PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan gelir mi ?

tarkaseksüel
19-03-10, 00:56
Başlığı okuyan değerli okuyucularımızın “Zor gelir” dediğini duyar gibiyiz!...

Yaz dönemlerinin en gözde eğlence merkezi konumundaki Kocaeli Fuarı’nda, yeni sezona yönelik hazırlıklara başlandı. Kocaeli Fuarı bu yıl 4 Haziran’da halka kapılarını açacak. Açılış gecesinde Tarkan, Gülben Ergen ve Ferhat Göçer gibi üç ünlü sanatçıdan birinin sahne alması için şimdiden girişimlere başlandı.

Kocaeli Fuar Müdürlüğü’nün Tarkan'ı getirme girişmi varmış. Fuar bu yıl kapılarını mega star Tarkan ile açmak istiyormuş.

Kokain kullandığı için başı derde giren, bir süre hapiste de kalan dünya starı Tarkan Kocaeli’de konser verir mi şimdiden söylemek zor.

Ancak Fuar yönetimi parayı basarsa elbette verir.

Ama Fuar Müdürü Feyzi Utaş ve ekibinin buna niyetlerini olduğunu söylemek pek mümkün görünmüyor.

Çünkü Fuar’ın değerli müdürü Feyzi Utaş’ın Güneş Sahne’ye davet ettiği sanatçılar genellikle İsmail YK, Kibariye gibi alt kültüre hitap eden, arabesk sanatçılar daha doğrusu “şarkıcılar” oluyor.

Fuar’a Tarkan gibi bir dünya starı getirilebilir mi? Fuar’da bir gün bir klasik müzik konseri verilebilir mi?

Fuar’ı yönetenler, halk bunu istiyor kolaycılığına kaçmayıp, yöneticilerin bir görevi de halkın kültür seviyesini artırmak, bunun için çalışmaktır diyebilir mi?

“Her yıl İsmail YK’yı davet edip konser verdiren vizyonla” biraz zor!...

http://www.kocaeligazetesi.com.tr/index.php/guncel/581-tarkan-gelir-mi-

starzu
19-03-10, 01:04
bune saçmalıtır ya tarkan bir süre hapiste kaldıda bizmi bilmiyoruz haber yapıyonuz bari adam akıllı haber yapın yada hiç yapmayın sonrada bilen bilmiyen herkez sözde kokainci tarkan diyor ben çok rasladım girdiyim sitelerde tarkan aleyhinde bu tür sözlere :13:inanın canımı çok acıtıyor :6:

arau
19-03-10, 01:17
Herkes konuşuyor Tarkan susuyor bir bildigi vardır diyeceğim
ama bu haberler canımı çok sıkmaya başladı. Galiba Tarkan ve ekibi kriz yönetimi konusunda bu kez biraz zayıf kaldılar. Maalesef !!!

starzu
19-03-10, 01:30
biliyomusunuz korkuyorum acaba susmak kabullenmekmidir??

fatihvefatih
19-03-10, 01:33
Tarkan neden susuyor, acaba gerçekten uyuşturucu kullandı mı? Çıksın açıkyüreklilikle söylesin nedir yani!!!!! Biz onu ölene kadar değil ahirette de terk etmeyiz bunu halen daha anlayamadı mı Tarkan, dünya da birçok sanatçının başına gelen bir olay bu hemde şöhreti dünyayı aşmış yıldızların bile uyuşturucu yüzünden başı derde girdi, Tarkan açıklama yapmamakta neden direniyor anlamış değilim!!!

fatihvefatih
19-03-10, 01:37

Söylemeyeyim diyorum ama madem konuyu açtın Arzu, diyorum ki, "gerçekler acıdır!" Sanırım Tarkan susarak uyuşturucu kullandığını kabul ediyor! Ama bu durum benim ona olan sevgimi asla ve asla azaltmaz, dilerim bir an evvel kurtulur bu beladan, ben onun sağlığından endişe ediyorum, gerisi hikaye!!! Ama çıksın açıkyüreklilikle (her zaman yaptığı gibi) bu olayda da soğukkanlılığını korusun ve biz hayranlarına bir açıklama yapsın, sadece gerçekleri bilmek istiyoruz o kadar!

