PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanatçı Açılımı...

anakha26
24-03-10, 13:32
MUHALEFET SIRF KONUŞUYOR!

http://img405.imageshack.us/img405/1663/kenanw.jpg

Muhalefet ve mecliste olan diğer partiler 50 yıldır söylediklerini söyleyedursunlar, Adana Belediyesi’nde 2 milyar dolarlık rant skandalı alsın başını gitsin, diğer tarafta Deniz Baykal ile Kemal Kılıçdaroğlu “genel af” konusunda fikir ayrılığına düşsün, Kemal Kılıçdaroğlu, Ruhat Mengi’nin programında “Tarkan neden alındı biliyor musunuz? Başbakan'ın yemeğine katılmadığı için” diye ucuz siyaset yapsın ama Ak Parti kendi bildiği yolda ilerliyor..

Tarkan’ın kokainden alınma operasyonun Başbakanın yemeğine katılmadığı için olduğu tam bir geyik! Biz magazinciler ilk gün konuştuk bu konuyu ama hiçbir magazinci böyle bir şey yazmadı. Çünkü geyik muhabbeti!

Bu geyik muhabbeti, Kemal Kılıçdaroğlu gibi güvenilir imaj çizen bir politikacı tarafından siyasi malzeme olarak kullanılınca ne oluyor? Ucuzluk oluyor, yakışmıyor. O zaman millet “hadi len sen de” diyor…

Kadir İnanır da gitmedi, Türkan Şoray da, Uğur Yücel de gitmedi.. Peki onlara ne oldu?

Yazının Tamamı için
http://www.gecce.com/yazarlar/kenan-ercetingoz/sanatci-acilimi-7890.html

KENAN ERÇETİNGÖZ - GECCE.COM - 24 MART 2010

fatihvefatih
24-03-10, 14:15
Bu adam tam bir yalancı, gecce.com'un sahibidir kendisi, ben geçtiğimiz aylarda gecce.com'um çekilişinden Emir'in imzalı CD'sini kazanmıştım (kendileri açıkladılar ve haber yaptılar sitelerinde ismim soyismim yazıyordu) ama CD halen daha gelmedi, hatta ben hemen mail attım ev adresimi ve cep telefonumu yazdımki kolay ulaşsın diye bana ama nerdeeee, onun için bu adamdan artık nefret ediyorum, kendi işine saygısı olmayan adamdan ne beklersiniz, yalancının teki işte!!!

start_the_fire
24-03-10, 15:05
Bu tip haberler genelde sallama oluyor fatih bende hic katılmıyorum saten sana katılıyorum ama dostum

özge
24-03-10, 18:09
evt Kemal kılıçtaroğlu,ruhat mengi'nin programında böle bişey söledi amaa kenan denen adamın yazdığı gibi değil laflarıı başka yerinden anlamış belli kiminn ucuz siyeset yaptığı kenan beyin kime yaranmak istediğide bellii..Kemal kılıçtaroğlu hatırladığım kadarıyla şöle dedi; ''Bu ülkenin en büyük ve en başarılı santçısının başına gelenlere bakın.. başbakanaa destek vermezseniz çağırdığı davete gitmezsenizz başınıza ne gelceği belli olmaz'' diye bir cümle kurdu.. zaten çoğu kişi Tarkanın gözaltına alındığı günden itibaren bölee düşündüğünü söyledii..Kenan beyin işine gelmediği için geyik muhabbeti diyebilir amaa hiçde geyik muhabbetti değil bence %80 doğruu bir haber..zaten mantıklı olan kimsee düşünür bi Tarkan madem 6 aydır teknik takiptee neden şimdi gözaltın alındıı mademm teknik takibee yakalanıcak kadar suçlu 6 aydırr yeni mi çözebilmişler..

Bamboo
24-03-10, 19:26
kenan bey belliki lafı başka bi yerinden anlamış.. ucuz siyasetmiş.. ilk önce lafı doğru anlasın ondan sonra yorum yapsın.. hem söyleyene bakın yıllardır kendileri ucuz magazin yapan değil sanki..

TarkanColl
24-03-10, 20:27
Kenan Erçetingözün yazdığı hiçbir yazıya itibar etmem ben. Hiçde sevmem kendisini...

Ayrıca bu tip siyasi içeriği olan yazıları foruma eklemeyin lütfen. İçinde Tarkan geçen her yazıyı eklemek zorunda değiliz...

xurush'nine
25-03-10, 02:04
Bu adam tam bir yalancı, gecce.com'un sahibidir kendisi, ben geçtiğimiz aylarda gecce.com'um çekilişinden Emir'in imzalı CD'sini kazanmıştım (kendileri açıkladılar ve haber yaptılar sitelerinde ismim soyismim yazıyordu) ama CD halen daha gelmedi, hatta ben hemen mail attım ev adresimi ve cep telefonumu yazdımki kolay ulaşsın diye bana ama nerdeeee, onun için bu adamdan artık nefret ediyorum, kendi işine saygısı olmayan adamdan ne beklersiniz, yalancının teki işte!!!

