PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeynep’in önünü tarkan kesmiş!

anakha26
11-03-10, 09:30
ZEYNEP’İN ÖNÜNÜ TARKAN KESMİŞ!

http://img534.imageshack.us/img534/3455/zeyneph.jpg

POPÇU ZEYNEP DİZDAR'DAN, 12 YIL GECİKMİŞ İLGİNÇ İTİRAF: "İLK ALBÜMÜMÜ 1998'DE ÇIKARDIM. O DÖNEM TARKAN'LA İKİMİZ İSTANBUL PLAK BÜNYESİNDEYDİK. FİRMA TARKAN'A AĞIRLIK VERDİ ÖYLE OLUNCA BEN GERİ PLANDA KALDIM."

Tarkan yüzünden bekletildim
'Aşkın Büyüsü' adlı şarkısıyla müzik listelerinde zirveye oynayan Zeynep Dizdar, 12 yıl öncesine dair bir açıklama yaptı. İlk albümünü 1998'de çıkaran Dizdar, Tarkan yüzünden sekiz yıl bekletildiğini iddia etti! "Tarkan'la ikimiz o dönemde İstanbul Plak bünyesindeydik" diyen şarkıcı, şunları anlatı: "O yıllarda ben 'Vazgeç Gönlüm' şarkısıyla büyük bir çıkış yapmıştım ama firma Tarkan'a ağırlık verdi. Tarkan 2003'te kendi müzik şirketini kurunca ben de 2005'te ikinci albümü yapma fırsatı buldum."

GECCE.COM

Ferya
11-03-10, 10:37
Simdi mi aklina gelmis bunu söylemek.Aradan kac sene gecmis.

fincan
11-03-10, 12:22
daha öncede benzer şeyler söylemişti ama tarkanı suçlamıyordu onu hala sevdiğini düşünüyorum bence haber yapanların art niyetleri var daha geçen gün bi tv programında tarkanla birlikte bişeyler yapmak istediğini söylüyodu konuştuklarını hatta

hilfa
11-03-10, 12:57
:14:artık Tarkanımın adını kullanarak haber yapmalarına kızıyorum yaa bu bayanın jetonu köşelimi yeni mi düşmüş:14:Tarkan ile kıyaslanamaz bile plak şirketini söylesin Tarkanı tercih eden onlar hayret yaaa yeter artık:14:

start_the_fire
11-03-10, 13:36
hahaha sadece gülüyorum kim bu zeynep dizdar daha önce hic duymadım tarkanın adını böyle anması hic hoş değil

berkan
11-03-10, 14:14
sanki cok basarılı bi iki sarkısı var okadar albüm cıkarmasada olur =)

ece**
11-03-10, 14:16
emin ol zeynep biz bu 12 yılda hiç bir şey kaybetmedik :D:D

Dark_blue
11-03-10, 14:21
Hicmi utanmiyorlar böyle bi aciklama yaparken , seninlemi ilgilenselerdi tarkan dururken :)))

arau
11-03-10, 14:27
bahane bahane tembellik ettim diyemiyor. tarkan yüzünde oldu diyor.
1. tarkan plak şirketini 1997'de kurdu.
2. tarkan ölürüm sana'yı 1997'de çıkardı. yani bir yıllık albüm varken ve tarkan avrupa turnesindeyken yeni albüme niye başlasın hadi başladı diyelim stüdyo aşamasına gelmemiştir herhalde. şarkı seçimeri yapılıyordur en fazla yani sana engel bir durum yok zeynep hanım
3. tarkan bir sonraki albümü olan karma'yı 2001de çıkardı yani o albümde sonra senin albümüne kadar 4 yıl var. yani 1998'den beri bakletildiğine göre albünü yapma 4 yıl sürmemeliydi beklerken hazırlanmış olman gerek.
4. beklemeyip başka şirketten albüm çıkarabilirdin.( 10 yılık anlaşma imzalamış olamazsın herhalde.
5. niye şimdi açıklıyorsun bunlar teknik konular albüm aşamasını her detayını bilmek zorunda deyiliz.
yani diyeceğim bahane bahane

eLiF
11-03-10, 14:38
baska sirkete geçseydin okadar düsünemedinmi.. kaç yıl geçmis simdi konusuyo bunları o zaman çıkıp söleseydin

smh
11-03-10, 14:47
burda bir suçlu varsa oda istanbul plak tır yani mehmet söğütoğlu'dur o dönem mirkelam özlem tekin de istanbul plaktaydı ama ayrılmak zorunda kaldılar yani burda suçlu tarkan değil

Slyozi_Angela
11-03-10, 16:56
gülmekten kendimi tutamiyorum yaa.şimdimi aklina gelmiş.başka bi şirkete geçseydi ya.senin düşüncesizliyin biz ne yapalim yani.
çok haklisin ece biz bu 12 yilda hiç bi şey kaybetmedik!!!

