PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mega 'esrar'

OmerFaruk
04-03-10, 23:09
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2010/03/04/fft16_mf537075.JpegMEGA ‘ESRAR’
Tarkan’ın uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınıp, serbest bırakılması ve sonrasında yaşananlar ne denli bilgi kirliliğiyle iç içe olduğumuzu bir kez daha gözler önüne serdi. Polisin altı aylık teknik takibin ardından yaptığı operasyonun sonucuna baktığınızda görünen o ki ‘Dağ fare doğurdu’.
Onca takip ve gürültülü operasyonun sonucu bu mu? Tarkan’ın ifadesi diye medyaya yansıyanların tümü, avukatı ve basın danışmanının yaptığı açıklamayla ‘yalan oldu’! ‘Tarkan’ı 130 avukat savunacak’ diye haberler çıktı.
İşin aslı ne biliyor musunuz? Tarkan’ın avukatı Yunus Egemenoğlu, aynı zamanda hukuk bürosu sahibi. Bu hukuk bürosunda da 130 avukat var. Hepsinin ilgi alanı farklı ama medyada çıkana bakılırsa, hepsi Tarkan için seferber oldu. Tam bir ‘bilgi kirliliği’! Tarkan’ın avukatı Yunus Egemenoğlu ile basın danışmanı ve menajeri Uygar Ateş diyor ki, “Ne emniyetteki, ne de savcılıktaki ifadede kokainin k’sı var.”
Ama medyada çıkan haberlere bakıyorsunuz, “Megastar, 6 yıldır kokainman. Üstelik bırakmaya çalışmış, ama başaramamış.” Gel de çık şimdi işin içinden!
Salı akşamı NTV’de konuk olduğum Can Dündar’ın ‘Canlı Gastesi’nde de söyledim, Tarkan’ın bu operasyonda gözaltına alınmasına sebep olan şey esrar! Tarkan, gözaltına alınan 10 kişiden sadece biriyle (M.E.) yaptığı ‘esrarlı telefon konuşması’ nedeniyle takılmış teknik takibe.O konuşmalardan da, tutuklamayı gerektirecek bir suç unsuru çıkmamış.
Onca haber ve açıklamaya rağmen, polisin altı ay takip ettikten sonra gözaltına aldığı ve dört gün gözaltında tuttuğu Tarkan’ın, savcı tarafından mahkemeye bile sevk edilmeden serbest bırakılmasının üstünde de ciddi bir ‘esrar perdesi’ var.

Ali Eyüboğlu/Milliyet Cadde

starzu
04-03-10, 23:43
neden hala inanmak istemiyorlar tarkanın masumiyetine illede onu keş yapacaklar yok 8yıldır kullanıyomuşta yok basında ifadesi başkaymışta mış mış başka bişey yok:15:
tarkan kötü örnek oldu diyorlar gençlere başlıklara bir bakın günlerdir esrardan kokainden manşetler görünmüyor kim kötü örnek basınmı yoksa tarkanmı??:15:

jetaime
04-03-10, 23:53
bu ne yaaaa
allah allah
ben hic sevmiyorum boyle gazeteciler yaaa

fatihvefatih
05-03-10, 00:46
Tarkan masumdur, uyuşturucu kullanmamıştır, şimdilerde seni çok daha seviyorum Megastar Allah'a şükürki varsın, iyiki varsın be iyikiiiiiiiiiii!!!!

jetaime
05-03-10, 01:05
Ben her gun daha seviyorummm

günışığım
05-03-10, 03:42
evet ntv de soledigi bir soz vardi ali eyuboglunun neden M.E. diye isimler gizleniyor Tarkanin gizlenmiyor bak yazinda sende M.E diyorsun. acikca yazsana.