starzu
19-03-10, 01:42
Söylemeyeyim diyorum ama madem konuyu açtın Arzu, diyorum ki, "gerçekler acıdır!" Sanırım Tarkan susarak uyuşturucu kullandığını kabul ediyor! Ama bu durum benim ona olan sevgimi asla ve asla azaltmaz, dilerim bir an evvel kurtulur bu beladan, ben onun sağlığından endişe ediyorum, gerisi hikaye!!! Ama çıksın açıkyüreklilikle (her zaman yaptığı gibi) bu olayda da soğukkanlılığını korusun ve biz hayranlarına bir açıklama yapsın, sadece gerçekleri bilmek istiyoruz o kadar!

ve ne olursa olsun onun sevgisi bizde azalmıycak hep onunlayız hep destekçisiyiz ama bi açıklamayı hak ettik diye düşünüyorum

arau
19-03-10, 01:49
Arkadaslar gercekten kullanmış olsaydı savcı neden direkt serbest bıraktı o zaman en azından hakim karşısına çıkması gerekmezmiydi. Sonuçta bu şeyi kullanmak suc..

jetaime
19-03-10, 02:04
bir az sacma yok mi ?

Dark_blue
19-03-10, 02:23
Bu haber ne amacla yazilmis merak ettim :))

günışığım
19-03-10, 04:02
bu haberi 5 yasindaki cocuk yazamaz bu kadar bilgisiz bir haber yazilir mi Tarkan hapse girmedi kafasindan atmis nezarete bile konmadi ifade verip evine gitti cumartesi-pazar'in azizligine ugradi...araya hafta sonu girmeseydi cuma gunu evinde olurdu abartilmasin bune hapse girmismis sacma haberler ve sacmaliklari yazan haberciler uzuntu icinde kiniyorum :16:

anakha26
19-03-10, 10:00
ve ne olursa olsun onun sevgisi bizde azalmıycak hep onunlayız hep destekçisiyiz ama bi açıklamayı hak ettik diye düşünüyorum

Arkadaşlar yine aynı moda girmişsiniz... Ne çok inanma isteğiniz var bu uyuşturucu olayına böyle. Ne kadar kırılgansınız...Hemen başlıyosunuz "kurtul şu illetten" söylemlerine...
Kusura bakmayın ama ben hala uyuşturucu meselesine inanmıyorum. Bu kariyere sahip dünya çapında bir sanatçının kriz yönetimi konusunda zayıf kaldığını ise hiç söylemeyin bana... Bu konuda Türkiyedeki en başarılı isimdir Tarkan... Unutmayın ki karşısına geçip açıklama yapacak olduğu medya, yalan haberlerle Tarkanı yerden yere vuran bizi günlerdir saçma sapan haberlerle süründüren medya... Belki farklı bir yol deneyecektir Tarkan... Elbet bir bildiği vardır merak etmeyin...
Sessiz kalmak iyidir bazen... Ama bu hiçbirzaman herhangi bir şeyi kabullendiğini göstermez.
Sizde kolayca kabullenmeyin lütfen....

starzu
19-03-10, 10:54
bişey kabullendiyimiz yok anakha bazen girdiyim sitelerde hakkında öyle şeyler duyuyorumki gerçekten çok üzülüyorum o sesiz kaldıkça sanki konuşmak haklarıymış gibi ileri geri bisürü saçmalık duyuyorum okuyorum
(cahil insanın yanında kitap gibi sesiz ol)lafı tam tarkana göre o sabırlıdır biliyorum ama bazen fazla kırılgan olabiliyoruz

start_the_fire
19-03-10, 10:58
bune saçmalıtır ya tarkan bir süre hapiste kaldıda bizmi bilmiyoruz haber yapıyonuz bari adam akıllı haber yapın yada hiç yapmayın sonrada bilen bilmiyen herkez sözde kokainci tarkan diyor ben çok rasladım girdiyim sitelerde tarkan aleyhinde bu tür sözlere :13:inanın canımı çok acıtıyor :6:

