PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin özkan

sema_
28-02-10, 19:49
HÜSEYİN ÖZKAN
YAZIK DEĞİL Mİ SİZİ SEVEN İNSANLARA, ŞİMDİ NE YAPACAK SINIZ?
deniz seki'nin ardından Tarkan'ın başına gelenler milyonları düşündürdü.
28.02.2010 16:34:32
Yazık değil mi sizi seven size hayran olan insanlara? Ne olursa olsun milyonlar sizi sevdi size değer verdi. İzleyicileriniz veya dinleyicilerinizin sayesinde milyonlarca lira kazandınız. Yolda sizi gördüklerinde sarıldılar , öptüler resim, çektirmek için can attılar. Peki siz ne yaptınız?

Bu hayatı sorumsuzca yaşadınız, hiçbir şeyi dikkate almadınız. Buradan kimseyi suçlamak istemiyorum yargılamıyorum da.. Ama; gel gelelim deniz seki'nin başına gelenler, şimdi de Tarkan'ıın başına gelenler insanı biraz düşündürüyor.

Var yada yok, kulandınız yada kullanmadınız bilemiyorum.. Olaylara adı karışan, bir şekilde gözaltına alınan, hapis yatan 'Star'larımız; artık size kimse sıcak bakmıyor hatta düşünüyor; Ben buna mı hayran olmuşum? Ben bunu mu dinlemişim? diye haberiniz olsun..

Yıllarca emek verip tırmalayarak geldiğiniz bu yerden iki dakikada silinip gidiyorsunuz, bunu unutmayın. 'Gözaltılar devam edecek' diyorlar.. 'Başkalarıda kullanıyor' diyorlar.. Eğer doğruysa vay halinize, yazıklar olsun.. Okuyucularımızdan gelen mesajlar ve eleştiriler çok vahim durumda bu nu hatırlatmak istedim. Bu tür bir işin içindeyseniz gelin yol yakınken kurtulun bu pisliklerden.
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/yazik_degil_mi_sizi_seven_insanlara_simdi_ne_yapac ak_siniz_.htm
çok yazık cidden 'bizee'

kevser
28-02-10, 20:00
bırakta bunları onu seven insanlar düşünsün

jetaime
28-02-10, 20:05
birak sunu yaa allah askina

_trkn_
28-02-10, 20:05
Tarkan'ın müziğiyle hayatının hiç bir alakası yok.

Tarkan uyuşturucuyu ister kullanır, ister kullanmaz.

(uyuşturucu kullanmadığını biliyorum ama kullansaydı diye yazıyorum mesajımı)

Tarkan'ın kendi hayatına kimse karışmaz !

haa ama uyuşturucu kullandığı için Tarkanı sevmiyorum diyenler varsa cehnnemin dibine gitsin. onlar gerçek hayran değildir.

Blg
28-02-10, 20:07
Tarkan'ın müziğiyle hayatının hiç bir alakası yok.

Tarkan uyuşturucuyu ister kullanır, ister kullanmaz.

(uyuşturucu kullanmadığını biliyorum ama kullansaydı diye yazıyorum mesajımı)

Tarkan'ın kendi hayatına kimse karışmaz !

haa ama uyuşturucu kullandığı için Tarkanı sevmiyorum diyenler varsa cehnnemin dibine gitsin. onlar gerçek hayran değildir.

katılıyorum. Ezik, iki yüzlü bir ahlak anlayışı..

T*A*R*K*A*N*C*I
28-02-10, 20:14
Var mı böyLe bişe ya size ne ki? Hayran oLan bizLeriz kimse karışamaz

HND
28-02-10, 20:17
Olaya at gözlükleriyle bakan biri daha .. Yazıklar olsun be

start_the_fire
28-02-10, 21:08
HND Gerek yok böyle şeylere biz tarkan hayranları olarak neyin ne olduğunu biliyoruz onları yazan kisiler sadece yazıp geciyor ama aramızdaki tek fark onlar yazıyor bir yaşıyoruz

leten
28-02-10, 21:12
bende yakıştıramadım tarkana ondan beklemezdim bu tarz basit ve ucuzca davranmasını ama genede sevgim azalmadı bunuda atlatacak tarkan ayrıca konamak istediğim diğer bir noktada bu haberde çok haksızlıklar var 10 kişi gözaltına alınıyor ama sadece tarkanın ismini veriyorlar diğerlerininde ismini versinler bari ünlü diye hemen bir insanı fişlemekmi lazım

veli
01-03-10, 09:37
sana mı kaldı onu sevenler hakkında yorum yapmak ... tabii buldular olay yaratacak isim yaptıracak bi haber .... hemen yüklennn ..yazııkkkkk..