PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben hala ilk tanidiklari tarkan'im

OmerFaruk
03-03-10, 00:39
Ntv'de yayınlanan Can Dündar'ın sunduğu Canlı Gaste Programına Bağlanan Tarkan'ın Avukatı Yunus Egemenoğlu

-Tarkan'da kokain'in K'si bile yok bırak Kokain'i hiç bir uyuşturucu madde ile alakası bulunmamıştır.
-Tarkan herhangi bir suç örügütüyle ilişkisi olmamamıştır.
-Tarkan'ın üzerinde ve evinde uyuşturucu madde bulunmamıştır.
-Tarkan ev armasında polis'e karşı değil.aksine yardımcı olmuştur.

Kelepçe takılmaması ile ilgili olarak da;

-Kaçması düşünülmeyen kişiye kelepçe kullanmamak polisin takdiridir Bu yasalarcada böyledir. dedi.

-ve Basın bunu bir LİNÇ KAMPANYASI'na çevirdi. dedi!

Ve özellikle üstüne basa basa

-Savcılıkdan direkt bırakıldığını bununda herhangi bir suç unusurunun kanıtı olduğunu . söyledi.

Not: Yani Tarkan sadece M.E'yi tanıdığı için teknik takip sonucu gözaltına alındı. Ve konuşmalarda hiç bir suç unsuruda yokmuş üstelik.

Kısaca TARKAN BEN HALA İLK TANIDIKLARI TARKAN'IM. DEMİŞ...

KAYNAK

NTV/CANLI GASTE 02.03.2010 22:00

yigit
03-03-10, 00:49
İşte budur ... Şimdi hiç bi basın hazmedemiyor yaptıkları yalan haberlerle milleti gaza getırdıler basın acıklamasını dogru duzgun bı haber bıle yayınlamadı ... bence tarkan cıkıp canlı canlı bı basın toplantısında bunları acıklasın yeter be ne bu boyle !!!

anakha26
03-03-10, 00:53
oh be harbiden... biliyordum böyle olacağını... Tüm haberler yalanmış demekki arkadaşlar... (yok bilmem kaç yıldır kullanıyomuş. yok çok pişmanmış. Tedavi olmak istiyormuş.. hepsi yalan haber.. hiçbirini tarkanın ağzından duymadık...) Tarkan gerçekten uyuşturucu kullanmış olsa avuktı bu kadar rahat açıklama yapamazdı... Şimdi ne hesap vercekler bakalım abusk subuk haber yapanlar... Birde Tarkan kendisi açıklasa tüm bunları ozaman son noktayı koyacak...

OmerFaruk
03-03-10, 00:53
Kesinlikle katılıyorum . Çünkü kendi basın toplantısı yaparsa bütün medya yayınlar!

zwolkan
03-03-10, 00:55
Başından beri şüphem olmadı

nazoy
03-03-10, 00:56
Her zaman olduğu gibi açıklamasını yapacaktır bekleyelim ve görelim......

asd1234
03-03-10, 00:58
Tarkan'ın avukatının söylediklerini en kısa zamanda Tarkan'ın ağzından da duyarız da hepimiz rahatlarız inşallah..Bildiriyle susmayan basın avukatın sözüyle mi susacak? Hoş,medyayı ne kadar kaale almalıyız tartışılır ama Yunus Egemenoğlu'nun da söylediği gibi giderek "linç kampanyası" na dönüşen bu durum karşısında dolaylı açıklamalarla yetinmemeli,direkt canlı canlı kendi ağzıyla bunları söylemeli megastar..

MARY JANE
03-03-10, 00:58
ben de izledim bu gece açıklamaları. çok güzel konuştu. herşeyde açığa kavuştu. inşallah artık "tarkanı karalama kampanyası" son bulur. hala inanmayan varsa önce oturup bin kere düşünmeli bir kere söylemeli. çünkü bir insan bu kadar karalama kampanyasına maruz bırakılamz. herşeyden önce o da bir insan. lütfen artık insanları anlayışa ve insafa çağırıyorum.