Arkadasim, aslinda Albert Aynstayin’a gore(gorelilik kurami) dunya nisbidir ve ben de daha seviyesiz maqazincilere bakmis Kenan (Ercetingoz)'dan pek fazla nefret etmezdim, (daha mesafeli, daha anlayislidir) diye , ama artik gozumden dustu.. Yillarin qazetecisi, sen de mi?! Inanamiyorum.

Ya, sen de mi birileine yaranmak icin Tarkan’i kullaniyorsun?! O burulerin yaptigi ucuz siyaset, senin yaptigin simdi pahali magazincilik mi oluyor?! Olmadi ama, asil sana hic yakismadi..
Muhalifete dediklerine kucuk bir ilavem olucak, onlarin yaptiklari dunyada siyaset oldu olali kulanilan bir strateji,ucuz mudur pahalaimidir orasi yapanlara kalmis bir sey.. Hep donemin iktidarina baski yapmak amaciyla muhalifet tarafindan kullanilan bir yontem. Ama asil senin yaptigina ucuz magazincilik denir farkinda degil misin? Guluyorum.Hey gidi dunya…
Bu gunlerde internetten bir cumle okumusdum ,cok uyuyor bu duruma. Diyor ki, insan poset cay’a benziyor, sicak suya sallamadan rengini belli etmez..

Hop hop , bol keseden atip tutma,
Dedi kodu yapip ta asabimi bozma!
Hadi pasa pasa kabul et,
Hadi sabrimi tasirma..
:13:

anakha26
25-03-10, 09:52
Kenan Erçetingözün yazdığı hiçbir yazıya itibar etmem ben. Hiçde sevmem kendisini...

Ayrıca bu tip siyasi içeriği olan yazıları foruma eklemeyin lütfen. İçinde Tarkan geçen her yazıyı eklemek zorunda değiliz...

Herhangi bir şey için zorunlu hissettiğimden eklemedim. Tarkan hakkında konuşan herkesten, ona iftira atan, yerden yere vuran, onunla gururlanan veya onunla rant sağlamaya çalışan herkes bilinsin...Ki görünsün tüm medyanın Tarkan için gerçek yüzü... Eğer Tarkan siyasete alet edilmeye çalışıldıysa tüm fanların bundan da haberdar olma hakkı var. İçinde Tarkan geçen her haberin (ister magazin ister siyasi) benim için önemi var...(Tek bir Tarkan adı geçse bile.) Eğer yönetim aynı şekilde düşünmüyorsa bundan sonra eklemem...

günışığım
25-03-10, 10:28
kenan ercetingoz e inanmiyorum ayrica sevmiyorum bu adami o yuzdende kaale almiyorum

Dark_blue
25-03-10, 13:54
tarkana cephe alan insanlarin basinda gelen birinden ne bekliyordunuz ki ?

MassConfusion
25-03-10, 15:49
Tarkan'ın üstünden oynamaya çalışıyorlar.

Hüli 82
25-03-10, 18:51
konusulcak bir sey buldularya artik susmazlar konusular

TorNadO
25-03-10, 18:54
''Tarkan'' Türkiye'nin en popüler insanıdır.farkında olalım.

hakan21
26-03-10, 13:26
bu adamın eşide gözaltına alınmamışmıydı öyle okudum san ki

eLiF
26-03-10, 16:10
röportaj yaparken tarkandan iyisi yoktu dimi kenan bey simdi böyle oldu tarkan.. sevmiyorum bu adamı yazdığı hiç biseye de inanmıyorum

MEGASTAR
28-03-10, 13:54
Ya bende bu adami sevmem ama bencede Tarkan in iceri alinmasinin yemekle bir alakasi yoktur, cunku Tarkan bu ulkenin her zaman iyiligini istiyen insandir, Diyarbakirda Kim konser verdi? Tarkan i bu tür politic olaylara alet etmesinler, Kilicdaroglu da Basbakani bir Tarkan la eleştirmedigi kalmıştı onu da yaptı.

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:55
bu adamdan nedense hiç hoşlanmiyorum...ayrica söyledikleri de saçma şeyler!!!

xurush'nine
29-03-10, 14:26
Arkadaslar,bugun keyfim yerine geldi de, bi seyi paylasmak istiyorum sizle..
Ben bu adamla azcik "geyik muhabbeti" yaptim yazisi konusunda, yani e-postasina yazdim "Sana ne oluyor?" diye..
Bana cevap yollamis.(Artik kendisi mi yardimcilari mi bilmiyorum..) Kendini savunuyor.. Ne diyor biliyor musunuz? Numara yapiyor bi de.. Ben "Siyasetciler Tarkani kullaniyor.." diyordum, diyor..
Ayrintilara girmek istemiyorum, ama "ninenizi bilirsiniz, kalir mi hic soz altinda konu Tarkanken? Verdim cevabini.. Neyse paslasdik boylece Gecce'nin com'uyla..