeyler söyle ne olursa olsun bişeyler söyle pek çoğumuz yalnızca senin ağzından çıkacaklara inanıyoruz sadece senden duyacağımızla ilgileniyoruz ama bişeyler söyle ne olursa olsun senden bişeyler duyalım biz bekleriz sabırlıyız bekleriz ama şu konuşanlar sussun artık artık sen konuş:6:

inci tanesi
27-03-10, 22:56
bu da neeee, Allahim ne olur yalan haber olsun...Malesef Tarkanin suskunlugu beni de korkutuyo,acaba "evet"mi diye, offffffff insallah yalandir hersey. Tarkanimi hapiste dusunemiyorum bileeeeeee korkunc bisey bu :6:

günışığım
28-03-10, 07:14
Tarkanin sessizligi ve aglamasi aslinda herseyi anlatiyordu uzuldum en kisa zamanda tedavi gorur insallah

arau
28-03-10, 08:10
Arkadaslar haberin yapanın yanında Ankara yazıyor dikkatinizi çekerse yani istanbulda yapılan bir operasyonun soruşturma belgelerini İstanbul'daki muhabirler ele geçiremedi ki bir çok medya kuruluşunun merkezi istanbuldayken ankara'daki muhabir ele geçirdi öylemi çok inandırıcı gelmedi bana. Ayrıca adli tip belgeleri savciliga ve taraf avukatlardan başka kimsenin eline geçemez dava bitmeden yani avukatlar basına vermeyeceğine göre savcılık mı servis etti bu belgeleri üstelik tek bir gazeteye. Bide Tarkan açıklama yaptı diyor son olarak ne zaman yaptı acaba ??

Lorenser
28-03-10, 13:11
http://www.hurriyet.com.tr/_np/9408/10229408.jpg

Megastar'ın tahlil sonuçları belli oldu, kan ve idrar testinde esrar ve kokain tespit edildi

Uyuşturucu kullandığını itiraf eden ve 'Pişmanım' açıklaması yapan Tarkan'ın Adli Tıp raporu çıktı. Megastar'ın kan ve idrar testinde esrar ve kokain tespit edildi. Star Gazetesi'nin haberine göre, İstanbul Narkotik Polisi'nin geçen ay gerçekleştirdiği operasyonda gözaltına alınan Megastar Tarkan'ın uyuşturucu kullanıp kullanmadığı tartışmasında son noktayı Adli Tıp raporu koydu. Sanatçının kan ve idrar örneklerinde esrarın etken maddesi Tetra Hydro Cannabinol (THC) ile kokainin etken maddesi olarak bilinen Coca ve bazı kimyasallar bulundu. Avukatı, Megastar'ın uyuşturucu kullandığını itiraf ettiği ifadesini yalanlamıştı. Bu arada mahkeme kararıyla dinlenen Tarkan'ın görüşme kayıtlarının ayrıntılarına da star ulaştı. Ünlü şarkıcının, operasyonda gözaltına alınanlar arasında yer alan işadamı M.E. ile uyuşturucu madde temini ve kullanımıyla ilgili onlarca görüşme gerçekleştirdiği öğrenildi. Tarkan'ın temin ettiği uyuşturucuyu kendisine şoförünün getirdiği belirlendi.

Kaynak:Kelebek

trknmania
28-03-10, 13:18
Star Gazetesi'nin haberine göre,.....

allahım koskoca hürriyet gazetesi gitmiş kendisi araştırmak yerine star gazetesini kaynak gösteriyor..:9: nasıl inanılır ki şimdi bu habere...tarkan sonucun böyle çıkacağını bile bile avukatına tüm bunları yalanlayan bir açıklama yaptırtmazdı diye düşünüyorum ben...ama yine de tarkanın açıklamasını beklemekten başka çare yok maalesef...

özlemmis
28-03-10, 17:16
artık neye inanacağımı şaşırdım.Öyle haberler çıkıyorki. Tarkanda çıkıp açıklama yapmıyor nasıl çıkıcak bu işin içinden bilmiyorum.

start_the_fire
28-03-10, 18:04
tarkanın acıklama yapması gerekiyor tarkan yeni albümü cıkaracağı icin bunlara pek gerek duymuyor ama aslında yapması gerekiyor

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:32
saçmalik bu!!!TARKAN kendisi bir şey söylemeyince hiç bir şeye inanmamiz gerekiyor bence...!