yigit
03-03-10, 00:59
Sırf millete rezil olmamak için adamlar hala bu gün Tarkan çok pişmanım demiş falan diye geçiyorlar haberleri Tarkan çıksın basın toplantısı yapsın herkese kapak olsun hem basına guvenenler gorsunler noldugunu hem de Tarkan'la ılgılı ılerı gerı konusanların ne yapıcaklarını cok merak edıyorum...süper bi haber bu cok sevındım her zaman dogru olmakta fayda war ustunde ne oyunlar oynarsa oynasınlar dogru yolunu bulur işte !

bounce
03-03-10, 01:00
M.E. de Murat Erdoğan. samimi arkadaşlardı devam ederler mi bilmem hatta Tarkan Come Closer'da teşekkürler kısmında kendisine de teşekkür etmişti.sürekli birbirlerini arayıp soruyorlardır, ne yapalım bugün yoksa planın bişeyler yapalım mı gibi... sanırım yanlış anlaşıldı.
Tarkan gerekli açıklamayı yapacaktır.

yigit
03-03-10, 01:01
tarkan hep bu zamana kadar sessız kalarak dogru olanı yaptı ama bu sefer konusma zamanı bu sefer şov zamanı işte ... bide diyolar ya çıkısta şov yaptı dıye görsunler esas sovu foyaları bı meydana cıksında

OmerFaruk
03-03-10, 01:01
biz zaten inanmakdik. Tarkan çıkıp kendisi açıklasın bizim için Değil.Diğerleri için!

anakha26
03-03-10, 01:05
İyide bu kadar yala nhaber yapanların çıkarı zoru ne... Reyting kaygısımı, çok okunma isteğimi...Avukatının dedikleri doğruysa şimdiye kadar canımızı sıkan tüm haber ler koca bir YALAN... Bir ülkenin medyası bu kadar zalim olabilir mi? Bu haber bana Tarkannın gözlatına alınması haberi kadar ŞOK yaşattı... Ve bunca yıldır bu tarz spekülasyonlara maruz kalıpta hala gülümseyebildiği ve ayakta kalabildiği için Tarkan Bir kez daha büyüdü gözümde...

yigit
03-03-10, 01:06
medya böyle işte ... bu kadar acımasız ve değerlerine bu kadar zalim davranabiliyor ... dünyaya kokainman ilan ettiler adamı

Yakisikli89
03-03-10, 01:14
Gecti artik arkadaslar..ne yazikki ..
Tarkan cikip uyusturucu kullanmadim dese bile türk toplumu 'para verip cikmistir'; 'kesin yalan söylüyor, kendisini temize cikarmak icin' diye önyargida bulunacaklardir.

OmerFaruk
03-03-10, 01:17
Düşenin dostu olmaz ya aynı o hesap ama Tarkan için bu böyle olmadı olmayacak biz varız çünkü

anakha26
03-03-10, 01:17
Demedi demeyin... Muhteşem bir basın toplantısı gelecek Tarkandan... Şimdi tüm taşlar yerine oturuyor... Demekki ilk adliyeye sevkinde yüzünü kapatmış olsa bile, gazetecelerin pişmanmısınız sorusuna gülümseyerek cevap vermesi, sorgu sırasında moralinin iyi olması, haftasonu emniyette kitap okuyacak kadar kendini rahat hissetmesi, bütün medyanın çifte standart diye yorumlamasına sebep olacak şekilde iyi karşılanması, sorgudan sonra serbest bırakılması ve adliye çıkışında yüzünde güller açması aslında hayatında hiç uyuşturucu kullanmamış olması, gözaltı sebebinin sadece M.E. ile arkadaşlığı yüzünden olmasından kaynaklanıyor... Bu arad adikkat ederseniz hiç bir medya organında kan ve saç örneklerinin sonuçlarından basedilmedi... Çünkü Tarkan TERTEMİZ....

arau
03-03-10, 01:18
ali eyüpoğlu bu kadar haber nasıl çıkmıştır sorusuna bir muhabir bir duyum almıştır. sonra o herkese yayılmıştır. basında aslını araştırmadan yayınlamıştır diye cevap verdi.

arau
03-03-10, 01:20
kan ve saç testleri geç çıkıyor bence onun sonuçlarını bekliyorlar basın toplantısı için

OmerFaruk
03-03-10, 01:24
Hatta muhabir bir duyum bile almadan kendi kafasından yazıp sirf eli boş gitmemek için ondan duyan herkezde yapınca haberi değiştire değiştire bu hale getirdiler hatta bugün kanald de "Turkiye seninle gurur duyuyor" sloganı atmıştık Adliye'de ona bile "bunu da yaptılar" diye. Haber yaptılar

