PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan uyuşturucu değil yiyecek istemiş

Lorenser
04-03-10, 20:00
UYUŞTURUCU kullandığı gerekçesiyle gözaltına alınıp savcılıktan serbest kalan Megastar Tarkan’ın, operasyon öncesinde altı ay süreyle telefon dinlemesine alındığı anlaşıldı.

Bu görüşmelerden biri de emniyette ve savcılıkta kendisine uyuşturucu temin ettiğini söylediği işadamı M.E’yle 3 Şubat 2010 günü gerçekleşen konuşmaydı. Polis, dinleme kaydına düşen, “3 Şubat 2010 günü M.E’yi arayarak ‘M. evde yiyecek içecek kalmadı. Acil bir şeyler getir’ şeklindeki konuşmanızda uyuşturucu mu istediniz?” diye sordu. Tarkan, cevaben, “Hayır uyuşturucu istemedim. Çiftliğin çevresini sel almıştı. Her yer sel suyu içindeydi. Evde mahsur kalmıştım. Evde yiyecek içecek kalmamıştı. Ben de M’yi arayarak yiyecek, içecek bir şeyler getirmesini istedim” dedi. 3 Şubat 2010 günü, yoğun yağış nedeniyle Ömerli Barajı’nın kapakları açılmış, Tarkan’ın çiftlik evinin de aralarında bulunduğu çok sayıda evi su basmıştı. Tarkan’ın sel suları nedeniyle evde mahsur kaldığı haberlere konu olmuştu.

Kaynak:kelebek

TorNadO
04-03-10, 20:53
Bu haber gerçekten inandırıcı.

Bu çıplak havuz önünde ki erkele çekilmiş olan foto'ların medya'ya sızdıldığı zamanlarda ki gibi inanılmaz bir saldırı yapıldı Tarkan'a ve o olay sonucunda Tarkan için dışarıda çok yanlış şeyler söylendi ve söyleniyor.

Bunu sonrasında ki Karma albümü ise olay olmuştu ve efsaneleşmiş şarkılarla doluydu

Şuan'da yapılmış bu yanlı saldırılarsa Tarkan ne kadar çıkıp ben kullanmadım desede halka öyle bir işlendi ki bilinç altına yerleşti ve seneler geçsede bu olay bu şekilde kalacak gibi gözüküyor ne yazık ki

Şimdi sırada albüm var öyle bir albüm olmalı ki Tarkan'ın en iyi albümü denilecek kadar iyi çalışılmış A'dan Z'ye herşeyiyle ve tüm yine patlamalı Karma gibi.

Şimdi düşünüyorumda

Demek ki Tarkan Dilli Düdük'ü boşuna yapmamış Aynı şekilde Dedikodu'yuda

Tarkan'dan şu sıralar en büyük beklentim Dedikodu'ya klip çekmesi birisi Tarkan'a bu fikri iletmeli basın toplantısından çok bu şarkı ilaç olur ilaç herşey'e.

fatihvefatih
05-03-10, 00:17
Bu haber gerçekten inandırıcı.

Bu çıplak havuz önünde ki erkele çekilmiş olan foto'ların medya'ya sızdıldığı zamanlarda ki gibi inanılmaz bir saldırı yapıldı Tarkan'a ve o olay sonucunda Tarkan için dışarıda çok yanlış şeyler söylendi ve söyleniyor.

Bunu sonrasında ki Karma albümü ise olay olmuştu ve efsaneleşmiş şarkılarla doluydu

Şuan'da yapılmış bu yanlı saldırılarsa Tarkan ne kadar çıkıp ben kullanmadım desede halka öyle bir işlendi ki bilinç altına yerleşti ve seneler geçsede bu olay bu şekilde kalacak gibi gözüküyor ne yazık ki

Şimdi sırada albüm var öyle bir albüm olmalı ki Tarkan'ın en iyi albümü denilecek kadar iyi çalışılmış A'dan Z'ye herşeyiyle ve tüm yine patlamalı Karma gibi.

Şimdi düşünüyorumda

Demek ki Tarkan Dilli Düdük'ü boşuna yapmamış Aynı şekilde Dedikodu'yuda

Tarkan'dan şu sıralar en büyük beklentim Dedikodu'ya klip çekmesi birisi Tarkan'a bu fikri iletmeli basın toplantısından çok bu şarkı ilaç olur ilaç herşey'e.

Bencede çok güzel bir fikir, düşünsenize Tarkan basın açıklaması yaparken arka fonda "Dedikodu" şarkısı çalıyor :)))

arau
05-03-10, 00:56
Konu çok ciddi arkadaslar basın toplantısı calgili cengili olmaz ama klip iyi fikir...