PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işte tarkan'ın ilk ifadesi

ece**
01-03-10, 17:56
Ünlü şarkıcı Tarkan'ın savcılıktaki sorgusu sona erdi. İşte sorgudan ilk satırbaşları...
--------------------------------------------------------------------------------
Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun savcılık sorgusu sona erdi. Tarkan'ın uyuşturucu kullandığını kabul ettiği ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Savcının ünlü sanatçıya uyuşturucu madde içip içmediği sorduğu Tarkan'ın uyuşturucu madde kullandığını belirterek, 'Pişmanım' dediği ifade edildi. Tarkan'ın savcının, "Arkadaşlarına uyuşturucu temin ettin mi" sorusuna ise "Temin etmedim" yanıtını verdiği öğrenildi. Tarkan'ın savcıya 45 dakika ifade verdiği belirtildi.

Uyuşturucu operasyonu kapsamında adliyeye sevk edilen Tarkan'ın savcılık sorgusu sürerken, bir grup hayranı sanatçıya destek için dışarıda toplandı.

Genç kızlar, Tarkan'ın serbest bırakılacağına inandıklarını belirterek, "Tarkan bizim için bir idol. Bu olay, bizim Tarkan'a olan sevgimizi asla azaltmadı. Çıkışını bekliyoruz. Eminiz ki serbest kalacak" diye konuştu. Hayranları, Tarkan'ın "Sabret" isimli şarkısının sözlerini söyleyerek, ünlü sanatçıya destek verdi.

Öte yandan, Tarkan'ın yıllardır birlikte çalıştığı şoförü, iddiaların sorulması üzerine, "Öyle bir şey yok. İnanmıyorum" dedi

http://www.takvim.com.tr/Magazin/2010/03/01/iste_tarkanin_ilk_ifadesi

anakha26
01-03-10, 17:58
http://www.tarkancoll.com/forum/adliyede-itiraf-t13102.html

ece**
01-03-10, 18:01
http://www.tarkancoll.com/forum/adliyede-itiraf-t13102.html

özür dilerim ozman ya.. haberin dewamı farklı da o yüzden farklı geldii...

anakha26
01-03-10, 18:11
Yok iyi oldu. Bende ek olarak ekledim.. :) Yanlış anlama :) Sinirlerim de gergin hala... kesin bir haber yok çıktımı çıkmadı mı :(

nedjohnlansen
01-03-10, 18:11
şöförü bence kullanıp kullanmadığını bilebilecek birisi, ama o bile inanmıyorum diyor. bu kadar tantanadan sonra kullanmadığı ortaya çıksa acayip güzel olurdu. ama olmayacağını biliyorum bunun. bu kadar kullandı haberinden sonra yapcak bir şey yok, tek temennimiz serbest kalması olacak.

ece**
01-03-10, 18:12
Yok iyi oldu. Bende ek olarak ekledim.. :) Yanlış anlama :) Sinirlerim de gergin hala... kesin bir haber yok çıktımı çıkmadı mı :(

yok ya daha çıkma gibi bişey yok.. herkes bi heyecan yaptı ama yokmuş henüz öle bişey.. beklioruz

Slyozi_Angela
01-03-10, 18:15
şimdi serbest birakildi mi???

anakha26
01-03-10, 18:16
Niye böyle olduk anlamadım. Geçen hafta albüm çıkacak haberlerini beklerken şu durumumuza bak... Tarkanı ve bizi bu hallere düşürnlere yazıklar olsun... Bütün haftasonunu hayalet gibi geçirdim...Aklım hep onda... Hala basın toplantısında bunların hepsi bir komplo diyecek umudunu taşıorum...

SESA
01-03-10, 18:18
h.ibi haber duymadım inşallah serbest bırakılır

pare pare
01-03-10, 19:41
Cikdigina sevindim !!!!!!

_trkn_
01-03-10, 20:09
Tarkan da uyuşturucu kullanabilir, her insan hata yapar. önemli olan hatalardan ders almaktır !

Tarkan pişman olduğunu söylemiş zaten yakında bırakır ;)

start_the_fire
01-03-10, 20:29
Çok mutluyum ya kelimeler yetmez bu mutluluğumu anlatmaya

flores
01-03-10, 20:39
cok kotuyum.bu gun butun gunu onu dusunmusum