özge
03-03-10, 02:03
bunları biz zaten biliyoruzz Tarkancımm sen merak etmee yeterkii senn üzülmee o gözlerindekii hayat dolu gülümsemee hiç gitmesinn sen bizim için hep aynısın

günışığım
03-03-10, 03:08
herseyde hayir vardir bu olay sayesinde cevresine daha dikkat eder kimlerle nasil dost olacagina daha onyargili kararlar vererek adim atar
tarkan kaybetmedi daha fazla kazandi
bu olaylar bizdeki tarkan sevgisini buyutmekten baska bir ise yaramiyor
o her zaman bizim bildigimiz tarkan evet ilk gunku tarkan :29:
her insan gibi oda cevresinin kurbani
insan arkadasinin alnini okuyamiyor kalbini goremiyor
bundan sonra yakinlarini iyi secer

OmerFaruk
03-03-10, 03:33
herseyde hayir vardir bu olay sayesinde cevresine daha dikkat eder kimlerle nasil dost olacagina daha onyargili kararlar vererek adim atar
tarkan kaybetmedi daha fazla kazandi
bu olaylar bizdeki tarkan sevgisini buyutmekten baska bir ise yaramiyor
o her zaman bizim bildigimiz tarkan evet ilk gunku tarkan :29:
her insan gibi oda cevresinin kurbani
insan arkadasinin alnini okuyamiyor kalbini goremiyor
bundan sonra yakinlarini iyi secer

Aynen katılıyorum.!

anakha26
03-03-10, 09:51
Tarkan'ın avukatı: Linç kampanyası

Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan şarkıcı Tarkan cephesinden ilk açıklama NTV'ye yapıldı.

ntvmsnbc
Güncelleme: 01:31 TSİ 03 Mart. 2010 Çarşamba

http://img710.imageshack.us/img710/912/linc.jpg

İSTANBUL - Şarkıcı Tarkan'ın avukatı Yunus Egemenoğlu, uyuşturucu operasyonu gözaltısı, 4 günlük süreç ve sonrası ile konuyla ilgili basında yer alan haberlere ilişkin ilk kez Canlı Gaste'ye konuştu.

Yapılan haberlerin hepsini yalanlayan avukat Egemenoğlu, serbest kaldıkları günkü açıklamalarına rağmen yayınların devam ettiğini söyledi.

'Linç kampanyası yapılıyor' diyen Egemenoğlu, "Sürekli olarak sustuk. Bu hukuka ve yargılamaya saygının göstergesiydi. Gözaltına alınan kişilerin sayısının çok olması nedeniyle ifadelerin alınması uzun sürdü.

Tarkan, adli makamlara ifade verdi ve mahkemeye dahi sevk edilmeden savcılık tarafından serbest bırakıldı. Yazılı ve görsel medyayla bir şey paylaşılmadı ve sadece adli makamlara ifade verildi" dedi.

"KOKAİN BAĞIMLISI DEĞİLDİR"
Egemenoğlu, Tarkan'ın gözaltına alınışı, neyle suçlandığı, evde ne bulunduğu, direnme olup olmadığı konularında, "Narkotik bir soruşturma ve 4 günlük süreç boyunca basında yer alan haberler... Biz 1 Mart'ta tüm soruların yanıtını veren bir açıklama yaptık.

Tarkan'ın evinde ya da üzerinde kesinlikle kokain bulunmamıştır. İddia edildiği gibi kokain bağımlısı değildir. Herhangi bir uyuşturudu madde bağılmlısı da değildir. Ortam sağlaması, ticaretinin içinde olması söz konusu değildir. Torbacılar diye ifade edilen hiç kimseyle ilişkisi yoktur. Torbacıların defterlerinde adı geçmemiştir. Herhangi bir suç örgütüyle hiçbir irtibatı yoktur. Polise direndiği haberleri doğru dedildir. Adli makamlara yardımcı olmuş, her türlü kolaylığı göstermiştir. Şoförüyle ilgili suç duyurusunda bulunmamıştır.

