PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 'ne kadar sevildiğimi anladım' dedi

_trkn_
01-03-10, 21:02
- 01.03.2010 - İstanbul'daki uyuşturucu operasyonu çerçevesinde savcılıkça sorgulanmasının ardından serbest bırakılan şarkıcı Tarkan Tevetoğlu, "Ne kadar sevildiğimi bir kez daha anladım" dedi.
İstanbul'daki bir uyuşturucu operasyonu kapsamında Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık tarafından 10 kişiyle birlikte sorgusu yapılan ve sorgulamaların ardından 2 kişiyle birlikte serbest bırakılan şarkıcı Tarkan Tevetoğlu, adliyeden çıkışı sırasında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

Tevetoğlu, adliyenin ön kapısını tamamen dolduran ve yaklaşık 150 kişi oldukları gözlenen basın mensuplarına, "Hayranlarım, ailem, bütün sanatçı arkadaşlarıma çok teşekkür etmek istiyorum. Bütün sevenlerime çok teşekkürler. Ne kadar sevildiğimi bir kez daha anladım. Yakın zamanda daha geniş bir açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle adliye bahçesinde bekleyen arabasına gitmekte zorlanan Tevetoğlu'nun, arabasına ulaştırılması için takviye polis ekipleri çağrıldı.

Bindiği otomobilin güneşliğinden dışarı çıkarak, adliye kapısında kendisini bekleyen hayranlarına el sallayıp öpücük yollayan Tevetoğlu, daha sonra tekrar otomobiline oturup adliyeden ayrıldı.

Tarkan Tevetoğlu'nun otomobili, çok sayıda basın mensubu ve hayranlarının ilgili nedeniyle, çevik kuvvet yardımıyla Çırağan Caddesi'ne çıkabildi. Bu sırada bazı hayranlarının Tevetoğlu'nun otomobiline yaklaşarak ağladıkları görüldü.

Yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan şarkıcı Tevetoğlu'nun da ağladığı görüldü. Tevetoğlu'nun gözyaşlarını gören hayranlarından bazıları, "Ağlama Tarkan, bugün bizim günümüz" dediler.

Bu arada serbest bırakılmasının ardından, Tarkan Tevetoğlu'nun avukatı Yunus Egemenoğlu, basın mensuplarına yazılı bir açıklama dağıttı.

Açıklamada, "spekülatif haberleri önlemek, yürümekte olan bir yargılamanın yanlış yönlendirilmesini engellemek ve Tarkan'ın sevenleri için kamuoyunu belirli konularda bilgilendirmek" istendiği belirtilerek, "Tevetoğlu'nun söz konusu suç örgütü ile ilgisinin, evinde ve üzerinde kokain bulunmadığı, uyuşturucu bağımlısı olduğunun doğru olmadığı, arkadaşlarına uyuşturucu ortamı sağlamadığı ve uyuşturucu ticaretinin içinde olmadığı, olmayacağı" savunuldu.

Açıklamada, Tevetoğlu'nun ayrıca, "(Torbacılar) diye tabir edilen insanlarla hiç bir bağlantısının olmadığı, torbacıların defterlerinde adının geçmediği, herhangi bir örgütle doğrudan ya da dolaylı bir bağlantısının olmadığı, 'polise direndiği' haberlerinin gerçeği yansıtmadığı, ilgili makamlara yardımcı olduğu ve evinin aranmasında kolaylık sağladığı, şoförüne herhangi bir suç atma bilgisinin doğru olmadığını ve Tarkan'ın hem emniyette, hem de savcılıkta hukuka uygun, insani muamele gördüğü" bildirildi.

http://haber.turk.net/POL/2397190/Tarkan--Ne-Kadar-Sevildigimi-Anladim

start_the_fire
01-03-10, 21:19
hepimiz seni cok seviyoruz tarkancoll ailesi olarak her zaman ne olursa olsun yanında olacağız öyle değilmi tarkancanlarım benim

_trkn_
01-03-10, 21:36
Tarkan Adliye Çıkışında Krallar Gibi Karşılandı

Tarkan uyuşturucu kullanmaktan gözlatına alınmıştı. Ve bu gün hakkındaki karar verildi. Sanatçının adliyeden çıkışında izdiham yaşandı. İstanbul'daki bir uyuşturucu operasyonu kapsamında Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık tarafından 10 kişiyle birlikte sorgusu yapılan ve sorgulamaların ardından 2 kişiyle birlikte serbest bırakılan şarkıcı Tarkan Tevetoğlu, adliyeden çıkışı sırasında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

