PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küçük şeyler Tarkan'ı etkileyemez

özlemmis
05-03-10, 15:19
Herkes hata yapabilir, şaşırabilir”
Son dönemlerde gündeme bomba gibi düşen Megastar Tarkan’ın gözaltına alınmasıyla ilgili de konuşan Yeşim Salkım, Tarkan’a destek çıktı. Ünlü şarkıcı, “Tarkan’ı çok severim duruma çok üzüldüm. Başarılı bir meslektaşım. Hayatta herkes hata yapabilir şaşırabilir. Tarkan’ın bugüne kadar oluşturduğu markanın önünü kapatmaya yönelik şeyler yapılıyor. Böyle bir dönemde yanında olmamız da fayda var. Bu durum kariyerini etkilemez bu tür küçük şeyler Tarkan’ın kariyerini etkileyemez” diye konuştu.

ensonhaber/magazin

trkntrkn89
05-03-10, 15:48
ne derse desin hiç sevmiyorum yeşim salkımı...

inci tanesi
05-03-10, 16:08
Aslinda Yesim Salkimi bende sevmem ama guzel konusmus,dogrulari yani :)

Bamboo
05-03-10, 16:12
yaa o kadar bildiri yapıldı, 2 bidiriden sonra da ünlülerden bi kişi de çıkıp tarkan yapmamış öle bişey demediler ya şaşıyom doğrusu hee.. herkez olabilir hatadır,hatasız kul olmaz tarzı yaklaşıyolar ii güzel ama tarkan hiç uyuşturucu kullanmadı be kardeşim birinizde bunu deyin basına be öff..

TorNadO
05-03-10, 16:40
Hayret, Yeşil Salkım'a bak.

DaLy
05-03-10, 16:48
Nefretlik kadın..
Neyse sağolsun.

arau
05-03-10, 17:26
basın öyle yansıtıyor ki insanlarda durumu öyle kabullendi. ama yinede ellerinden geldiğince destek olmaya çalışıyorlar. teşekkür etmek lazım. bu basın toplantısı çok gecikiyor. ama benim yakınımdaki bir çok insan bu işin içinde bir iş var diyorlar tarkan hayranı olamadıkları halde barajlara karşıydı diyorlar. onun sonucu oldu diyorlar. biliyorsunuz gözaltına alınmasaydı bu çarşamba rize'ye gidiyordu oradaki barajı engellemek yapılan çalışmalra katılmak için.

OmerFaruk
05-03-10, 17:37
Burdan Tarkan'ımızın basın danışmanına sesleniyorum. Lütfen istifa edin Allah aşkına Basın elbet bildiğini yazacaktır Ama Elinizden gelenin bir tek Avukatının hazırlamış olduğu basın bildirisi olduğuna inanmak istemiyorum. Ülkenin %75'ine yakını uyuşturucu kullandığı üzerine yorum yapıyor bu Tarkan'a büyük zarar verir sessiz kalması Hukuka olan saygısından ama bizim ülkede Hukuk'A saygı gösterirse sonun belli!

eLiF
05-03-10, 19:55
ay hala hata yaptı diyo çıldırmamak elde değil.. bu kadın konusmasa olmaz sanki sinir sey sen kendi hatalarına bak

nuran
05-03-10, 21:48
arkadaşlar tarkan nerde yaa ,çıkıpta bi basın toplantısı yapması gerkmiyor mu sizce, bu güne kadar sustu ama artık konuşma zamanı,bazılarını susturmanın tam zamanı.biz yürekten inanıyoruz öyle bişey olmadığına ama herkesin de bilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.çünkü çok ağır bir suçlama ve çok büyük bir linç girişimi var.bunlara dur demenin zamanı geldii ...

jetaime
06-03-10, 00:33
Neresi unlu bu kadin yaaa ???
Neden konusuyo bu konuda
pfff inanilmaz bi sey
insanlar ne yapabilir reklam yapmak icin

starzu
06-03-10, 01:49
peh severmiş şimdiye kadar tarkan hakkında iyi bişey söylediyini duymadım hatta uzanla evliyken tarkan kliplerini kral tvde yasaklamıştı hiç samimi gelmiyor bana:16:

jetaime
06-03-10, 01:54
Tarkan klipleri YASAklanlamis mi ?

starzu
06-03-10, 02:17
Tarkan klipleri saklanlamis mi ?

uzanla evli olduğu dönemlere tarkanın kliplerinin yayınlanmasını engellediyini kendi söyledi:16:

jetaime
06-03-10, 02:34
Hmmmm cok tuaf yok mi ?
Nenden acaba???

Yakisikli89
06-03-10, 04:15
Yapmacik kadin. Burada bile tarkan üzerinden prim yapmaya calisiyor. Hatasiz kul olmazlar falan filan ..!

Slyozi_Angela
06-03-10, 15:05
hala "hata yapa bilir" diyorlar yaa...çildiricam ben.ne zaman bunlarin aklina girecek TARKANİN hiç bir zaman uyuşturucu kullanmadiği???