Ayrıca Tarkan, hukuka uygun ve insani bir muamale görmüştür. Soruşturma sonunda, ilk ifadeyi verdiği savcılık tarafından mahkemeye sevk edilemeden serbest bırakılmıştır" şeklinde konuştu.

veli
03-03-10, 09:59
bizde funları olarak o nu ilk günkü gibi olduğu için seviyoruz .... ve sevmeye devam edicezz...

xurush'nine
03-03-10, 12:37
Arkadaslar,bir daha gozumuz aydin diyorum.Zaten kalbimizin sesine kulak vererekten o boyle biri degildir demis,ama gunlerce bikmadan karalama kapmanyasi baslatanlarin sayesinde her kesde kucuk bi hayal kirikligi payi olmustur.
Kendi adima konusuyorum,ben onun cok stresli hayati oldugunu,bazi hastalaiklarin tedavisinde bile psixotrop maddelerin kullanildigini bilerekten,ve de yillardir yipratildigini gozonunde bulunduraraktan cok kucuk bir ihtimalle belki cok sinirli halinde bir rahatlatici kullanmistir demistim.. Mesela, TRT yilbasi cekimlerindeki olayi hatirlayin,kavga cikmisdi, sinirden yuzu kipkirmiziydi.Ve bu sinirli haliyle milyonlari mutlu etmesi gerekiyordu..Dusune biliyor musunuz?Ve o cekim sirasinda "Pare pare"yi okurken kendini tutamadi agladi.Icimiz ciz etmisdi,dimi?..Iste size bir ornek.
Cok pahaliya mal oluyor Tarkanimiza bu o ovup ovup te bitiremedikleri " pasa muamelesi", bu "luks yasam".. Hakkini,pardon, bedelini tikir tikir veriyor..
Kendisinden zerre kadar kuskum yoktu.O kucuk ihtimali verirken de sadece kahr olasi sartlara baglamistim..
Aslinda pek fazla onu sevmeyenlere takmam.Basin falan da hic umurumda degil.Allahlarindan bulsunlar!O an Tarkan kendisi ve resit yasda olmayan hayranlari gecdi gozumden.Ondandi kahrolusumun esas sebebi...
Hasrettin hocaya bir gun hocam, ne oldu hasta misin diye sormuslar,o da hayir degilim demis.Ardindan bir arkadasi daha hocam rengin bozuk ne oldu sana sormus, iyiyim demis,bi kisi daha keyfin yok ,bi sey mi oldu, diye sormus ve hoca harbiden hastalanip yataga dusmus.Hem de sapasaglamken...
Boyle bi sey psikolojik baski..Ondandi kahr olusum..
Bi de kucuk hayranlari..
Ama hayranlari derken kesinlikle onu terk edersiniz diye korkmadim.Gercek hayran boyle bir sey yapmaz.Bir arkadasin cok guzel bir cumlesi vardi-"Yillarca senden ornek aldigimiz o kadar cok sey oldu ki.." Bitmisdir.
Fakaf korktugum sey baskaydi: Ben Tarkan generasyonundan biriyim,ve ben de bi anneyim.Oglum asagi yukari sizler yasta.Bir insani hayata kusdurmek icin onu inanclarindan mahrum ederler.Bu tarih boyu birini cokturmenin en basarili yolu olmustur..
Bu yasta icinizle bogusuyorsunuz.Nedenlere cevap ariyorsunuz..Kahramaniniza inancinizi kayb eder,hayata kusersiniz diye kortum.. Bir de anna baba, cevre baskisi var.Kucucuk yasda gel de hesap ver,onu sustur,bunun agzini kapat.Mahcup olucaksiniz diye cok uzuldum..Gordunuz mu, agabeyiniz sizi mahcup etmedi,cikti ve ciktigi gibi konusuyor.Bitmistir.Sukurler olsun!!!
Bu 4 gun aslinda tum hayranlar icin de cok iztirapli bi sinavdi.Hep dua ettim kolay atlatalim diye.Neyse gecdi.Gecmis ola.Ve korkugum olmadi,gozumuz aydin cocuklar!
Tarkanini kendi agzindan duymaniza gelince;
Tarkan cok durust biri ve hala sorusturmasi tam olarak kapanmamistir kendine guveni olmasa, boyle aciklamalar yapmaz.Avukati da onu hep temsil eden birisi,taniyoruz ugur dundar meselesinde da o yapmisti aciklamayi.Tarkanin kendi agzindan duyuyormussunuz gibi iciniz rahat olsun.Ve cok daha onemli olan bir sey :O hemen kendini toparladi, gordu nuz mu Postaya konusmus,icine kapanmadi,gozunuz aydin!!!Sukurler olsun sana ya Rabbim!!!! Iste Bu kadar..