meryem_17
05-03-10, 12:31
Hey allahım sen büyüksün yha şu gazetecilerde hiç mi el insaf denen bişey yok yhaaa anlamış deilim n kadar kolay insanı infaz edip lekeliyorlar.Allahtan korkun biraz yahuu insanı lekelemek kolaydır ama bu dünyanın öbür tarafıda war öteki tarafta bunların hesabı sorulacak size biraz bunları düşünerek yazın we kimseye iftira atmadan yazın tmm mı Allahı tanımayan wijdansızlarrr!...:13::13::13::13::13::13::13::13: :13::13:

start_the_fire
05-03-10, 13:20
biz gazetecilere taş attıkca gazeteciler tarkan'a daha cok yükleniyorlar ben buna anlam veremiyorum ne yapmaya calısıyorlar bıkmadılar mı hala

Bakinka
05-03-10, 17:47
Offf ya,SIKILDIM,bu konu hic kapanmayacak mi?Daha bi şey bulamadıniz sanırım.Yok MEGA ESRAR!!!Arayın bi bulun bakalım Tarkanın çocukluğundan bu yana ne var ne yok tüm dosya senet anket hepsini tarayın ve her satırına kokain esrar sokun!!!!!YETER,insan değil misiniz?Sanki siz Tarkanı karalamakla size ösül veriyorlar.Tarkanı Karalama Yarışına girmişiz de haberimmiz yok.Ne olursa olsun BİZ TARKANI SEVİYORUZ.ÇATLAYIN!!!

OmerFaruk
05-03-10, 17:51
Offf ya,SIKILDIM,bu konu hic kapanmayacak mi?Daha bi şey bulamadıniz sanırım.Yok MEGA ESRAR!!!Arayın bi bulun bakalım Tarkanın çocukluğundan bu yana ne var ne yok tüm dosya senet anket hepsini tarayın ve her satırına kokain esrar sokun!!!!!YETER,insan değil misiniz?Sanki siz Tarkanı karalamakla size ösül veriyorlar.Tarkanı Karalama Yarışına girmişiz de haberimmiz yok.Ne olursa olsun BİZ TARKANI SEVİYORUZ.ÇATLAYIN!!!

işte bunu bozamadıkları için saldırıyorlar ya hala zaten

inci tanesi
05-03-10, 17:55
aynen katiliyorum her ne olursa olsun biz TARKAN'I SEVIYORUZ

Slyozi_Angela
05-03-10, 18:09
TARKANA karşi çikanlara biz karşi çikariz.ONU her koşulda savunmaya haziriz.bu ve bunun gibi diyer gazetecilerin eline hiç bir şey geçmiyecek.çünkü biz daima TARKANİN yanindayiz.tipki bir TARKAN şarkisindaki gibi " BİR OLURUZ YOLUNDA "

arau
05-03-10, 18:18
tarkan linç ediliyor filminin 4.'sini izliyoruz dehşetle(''çişim geldi'' ''askerlik'' ''Fotoğraflar'' şimdi de bu maalesef)ama beceremeyecekler bence tarkan daha güçlenecek tarkan için yapılan yerin dibine geçirme kampanyalarında biri daha bu ve hepsinden alnının akıyla çıktı bizlerin desteğiyle sonrasında çıkardığı ilk albüm her zaman yılın en iyisi oldu . bu albumunde de öyle olacak inşallah.

OmerFaruk
05-03-10, 18:46
tarkan linç ediliyor filminin 4.'sini izliyoruz dehşetle(''çişim geldi'' ''askerlik'' ''Fotoğraflar'' şimdi de bu maalesef)ama beceremeyecekler bence tarkan daha güçlenecek tarkan için yapılan yerin dibine geçirme kampanyalarında biri daha bu ve hepsinden alnının akıyla çıktı bizlerin desteğiyle sonrasında çıkardığı ilk albüm her zaman yılın en iyisi oldu . bu albumunde de öyle olacak inşallah.

amiiinnnnnnn

Bakinka
05-03-10, 21:48
Ya arkadaşlar,Bize batamıyorlar bu gazeteciler,o yüzden aklına gelenleri yazıyorlar.Kaleminize yazık(size değil!)Elinizi boşa yormayın,BİZ ÖLÜMÜNE TARKANCIYIZ BİZİ YENEMESSİNİZ.Bu olaydan sonra Tarkan daha değerli oldu!!