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:51
ben bu saçmaliğa hiç inanmiyorum.ayrica TARKANİN sessiz kalmasi neyise kabullendiyi anlamina gelmez.sadece yeni albüm için biraz başi karişik ola bilir.ben AŞKİMA sonsuzadek güveniyorum...!!!

sally
28-03-10, 18:53
Hangi haber dogru hangisi yalan bilmiyorum ama Tarkan aciklama yapmadigina göre kabul ediyor sanki herseyi

aylin_23
28-03-10, 20:36
arkadaslar bu suskunluk benı olduruyor ınsan yalansa tekzıp yayınlama hakkı var hukuk okuyorum eger yalan haberse gazeteler bu tekzıpı yayınlamak zorundalar acıkcası ben ınanır oldum bu haberlere tarkkan bunu nasıl yapar ya

halozi
28-03-10, 22:31
haber kaynak gösteriyor.(adli tıp raporu).Yalan haber mümkün değil.
Tarkan'ın yapacağı açıklama eğerki "Kullanmadım" anafikrinde olacak olsaydı ,şimdiye yapmıştı.Belli ki çıkıp yalan bi açıklama da yapmak istemiyor.
Ki çıkıp "kullandım pişmanım" demesi ona bişey kaybettirmez,kazandırır.
Ayrıca bu olayın etkisi unutturma yöntemiyle de silinmez.En azından seni takip edenler unutmaz bu olayı.

pare pare
28-03-10, 23:46
OLAMAZ ! Inanmiyorum ben bu habere . . . Yalan oldugunu soylesin biri ! ((((((

ece**
29-03-10, 00:08
bu suskunluk beni sinir edio artık..bu ne bitmez sabırdır arkadaş ya.. çıksın konuşssun artık.. bizede yazık yaa..

xurush'nine
29-03-10, 00:33
Burası türkiye ondanmı acaba diger ülkelerdede böylemi ?

Duzen boyle malesef.. Yalniz Turkiyede degil, tum dunyada uc asagi bes yukari boyle.. Ama boyle gelmis boyle gitmez ,eninde sonunda bu duzene dur deye bilecek gucte akilda ve iktidarda birileri cikmali ki, dunya batmasin..
O kisi sen ya da ben degiliz malesef.. :5: O kisi iste olsa olsa Mesih(Mehti) ola bilir.. Umit yine Goklere kalmis.. :))))

siboss1992
29-03-10, 00:52

bide öbür yandan düsünmek lazim..
Tarkan kendisini durmadan korusaydi ozamanda
bu neden bu kadar kendini koruyor, demek ki dogru da koruma hissinde diye
düsünebilirler..

siboss1992
29-03-10, 00:54
Hangi haber dogru hangisi yalan bilmiyorum ama Tarkan aciklama yapmadigina göre kabul ediyor sanki herseyi

bende böle düsünüyorum

anakha26
29-03-10, 09:30
ben bu saçmaliğa hiç inanmiyorum.ayrica TARKANİN sessiz kalmasi neyise kabullendiyi anlamina gelmez.sadece yeni albüm için biraz başi karişik ola bilir.ben AŞKİMA sonsuzadek güveniyorum...!!!

Bence şuan Tarkan yeni albümle felan ilgili hiçbirşey yapmıyor... Serbest bırakıldığından beri de müzikal anlamda bir çalışma yapmadığını tahmin ediyorum.. Sanırım bu olayın ve sonrasında çıkan haberlerin değerlendirmesini yapyordur ekibiyle... Bu kadar karmaşa içinde yeni albüme felan odaklanabileceğine inanmıyorum... Yakın zamanda albüm felan beklemeyin bence... Kimse 9.5 yıl hapsi istenebileceği bir davaya sahipken albümle uğraşmaz...

veli
29-03-10, 10:31
hergün kötü bi kötü haber çıkıyo ya .. yeter artık valla bunaldım..

İZMİRLİ
29-03-10, 11:06
Birileri gözümüzün içine baka baka kandırdı bizi arkadaşlar.Tarkan'ı zaten her şekilde desteklemeye hazırdık biz , niye açıklamalar yapılıp tarkan'ın kokain veya esrar kullanmadığı iddia edildi böylesi daha mı iyi oldu yalanları ortaya çıktı...

fincan
29-03-10, 11:10
arkadaşlar avukatı tekrar açıklama yapmış kan ve idrar testi yapılmadı diye yani yine yalan haberle karşı karşıyayız bu gazetecileri allaha havale ediyorum

anakha26
29-03-10, 11:46
arkadaşlar avukatı tekrar açıklama yapmış kan ve idrar testi yapılmadı diye yani yine yalan haberle karşı karşıyayız bu gazetecileri allaha havale ediyorum

Yeni bir medya oyunu daha işte... Hiçbir şeye inancım kalmadı artık...

arau
29-03-10, 13:57
tarkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan konuş artık. ne olur çıldırmak üzereyiz.

twilight
29-03-10, 17:31
Tarkan sessiz kalirsa bu kavgalar bitmeyecek.Tarkanin kimse hapis yatmasini istemez.Tarkan cik ve adam akilli bir aciklama yap ta bu tartismalar bitsin.Biz kullansan da kullanmasan da yanindayiz.Ama lütfen bizi hakli cikar.

ozgem__
30-03-10, 14:48
her gün saçmalıyolar....

Blg
07-04-10, 08:53
Şu medyanın kökü kurur birgün inşallah.

özlemmis
07-04-10, 09:51
şimdi bu haberi niye koydunuz buraya geldi geçti tekrarlayıp durmayın.