ADLİYEDEN POLİS TAKVİYESİYLE AYRILABİLDİ

Tevetoğlu, adliyenin ön kapısını tamamen dolduran ve yaklaşık 150 kişi oldukları gözlenen basın mensuplarına, avukatlarının zamanında gereken açıklamayı yapacaklarını belirterek, ''Hayranlarım, ailem, bütün sanatçı arkadaşlarıma çok teşekkür etmek istiyorum. Bütün sevenlerime çok teşekkürler. Ne kadar sevildiğimi bir kez daha anladım. Yakın zamanda daha geniş bir açıklama yapacağım'' ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle adliye bahçesinde bekleyen arabasına gitmekte zorlanan Tevetoğlu'nun, arabasına ulaştırılması için takviye polis ekipleri çağrıldı. Şarkıcı Tevetoğlu, çevik kuvvet ekiplerinin yardımıyla arabasına 10 dakikada ulaşabildi.

Bindiği otomobilin güneşliğinden dışarı çıkarak, adliye kapısında kendisini bekleyen hayranlarına el sallayıp öpücük yollayan Tevetoğlu, daha sonra tekrar otomobiline oturup adliyeden ayrıldı.

TARKAN TEVETOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Tarkan Tevetoğlu'nun otomobili, çok sayıda basın mensubu ve hayranlarının ilgili nedeniyle, çevik kuvvet yardımıyla Çırağan Caddesi'ne çıkabildi. Bu sırada bazı hayranlarının Tevetoğlu'nun otomobiline yaklaşarak ağladıkları görüldü.

Yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan şarkıcı Tevetoğlu'nun da ağladığı görüldü. Tevetoğlu'nun gözyaşlarını gören hayranlarından bazıları, ''Ağlama Tarkan, bugün bizim günümüz'' dediler.

AVUKATI EGEMENOĞLU'NUN AÇIKLAMASI

Bu arada serbest bırakılmasının ardından, Tarkan Tevetoğlu'nun avukatı Yunus Egemenoğlu, basın mensuplarına yazılı bir açıklama dağıttı.

Açıklamada, ''spekülatif haberleri önlemek, yürümekte olan bir yargılamanın yanlış yönlendirilmesini engellemek ve Tarkan'ın sevenleri için kamuoyunu belirli konularda bilgilendirmek'' istendiği belirtilerek, ''Tevetoğlu'nun söz konusu suç örgütü ile ilgisinin, evinde ve üzerinde kokain bulunmadığı, uyuşturucu bağımlısı olduğunun doğru olmadığı, arkadaşlarına uyuşturucu ortamı sağlamadığı ve uyuşturucu ticaretinin içinde olmadığı, olmayacağı'' savunuldu.

Açıklamada, Tevetoğlu'nun ayrıca, ''(Torbacılar) diye tabir edilen insanlarla hiç bir bağlantısının olmadığı, torbacıların defterlerinde adının geçmediği, herhangi bir örgütle doğrudan ya da dolaylı bir bağlantısının olmadığı, 'polise direndiği' haberlerinin gerçeği yansıtmadığı, ilgili makamlara yardımcı olduğu ve evinin aranmasında kolaylık sağladığı, şoförüne herhangi bir suç atma bilgisinin doğru olmadığını ve Tarkan'ın hem emniyette, hem de savcılıkta hukuka uygun, insani muamele gördüğü'' bildirildi.

''Yargılama sonunda gerçekler ortaya çıkacaktır'' ifadesi kullanılan açıklamada, kamuoyu ve basın mensuplarının spekülatif açıklamalara itibar etmemesi rica edildi.

Açıklamada, gerektiğinde yasal kurallara uygun yeni açıklama yapılabileceği de hatırlatıldı.

http://www.ankarahaber.com/news_detail.php?id=56844

start_the_fire
01-03-10, 21:41
Her zaman arkandayız sen bizim megastar tarkanımızsın herşeyimizsin tarkan

anakha26
01-03-10, 22:47
Herşeyimizsin seviyoruz seni ölesiye... Hep gülsün yüzün...

anakha26
01-03-10, 22:49
her zaman sonuna kadar yanındayız seni... Hiç bir zaman yalnız hissetme kendini sen... Seni ve seni seven herkesi seviyorum....

mordum
01-03-10, 23:11
tarkan ı seviyorum cidden süper adam çok kral bi adam...