Canım bu tür haberler her zaman olucak yalan haber bunlar bende anlam veremiyorum bu tür haberlere yapmadığını söyledikten sonra neden hala bu haberler bilmiyorum gerçekten:7:

anakha26
19-03-10, 11:57
bişey kabullendiyimiz yok anakha bazen girdiyim sitelerde hakkında öyle şeyler duyuyorumki gerçekten çok üzülüyorum o sesiz kaldıkça sanki konuşmak haklarıymış gibi ileri geri bisürü saçmalık duyuyorum okuyorum
(cahil insanın yanında kitap gibi sesiz ol)lafı tam tarkana göre o sabırlıdır biliyorum ama bazen fazla kırılgan olabiliyoruz

Anlıyorum... Ve haberlerin gerçekten çok ama çok can sıkıcı olduğunun farkındayım. Ama "susmak kabullunmektir" fikrini benimsemiyorum... Tabiki hepimiz kırılganız, çıkan her karalama haber bizi de yaralıyor ama güçlü durmamız gerekiyor.. ben sadece bu tarz haberlere karşı "gelip-geçer bunlar, aslolan bizim gönlümüzdedir" duruşunda olsun istiyorum herkesin..
Yani yazdığım sana özel değildi. Tüm Tarkan fanlarınaydı. Alınma lütfen :):) Hepimiz niye burdayız... Herşey Tarkan için... Ortak noktamız çok büyük :):)

Slyozi_Angela
19-03-10, 12:28
ben hiç bir zaman TARKANİN böyle bir şey yapacağina inanmadim,inanmiyorum ve asla da inanmam!kim ne derse desin gerçekler yalniz TARKANDA sakli ve ben yalniz ONUN söylediklerine inanirim ve sabirla ONU bekliyorum...

xurush'nine
19-03-10, 14:11
Yok canim oyle olsa avukati "canli qazeteye" cikip konusmazdi,basin aciklamasinda da soyluyor,kullanmiyor diye..
Insan'in menajeri,bilmem annesi kardesi yalnis konusa bilr de, avukati onu bilakis temsil eden kisidir.Bir nevi agzidir. Proses hala devam ediyor, Tarkanimiz hala supheli kisminda yani. .Kanaatimca kimsenin eline bahane vermemek icin az ve oz konustular..
Gordunuz mu gorevsizlik karari cikmis, baska savcilik bir daha sorusturacak.. Bir kac kisi(11) yargilaniyor ya,yani bu daha zor bir olay.
Men dun bir az arastirdim da,aslinda iddaname olmasa, formalite icabi, dava baska savciliga sevk ediliyor, is surec olarak uzuyor yani, genelde ilk savcilikta cikan kararin "lehine" karar cikiyor yeni savciliktan da.. Ama yeni savcilik iddianame hazirlamasa..
Gorevsizlik Tarkan'la ilgili davada aslinda orgut sucu olmadigi tesbit edildigi icin alinmis bir karar , daha hafif suclar kaliyor uzerlerine(11 kisinin). Gelin gorun ki basin iyi tarafindan bakacagina en kotu ihtimali "isiklandiriyor", goze sokuyor.. Sanki dusman kesildiler. Neyse..
Dolayisiyla bu donemde sarf ettigi her cumle aleyhine delil olarak kullanila bilinir, basini biliyorsunuz, provakator suallerle insana neler soyletirler.Iyi ki de cikip konusmuyor..

Tamam mi, arkadaslar, konusmuyor diye dert etmeyin. Kalbiniz Tarkan icin en derinde ne soyluyorsa odur..