PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan en zor günlerinde 'karma'ya tutundu!

anakha26
03-03-10, 18:01
TARKAN NEZARETTE BU KİTABI OKUDU!

http://img696.imageshack.us/img696/7839/karmaf.jpg

TARKAN EN ZOR GÜNLERİNDE 'KARMA'YA TUTUNDU!

Uyuşturucu kullandığı iddiasıyla geçen hafta gözaltına alınan Megastar Tarkan Karma felsefesiyle ilgili kitap okuyarak sakinliğini korudu. Dört günlük gözaltı süresinde ağabeyi Hakan Tevetoğlu’nun getirdiği John Munfard’ın ‘Karma Felsefesi El Kitabı’, ünlü sanatçıya başına gelen sıkıntıyı aşma yolunda rehber oldu.

Türkiye'de kısaca ‘Ne ekersen onu biçersin’ felsefesi olarak bilinen Karma’yla Amerika’da yaşadığı yıllarda tanışan Tarkan, 2001 yılında çıkardığı albümüne de ‘Karma’ adını vermişti. Gözaltında tutulanlara bir şey verilmezken Tarkan’a kitap verilmesi dikkat çekti. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Megastar, “Türk halkından özür dilerim” dedi.

GECCE.COM

(felsefeyi de kafalarına göre yorumlamışlar farkettiyseniz... Ne ekersen onu biçersin, Yaptın cezanı çekeceksin anlamında :(:( )

OmerFaruk
03-03-10, 18:03
yalan olduğu içindeki çelişkiden belli!

start_the_fire
03-03-10, 18:05
yalan tabiki arkadasım ya gerçek haber olmadığı konudaki acıklamalardan belli

Bamboo
03-03-10, 18:33
ayy ben böle salakça haberelri okudukça sinir sahibi olmaya başladım.. psikolojimi bozmaya başladılar ama..
ya ben bu kadar etkileniyorsam tarkan ne yapmasın yazık wallahi yazık.. allahtan korkun biraz be.. =(

anakha26
03-03-10, 18:44
ayy ben böle salakça haberelri okudukça sinir sahibi olmaya başladım.. psikolojimi bozmaya başladılar ama..
ya ben bu kadar etkileniyorsam tarkan ne yapmasın yazık wallahi yazık.. allahtan korkun biraz be.. =(

Arkadaşlar, bende bu tarz yazıların başlıklarını açmaktan mutlu olmuyorum ama şu sıralar Tarkan hakkında medyada hep yalan haberler var. Forumu ziyaret eden herkes de bu saçmalıklardan haberdar olsun istiyorum ki, Tarkanımıza daha çok sarılabilelim... Ve tepkimizi ilgili yayın kuruluşuna iletebilelim... Hepmizin sinirlerinin bozulduğunun farkındayım ama ne olur kusura bakmayın... Tarkanı seveni sevmeyeni bilmemiz lazım...

Dark_blue
03-03-10, 19:37
Tarkan ne zaman özür dilerim dedi ya , daha basin aciklamasi bile yapmadi , suclamalari kabul etmedi , gazeteciler artik asmaya basladi bazi seyleri.

inci tanesi
03-03-10, 19:52
haha komik oluyo artik bu YALAN HABER'ler yaa

Bamboo
03-03-10, 23:03
Arkadaşlar, bende bu tarz yazıların başlıklarını açmaktan mutlu olmuyorum ama şu sıralar Tarkan hakkında medyada hep yalan haberler var. Forumu ziyaret eden herkes de bu saçmalıklardan haberdar olsun istiyorum ki, Tarkanımıza daha çok sarılabilelim... Ve tepkimizi ilgili yayın kuruluşuna iletebilelim... Hepmizin sinirlerinin bozulduğunun farkındayım ama ne olur kusura bakmayın... Tarkanı seveni sevmeyeni bilmemiz lazım...

yok benim lafım sana değil zaten yanlış anlama.. benim lafım bu köşe yazarlarına.. zaten sen yazmasanda o kadr çoklar ki sürekli karşımıza çıkıyo malesef..

jetaime
03-03-10, 23:05
evet bunlar yalan haberler cok komik oluyo
koptum

asd1234
03-03-10, 23:32
Bamboo nickli arkadaşa katılıyorum ben de,biz burda yerimizde duramıyoruz "El insaf bu da yazılır mı?!" diye,Tarkan iyi sabrediyor.. Bu haberlerin bir sonu gelse diyorum artık ama nerdee.. Tarkan,lütfen çık şunların karşısına her şeyin doğrusunu anlat da sen de rahatla biz de..Biz biliyoruz,onlar da öğrenince susarlar mı bilmiyorum ama senin ağzından duymaya ihtiyacımız var her şeyi..

MassConfusion
04-03-10, 02:38
Bu konu baya gündemde kalacak gibi.

Slyozi_Angela
04-03-10, 18:29
bencede yalan haber...

pare pare
04-03-10, 19:45
Cok guzel . . .

ece**
04-03-10, 19:50
nasılda inceden inceye laf sokuyolar ama :@ sinir sahibi ettiler şimdide hastası edecekler.. ben tarkan için üzülüyorum en çok ! canım benim okuyup okuyup içerleniour..:(((((

start_the_fire
04-03-10, 20:23
Bu yalan haberlerden artık gına geldi tarkanımın acıklama yapmasını sabırsızlıkla bekliyorum yani

eskalen
04-03-10, 20:43
Bu tip olaylar basa gelir...Oncesi ve sonrasi diye...Belli basli haber yapan kisiler, bu olayi takip eden magazinciler olay bitti ama bir seyler de yaratim yine der, iste boyle abudik kubidik haberler cikar, biz sevsek de sevmesek de...Habercilik bu malesef!