istanbul 1453
11-03-10, 18:44
arkadaşlar haber böyle diil,basının abartması gazetede okudum ben,tarkanı çok başarılı bulduğunu türkiyenin en iisi olduğunu söylüo,sadece plak şirketi normal olarak benim yerime tarkana ağırlık verdiğinden biraz geciktim ama tarkana kesinlikle kızmıorm dio,ayrıca plak şirketi sadece şarkı seçimi için değildir,bütün reklam sponsor pazarlama hepsini kapsar,yani dooru söylüo kadın,bu haberde bi art niyet aramayın,heryerde tarkanı övüyor zeynep dizdar ve çok kaliteli bi sanatçıdır değerini bilelim

**MegaStarkan**
11-03-10, 20:05
Zeynep Dizdar zaten gereksiz polemiklere girenlerden degil, sadece olanlari ve kendi fikirini dile getirmis... büyütmemek gerek.

DaLy
11-03-10, 20:10
Yeni şarkısıyla zirveye falan oynadığı yok.Zirveye oynamak için zirvedeki kişiyi yani Tarkanı hedef seçmiş kendisine..Herkesin yaptığı gibi..

Üzülüyorum bu ve benzerlerine..=)

--JOHNSON--
11-03-10, 20:23
bahane bahane tembellik ettim diyemiyor. tarkan yüzünde oldu diyor.
1. tarkan plak şirketini 1997'de kurdu.
2. tarkan ölürüm sana'yı 1997'de çıkardı. yani bir yıllık albüm varken ve tarkan avrupa turnesindeyken yeni albüme niye başlasın hadi başladı diyelim stüdyo aşamasına gelmemiştir herhalde. şarkı seçimeri yapılıyordur en fazla yani sana engel bir durum yok zeynep hanım
3. tarkan bir sonraki albümü olan karma'yı 2001de çıkardı yani o albümde sonra senin albümüne kadar 4 yıl var. yani 1998'den beri bakletildiğine göre albünü yapma 4 yıl sürmemeliydi beklerken hazırlanmış olman gerek.
4. beklemeyip başka şirketten albüm çıkarabilirdin.( 10 yılık anlaşma imzalamış olamazsın herhalde.
5. niye şimdi açıklıyorsun bunlar teknik konular albüm aşamasını her detayını bilmek zorunda deyiliz.
yani diyeceğim bahane bahane

arkadaşım parmaklarına yazık yazmışın bi dünya bilgi.boş bi haber ve konuşma gereği duymuş zeynep dizdar kendi çapında reklam yapıyor..bu tarz haberlere yorum yazmamıza yazık yavv..

eline sağlık. :)

MassConfusion
11-03-10, 20:28
Biraz erken söylemedin mi ? =)

özge
11-03-10, 21:29
bunların hepsi yalan haber daha geçen haftalarda kral tv nin konuğuydu Tarkanla düet yapmayı çok istiyorum onunla konuştum tarkanda çok sıcak baktı şuan düşünme aşamasında demişti...yani böyle söyleyen biri hemde canlı yayında söyleyen biri bu açıklamaları yaparmı sizce yine medyanın abartması yada yalanı

TARKANFREAK
12-03-10, 02:41
cok ilginc:23:

günışığım
12-03-10, 02:51
reklam kokuyorrrr etraf =)

TorNadO
12-03-10, 18:04
Benim bildiğim hitt 1997'de kuruldu

Ayrıca Zeynep Dizdar'ın bahsettiği seneler ''Ölürüm Sana'' çıkmıştı ve bu albüm Türkiye'De satış rekor'u kırdı Ayrıca Avrupa'daki satışlarında eklersek 7 milyon satmış bir albüm,yani Zeynep bırakta Tarkan'ın üzerinde dursunlar dimi.

Hüli 82
12-03-10, 21:42
12 senedir kendine saklamisdi simdide devam sakliyabilirdir bu zamana kadar söylememis simdi niye konusmus

dilay
12-03-10, 23:47
baska sirkete geçseydin okadar düsünemedinmi.. Kaç yıl geçmis simdi konusuyo bunları o zaman çıkıp söleseydin

elifcim konuyla hiç bi alakasi yok ama (ki zaten çok da umrumdaydi sanki zeynep hanim..!!! Neyse,) senden bir ricam olacak kırmazsan çok sevinirim. Profilinde kullandığın tarkan'ın fotoğrafını lütfen değiştirirmisin. çünkü onu böyle ağlarken görmek gerçektende içimi acıtıyor. Bu fotoğrafı ömrümce görmek istemezdim ama oldu işte. Karar senin tabi ama ricamı geri çevirmezsen sevinirim.

sally
13-03-10, 16:35
Aradan kac sene gecmis gereksiz bence böye aciklamalar.Sanki hangi sarkisi basarili olmus ki