PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'a şaşırdım!

arau
01-03-10, 09:48
Müzik dünyasında ‘uyuşturucu bağımlısı’ olduğu konuşulan onlarca yıldız var. Fakat Tarkan hakkında böyle bir dedikodu hiç duymamıştım. Şaşkınlığım bundan!

Bizim işimiz şov dünyasında olup bitenleri gün ışığına çıkarmak. Bunu yaparken bazen ‘yazılamayacak konular’ da çıkıyor karşımıza. Duyduklarımızın her biri ‘şehir efsanesi’ gibidir aslında. Hiç kimsenin elinde, kulaktan kulağa dolaşan bu bilginin doğru olduğuna dair bir delil ve veri yoktur. Buna rağmen bu dedikodu ya da ‘şehir efsanesi’ herkesten ‘gerçeğin ta kendisi’ gibi muamele görür.
Müzik dünyasında şimdiye kadar uyuşturucu kullanmaktan, bulundurmaktan ya da satmaktan yana hiçbir sabıkaları olmamasına rağmen insanların, ‘kokain bağımlısı’ ya da ‘burnuna platin taktırdı’ gibi yaftaları boyunlarına astığı onlarca yıldız var. Onlardan biri uyuşturucu nedeniyle gözaltına alınsa hiç şaşırmazdım.
Tarkan’ın uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınmasının bende yarattığı şaşkınlık ve hayal kırıklığının sebebi, ‘megastar’ hakkında bugüne kadar uyuşturucuyla ilintili hiç dedikodu yapılmamış olması. Cinsel tercihleri, zaafları ya da kötü alışkanlıkları aslında insanların kendilerinden başkasını pek de ilgilendirmeyen bir konu.
Ama söz konusu Tarkan gibi bir ‘megastar’ olunca bu ‘kişisel bir sorun’dan çıkıp, toplumu ilgilendiren bir olay haline geliyor. Ortaya çıkan tablonun, Tarkan’dan beklenen bir şey olduğunu ve ona yakıştığını söylemek zor doğrusu.
Bugün mahkemeye çıkması beklenen Tarkan, poliste verdiği ifadesindeki gibi şayet sadece ‘kullanıcı’ ise, yaşayacağı yargı süreci belli. ‘Uyuşturucu kullanmak’tan 1 ile 3 yıl arası cezayla yargılanacak. 5 yıldan aşağı hapis cezası istenenler tutuksuz yargılanır. Tarkan için de aynısı olacak. Yargılama sonunda Tarkan ceza alır mı, almaz mı şimdiden bir şey söylemek olmaz. Kanun önündeki sonuç ne olursa olsun Tarkan’ın hesap vereceği geniş bir hayran kitlesi var. Bakalım Tarkan, “En çok onlar için üzüldüm” dediği sevenlerinin gönlünü yeniden nasıl kazanacak?

ali eyüboğlu

Bamboo
01-03-10, 14:16
doğru sölemiş masalesef.. =(

e_lif
01-03-10, 16:31
ben inanmıyorum tarkan kesinlikle kullanmamıştır ve büyük bir komplo bu kendi ağzından duysam bile inanmam akıl mantık işi değil sigara bile içmeyen içilen ortamlarda bile bulunamayan bir adam esrar yada kokain içecek öylemi???? altında başka sebebler vardır bu soruşturmanın ve neden tarkan evinde kokain partileri veren sözde starlar değil de tarkan oda tvde bir analiz vardı isterseniz okuyun arkadaşlar

SESA
01-03-10, 18:24
çoğu haber kullandığı yönünde inanmak istemesekte ifadeleri kullandığını gösteriyor
yazılanlarda çok doğru Tarkandan böyle bişeyi beklemek zor

Slyozi_Angela
01-03-10, 18:54
Bakalım Tarkan, “En çok onlar için üzüldüm” dediği sevenlerinin gönlünü yeniden nasıl kazanacak?-diyor ali eyüboğlu.ama TARKAN bizim kalbimizi,sevgimizi hiç kayb etmediki...aksine daha çok sevdik,güvendik ONA.hep ONUNLAYİZ biz...!!!

meryem_17
01-03-10, 20:20
Bakalım Tarkan, “En çok onlar için üzüldüm” dediği sevenlerinin gönlünü yeniden nasıl kazanacak?-diyor ali eyüboğlu.ama TARKAN bizim kalbimizi,sevgimizi hiç kayb etmediki...aksine daha çok sevdik,güvendik ONA.hep ONUNLAYİZ biz...!!!

Hayy ağzına sağlık be arkadaşımm allah snden razı olsun.Tarkan bizim sewgimizi daha çok kazandı hiç bir zmanda kaybetmedi kaybetmezde ölene dekk biz HER N OLURSA OLSUN MEGASTARIMIZIN SONUNA KADAR YANINDAYIZZ BUNU HİÇKİMSE DEĞİŞTİRMEZZZZZ!.... BİZ TARKANI ÖLÜMÜNEEE SEWİYORUZZZ HEPTEE SEWMEYE DEWAM EDECEĞİZ BUDA BÖLE BİLİNNSİNNNN!.......

start_the_fire
01-03-10, 20:25
Ne olursa olsun tarkanım cıktı ya o zalim yerden cok mutluyum of bugün bir alem yapıcam kendi capımda off ya cok mutluyum abi cok mutluyum ya

DaLy
01-03-10, 20:32
Felaket tellalları her zaman olduğu gibi iş başında olacaktır.Tarkan her güçlüğü aştığı gibi bugünleride geride bırakacaktır...