P.S. Uymam suruye uymaktansa,
Kendimi kurda yem yaparim..

Yapma be, aman gozunu seveyim,bulasma...

Bamboo
03-03-10, 12:46
keşke bidiride de böle ayrıntılı verilseydi.. yine çok şükür diorum

anakha26
03-03-10, 13:03
Ben birazda tüm bu olayların Tarkanın uzun süre emniyette kalmasına bağlıyorum... Tabiki polis güçlerimizin bildiği bir plan program vardır. Onu eleştirmek için söylemiyorum ama eğer sorgu cuma gününe denk gelmeseydi Tarkan aynı gün emniyette ifadesi alınıp adliyeye sevkedilip serbest kalabilirdi... Araya haftasonu girince yalan dolan arttı medyada... süre uzadıkça medyanın ekmeğine yağ sürülmüş oldu...

fincan
03-03-10, 13:11
bende herkes gibi çok rahatladım ama hala herşey kapanmış değil dualara ve desteğe devam arkadaşlar zaten devam ettiğinizi düşünüyorum ama küçük bi hatırlatma sadece bu arada sizlerin yazdıkalarıda bana destek oldu yalnız olmadığımı hissettim Tarkana herzaman ve sonuna kadar inanan biri olarak hepiminize teşekkür ediyorum kendi adımada

burcumsu
03-03-10, 13:11
bencede tarkanın cıkıp kendısının bı basın toplantısı yapması cok daha dogru olur hem böylelıkle kımsede yalan yanlıs seyler konusamaz az önce okudugum bi haberde adlıye cıkısındakı sevgı gosterısını bıle tarkan show yaptı olarak yazmıslar tamamen karalamak için ugrasıyolar her zaman yanındayız tarkan.....

xurush'nine
03-03-10, 15:28
keşke bidiride de böle ayrıntılı verilseydi.. yine çok şükür diorum

Canim benim, Tarkan icin su an onemlisi ne, biliyor musun? Sevenlerinin, yani bizlerin ona guvenip elini birakmamasi, sirt cevirmemesi, cunki cok duygusal biridir, kahr olur o zaman..
Yoksa basinmis,medyayamis, "belden asagi" vuruslarina kiziyoruz, ama 3-5 gun sonra unutulur ,viz gelir triz gecer.Koskoca Amerika cum.baskani Klinton karisina ihanet sucundan yargilandi da prezidentligine devam etti, Berluskoni daha dun cok "net" bi ornekle karsimizda..Dunyadaki "bir numaral"i adamlarin orneginden daha mi kotu ornek bu?Yani en kotu ihtimalle yaptiysa bile,Tarkan'in meslegi sarki soylemek, ulkeni yoneltmek degil, esittir, sucsa bile(ki yapmamistir) oburlerin yaninda daha hafif kalir.. Onlara "impeachment" yapilmiyor da Tarkana mi yapicaklar,biz degiliz reiyet bizlere ne seriyet misali?E guleyim bari.. xDDDDDDDDDDDDD

He bi de ben neden burda boyle "didiniyorum",kitsap kitap yazilar yaziyorum biliyor musunuz?Yukarida belirttim,Tarkan cok etkilene bilir bu olaydan,ona kiyamiyorum..Belki yalnis algilarsiniz .Tarkanla hic tanismadim ben.Degil tanismak bunu kafamda bille kurmadim.Onu sadece uzak ulkeden izleyen bir hayraniyim.O beni bilmez etmez.Ve artik 15' de olmadigim icin de ondan hic bi beklentim yok...(yani ne bir imzali resim,ne bi kaset,hic bir sey..)Ayiptir soylemesi, 40 yilda 40 000 kere kendimi kanitlamis birisiyim,ortanin uzerinde de yasam sartlarina sahibim.Burdan kopurup'te hava atiyormusum gibi sananlar,kesinlikle yaniliyorlar.Benim buna hic ihtiyacim yok.
Tarkana gonullu ombutsmanlik yapmamin nedeni haksiz yere yerden yere vuruluyor, ona kiyamiyorum.Sizleri de, belki de qurbette olusumdandir,hepinizi kucuk Tarkan kigilcimlari gibi goruyorum.Size de kiyamiyorum.O bi Dunya,bi Gunes.Cevresinde sonsuz kigilcimlari,sizler (ben de ama,hor gormeyin ama..).Yazktir,gunahtir yikmasinlar dunyamizi,gunesimiz daim olsun diye cirpiniyorum.Cogunuz gencsiniz,gencler daha saftirlar, hemen aldanirlar,inanirlar diye 'nineniz karsiniza cikip "basinizin etini yiyor"
aldanma dostum,inanma dostum-diye,kusura bakmayin..

