PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baba ben de kokain kullanacağım!

anakha26
09-03-10, 18:22
Baba ben de Tarkan gibi kokain kullanacağım!

esivis@hurriyet.com.tr

Tarkan evinden 5 gün önce apar topar götürüldü. Ortada 51 gr esrar var. İçeride John Munfard’ın Karma felsefesi el kitabı’nı okumuş. Çıkışta fan klübünün sevinç gösterilerine gülerek ve el sallayarak yanıt vermiş.

Şimdi tutuksuz yargılanıyor... Yani serbest. Avukatı Yunus Egemenoğlu, medyada Tarkan’a karşı bir linç kampanyası olduğunu söylüyor. Belki kendine göre haklı...

Bence linç falan yok da, konuya gereğinden fazla önem verildi.

Altı üstü genç yaşında ünü yakalamış bir şarkıcı...

Bir devlet adamı değil, bağlayıcı bir sorumluluğu yok, bir adab-ı muaşeret gurusu da değil... O kadar değil ki aynı Tarkan takriben 15 sene önce canlı yayında çişinin geldiğini dillendirmişti.

Burada yıllardır içinden çıkılamayan soru ortaya çıkıyor... Sanatçılar topluma örnek olmalı mı yoksa böyle bir sorumlulukları yok mu? Bence yok... Teoman’ın sahnede bira ve sigara içtiğinde herkes ona yüklenirken ben yine aynısını söyledim... Hiç aklında yokken sadece yırtık kotlu bir rockçıyı görüp sigaraya başlayacak olan ahmaklar varsa, Teoman olmasa da başlayacaklardır.

“Baba ben de Tarkan gibi kokain kullanacağım!”

Eğer bunu çocuğunuzdan duyuyorsanız, suçu Tarkan’da değil, kendinizde ve çocuğunuzda arayın.

EFE SIVIŞ - HÜRRİYET

SESA
09-03-10, 19:45
Sırf göz önünde olduklareı için sanatçıların her yaptığını yapmak hakkaten ahmaklık

günışığım
09-03-10, 20:19
baslayan baslar Tarkan yapti diye kimse uyusturucuya baslamaz Tarkanin o kadar cok ornek alinacak huyu varki insani yanini ornek alsan yeter kisiligi bulamayanlar Tarkani gozlemlesin biraz belki bir nebze insan olmak nedir gorur

Slyozi_Angela
11-03-10, 17:31
bencede ahmakliktir.başlayan zaten başlar.TARKAN yapti diye yapmiyacaklarki...

start_the_fire
11-03-10, 17:35
kurtlar vadisi var die türkiyede hic bişey olmadı tarkan uyusturucu felen kullanmadı ki baslasınlar

MassConfusion
11-03-10, 20:33
Bu medya herşeyi ne kadar çok abartmayı seviyor.