pare pare
01-03-10, 23:59
Tabide sevilmeliydi . . .

arau
02-03-10, 00:00
bunu bilmiyormuydun be megastar'ım tabi çok seviyoruz seni biz.hemde çok

pare pare
02-03-10, 00:01
Kendini sevdirmiw insanlara Tarkan . . .

flores
02-03-10, 00:09
TArkanin bu halini goren bazi bos insanlarda her yerde yazmis.iyi oldu tutuklandi/niye elini kolunu sallayaraq cabuk cikdi gibi cirkin sozler yazmis.ayib olsun onlara.baskasinin kotu gunune sevinenlerin axrini Allah biliyor nasil cezalandiracagini.Ele bil Tarkan onlarin basina tas olmus.

zeynepobruklu
02-03-10, 00:24
kesinlikle seni çok seviyoruz:))

zeynepobruklu
02-03-10, 00:26
Tarkanımızı çekemeyen pislikler sevinemediniz,hiçbirzamanda sevinemiyceksniz!! zavallılar!!

anakha26
02-03-10, 09:54
4 gündür yaşananlarda farklı bir hayran ve destekçi kitlesi gördü Tarkan... Konserlerindeki sevgi selinden farklıydı bu sefer.. Renkli ışıkların altındaki orta asansörden değil, polis barikatında adliye kapısından çıktı bu sefer... Ve ona rağmen, onunla gülen onunla ağlayan hayranlarını gördü...Yine çığlık çığlık sevgilerini haykırıyorlardı durum ve mekan dinlemeden... İşte bu farklılığı sezdiği için gözyaşı döktü belkide...
Bu yüzden bundan sonra çok farklı bir Tarkan göreceğiz eminim... Yaralarını iyileştirmiş... Daha mütevazi, sevenleri için herşeyin en ama en iyisini yapmaya çalışacak bir Tarkan...
Ve işte o zaman ULTRAstarımız olacak.... :)
Ayrıca bir Tarkan Hayranı olarak NTV ekibine, bu olaya diğer Türk medyasından çok farklı bakabildikleri için teşekkür ediyorum... (http://www.youtube.com/watch?v=6bNPADHQHpk)

veli
02-03-10, 10:01
hiçbirşey O' nu sevmemize engel olamaz... sonsuzadek TarkaN... SENİ SEVİYORUZZZ.

özcan kilic
02-03-10, 10:07
tarkan ve bütün sevenlerine büyük geçmiş olsun inşallah bir dah böyle olay olmaz.tarkan seni çok seviyoruz.

meryem_17
02-03-10, 11:43
Seni Ölümüne Sewiyoruzzz Tarkanım we daimada sewmeye dewam edeceğiz Her Ne Olursa Olsun Ölene dek Seninnn Yanındayızzzzz Megastarımmmmmm Hiçbirşey Biziii Sendennnnn Aslaaaa we Asllaaaa Koparamaazzzzzzz.

Tarkanımmm ^^ASLAAA WAZGEÇEMEYİZZZZZ SENDENNNNN ASLLLAAAAA!...^^:10::10::10::10::10::10::10::10:

SESA
02-03-10, 18:18
Seni seviyoruz ve her zaman arkandayız Tarkan

Slyozi_Angela
02-03-10, 21:02
SEN bizim her şeyimizsin.ne olursa olsun her zaman yanindayiz ve SENİ çoook seviyoruz

fatihvefatih
02-03-10, 22:30
her zaman sonuna kadar yanındayız seni... Hiç bir zaman yalnız hissetme kendini sen... Seni ve seni seven herkesi seviyorum....

Tarkan, kalbimizdeki sevgin mezarda bile bitmeyecek, ahirettede seninle birlikte olacağız! Orada da şarkılarınla, gülümseyişinle bize neşe vereceksin! Sen bizim ailemizden birisin, seni ve seni seven herkesi bende çoooooook ama çooooooooooooooooook seviyorum!!!!

inci tanesi
02-03-10, 22:39
Seni Seviyorum Bitanem... bu arada NTV ye cok cok tesekkurler

Sayka
02-03-10, 22:51
coooook sevindim Tarkanimin serbest birakilmasina))her zaman yanindayiz,bunu hic unutma,ne olursa olsun..

eLiF
02-03-10, 23:11
ağlaması çok dokundu bana.. kıyamam ona sinirleri harap olmus demekki bir an önce toparlanır ins.