P.S. Ama samimiyetime inanmak istemeyenler,haddime dusmez diye idrak edenler istedigini dusune bilir,caniniz sagolsun,Tarkanin cani sagolsun,Ona canim feda!

Tesekkurler,saygilar
Xurush'nine

OmerFaruk
03-03-10, 17:42
Basın toplantısı için kaynak topluyor heralde Bakalım herkese bir bir yanıtlarını verecekdir. Buda gelir buda geçer Tarkandır bu ezer geçer!

start_the_fire
03-03-10, 18:11
Sten benim bu konu da basından beri tarkana sonsuz güvenim vardı ya inanmıyordum bunları kullandığına ve doğru cıktı tarkan bunları asla yapmaz gerçekten tarkan harika bir insan megastarımız bizim tarkanımız

OmerFaruk
03-03-10, 18:15
anlamadığım 1 nokta var 6 ay uğraşıp polis suçsuz adamı gözaltına alıyorsa bunda gerçekden bir problem var böyle bir yanlışlığı nasıl yaptılar onuda soruşturmak lazım sonuçta yaptıkları yanlışlık Tarkan'a zarar verdi.

anakha26
03-03-10, 18:19
anlamadığım 1 nokta var 6 ay uğraşıp polis suçsuz adamı gözaltına alıyorsa bunda gerçekden bir problem var böyle bir yanlışlığı nasıl yaptılar onuda soruşturmak lazım sonuçta yaptıkları yanlışlık Tarkan'a zarar verdi.

6 aydır araştırdıkları Tarkanmıydı ki? Yada bunu yazan medya yine bol keseden sallamış olabilir... Bence M.E. denen şahsın peşindelerdi. 6 ay sonunda olay Tarkana dayandı. ..

OmerFaruk
03-03-10, 18:21
6 aydır araştırdıkları Tarkanmıydı ki? Yada bunu yazan medya yine bol keseden sallamış olabilir... Bence M.E. denen şahsın peşindelerdi. 6 ay sonunda olay Tarkana dayandı. ..

ama herkesden emin olana kadar düğmeğe basmamaları lazımdı!

anakha26
03-03-10, 18:28
ama herkesden emin olana kadar düğmeğe basmamaları lazımdı!

Valla artık emniyet güçlerinin olay inceleme planını bilemicem ama madem tarkan sadece ifadesi için emniyete çağılrıldı (ki avukatının sözlerinden bu anlaşılıyor) neden gece baskınıyla ev araması yapıldı. Sonrasında sorgu bitmedi diyerek bütün haftasonu beklettiler. neden neden hep neden??? bir sürü soru işareti... Düşündükçe işin içinden çıkamyorum ben.. Tarkan Tertemiz olsuğuna göre bunca tantana niye koparıldı.. işin içinde daha derin konular var heralde..

OmerFaruk
03-03-10, 18:58
Kahvaltıya gelmedi diye göz dagı olmasın bu bakan emretmiş kelepçe takilmamasini felanda

inci tanesi
03-03-10, 19:09
Supeeeeeeer ya Tarkanimin agzindan duyunca artik gercekten de bi Ohhhh cekeim

Dark_blue
03-03-10, 19:39
Bu günlerde basin aciklamasi gelecektir , olay netlik kazanacaktir...

MassConfusion
04-03-10, 02:33
Tarkan'ı hep sevdim ve seveceğim yapmışsa da inanmıyorum uyuşturucu içeceğine...

Slyozi_Angela
09-03-10, 17:42
gerçeyin bu olduğuna hiç şüpe etmedim...